شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه فناوری سوین بورن

دانشگاه فناوری سوین بورن در شهر ملبورن می باشد این دانشگاه ابتدا فعالیت خود را به عنوان یک دانشکده فنی در حومه شرقی ملبورن آغاز کرد ایجاد و تأسیس آن در سال ۱۹۰۸ به منظور دسترسی آموزشی به افرادی بود که در شرق ملبورن و در منطقه جورج سوین بورن زندگی می کردند، بود.

این دانشگاه علاوه بر دانشکده اصلی در منطقه Hawthorn دانشکده هایی در خود کلان شهر ملبورن و در مناطق wantirna و croydan نیز دارد. همچنین دانشگاه شعبه‌ ای در کشور مالزی نیز تأسیس نموده است.

نکات ویژه

دانشگاه فناوری سوین بورن در سال ۱۹۹۲ به عنوان یک دانشگاه تاسیس شد و موسسه بین رشته ای در سطح جهانی، علم، فناوری، کسب و کار، طراحی و نوآوری را رهبری می کند. نقاط قوت دانشگاه بر مبنای اصول پایه ای فرصت های برابر، یادگیری متمرکز بر دانش آموزان و مشارکت در صنعت تأکید دارند.

Swinburne دارای یک درک عمیق و رو به جلو از کسب و کار جهانی و دولت است که به این معنی است که به طور موثر به نیازهای در حال تغییر صنعت پاسخ می دهد. این دانشگاه دانش آموزان را به دسترسی به آموزش با کیفیت بالا، قرار گرفتن در معرض تحقیقات جهانی با تاثیر بالا و تعامل فعال با صنعت و جامعه می دهد.

Swinburne در رتبه بندی دانشگاه QS در سال ۲۰۱۵ به عنوان یکی از دانشگاه های برتر جهان در چندین دسته شناخته شد:

  •  QS Top 100 زیر ۵۰ دانشگاه
  • QS Graduate Ranking for Employability
  • رتبه بندی جهانی QS از دانشگاه ها بر اساس موضوع
  • QS رتبه بندی دانشگاه های جهان توسط دانشکده

Swinburne به شدت در ارائه دانشجویان و محققان به امکانات و تجهیزات پیشرفته ای سرمایه گذاری می کند. پیشرفت های قابل توجه اخیر شامل ۱۰۰ میلیون دلار مرکز پیشرفته تولید و طراحی (AMDC) و مرکز فن آوری پیشرفته ۱۴۰ میلیون دلار (ATC) در محوطه زادگاه ما است. ATC خانه های پیشرو امکانات تحقیقاتی از جمله آزمایشگاه سازه های هوشمند، اولین نوع آن در استرالیا است.

دانشجویان

درحال حاضر ۱۳ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۷۹ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۱ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه فناوری سوین بورن حدود ۳۸۰۰ نفر می باشد که ۴۸ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۵۲ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

دوره کارشناسی

در Swinburne ما متوجه می شویم که این امر بیش از شایستگی های رقابتی در بازار کار امروز است. ما دانش آموزان خود را با دانش و توانایی هایی که می بایست برای ایجاد حرفه ای موفق از طریق آموزش با کیفیت بالا و یادگیری کار یکپارچه فراهم کنیم.

کار یکپارچه سازی یادگیری

برای بیش از ۵۰ سال Swinburne با سازمان های برجسته استرالیا و جهانی همکاری داشته است تا به دانش آموزان از تجربیات کارآمد در محل کار، از طریق کار یکپارچه سازی یاد بگیرند: انجام کارآموزی صنعتی، حل چالش های روزمره در زمینه و به دست آوردن مهارت های حرفه ای که دانش را در عمل به کار گیرند.

درجه حرفه ای

مدارک تحصیلی Swinburne دارای یک داوطلب حرفه ای ۱۲ ماهه است که معمولا در طول سال سوم تحصیل شما انجام می شود. دانش آموزان برای جلب تحصیل، دریافت اعتبار دانشگاهی و به دست آوردن مهارت های ارزشمند است که اطمینان حاصل می کند که آنها آماده کار هستند تا فارغ التحصیلی. این درجه ها می تواند تکمیل شود، از جمله قرار دادن ۱۲ ماهه، در حدود ۳٫۵ سال.

کارآموزی حرفه ای

بعضی از دانش آموزان باارزش از دیدار حرفه ای صنعت در کار در زمینه آینده دانش آموزان می آیند. یک کارآموزی به دانشجویان فرصت می دهد تا این کار را در حالی که در حال تحصیل هستند انجام دهد. اگر انتخاب شده برای انجام کارآموزی، دانشجویان با یک کارفرمای پیشرو در منطقه خود جفت می شوند

دوره کارشناسی ارشد

افزایش فرصت های شغلی، بهره گیری از ارتباطات صنعت با ارزش و لذت بردن از گزینه های یادگیری انعطاف پذیر با یک برنامه تحصیلات تکمیلی در Swinburne.

تدریس کیفیت

Swinburne با شهرت برای آموزش عالی و تحقیقات متمرکز، آکادمیک های بسیار مجرب و رهبران آموزشی را جذب می کند که دارای تجربه صنعت در زمینه هایی هستند که آموزش می دهند.

فارغ التحصیلان ارزشمند

Swinburne برای پیوندهای خود با کسب و کار موفق و صنعت و توسعه همکاری های بین المللی شناخته شده است. این مشارکت محلی و بین المللی تضمین می کند که دانشجویان ما با مهارت های ارزشمند و به دنبال مهارت هایی که کارفرمایان ارزش می گذارد، فارغ التحصیل می شوند.

مدارک حرفه ای

دوره های کارشناسی حرفه ای به دانشجویان اجازه می دهد تا از کلاس به نیروی کار هموار شوند. یکی از ویژگی های کلیدی این درجه ها، فرصتی است برای اعمال دانش و مهارت های آموخته شده در کلاس درس به یک پروژه برای یک مشتری صنعتی.

تعالی پژوهشی

Swinburne شهرت بین المللی برای تحقیقات با کیفیت دارد که علم و فناوری را با کسب و کار و جامعه متصل می کند. محققان ما شبکه های علمی ملی و بین المللی علمی و ارتباطات با صنعت را تقویت می کنند و فرصتی عالی برای دانش آموزان ارائه می دهند.

رشته های تحصیلی

رشته هایی همچون عمران، علوم کامپیوتر، علوم مواد، روانشناسی، آموزش پرورش، مهندسی و فناوری، مهندسی مکانیک، مهندسی برق از جمله رشته های مطرح در دانشگاه فناوری سوین بورن محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

دوره های تحصیلی در دانشگاه فناوری سوین بورن به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی که معمولا نمره مناسب در آزمون آیلتس می باشد، می توانند برای پذیرش در دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه فناوری سوین بورن مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۲۰ تا ۲۴ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه به ازای زندگی در ملبورن پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه فناوری سوین بورن شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *