شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

برترین مدارک کارشناسی ارشد

برترین مدارک کارشناسی ارشد

امنیت شغلی یکی از مهم ترین فاکتورهای تصمیم گیری دانشجویان برای ادامه تحصیل می باشد. برترین مدارک کارشناسی ارشد در کشور آمریکا که فرصت های شغلی مناسب را برای فارغ التحصیلان فراهم می کند به شرح زیر می باشد.

لازم به ذکر است که این نوع تحقیق به‌صورت کلی صورت گرفته است و برخی از مشاغل و رشته ها امکان کاهش و یا افزایش میزان درآمد نسبت به اعداد اعلام‌شده را داشته باشد.

موسسه مهاجرتی آریانا پارس با بررسی حالت های ممکن برای ادامه تحصیل دانشجویان بین المللی و مبحث شغل و کار پس از تحصیل لیست رشته های پردرآمد و با بازار کار مناسب را ارائه می دهد.

۱-بیهوشی

طبق گزارشات اداره آمار کشور آمریکا، رشته بیهوشی در میان برترین مدارک کارشناسی ارشد در این کشور بحساب می آید. با توجه به کمبودهای این مهارت، تقاضا در سال های اخیر تا ۱۹ درصد افزایش‌ یافته است. به همین منظور اعضای هیئت بیهوشی در میان پرطرفدارترین رتبه ها هستند که توان بالقوه آن بین ۱۴۰ تا ۱۵۶ هزار دلار در سال است.

رضایت شغلی در این زمینه بسیار بالاست. در حدود ۸۲ درصد فارغ‌التحصیلان بر این باورند که حرفه ی آن ها جهان را جایی بهتر می کند.

از همین رو دانشجویان و فارغ التحصیلان در رشته های بیهوشی و رشته های مرتبط با آن می توانند با ادامه تحصیل در کشور آمریکا، آینده شغلی خود را تأمین کنند.

۲-علوم کامپیوتر و مهندسی

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در کامپیوتر و مهندسی می توانند به‌ عنوان مشاوران فناوری اطلاعات، تحلیلگران برنامه، توسعه دهندگان وب و تحلیلگران داده ها مشغول به کار کنند.

فارغ التحصیلان می توانند انتظار داشته باشند درآمد شغلی اولیه حدود ۹۶ هزار دلار آمریکا را داشته باشند که پس از چند سال می توانید به ۱۳۴ هزار دلار افزایش درآمد داشته باشید.

۳-operational research

یکی از برترین مدارک کارشناسی ارشد operational research می باشد چشم‌انداز درازمدت بسیار عالی برای این رشته وجود دارد. پیشرفت ممکن است شامل انتقال به بخش خصوصی، کار کردن به عنوان سرپرست در یک شرکت تحقیقاتی یا ارتقاء به تحلیلگران اصلی باشند.

در این زمینه با استفاده از تجزیه و تحلیل و ریاضی برای تصمیم گیری های تجاری و بهبود بهره وری مورد استفاده قرار می گیرد.
شما می توانید انتظار داشته باشید که بین ۸۰ تا ۱۳۰ هزار درآمد سالیانه داشته باشید.

۴-مهندسی برق و الکترونیک

از برترین مدارک کارشناسی ارشد که می توان به آن اشاره کرد مهندسی برق و الکترونیک می باشد. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مهندسی برق و الکترونیک در بازار کار امروز، به ویژه در صنعت خودروسازی، مخابرات، صنعت برق و حمل و نقل بسیار ارزشمند است. از همین رو میزان حقوق و دستمزد این دسته از دانشجویان بین ۷۹ تا ۱۲۹ هزار دلار سالیانه می باشد.

از رشته هایی که فارغ التحصیلان مهندسی برق و الکترونیک می توانند در آن موفق باشند می توان به مهندسی هوافضا، تحلیلگر سیستم و مشاور فناوری اطلاعات اشاره کرد.

۵-تحلیل گران مالی

انتظار می رود که تا سال ۲۰۱۴، شغل در زمینه های تحلیلگران مالی، حسابداران و حسابرسان بین ۱۰ تا ۱۲ درصد رشد خواهد کرد. مدرک کارشناسی ارشد تحلیلگران مالی برای فارغ التحصیلان در میان ۱۰۰ تا ۱۲۹ هزار دلار درآمد خواهد داشت.

۶-مهندسی پزشکی

در حدود ۷۷ درصد از فارغ التحصیلان رشته مهندسی پزشکی، سطح بالایی از کار خود را به دست می آورند که برای حرفه ای با این پتانسیل درآمد عالی دارد که می توان تا ۱۲۲ هزار دلار در سال نظر گرفت.

انتظار می رود که چشم انداز شغلی در این حرفه با توجه به آمار جمعیت اداره آمار ایالات‌متحده و همچنین رشد و پیشرفت های پزشکی و تکنولوژی، ۲۳ درصد افزایش یابد که بسیار سریع‌تر از حد متوسط است.

۷-ریاضیات کاربردی

با داشتن مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه، می توانید انتظار داشته باشید تا مبلغ ۱۲۱ هزار دلار آمریکا سالیانه درآمد داشته باشید. شما می توانید از مفاهیم و روش های ریاضی مانند مدل سازی ریاضی، علوم مواد و یا ریاضیات گسسته برای حل مشکلات و تصمیم گیری در صنایع مانند مهندسی، مالی، بیمه و تولید کامپیوتر استفاده کنید.

۸-امور مالی

حقوق و دستمزد بالا و کمبود مهارت، این صنعت را جذا ب تر می کند و علاقه مندان برای ادامه تحصیل در این رشته به دانشگاه های برتر کشور آمریکا اقدام می کنند تا فرصت های شغلی بیشتری را داشته باشند.

تا سال ۲۰۲۴ میلادی در حدود ۸ درصد افزایش نیروی متخصص امور مالی در کشور آمریکا انتظار می رود.
حقوق سالیانه کارشناسی ارشد امور مالی با حداقل ۶۴ هزار دلار سالیانه شروع می‌شود تا رقم ۱۲۱ هزار دلار سالیانه خواهد رسید.

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه آریاناپارس با به کارگیری چندین وکیل یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بسته اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگ‌ترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *