شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه لاتروب

معرفی دانشگاه لاتروب

دانشگاه لاتروب یک دانشگاه تحقیقاتی پژوهشی می باشد که متشکل از چندین دانشکده است. ساختمان مرکزی آن در ملبورن و منطقه Bundoora واقع شده است.

این دانشگاه در سال ۱۹۶۴ تاسیس شد و در سال ۱۹۶۷ به رسمیت شناخته شد. این دانشگاه سومین دانشگاه ایالت ویکتوریا و دوازدهمین دانشگاه استرالیا محسوب می شود. این دانشگاه با داشتن حدود ۳۶ هزار دانشجو جزء دانشگاه های پرجمعیت استرالیا محسوب می گردد و در حوزه دانشگاه های نوآورانه می باشد.

نکات ویژه

دانشگاه لاتروب یکی از دانشگاه های برجسته استرالیا است که بیش از ۳۶،۰۰۰ دانشجو دارد. دانشگاه طیف وسیعی از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد با تمرکز بر آموزش با کیفیت بالا، آموزش و تجربه دانشجویی را ارائه می دهد.

دانشگاه لاتروب شهرت بین المللی برای برتری را ایجاد کرده است و در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان در سن ۵۰ سالگی (QS World Rankings of University 2015) رتبه بندی شده است. La Trobe در حال حاضر بیش از ۷،۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۱۰ کشور میزبان دارد و تقریبا ۲۶۰۰ دانشجوی بین المللی هر ساله در این دانشگاه تحصیل می کنند.

دانشگاه لاتروب در رتبه ده دانشگاه برتر استرالیا قرار دارد و تعدادی از زمینه های تحقیقاتی که در بالاترین سطح استاندارد جهان در گزارش ملی ۲۰۱۵ برای گزارشگری عالی برای استرالیا رتبه بندی شده اند. محققان دانشگاه در برخی از بهترین امکانات دنیا، از جمله موسسه علوم مولکولی La Trobe و مرکز AgriBioscience کار می کنند.

La Trobe دارای هشت دانشگاه در ویکتوریا و نیو ساوت ولز است و بزرگترین ارائه دهنده تحصیلات دانشگاهی در منطقه ویکتوریا است. بزرگترین دانشگاه La Trabe در Bundoora واقع در ۱۴ کیلومتری مرکز شهر ملبورن واقع شده است.

تعداد دانشجویان

در حال حاضر ۲۵ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۸۰ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۰ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه لاتروب حدود ۸ هزار نفر می باشد که ۶۱ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۳۹ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

دانشکده

دانشگاه لاتروب دارای دو دانشکده است که از چندین مدرسه تشکیل شده و دوره های آموزشی را در همه سطوح ارائه می دهند. دانشجویان بین المللی می توانند در صورت احراز شرایط برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام نمایند.

کالج هنر، علوم اجتماعی و بازرگانی

 •  مدرسه کسب و کار
 • مدرسه آموزش و پرورش
 • دانشکده علوم انسانی و علوم انسانی
 • دانشکده حقوق

دانشکده علوم، بهداشت و مهندسی

 • مدرسه سلامت متفقین
 • دانشکده زیست شناسی سیستم های کاربردی
 • دانشکده پزشکی سرطان
 • دانشکده مهندسی و علوم ریاضی
 • دانشکده علوم زیستی
 • دانشکده علوم مولکولی
 •  دانشکده پرستاری و مامایی
 •  دانشکده روانشناسی و بهداشت عمومی
 • دانشکده بهداشت روستایی

رشته های تحصیلی

رشته هایی همچون باستان شناسی، پرستاری، حسابداری و امور مالی، جامعه شناسی،کشاورزی و جنگلداری، فلسفه، تاریخ، حقوق،زبان شناسی، ادبیات و زبان انگلیسی از جمله رشته های مطرح در دانشگاه لاتروب محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت

مجموعه آفریقایی

مجموعه ای از مواد انگلیسی آفریقایی که در اواسط دهه ۱۹۶۰ در طول تاسیس این دانشگاه آغاز شد و تقریبا ۲۵ تا ۳۰ هزار عنوان چاپی را شامل می شد.

اکثریت مجموعه ها پس از سال ۱۹۶۶، با تمرکز بر تاریخچه و سیاست های جنوب صحرای، کارهای ادبیات نویسندگان آفریقایی و کارهای علمی در زمینه های باستان شناسی، انسان شناسی، توسعه، روابط بین الملل، اقتصاد و جامعه شناسی است. این مجموعه دارای ذخایر ویژه ای در آفریقای جنوبی، آنگولا، اتیوپی، غنا، کنیا، موزامبیک، نیجریه، سومالی، سیرالئون، تانزانیا، اوگاندا، زامبیا و زیمبابوه است.

مستندات اروپا

این دانشگاه در سال ۱۹۷۵ به مرکز مستندسازی اروپا (EDC) تبدیل شد و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه های چاپی این مقاله در استرالیا است.

مجموعه هند و جنوب آسیا

این مجموعه در سال ۱۹۸۵ آغاز شد، زمانی که گرگ بیلی و کریس چارتلی شروع به جمع آوری منظم در ادبیات سانسکریت، هندوئیسم و بودیسم، و همچنین تاریخ و هند باستان شناسی باستان شناسی کردند. از سال ۲۰۱۱، مجموعه ۳۷۵۰۰ جلد جمع آوری شده است.

این مجموعه در حوزه علوم انسانی و علوم انسانی، به ویژه آمار رسمی و رسمی هند و گواهی نامه های هند و همچنین تعداد قابل توجهی از منابع در ادبیات هندی قرن بیستم، قوی است. این همچنین دارای ذخایر قوی در بودیسم اولیه (از جمله کل کانون بودایی در چند زبان آسیایی) و ادبیات سانسکریت مربوط به هندوئیسم و belles-lettres است.

مجموعه آمریکای لاتین

La Trobe یکی از بهترین کتابخانه های پژوهشی در استرالیا در زمینه مطالعات آمریکای لاتین با حدود ۲۸،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ عنوان چاپ در مجموعه است. تمرکز مجموعه این است که مطالعات مکزیکی، برزیل، کوبا و کارائیب، روابط آمریکا و آمریکای لاتین و مردم لاتین در ایالات متحده زندگی می کنند.

مجموعه موسیقی

مجموعه موسیقی La Trobe شامل ۱۱۰۰۰ نمره موسیقی و ضبط های صوتی از جمله موسیقی سنتی قرن ۱۲ تا قرن بیستم (به ویژه شعر گرگوریان قرن ۱۴)، جاز، اپرا، ارکستر، اتاق، رشته و کارهای کلیدی همه سازندگان عمده و همچنین ابزار و گروه های سازنده. مجموعه های اصلی موسیقی محلی سنتی مانند یونسکو ضبط شده در مجموعه نیز برگزار می شود.

پردیس های دانشگاه لاتروپ

پردیس اصلی لاتروب: Bundoora دانشکده اصلی دانشگاه بوده و تقریباً اکثر رشته ها غیر از دروس آموزش و پرورشی، داروخانه و دندان پزشکی ارائه می گردد. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه نیم کره جنوبی کره زمین می باشد. دانشکده Bundoora حدود ۲۲۰۰۰ دانشجوی دارد که از امکانات کتابخانه، بانک، کافه ها، مغازه ها، گالری و رستوران ها استفاده می نماید.

پردیس Bendigo: این دانشگاه در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد و به عنوان دانشگاه شمال ویکتوریا معروف گردید. در این دانشکده مباحث مناطق روستایی و محیط زیست ارائه دروس می گردد. در این دانشگاه دوره های فردی و آموزشی نیز ارائه می گردد که افراد می توانند برای دوره هایی مثل فنی حرفه ای از آن استفاده نمایند.

پردیس CBO Melbourne: لاتروب دو محوطه دانشگاهی در ولسوالی و ملبورن دارد که دوره هایی را ر علوم بهداشت، قانون و مدیریت، بهداشت جامعه و روابط جنسی دارد و بر آن تحقیقات جامعی را دارد.

پردیس آلبوری ودونگا A bury Wodonga: این پردیس در فاصله ۳ کیلومتری از مرکز ودونگا در یک محوطه ۲۶ هکتاری قرار دارد. این دانشکده تحصیلاتی در رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی، کسب و کار و … ارائه می دهد.

پردیس میلدورا Mildura Campus: این پردیس در سال ۱۹۹۶ در کنار پردیس اصلی دانشگاه تاسیس گردید. دومین پردیس نیز در سال ۲۰۰۶ افتتاح شد.

پردیس Shepparton: این پردیس در سال ۲۰۱۰ در یک ساختمان ۲ طبقه به ارزش ۱۰ میلیون دلار تاسیس شد.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه لاتروب مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۲۰ تا ۲۴ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه لاتروب شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *