شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه بوند

آشنایی با دانشگاه بوند

دانشگاه بوند یک دانشگاه خصوصی در ایالت کوئینزلند در شهر ساحلی Gold در منطقه Robina استرالیا واقع شده است. این دانشگاه از نظر آموزش عالی در رتبه‌های برتر قرار داشته است.

این دانشگاه در نتیجه شراکت و همکاری دو شرکت بوند EIE International که یکی متعلق به آقای آلن باند رئیس شرکت استرالیایی باند و دیگری متعلق به هارونوری تاکاهاشی رئیس شرکت ژاپنی EIE می باشد. این دانشگاه در سال ۱۹۸۷ توسط پارلمان کوئینزلند مورد تأیید قرار گرفت و در سال ۱۹۸۹ با ۳۲۲ دانشجو شروع به فعالیت کرد.

در سال ۲۰۰۶ نخست وزیر استرالیا بودجه دانشگاه توسط شخص نخست وزیر به ۲۰ میلیون دلار افزایش یافت که در بخش بهداشت و علوم پزشکی مصرف میشود. این هزینه‌ها در احداث سالن‌های کنفرانس، سخنرانی اتاق‌های آموزشی اتاق‌های بالینی آزمایشگاه آزمایشگاه‌های جدید آناتومی و … هزینه گردید.

نکات ویژه

دانشگاه بوند در مقاطع مختلف دانشکده های حقوق، تجارت، علوم انسانی و علوم اجتماعی و علوم پزشکی و پزشکی، طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد (دوره های کارشناسی و تحقیقاتی) را به رسمیت می شناسد.

دانشگاه بوند، کمترین میزان تحصیلات به دانشجویان را در استرالیا ارائه می دهد، که باعث می شود که کلاس های کوچک و کوچک، تعامل سازنده و مشاوره فردی را تشویق کنند. این رویکرد شخصی به آموزش و پرورش، همراه با تمرکز غیر متقابل در رابطه صنعت، دانشگاه بوند به غیر از هر دانشگاه استرالیا دیگر

همکاری گسترده شرکت های دانشگاه بوند دانشجویان دسترسی به رهبران صنعت، فرصت های کارآموزی، بورس تحصیلی و تدریس فارغ التحصیلان را با تعدادی از سازمان های آبی تراشه در سراسر جهان فراهم می کند.

دانشجویان می توانند افق های خود را با شرکت در یک برنامه تبادل بین المللی گسترش دهند، با این امکان برای تحصیل در برخی از دانشگاه های برجسته جهان.

دانشگاه بوند نیز دانشجویان را از موسسات شغلی خود که مایل به تحصیل در استرالیا هستند را برای یک ترم از طریق برنامه مطالعه در خارج از کشور استقبال می کنند. همچنین در محوطه دانشگاه کالج بوند و موسسه زبان انگلیسی دانشگاه بوند است.

محل دانشگاه بوند

محوطه دانشگاه بوند در ساحل طلا در گوشه جنوب شرقی ایالت کوئینزلند قرار دارد؛ یک ساعت از بریزبن و دسترسی آسان به سیدنی از طریق پروازهای منظم تجاری که از فرودگاه طلای ساحل خارج می شود.

ساحل طلا در نظر گرفته شده به عنوان سریع ترین شهر استرالیا در حال توسعه است، پایه صنعتی قوی تشکیل شده از دریایی، آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، غذا، گردشگری، خلاق، محیط زیست و صنایع ورزشی.

پیشرفت اقتصادی شهر پیش بینی شده است که در حال آماده شدن برای برگزاری بازی های مشترک کشورهای مشترک المنافع در سال ۲۰۱۸ باشد. محوطه دانشگاه بوند خود دارای امکانات و زیرساخت های آموزشی و آموزش عالی است. مجموعه ای گسترده از اقامتگاه ها و ناهارخوری در محوطه دانشگاه با امکانات اضافی در فاصله پیاده روی از دانشگاه وجود دارد.

مراکز و موسسات وابسته

  • مرکز ۸٫۴ میلیون دلاری مهارتهای حقوقی (تأسیس ۲۰۱۱)
  • مرکز یادگیری چند رسانه‌ای با هزینه ۳٫۴ میلیون دلار (تأسیس ۲۰۱۰)
  • سالن آمفی تئاتر (تأسیس ۲۰۰۹)
  • اتاق بازرگانی که به دانشجویان این رشته اجازه میدهد به صورت ملموس توسط ۱۸ ترمینال با بازار روز و معاملات روز دنیا
  • ارتباط داشته باشند (تأسیس ۲۰۰۷)
  • مرکز ورزشی ۲۷۰۰ مترمربعی (تأسیس ۲۰۱۶)

دوره کارشناسی

تصمیم گیری در مورد درجه یا برنامه یک انتخاب شخصی است. این مربوط به انتخاب برنامه مناسب برای شما، منافع شما و آینده شما است. باند یا رشته تحصیلی جدید خود را دنبال کنید یا به دنبال تجربه و دانش خود در یک رشته خاص بگردید. رشته های تحصیلات تکمیلی و برنامه ها، دیپلم ها و برنامه های غیر اختصاصی را ارائه می دهد.

دانشگاه باند یک سال را بیش از سه ترم تحصیل می کند، به شما این امکان را می دهد که مطالعات خود را خیلی زودتر از سایر دانشگاه ها تکمیل کنید. به عنوان مثال، یک مدرک کارشناسی استاندارد که سه سال با یک جدول زمانبندی معمول دو ترم در هر سال طول می کشد، می تواند در فقط دو سال در Bond تکمیل شود.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

دوره کارشناسی ارشد

دانشگاه بوند در دوره های تحصیلات تکمیلی یا تحقیقاتی یک رشته تحصیلات عالی ارائه می دهد.
پذیرش تحصیلات تکمیلی به طور کلی نیازمند یک دوره کارشناسی از یک موسسه شناخته شده است. با این حال، در بعضی موارد، تجربه شغلی گسترده در رشته مربوطه ممکن است بر اساس معیارهای ورودی باشد.

مطالعات دکترا عمدتا از طریق تحقیق هدایت و تحت نظارت مشاوران متخصص انجام می شود. هر دانشکده بوند شامل مراکز تحقیقاتی مشهور جهان است که به ریاست مقامات بین المللی در رشته های مربوطه می پردازند.

دوره های تحصیلی در دانشگاه بوند به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی که معمولا نمره مناسب در آزمون آیلتس می باشد، می توانند برای پذیرش در دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

تعداد دانشجویان

درحال حاضر ۳ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۵۴ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۴۶ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه بوند حدود ۱۲۰۰ نفر می باشد که ۳۰ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۷۰ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

ورزش

تیم های ورزشی در رقابت های ملی و دولت در سطح مستقر در باند شامل کوئینزلند کشور تیم که در بازی می کند تیم ملی راگبی ،دانشگاه باند شکن باشگاه راگبی که در بازی می کند برتر راگبی کوئینزلند رقابت و باند Bullsharks دانشگاه باشگاه است که بازی در مسابقات انجمن فوتبال کوئینزلند ۱ برگزار می شود.

انجمن دانشجویان دانشگاه بوند (به طور انحصاری به نام BUSA) با مشارکت دانشگاه در ورزش بین الملل در سطح منطقه ای و ملی کمک می کند. دانشگاه بوند به عنوان قهرمانان کلی در بازی های دانشگاه شمالی ۲۰۱۱ (NUG) در ژوئیه ۲۰۱۱، نامگذاری شد و به عنوان دانشگاه ورزشی استرالیا در سرپایی شناخته می شود.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه بوند مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۲۴ تا ۲۶ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۷۵۰ تا ۹۵۰ دلار در ماه به ازای زندگی در استرالیا پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه بوند شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *