شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه فلیندرز

آشنایی با دانشگاه فلیندرز استرالیا

دانشگاه فلیندرز که به افتخار متی فلیندرز کاشف خطوط ساحلی جنوب استرالیا در اوایل قرن ۱۹ نامگذاری شده است در سال ۱۹۶۶ به عنوان یک دانشگاه عمومی تاسیس گردید و در همان سال به رسمیت شناخته شد.

این دانشگاه در رتبه حدود ۵۰۰ دنیا میان دانشگاه های دنیا قرار دارد و در آخرین رتبه بندی خود را تا ۳۰۰ هم رسانده است. در رشته های پزشکی و علوم انسانی جزء ۱۰ دانشگاه برتر قرار دارد و جزء گروه تحقیقاتی نوآورانه از لحاظ علمی می باشد.

پردیس اصلی این دانشگاه در محدوده ۱۲ کیلومتری جنوب مرکز شهر آدلاید قرار دارد. ۱۰ درصد از کل دانشجویان این دانشگاه بین المللی می باشند و به عنوان یکی از دانشگاه های نسبتاً پرجمعیت استرالیا محسوب می گردد. در این دانشگاه چندین دوره آموزشی معتبر در زمینه مطالعات اقیانوسی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام ارائه می دهد.

نکات کلی

دانشگاه فلیندرز به عنوان یک شهرت قابل اعتماد برای موفقیت در آموزش و تحقیق برخوردار است. تعهد طولانی مدت برای افزایش فرصت های آموزشی برای همه و رکورد افتخار از مشارکت جامعه است.

دانشگاه فلیندرز دانشجویان را از بیش از ۱۰۰ کشور جذب کرده است و فارغ تحصیلان دانشگاه حرفه ها و زندگی هایی را به وجود آورده اند که جوامع را در سراسر استرالیا و در سراسر جهان غنی می کنند.

در سال ۱۹۶۶، فلیندرز ۹۰ کارمند و ۴۰۰ دانشجو را در کمتر از ۱۰ دوره ثبت نام کرد. فلیندرز تا سال ۲۰۱۲ حدود ۲،۲۰۰ کارمند، ۲۱،۵۰۰ دانشجو (از جمله بیش از ۳۶۰۰ دانشجوی بین المللی از نزدیک به ۱۰۰ کشور)، تقریبا ۳۵۰ دوره و بیش از ۶۰،۰۰۰ فارغ تحصیلان داشت. Flinders به طور گسترده ای در استرالیا نسبت به اندازه خود به عنوان پژوهشگر قوی شناخته شد.

تعداد دانشجویان

درحال حاضر ۱۸ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۷۳ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۷ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه فلیندرز حدود ۵ هزار نفر می باشد که ۵۶ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۴۴ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

دانشکده های دانشگاه فلیندرز

کالج های این دانشگاه عبارت هستند از:

  • کالج تجارت، قانون دولت
  • کالج آموزش و پرورش، روانشناسی و کار اجتماعی
  • کالج علوم انسانی، هند و علوم اجتماعی
  • کالج پزشکی و بهداشت عمومی
  • کالج پرستاری و علوم بهداشتی
  • کالج علوم مهندسی

رشته هایی همچون پرستاری، روانشناسی، کشاورزی و جنگلداری، آموزش و پرورش، جامعه شناسی، داروسازی، زبان و ادبیات انگلیسی و حقوق از جمله رشته های مطرح در دانشگاه فلیندرز محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

دوره های تحصیلی در دانشگاه فلیندرز به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی که معمولا نمره مناسب در آزمون آیلتس می باشد، می توانند برای پذیرش در دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

دوره کارشناسی

دوره های کارشناسی در دانشگاه فلیندرز بصورت معمول ۳ سال به طول می انجامد و در صورتی که دانشجویان یک سال بعد را سپری کنند، موفق به دریافت دیپلم حرفه ای می شوند.

دو راه برای کسب مدال افتخار در دانشگاه وجود دارد. روش اول یک سال دیگر پس از تکمیل مدرک کارشناسی که مدت این دوره را به ۴ سال افزایش می دهد. روش دوم ورود مستقیم به لیسانس و مدرک کارشناسی ترکیبی چهار ساله.

دانشجویان می توانند با تحصیل به مدت ۴ سال در دانشگاه فلیندرز شانس خود را برای چشم انداز های شغلی خود افزایش دهند.

دوره کارشناسی ارشد

اگر می خواهید حرفه خود را بیشتر کنید یا کار حرفه ای کاملا متفاوت داشته باشید، دوره های تحصیلات تکمیلی زیادی در دانشگاه وجود دارد. دوره های کارشناسی ارشد شما را به فارغ التحصیلان کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دکترا، گواهی فارغ التحصیل، دیپلم فارغ التحصیل و دوره های پرستاری حرفه ای تبدیل می کند.

شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را به صورت تمام وقت یا نیمه وقت مطالعه کنید تا با تعهدات دیگر شما هماهنگ باشد. دانشگاه همچنین برخی از دوره های خارج از کشور برای انعطاف پذیری بیشتر ارائه می دهد. از همین رو دانشجویان می توانند دوره های کارشناسی ارشد هخود را بصورت آنلاین سپری کنند.

ورزش

دانشگاه فلیندرز دارای تیم های ورزشی زیادی است که در رقابت های اجتماعی و رقابتی رقابت می کنند. دانشگاه فلیندرز در حال حاضر دارای ۲۲ باشگاه ورزشی وابسته است.

آیکیدو، دو و میدانی، بدمینتون، بیس بال، بسکتبال، کریکت، CrossFit، فوتبال، هاکی، کنود، کورفبال، لاکروس، فوتبال مردان، موی تای، نتبال، اسکواش، نهایی فریزبی، واتر پلو، والیبال، وینگ چون و فوتبال زنان از جمله باشگاه های برتر دانشگاه فلیندرز می باشد.

علاوه بر این، دانشجویان دانشگاه Flinders توانایی رفتن به مراسم سالانه بازی های دانشگاهی و رقابت در طیف وسیعی از ورزش ها را در حالی که نماینده از دانشگاه هستند را دارند.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه فلیندرز مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۲۰ تا ۲۴ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه فلیندرز شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *