شرایط تحصیل در نیوزیلند

کشور نیوزیلند از جمله کشورهایی می باشد که متقاضیان به دنبال تحصیل در نیوزیلند هستند تا با سپری کردن مقطعی، شانس اخذ اقامت خود را افزایش دهند. از همین رو افراد از سنین ۶ سال تا پایان دوره دکترا می توانند برای ادامه تحصیل در نیوزیلند اقدام کنند. کشور نیوزیلند از جمله کشورهای انگلیسی زبان می باشد که طرفداران مخصوص خود را دارد. با اشراف به شرایط تحصیلی در این کشور، متقاضیان می توانند انتخاب های آگاهانه تری را داشته باشند.

کشور نیوزیلند از چند سال گذشته طرح های اقامتی را در نظر گرفته است که افراد متخصص می توانند با احراز شرایط برای اقامت نیوزیلند اقدام نمایند که یکی از بیشترین درخواست ها برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند است. بسیاری از دانشجویان با توجه به اینکه شرایط پیدا کردن کار و اخذ اقامت دائم نیوزیلند، سهل تر از دیگر کشورهاست به تمایل زیادی به اقدام جهت تحصیل در نیوزیلند می نمایند.

جهت اطلاع از روش های دریافت اقامت نیوزیلند این مقاله را مطالعه نمایید: اقامت نیوزیلند

دانشگاه های نیوزیلند

سال تحصیلی در ماه فوریه آغاز می شود. سمینارها از فوریه تا ژوئن و ژوئیه تا نوامبر اجرا می شود. کشور نیوزیلند دارای هشت دانشگاه دولتی است که دوره های تحصیلی را ارائه می دهند. موسسات عبارتند از:

نیوزیلند همچنین دارای ۱۶ موسسه تکنولوژی و پلی تکنیک (ITPs) و ۵۵۰ موسسه آموزش خصوصی (PTEs) است.

مقاطع قبل دانشگاه در نیوزیلند

تحصیلات از سن ۶ سالگی در کشور نیوزیلند به صورت اجباری می باشد. خانواده ها فرزندان خود را در سن ۶ سالگی در انواع مدارس ثبت نام می کنند. بازه زمانی تحصیلات قبل دانشگاهی به صورت ۱۲ سال به طول می انجامد. اولین مقطع تحصیل در نیوزیلند، به مقطع ابتدایی اختصاص دارد که مدت زمان آن در حدود ۸ سال می باشد.

کودکان و دانش آموزان می توانند از مدارس مختلف مثل عمومی، خصوصی و یا شبانه روزی بهره مند شوند. به صورت معمول تحصیلات در مدارس عمومی برای دانش آموزان نیوزیلندی و دانشجویان متاهل بین المللی که در حال تحصیل در نیوزیلند می باشند، به صورت رایگان است. تحصیلات در مدارس خصوصی، به صورت معمول از کیفیت بالاتری برخوردار است و دانش آموزان به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارند.

 • مدارس شبانه روزی:

خانواده ها می توانند مدارس شبانه روزی را برای ادامه تحصیل فرزندان خود انتخاب کنند. دانش آموزان در مدارس شبانه روزی پنج روز در هفته مشغول به تحصیل می باشند. به صورت رسمی دانش آموزان در کنار هم مشغول به تحصیل می باشند ولی خوابگاه های مجزا دارند.

ساعت فعالیت های مدارس شبانه روزی در نیوزیلند از ساعت ۹ صبح تا ۳:۳۰ است. برای ورود به این دسته از مدارس شرایط تحصیلی مناسبی را باید مهیا کنید. دانش زبان یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در پذیرش تحصیل در نیوزیلند و مدارس شبانه روزی می باشد. دانش آموزان در ابتدای دوره خود، زمانی را برای آموزش زبان اختصاص می دهند و پس از اتمام آن وارد مدرسه می شوند.

 • تحصیل در دبیرستان:

مدت زمان معمول برای دوره دبیرستان در نیوزیلند ۵ سال است. از سال یازدهم دروس به صورت تخصصی ارائه می شود. در نظام آموزشی نوین (NQF) ،دانش آموزان از سال یازدهم به بعد نظام (Modular) را طی می کنند. دانش آموزان در این مقطع حق انتخاب دروس دلخواه را دارند. پس از سپری کردن این دوره و موفقیت در امتحانات یک نوع دیپلم(Natinal Certificate) به آنها اعطا می شود.

دانش زبان مورد نیاز در دوره دبیرستان با توجه به سطح آزمون آیلتس به صورت معمول نمره ۵٫۵ می باشد. افراد علاقه مند به تحصیل در نیوزیلند می توانند با شرکت در دوره های فشرده موسسه زبان آریاناپارس در کم ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند.

 • هزینه های تحصیل در نیوزیلند در مقاطع قبل دانشگاهی:

هزینه تحصیل در نیوزیلند به انتخاب مدارس بستگی دارد. به صورت کلی هزینه یکسال زندگی و تحصیل حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار دلار نیوزیلند است. هزینه های ذکر شده شامل هزینه مدرسه، محل سکونت، خوراک، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی می باشد که دانش آموز مستلزم پرداخت آن است.

اخذ نمایندگی از بسیاری مدارس و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز که همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی این موسسه نیز خواهد بود.

تحصیل در نیوزیلند

مقطع کارشناسی در نیوزیلند

مدت زمان دوره کارشناسی در کشور نیوزیلند به صورت معمول ۳ الی ۴ سال می باشد. دانشجویانی که قبل از دانشگاه به کشور نیوزیلند ورود کرده اند، ۱۳ سال تحصیلی و دانشجویان بین المللی ۱۲ سال تحصیلی خود را به دانشگاه ارائه می دهند. با توجه به این نکته سوابق آموزشی مناسب فاکتور تاثیر گذاری برای اخذ پذیرش می باشد.

تمام مدارک تحصیلی در کشور در چارچوب صلاحیت نیوزیلند (NZQF) قرار دارند. دوره های کارشناسی به طور معمول به مدت سه سال به طول می انجامد و می تواند در بسیاری از رشته ها مورد مطالعه قرار گیرد. دوره های محبوب در نیوزیلند عبارتند از:

 • کشاورزی
 • کسب و کار و مدیریت
 • طراحی دیجیتال
 • مهندسی
 • طراح مد
 • غذا و مهمان نوازی
 • ریاضیات
 • علوم پایه
 • فن آوری

شرایط کارشناسی در کشور نیوزیلند متفاوت است. به صورتی که دانشجویان پس از ۳ سال مدرک Bachelor و پس از ۴ سال مدرک Honours را دریافت می کنند. از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار برای اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور نیوزیلند می توان به توصیه نامه های اساتید، مدرک زبان، برنامه تحصیلی و رزومه اشاره کرد.

 • زبان تدریس:

دروس دانشگاه های نیوزیلند به زبان انگلیسی ارائه می شود. از همین رو دانشجویان با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی می توانند برای دانشگاه های نیوزیلند اقدام نمایند. مدرک مورد نیاز برای تحصیل در نیوزیلند در مقطع کارشناسی به صورت معمول نمره ۶ آزمون آیلتس می باشد.

مقطع کارشناسی ارشد در نیوزیلند

مدت زمان دوره کارشناسی ارشد در کشور نیوزیلند به صورت معمول ۲ سال به طول می انجامد. دانشجویان برای ورود به این مقطع، نیازمند ارائه سوابق آموزشی مناسب همچون معدل مناسب ،نمره زبان می باشید. به صورت معمول، دانشگاه های ایران مورد تائید کشور نیوزیلند می باشند و دانشجویان از ایران می توانند برای ادامه تحصیل در نیوزیلند اقدام نمایند.

 • ویژگی های کارشناسی ارشد:

 1. مقطع کارشناسی ارشد به واسطه کوتاه مدت بودن زمان تحصیل، بهترین مقطع برای تحصیل می باشد.
 2. دروس در این مقطع به زبان انگلیسی ارائه می شود.
 3. داوطلب ورود به بازار کار می تواند پس از سپری کردن دوره تحصیلی، شانس خود را افزایش دهد.
 4. بازار کار پس از کارشناسی ارشد شرایط بهتری را نسبت به سایر مقاطع دارد.
 5. هزینه کمتری را برای تحصیل پرداخت می کنید.
 6. در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجویان در حین تحصیل در کشور نیوزیلند می توانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به همراه داشته باشند.
 7. با توجه به مهارت های بدست آمده، سرعت ورود به بازار کار بیشتر است.
 8. هزینه های تحصیل به صورت میانگین بین ۱۴ تا ۱۸ هزار دلار نیوزیلند است.
 9. رتبه های دانشگاهی مناسبی وجود دارد.
 10. به صورت کلی تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد در کشور نیوزیلند ارائه می شود.

مقطع دکتری در نیوزیلند

دوره دکترا در کشور نیوزیلند به صورت پژوهشی ارائه می شود که مدت زمان بین ۳ تا ۵ سال می باشد. دانشجویان برای اخذ پذیرش در این مقطع باید نظر استاد راهنما را جلب کنند. دانشجویان در صورت تائید از یک استاد می توانند، با فراهم کردن شرایط دانشگاه، نامه پذیرش خود را دریافت کنند. اساتید به صورت معمول برای ترم اول دانشگاه، حقوقی را برای دانشجویان در نظر می گیرند. دانشجویان پس از سپری کردن ترم اول، مسیر مشخصی را طی می کنند.

تحصیل در نیوزیلند

۱- اخذ بورسیه:

در صورتی که رزومه دانشجویان در راستای اهداف استاد مورد نظر باشد می توانند از بورسیه های در نظر گرفته شده بهره مند شوند. به صورت معمول دانشجویان در حال تحصیل در نیوزیلند موفق به اخذ حقوق ماهیانه از استاد مورد نظر می شوند. دانشجویان با دریافت حقوق می توانند هزینه های زندگی و تحصیل خود را پوشش دهند.

۲- تحصیل با هزینه شخصی:

دانشجویان می توانند با پرداخت شهریه دانشگاه در کشور نیوزیلند مشغول به تحصیل شوند. این دسته از دانشجویان برای برطرف کردن هزینه تحصیل و زندگی در نیوزیلند می توانند از حق کارهای دانشجویی خود استفاده کنند. دانشجویان در مقطع دکترا ،هفته ای ۳۰ ساعت حق کار دانشجویی دارند که به ازای هر ساعت ۱۳ تا ۱۵ دلار دریافت می کنند.

 • شرایط عمومی:

به صورت کلی دانشجویان برای اخذ پذیرش باید مدرکی ذیل را به دانشگاه ارائه دهند تا موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور نیوزیلند شوند.

 1. معدل مناسب به صورت معمول بالای ۱۷
 2. تالیفات از قبیل مقالات بین المللی و کتاب
 3. مدرک زبان نمره ۶٫۵ آیلتس
 4. توصیه نامه از اساتید
 5. انگیزه نامه
 6. سوابق آموزشی مثل لیسانس، فوق لیسانس و ریز نمرات

موسسه مهاجرتی آریاناپارس با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های نیوزیلند، می توانند شرایط ویژه ای را جهت پذیرش تحصیلی کشور نیوزیلند ارائه کنند و مسیر شما را برای مهاجرت تحصیلی به نیوزیلند هموار کنند.

حق کار و هزینه های تحصیل در نیوزیلند

با توجه به هزینه های ذکر شده دانشجویان بین المللی برای تامین هزینه ها می توانند از حق کارهایی که دولت در نظر می گیرد، بهره مند شوند.

 • حق کار

دانشجویان در کشور لهستان حق کار دانشجویی دارند که در مقاطع مختلف بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته می باشد. به ازای هر ساعت کار دانشجویی به دانشجویان در حال تحصیل در کشور نیوزیلند بین ۱۳ تا ۱۵ دلار حقوق در نظر گرفته می شود. در صورت فراهم کردن شرایط کاری، دانشجویان بخش عظیمی از هزینه های خود را می توانند تامین کنند.

پیدا کردن کار دانشجویی به عوامل بسیاری همچون سطح آگاهی فرد از زبان انگلیسی، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود مشخص به نیوزیلند و چندین عامل دیگر بستگی دارد.

 • هزینه های تحصیل

کشور نیوزیلند، همانند سایر کشورهای انگلیسی زبان، از دانشجویان بین المللی برای تحصیل، شهریه دریافت می کند. این نکته بدین معناست که دانشجویان بین المللی برای تحصیل در نیوزیلند مستلزم پرداخت هزینه می باشند.

مسلما هزینه تحصیل در نیوزیلند و البته دانشگاه های نیوزیلند، به فاکتورهای گوناگونی مثل رشته انتخابی در شهر مورد نظر بستگی دارد. به صورت معمول شهریه سالانه دانشگاه های نیوزیلند بین ۲۵ تا ۳۰ هزار دلار است.

 • هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در کشور نیوزیلند به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه می باشد. هزینه های ذکر شده شامل هزینه های مسکن، خوراک، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل در نیوزیلند می باشد.

ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در نیوزیلند را داشته باشد، برای مراجعه به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی و تحصیل در نیوزیلند است.

نحوه درخواست ویزای تحصیلی نیوزیلند

دانشجویان بین المللی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های نیوزیلند به صورت مستقیم و آنلاین درخواست خود را ارسال می کنند. از مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش می توان به مدارک تحصیلی، ریز نمرات، مدرک زبان، توصیه نامه، رزومه و انگیزه نامه اشاره کرد.

شرایط عمومی ویزا

برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند نیازمند مدرک زیر می باشید:

 1. محل سکونت
 2. تمکن مالی
 3. مدارک هویتی مثل پاسپورت، شناسنامه
 4. نامه پذیرش
 5. تست پزشکی
 6. مدارکی که اثبات به بازگشت شما کند.

به صورت کلی افراد برای مراجعه به سفارت مدارک اشاره شده را تهیه و فراهم می کنند. دانشجویان برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند، مدرک سوء پیشینه را نیز باید دریافت کنند و به سفارت ارائه دهند. بازه زمانی جواب دهی سفارت برای ویزای تحصیلی نیوزیلند ۲۰ تا ۴۵ روز محاسبه می شود.

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع و پروسه های مختلف می باشد. برند آریاناپارس که تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در ایران می باشد، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت بالاخص مهاجرت تحصیلی به نیوزیلند و حتی به اقصی نقاط جهان را فراهم آورده است.

لینک منبع: Study conditions in New Zealand

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  برچسب‌ها:

  دیدگاه ها

  182 پاسخ به “تحصیل در نیوزیلند”

  1. ویدا گفت:

   سلام من ۴۱ سالمه لیسانس دانشگاه دولتی شیراز با معدل ۱۴ و ۱۴ دارم و دبیر رسمی آموزش و پروش با سابقه ۲۳ سال کار می باشم شوهرم نیز کارمند رسمی می باشد که دارای ویزای مولتی کاناداس ایلتس اکادمیک اورال ۵ می باشم که در مهارت لیسن ینگ ۴و نیم شدم و بقیه مهارتها ۵ و ۵ و نیم آیا امکان دارد برای ارشد اقدام کنم با کورس زبان در نیوزلند و در حین یادگیری زبان می تنم بچه ها وشوهرم رو ببرم ممنون

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام به صورت معمول شانس ویزا برای دوره زبان در کشور نیوزیلند پایین می باشد. از همین رو به شما توصیه می شود که یا به تنهایی برای دوره زبان اقدام نمایید و یا نمره مورد نظر برای دانشگاه ها را کسب کرده و سپس برای تحصیل در نیوزیلند اقدام کنید.

  2. سمیرا گفت:

   سلام خسته نباشین وممنون ازسایت واطلاعات مفیدتون..میخواستم بدونم اگه معدل دیپلم زیر۱۶باشه چی میشه؟چه مقطعی روواسم درنظرمیگیرن..برای نمره آیتلس و تافل که گفتین من فعلا درحال خواندن زبان انگلیسی هستم وبه اون سطح نرسیدم .نامزدم ۱۳سال اقامت اونجارو داره و ازطریق ویزای ایشون میخوام برم تقریبایک سال وقت ازکارای اونجابرای رفتنم مونده..علاقه دارم دررشته ی دندان پزشکی ادامه تحصیل بدم ممنون میشم راهنماییم کنین..

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    شما چون یک پرونده باز برای نیوزلند دارید دیگر امکان اقدام برای ویزای تحصیلی برای شما نمی باشد.منتها بعد از ورودتان به کشور نیوزلند امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد.

  3. سارا جلالی گفت:

   سلام خانم متاهل ۳۳ ساله

   من مهندسی معماری دانشگاه تهران معدل ۱۷٫۵ و فارغ التحصیل سال ۸۹

   فوق لیسانس معماری منظر دانشگاه تهران معدل ۱۹٫۲۰( رتبه اول و تقدیرنامه) و فارغ التحصیل ۹۱

   سابقه بیمه ای از سال ۹۱ تاکنون و چاپ مقالات در نشریه داخلی انجایی که مشغول به کار هستم
   مقاله isi ندارم ولی همایش های داخلی زیاد دارم
   زبان جنرال ۶ ولی میتونم بهتر کنم و اکادمیک

   برای دکترا میشه برای نیوزلند اقدام کنم با توجه به سن و وقفه تحصیلی؟

   ممنونم

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    امکان اقدام برای دکتری در نیوزلند وجود دارد. باید بتوانید گپ تحصیلی خود را توجیه نمایید. داشتن رزومه خوب از جمله حداقل دو مقاله isi, معدل بالای ۱۷, آیلتس بالای ۶٫۵ و…… می تواند تاثیر بسیاری در گرفتن پذیرش همراه با بورسیه در این مقطع داشته باشد.

  4. Mahsa گفت:

   سلام. مرسی از سایت خوبتون.
   دو تا سوال داشتم. قصد دارم برای مقطع کارشناسی ارشد برای مهاجرت تحصیلی به نیوزلند یا استرالیا اقدام کنم. در شرف ازدواج هستم و میخواستم بدونم در صورت اخذ ویزای تحصیلی اگر تاریخ عقد بعد از ویزا باشه مشکلی در گرفتن ویزای همراهم پیش نمیاد؟ و این که شرایط کلی از نظر مالی و … ویزای همراه به چه صورت است و به طور معمول چقدر بعد ویزای همسر به عنوان همراه اکی میشه؟

   ۲.پس از تحصیل و پیدا کردن کار و تغییر ویزای تحصیلی به کاری، چقدر زمان میبره معمولا تا اقامت دائم صادر بشه؟

   ممنونم از راهنمایی تون.

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    شما بعد از اقدام برای ویزای تحصیلی استرالیا و نیوزلند نیز می توانید برای همسر خود درخواست ویزای همراه بدهید.معمولا این پروسه بین ۲ هفته تا ۴ ماه ممکن است زمان ببرد.معمولا بعد از ۵ سال به شما اقامت دائم داده می شود.

  5. درین ف گفت:

   سلام ببخشید من پایه دوازدهم ریاضی فیزیک هستم و تا ماه دیگه دیپلم میگیرم میخواستم بدونم نیوزلند برای لیسانس بورس میده یا نه

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    برای تحصیل در نیوزلند برخی از دانشگاه ها ممکن است کمک هزینه به دانشجوها در مقطع لیسانس بدهند اما بورسی که کل هزینه ها را پرداخت کنند وجود ندارد.

  6. فرزین گفت:

   درود بر شما:
   سن ۴۵ سال، فوق لیسانس ژنتیک از پیام نور با معدل بالای ۱۷و یک مقاله isi و ایلتس ۷ با ۲۵ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش، آیا شانس ادامه تحصیل در دقطع دکتری در جایی دارم؟ ضمنا امسال مدرک فوق لیسانسم گرفتم.
   سپاس از راهنمایی شما

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    گرفتن پذیرش در مقطع دکتری نیازمند داشتن رزومه تحصیلی خوبی می باشد. برای اینکه بتوانید کشور مناسبی را انتخاب نمایید شرایط و هدف شما باید به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد.ولی در کل کشورهایی مثل انگلیس کانادا استرالیا نیوزلند می توانند گزینه های خوبی برای مهاجرت تحصیلی باشند.

  7. احمد احساندار گفت:

   سلام
   احمد هستم ۵۱ ساله متاهل با ۲ فرزند پسر.دیپلم تاسیسات دارم جوشکار درجه یک با بیش از ۲۰ سال سابقه کار . توان مالی تقریبا خوبی دارم و می توانم هزینه تحصیل ۱ سال درنیوزلند در مقطع کارشناسی را بپردازم(حدودا ۳۰ هزار دلار نیوزلند).
   در واقع می خواهم از طریق تحصیل شرایط اخذ اقامت برای خود و خانواده ام را فراهم کنم ودر نهایت به نیوزلند مهاجرت کنم.
   ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.
   سپاس

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    کشور نیوزلند برای دادن ویزا در مقطع کارشناسی دارای شرایط سنی می باشد. و با توجه به شرایط سنی شما, شانس ویزای تحصیلی برای خود شما بسیار اندک می باشد.

  8. شراره گفت:

   سلام
   من م مهندس الکترونیک از دانشگاه آزاد یزد .متولد سال 20.50 سال سابقه کارمرتبط را دارم.پس از 20 سال کار می خواهم بازنشست شوم و تحصیل را ادامه دهم.ایا این امکان برای من وجود دارد؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام اگر برای مقطع ارشد بخواهید اقدام کنید نهایتا تا سن ۳۴ سال شانس ویزا هست .شما از طریق ثبت شرکت کشور لیتوانی هم میتوانید اقدام کنید.

  9. sahar گفت:

   درود
   در بعضی پاسخ ها حداقل آیلتس برای دکتری 6.5 و در برخی 7 ذکر شده چرا؟
   من فارغ اتحصیل سال 91 ارشد تربیت بدنی از دانشگاه آزاد و کارشناسی از دانشگاه شهید بهشتی با یک مقاله isi , یک مقاله داخلی و سخنرانی همان مقاله در یک کنفرانس بین المللی برگزار شده در ایران و معدل کارشناسی 17.70 و ارشد 18.91 با آیلتس 6.5 و سابقه کار مرتبط 6 ساله شرایط گرفتن بورسیه رو دارم؟
   سپاس

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    شما با آیلتس 6.5 هم می توانید اقدام کنید البته شرایط پذیرش هر دانشگاه متفاوت می باشد.

  10. مهسا گفت:

   سلام
   بنده 26 سال سن دارم. دانشجوی ارشد دانشگاه ازاد واحد شیراز هستم دارای معدل 18 در رشته بیوشیمی عمومی هستم .یک مقاله isi فعلا در دست نوشتن دارم . پایان نامه قوی دارم که موضوع آن در حوزه بیوشیمی از اهمیت بالایی برخوردار است. قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری بیوشیمی بالینی می باشم خواستم ببینم آیا امکان اخذ بورسیه برای بنده در کشور نیوزیلند وجود دارد ؟؟لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.متشکر مطالب بسیار خوب سایتتون.

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    چنانچه بتوانید تعداد مقالات خود را بیشتر نمایید امکان گرفتن بورسیه در مقطع دکتری برای شما می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *