شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه سیدنی غربی

دانشگاه سیدنی غربی

دانشگاه سیدنی غربی که از اجماع چند دانشکده تشکیل شده است و در مقاطع لیسانس و دروس تکمیلی ارائه خدمات می دهد. این دانشگاه در سال ۱۹۸۸ توسط همکاری دو دانشکده تجارت، کالج Nepean و کالج کشاورزی هاوکسبری تشکیل گردید و در سال ۱۹۸۹ نیز با اتصال مدرسه آموزش عالی Macarthur ادامه توسعه خود را پیش گرفت.

این مجموعه چند دانشگاهی در سال ۱۸۹۸ به رسمیت شناخته شد. نام آن در سال ۲۰۱۵ به واسطه تجدیدنظر شورای دانشگاه تغییر نام و به دانشگاه سیدنی غربی نامگذاری شد.

نکات ویژه

دانشگاه سیدنی غربی دانشگاهی جهانی است که با پیشرفت تحصیلی بین المللی و شناختن برتری تحصیلی و تحقیق مبتنی بر تأثیرگذاری، روبرو شده است. ما در سطح بالای ۲ درصد از دانشگاه های دنیا قرار داریم، ما در سطح جهانی متمرکز هستیم، تحقیقاتی داریم و متعهد به تاثیر مثبت، در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی هستیم.

در دانشگاه سیدنی غربی، توانایی نسل آینده شهروندان جهانی، رهبران و تغییر دهنده ها را باز می شود. با توجه به تجهیز فارغ تحصیلان به محل کار آماده، برنامه درسی نشان دهنده نیازهای جهان است که در آن زندگی می کنیم.

در پیشبرد یک مدل یادگیری تلفیقی که شرکای استراتژیک ما را به عنوان سازندگان در آموزش و پرورش مورد توجه قرار می دهد، با رهبران کسب و کار و صنعت کار می کنیم تا محتوای دوره ای را که نیازهای کارفرمایان، مشاغل آینده را برآورده می کند و به چالش های پاسخ دهنده پاسخ دهد.

رویکرد دانشگاه بدین صورت می باشد که یادگیری فقط در کلاس درس رخ نمی دهد. در عوض، ترکیبی از محیط های دانشگاهی، آنلاین و محیط های یادگیری بالینی، با تجربه کاری واقعی در تنظیمات حرفه ای و اجتماعی ارائه داده می شود.

دوره کارشناسی

دانشگاه سیدنی غربی فرصت های نامحدود برای دانشجویان را برای موفقیت ارائه می دهد. با یکی از طیف گسترده ترین دوره های در کشور استرالیا، برنامه درسی و رویکرد دانشگاه در مورد یادگیری انعطاف پذیر طراحی شده است که به عنوان یک پرورشگاه برای موفقیت حرفه ای شناخته می شود.

برای اطمینان از اینکه دانشجویان منطقه سیدنی و استرالیا دسترسی به طیف وسیعی از فرصت های پیشرفته تحصیلی را در اختیارتان قرار می دهند، دانشگاه در ارائه گزینه های جدید تحصیلی و خدمات پشتیبانی مانند کالج، برنامه های مزایده و بورس تحصیلی به عنوان مسیر ورود و موفقیت دانشگاهی قدم گذاشته است.

آکادمی دانشگاه سراسری سیدنی درجه های پیشرفته ای ارائه می دهد که شما را در برابر تغییرات آماده می کند و در هر فرصتی موفق می شود. آیا رویای شما این است که به عنوان یک حرفه ای، یک کارآفرین یا به عنوان یک آکادمیک دست یابید، شما یاد خواهید گرفت به تفکر متفاوت و خلاقانه فکر کنید.

با افزایش روابط بین المللی و شهرت دانشگاه، دانشجویان فرصت های نامحدود برای یادگیری، سفر و کار در بیش از ۳۰۰ مقصد در سراسر جهان را خواهند داشت که تجربه ای ارزشمند برای فارغ التحصیلان می باشد.

دوره کارشناسی ارشد

ما در یک دنیای سریع و مداوم زندگی می کنیم، به همین دلیل است که دانشگاه سراسری سیدنی با مشاغل و صنعت مشغول به کار است تا برنامه های تحصیلات تکمیلی را که به چالش های یک محل کار جهانی پاسخ می دهند، با مشارکت در مهارت های عملی، تفکر انتقادی و اعتبار حرفه ای، به طوری که شما با مدارک قابل فروش فارغ التحصیل شوید، آشنا می شازد.

دانشگاه سیدنی غربی همچنین گزینه های مطالعه انعطاف پذیر خود را با مقادیر ورودی و خروجی متغیر به شما ارائه می دهد تا با تعهدات کاری و زندگی شما منطبق باشد.

در پیشبرد یک مدل یادگیری تلفیقی که شرکای استراتژیک دانشگاه را به عنوان سازندگان در آموزش و پرورش مورد توجه قرار می دهد، با رهبران کسب و کار و صنعت کار می کنیم تا محتوای دوره ای را که نیازهای کارفرمایان، مشاغل آینده را برآورده می کند و به چالش های پاسخ دهنده پاسخ دهد.

رویکرد دانشگاه بر این باور می باشد که یادگیری فقط در کلاس درس رخ نمی دهد. در همین راستا ترکیبی از محیط های دانشگاهی، آنلاین و محیط های یادگیری بالینی، با تجربه کاری واقعی در تنظیمات حرفه ای و اجتماعی ارائه داده می شود.

آمار دانشجویی

درحال حاضر ۳۲ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۸۵ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۱۵ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه سیدنی غربی حدود ۵٫۵۰۰ نفر می باشد که ۶۳ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۳۷ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

دانشکده

دانشگاه سیدنی غربی به مدارس و دانشکده سازماندهی شده است. در حال حاضر دانشگاه دارای نه مدرسه یا کالج می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای ادامه تحصیل اقدام نمایند.

 • مدرسه کسب و کار
 • دانشکده محاسبات، مهندسی و ریاضیات
 • مدرسه آموزش و پرورش
 • دانشکده علوم انسانی و ارتباطات
 • دانشکده حقوق
 • مدرسه پزشکی
 • دانشکده پرستاری و مامایی
 • دانشکده علوم اجتماعی و روانشناسی
 • دانشکده علوم و سلامت

رشته های برتر

رشته هایی همچون مهندسی الکترونیک و برق، پرستاری، روانشناسی، جمعه شناسی، داروسازی، جغرافیا، کشاورزی و جنگلداری و علوم کامپیوتر از جمله رشته های مطرح در دانشگاه سیدنی غربی محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

دوره های تحصیلی در دانشگاه سیدنی غربی به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

موسسات

تعدادی از موسسات با دانشگاه سیدنی غربی همکاری می کنند که از برجسته ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • موسسه هنر و فرهنگ استرالیا و چین
 • موسسه هاوکسبوری برای محیط زیست (HIE)
 • موسسه فرهنگ و جامعه (ICS)
 • موسسه MARCS (موسسه مربوط به آزمایشگاه‌های شنوایی)
 • موسسه تحقیقات بهداشت و باروری
 • مرکز تحقیقات آموزشی
 • مرکز تحقیقات بهداشتی
 • مرکز مهندسی زیربنایی
 • مرکز تحقیقات در ریاضیات
 • موسسه ملی پزشکی تکمیلی
 • مرکز تحقیقات نوشتاری و جامعه

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه سیدنی غربی مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۱۸ تا ۲۲ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند.

بصورت معمول دوره های کارشناسی از هزینه های کمتری برخوردار است و دانشجویان هزینه های کمتری را پرداخت می کنند. نکته قابل توجه هزینه های تحصیل برای همه دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد به یک نسبت می باشد.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه سیدنی غربی شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *