موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ با عنوان آتیه پردازان و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز 43/128986 با نام گروه آریانا


شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

خرید خانه در آمریکا

راهنمای خرید ملک و خودرو در آمریکا

در گذشته در آمریکا سرمایه گذاری در بخش خرید سهام شرکت ها بیشتر از خرید خانه در آمریکا طرفدار داشت چرا که تصور بر این بود که بازگشت سرمایه همواره بیشتر از خرید ملک و خودرو می باشد و با نرخ تورم نیز سازگاری مناسبی داشت. در این مقاله قصد داریم جنبه های مختلف خرید ملک و خودرو را مورد بررسی قرار دهیم تا با آگاهی کامل نسبت به این امر مهم اقدام نمائید.

خرید ملک و اخذ اقامت

شما برای خرید خانه در آمریکا هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و با داشتن ویزای توریستی و انواع دیگر ویزا قادر به انجام آن خواهید بود اما خرید ملک و خودرو در آمریکا منجر به اخذ اقامت در این کشور نمی گردد.

خرید خانه در آمریکا

اگر مبادرت به خرید ملک و خودرو در آمریکا کنید تنها با ویزای توریستی قادر خواهید بود چند ماهی را در آمریکا زندگی کنید، بنابراین اگر قصد اخذ اقامت آمریکا را دارید باید از روش های دیگری برای آن اقدام کنید. برای دریافا تطلاعات کاملتر به مطلب اقامت آمریکا در وبسایت آریاناپارس مراجعه بفرمائید.

چه کسانی واجد شرایط خرید خانه در آمریکا هستند؟

افرادی که قصد زندگی در کشور آمریکا را دارند در ابتدای ورود به کشور آمریکا بهتر است آپارتمانی را اجاره و به تحقیق در پیرامون خود برای خرید خانه بپردازند، این تحقیق از منظر اقتصادی، مقرون به صرفه بودن خرید، مالیات هایی که باید پرداخت شود و … می باشد.

وبسایت های خرید خانه در آمریکا در این باب فراوان هستند و با استفاده از آنها به راحتی می توانید بسیاری از املاک را در نقاط مختلف آمریکا بررسی کنید، اما تنها با تکیه بر این اطلاعات نمی توانید اقدام به خرید ملک کنید بلکه باید موقعیت های مختلف آن را از جهات گوناگون از نزدیک نیزمورد بررسی قرار دهید. با توجه به عدم محدودیت برای افراد، با ویزای توریستی به آمریکا و خرید ملک، اجازه ی اقامت ۶ ماهه در این کشور را خواهید داشت ولی به صورت دائم اجازه  یماندن در این کشور را نخواهید داشت. چنانچه علاقه مند به زندگی در این کشور هستید مطلب مهاجرت ب آمریکا را مطالعه فرمائید تا از روش های مهاجرتی درست آگاهی لازم را دریافت نمائید.

مدارک لازم برای خرید خانه در آمریکا

مدارک لازم برای خرید خانه در آمریکا، شماره شناسایی مالیات بر درآمد فرد، گذرنامه معتبر خارجی، ویزا و چند کارت شناسایی عکس دار لازم می باشد. پس از خرید خانه در آمریکا افراد موظف به پرداخت مالیات بر املاک و مستغلات خواهند بود و نرخ آن در سراسر ایالات متحده متفاوت و بین ۰ تا ۴۰ درصد می باشد. خرید خانه در آمریکا الزامی به حضور شما ندارد و می تواند از طریق نماینده ی قانونی شما در این کشور انجام شود. برای آشنایی بیشتر با شرایط خرید خانه ر آمریکا به وبسایت apartmentlist.com مراجعه فرمائید.

هزینه های خرید ملک

افراد برای اقامت طولانی مدت در کشور آمریکا احتیاج به خرید یا اجاره  ییک خانه خواهند داشت. خرید خانه در آمریکا بسته به متراژ ساختمان و نوساز بودن و قدیمی بودن آن و موقعیت مکانی و نوسانات قیمت ارز متفاوت می باشد. اجاره ی آپارتمان در آمریکا از ۱۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار در ماه می تواند متغیر باشد که البته این عدد نیز بسته به مشخصات ملک و مکان آن نوسان خواهد داشت.

خرید خانه در آمریکا

قیمت خرید خانه در آمریکا از متری ۲۰۰ هزار دلار می باشد که بسته به شرایط مختلف که در رابطه با آن توضیح داده شد در قسمت های مختلف متفاوت است و برای یافتن خانه ای ارزان تر باید به چستجوی گسترده تری بپردازید. اگر قصد زندگی در کشور آمریکا را دارید و از آمادگی های پیش از آن اطلاعی ندارید به مطلب زندگی در آمریکا مراجعه بفرمائید.

مراحل قانونی خرید خانه در آمریکا

خرید ملک با توجه به اینکه سرمایه گذاری سود دهی نیست، مراحل قانونی خاص خود را نیز دارد، اگر قصد به خرید خانه در آمریکا با تسهیلات بانکی را دارید پروسه ی کار طولانی تر خواهد شد و تا ۳۰ روز به طول می انجامد در حالی که اگر همان ملک به صورت نقد خریداری شود تا ۱۰ روز بیشتر به طول نمی انجامد.

از ملک مورد نظر استعلام گرفته خواهد شد تا مشکل قانونی نداشته باشد و شهرداری نیز بررسی های لازم را از نظر مشکلات شهرسازی و برنامه های عمرانیی انجام خواهد داد و خریدار با آگاهی کامل نسبت به تمام موارد موجود اقدام به خرید ملک خواهد کرد.

خرید خانه در آمریکا سرمایه گذاری سوددهی نیست!

خرید خانه در آمریکا جزو سرمایه گذاری های سود ده به حساب نمی آید چرا که مالیات پرداختی برای آن و همچنین میزان وامی که باید بازپرداخت گردد از سودی که ملک برای شخص دارد بیشترخواهد شد، بنابراین خرید خانه در آمریکا را جزو سرمایه گذاری های پر سود نباید دانست.

در آمریکا حتی برای زندگی به صورت مداوم نیز بهتر است ملک اجاره کنید چرا که در سال های اخیر سود بازگشتی از خرید ملک در شهرهایی مثل واشنگتن و سن دیه گو که جزو شهرهای بزرگ به حساب می آیند نیز ۷ درصد بوده است، بنابراین تمامی هزینه هایی که برای خرید ملک در آمریکا از جمله سفر توریستی، هزینه ی وکیل، مالیات و هزینه های دیگر با خرید ملک به شما بازگشت داده نخواهد شد.

شرایط خرید خودرو در آمریکا

استفاده از خودرو در آمریکا بسیار معمول است. از طرفی به علت ارزان بودن خودرو در آمریکا مردم تمایل بسیار زیادی به خرید ماشین دارند و اکثر خانواده های آمریکای شمالی صاحب ماشین هستند، بطوریکه استفاده زیاد از آن باعث شده است تا وسایل حمل و نقل عمومی همانند مترو و اتوبوس گستردگی و پیشرفت نداشته باشند.

هزینه های خرید خودرو کار کرده در آمریکا

در مقایسه هزینه های خرید خانه در آمریکا با خرید خودرو باید گفت که نمی توان خرید و فروش ماشین های دست دوم را سودمند انجام داد و گاهی این هزینه ها از قیمت خود خودرو هم گران تر می شود. برای خرید ماشین های کار کرده به شناسه ماشین یا VIN آن  توجه کنید چون سابقه خودرو در آن نوشته می شود و شما می توانید به هنگام خرید خودرو با مراجعه به شماره شناسایی آن از سابقه تصادف و تعمیرات آن باخبر شوید. علاوه بر این کار شما می توانید اتومبیلی را که قصد خریدش را دارید به مکانیکی معتبر نشان دهید تا نقایص احتمالی آن را به شما گوشزد کند.

مطمئن خودرو بخرید

یکی از راه های نسبتا مطمئن برای خرید ماشین، خرید ماشین از دلال ها می باشد. با توجه به این نکته که قیمت بالاتری دارد ولی معمولا ماشین های سالم تری را به شما پیشنهاد می کنند. مزیت دیگر این روش این است که وقتی شما خودرویی را از دلال ها خریداری می کنید، وی بابت تمامی گفته های خود مسوول است. و شما هر زمانی متوجه مشکلی در ماشین خود شوید می توانید خودرو را بازگردانید و پولتان را نیز پس بگیرید.

بیمه ی خودرو

شما می توانید برای مسافت های کوتاه خود ماشین اجاره کنید که معمولا برای شما بصرفه تر می باشد. بیمه شخص ثالث در آمریکا همانند ایران الزامی و اجباری می باشد و بهای آن ماهانه پرداخت می شود که در مقایسه با قیمت های ایران بسیار بالاتر است ولی عوامل بسیاری در قیمت بیمه تاثیر گذار است.

خرید خانه در آمریکا

اگر سن شما کمتر از ۳۰ سال باشد، بیمه خودروی شما کمتر می شود و یا اگر توسط پلیس به علت سرعت زیاد یا رانندگی خطرناک جریمه شوید، بیمه ماهیانه شما بیشتر خواهد بود.

شرایط گرفتن گواهینامه در ایالات مختلف آمریکا با یکدیگر متفاوت است. برای اخذ گواهینامه باید در امتحان کتبی و عملی پاس شوید. اگر گواهینامه بین المللی داشته باشید می توانید بلافاصله بعد از امتحان کتبی وارد آزمون عملی شوید، برای امتحان عملی می توانید از ماشین خودتان استفاده کنید.

آریاناپارس به عنوان تنها مرکز مشاوره در ایران که به صورت همزمان دارای مجوز اعزام نیروی کار به خارج از کشور از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد، یاری دهنده ی شما در تمامی پروسه های مهاجرتی خواهد بود و قادر خواهید بود با دریافت مشاوره رایگان مسیر مهاجرتی خود را به درستی مشخص نمائید و صمنا در صورت علاقه مند بودن به دریافت اطلاعات به روز در رابطه قوانین مهاجرتی به کشور آمریکا می توانید به وبسایت اداره ی مهاجرت مراجعه نمائید.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها
ثبت نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *