تحصیل در رشته ی پزشکی با مدرک لیسانس

شرایط تحصیل در رشته ی پزشکی با مدرک لیسانس

رشته ی پزشکی و زیر شاخه های مرتبط با این رشته یکی از بهترین و پرطرفدار ترین رشته های حال حاضر در دنیا می باشند. شرایط تحصیل در رشته پزشکی با مدرک لیسانس متفاوت خواهد بود فلذا از همین رو اهمیت بسیار بالایی در تمامی کشور های دنیا دارد.

رشته پزشکی پر درآمدترین رشته ی دنیا می باشد که علاقه مندان فراوانی دارد. تمامی کشور ها حساسیت بالایی برای پذیرش در رشته پزشکی در کشور خود دارند بدین صورت می توان شرایط تحصیل در رشته پزشکی با مدرک لیسانس را مورد بررسی قرار داد.

کشورهای برتر دنیا از جمله انگلستان، آمریکا، کانادا و استرالیا شرط ورود به دوران پزشکی خود سپری کردن دوره ای قرار داده اند که یا باید دوره ی کارشناسی علوم پایه در داخل کشور سپری شود و یا دوران A LEVEL ، فلذا با ذکر این نکته در صورت داشتن مدرک لیسانس اتفاق مثبتی در روند کاری افراد نخواهد افتاد.

کشور انگلستان شرایط ویژه ای رابرای فارغ التحصیلان رشته های پیراپزشکی در نظر گرفته است بدین صورت که دانشجویان می توانند برای دوره های Master کشور انگلستان اقدام کرده و پس از آن اجازه حضور در امتحان  UK CAT را خواهند داشت و در صورت قبولی وارد دوران پزشکی شوند.

در سایر کشورهای دنیا مدرک لیسانس امتیاز اضافه تری را به علاقه مندان رشته پزشکی نمی دهند و تنها بعنوان مدرک قابل استناد برای گپ یا فاصله تحصیلی استفاده کرد که فرد متقاضی دلیل قانع کننده برای اقدام خارج از زمان مقرر را دارد.

مبحث بسیار مهم شرایط اخذ ویزا خواهد بود که سن متقاضی بسیار حائز اهمیت می باشد و برخی از کشورها محرومیت سنی برای روادید خود در نظر گرفته اند. مفهوم این نکته بدین معناست ، فردی که مدرک کارشناسی خود را کسب کرده است حدودا ۲۲ سال را دارد که در برخی از کشورها مثل آلمان، اتریش، آمریکا شرایط سنی حائز اهمیت می باشد.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت  قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه آریانا پارس بوده و سر لوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.دیدگاه ها ثبت دیدگاه