شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه ملی سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور بعنوان برترین دانشگاه آسیا در رتبه بندی های جهانی قرار دارد که جایگاه ۱۱ دنیا را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در سال ۱۹۰۵ میلادی در سنگاپور تاسیس شد و تا به امروز روند رو به رشد خود را ادامه می دهد. دانشگاه ملی سنگاپور در بخش جنوب غربی سنگاپور در مجاورت کنت رید واقع شده است و به مساحت ۱۵۰ هکتار قرار دارد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

رتبه بندی دانشگاه

دانشگاه ملی سنگاپور در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۹ رتبه ۱۱ در جهان را به خود اختصاص داد. در مجله تایمز در سال ۲۰۱۸ دانشگاه ملی سنگاپور در جایگاه ۱ آسیا و ۲۲ جهان قرار گرفت.

دانشگاه ملی سنگاپور به عنوان چهارمین دانشگاه بین المللی جهان نامگذاری شد. در رتبه بندی کارآموزی تحصیلات تکمیلی QS در سال ۲۰۱۹، رتبه بندی سالیانه از قابلیت استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه، NUS در رتبه ۳۳ در جهان واقع شده است.

تحقیقات

از جمله تحقیقات عمده در NUS، علوم زیست پزشکی و علوم زیستی، علوم فیزیکی، مهندسی، علوم نانو و فناوری نانو، علوم و مهندسی مواد، فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات، علوم انسانی و علوم انسانی و تحقیقات مربوط به دفاع است.

یکی از چندین منطقه تحقیقاتی که اهمیت استراتژیک سنگاپور را در NUS به عهده دارد، مهندسی زیست شناسی است. ابتکارات در این زمینه عبارتند از زیست زیستی، مهندسی بافت و مدولاسیون بافت. یکی دیگر از زمینه های جدید که وعده زیادی دارد، علوم نانو و فناوری نانو است.

این زمینه علاوه بر مواد با کارایی بالاتر اما کمتری برای تولید، دفاع، حمل و نقل، کاربرد فضا و محیط زیست، باعث توسعه کاربرد های کاربردی بیوتکنولوژی شتاب در پزشکی، بهداشت و درمان و کشاورزی می شود.

موسسات و مراکز تحقیقاتی

در حال حاضر، NUS دارای ۲۱ موسسه و موسسات تحقیقاتی در سطح دانشگاهی (RICs) در زمینه های مختلف مانند تحقیق در آسیا، مدیریت ریسک، تدارکات، علوم مهندسی، علوم ریاضی، علوم زیست پزشکی و علوم زیستی، فناوری نانو برای مطالعات دریایی است.

علاوه بر این، NUS همچنین دارای سه مرکز تحقیقاتی، یعنی موسسه علوم سرطان سنگاپور، مرکز فن آوری کوانتومی و مؤسسه مکانیکولوژی، سنگاپور – یک همکار در پنجمین مرکز تحقیقاتی سنگاپور در سنگاپور است.

علاوه بر RIC های دانشگاهی، NUS همکاری نزدیکی با بسیاری از مراکز و مؤسسات تحقیقاتی ملی دارد. برای مؤسسه لجستیک – آسیا و اقیانوسیه، که تلاش مشترک بین NUS و گرجستان موسسه فناوری برای برنامه های تحقیق و آموزش در لجستیک.

امکانات بزرگ تحقیقاتی

تطبیقی پزشکی برای ارائه خدمات حرفه ای و فنی برای مراقبت از حیوانات آزمایشگاهی، خدمات دامپزشکی و خدمات تحقیقاتی حیوانی برای کارمندان و دانشجویان NUS تنظیم شده است.

موسسات پزشکی ملی دانشگاه تلاش های خود را بر توسعه امکانات و خدمات تحقیق متمرکز برای دانشکده پزشکی یونگ لو لوین در NUS و توسعه برنامه های تحقیقاتی در زمینه بیماری های سرطان و قلب و عروق متمرکز می کند.

نکات ویژه

دانشگاه جهانی پیشرو در مرکز آسیا، دانشگاه ملی سنگاپور (NUS)، دانشگاه پرچم دار سنگاپور است که رویکرد جهانی را در زمینه آموزش و تحقیقات ارائه می دهد، با توجه به دیدگاه ها و تخصص های آسیا.

NUS دارای ۱۷ دانشکده و مدارس در سه محوطه دانشگاه است. آموزش تغییرناپذیر آن شامل یک برنامه آموزشی مبتنی بر وسیع است که توسط دوره های چند رشته ای و غنی سازی متقابل اعطا می شود.

بیش از ۳۸،۰۰۰ دانش آموز از ۱۰۰ کشور جامعه را با دیدگاه های اجتماعی و فرهنگی متنوع خود غنی می کنند. NUS همچنین تلاش می کند تا محیطی حمایتی و نوآورانه ای را برای ارتقاء خلاقیت درون جامعه خود ایجاد نماید.

۱۷ مدرسه در NUS عبارتند از:

 • هنر و علوم اجتماعی
 • کسب و کار
 • محاسبه
 • آموزش مداوم و طول عمر
 • دندانپزشکی
 • طراحی و محیط زیست
 • دانشکده پزشکی Duke-NUS
 • مهندسی
 • علوم جامع و مهندسی
 • قانون
 • دارو
 • موسیقی
 • سلامت عمومی
 • سیاست عمومی
 • علوم پایه
 • برنامه تحصیلات دانشگاهی
 • کالج Yale-NUS

دانشگاه ملی سنگاپور یک رویکرد یکپارچه و چند رشته ای برای تحقیق، با همکاری شرکای صنعت، دولت و دانشگاه، برای رسیدگی به مسائل مهم و پیچیده مربوط به آسیا و جهان است.

محققان در دانشکده ها و دانشکده های NUS موسسات و مراکز تحقیقاتی در سطح دانشگاه و مراکز تحقیقاتی، طیف گسترده ای از موضوعات را شامل می شوند:

 • انرژی
 • محیط زیست و پایداری شهر
 • درمان و پیشگیری از بیماری های رایج در آسیای میانه
 • پیری فعال مواد پیشرفته
 • مدیریت ریسک و انعطاف پذیری سیستم های مالی

اخیرا تمرکز این دانشگاه برای استفاده از علوم داده، تحقیق بهینه سازی و امنیت سایبری برای حمایت از ابتکار Smart Nation سنگاپور است.

تعداد دانشجویان

درحال حاضر۳۰ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۸۱ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۱۹ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه ملی سنگاپور حدود ۷ هزار نفر می باشد که ۴۸ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۵۲ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

کارشناسی

دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) یک تجربیات متفاوتی را در آسیا و جهانی ارائه می دهد که مبنای آن به حداکثر رساندن توانایی دانشجویان و آمادگی آینده آنها و برتری تحقیق گسترده است که امکان ترجمه مفید را فراهم می آورد.

NUS نیز به خاطر شدت و گستردگی برنامه های آکادمیک، آموزش ابتکاری کارآفرینی و یادگیری تجربی مورد توجه قرار گرفته است. یادگیری در سراسر دانشکده ها و رشته ها بسیار ارزشمند و تمرین می شود، با سایر ابتکارات متقابل انضباطی برای یک پایگاه دانش جامع و مهارت های قابل انتقال.

کارآموزان در طول سفر NUS درس های بی شماری خواهند آموخت. دانش آموزان در یک فرهنگ کنجکاو، در حال رشد و پرورش و الهام از رهبران برجسته فکری به منظور انتقاد و خلاقانه در حالی که کار با همتایان خود را با همسالان خود، الهام می گیرند.

بسیاری از برنامه های خارج از کشور NUS طبیعت جهانی آموزش و پرورش ارائه شده توسط دانشگاه را برجسته می کند. این سفرهای طولانی مدت، شرکت کنندگان را به طیف وسیعی از واقعیت های اقتصادی و چالش ها منجر می شود و آنها را قادر می سازد تا از ابتدا به نحوه زندگی، کار و بازی های دیگر فرهنگ ها دست پیدا کنند.

ترویج آموزش جهانی تحول یافته دانشگاه ملی سنگاپور برنامه هایی هستند که در یک زمان تنها یک درجه را دنبال می کنند. دانشجویان ممکن است بخواهند یک دوره همزمان، دو یا مشترک را که تنها توسط دانشگاه یا با همکاری چندین دانشگاه برتر شریک آن از سراسر جهان ارائه شده است انتخاب کنند.

کارشناسی ارشد

برنامه های فارغ التحصیلی دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) برای پرورش اشتیاق برای پرس و جو و ارائه دانشجویان به ابزار برای حل مشکلات چالش با اعتماد به نفس و خلاقیت طراحی شده است. NUS طیف گسترده ای از برنامه های فارغ التحصیل را برای منافع مختلف ارائه می دهد، یعنی:

 • برنامه های دکترا که عمدتا مبتنی بر تحقیق هستند و معمولا انتخاب اول برای دانش آموزانی است که به دنبال عمق دانش هستند، از حل مسئله خلاقانه برخوردار هستند و به دنبال دستیابی به سطوح بالای در رشته های مربوطه می باشند.
 • برنامه های کارشناسی ارشد که در درجه اول برای آماده سازی دانشجویان برای انجام حرفه ای (معمولا کارشناسی ارشد توسط دوره کارشناسی)، و یا برای تدریس یک موضوع به عنوان پیشرو در آموزش دکترا (معمولا توسط تحقیق استاد) طراحی شده است.
 • دیپلم فارغ التحصیل فراهم می کند آموزش حرفه ای متمرکز در یک طاقچه خاص. دیپلم فارغ التحصیل اغلب دانشجویان را ترغیب می کند که در معرض قرار گرفتن در معرض یک منطقه مورد علاقه قرار گیرند بدون اینکه خود را به مطالعات بیشتر درازمدت تحمیل کنند.

این برنامه ها فرصتی عالی برای دانش آموزان برای توسعه بیشتر خود را به عنوان رهبران فکری برای طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی را توسعه می دهد.

NUS خانه دانشجویان و اعضای هیئت علمی از بسیاری از کشورها است. اعضای هیأت علمی خود دارای جایزه بین المللی برای برتری تحقیق در بسیاری از زمینه ها هستند. آنها در تحقیقات در سراسر مرزها و رشته های ملی همکاری های خود را ایجاد کرده اند. برخی از این همکاری ها فرصتی برای دانش آموزان برای ایجاد یک Ph.D.

رشته های برتر

رشته هایی همچون عمران، شیمی، مهندسی و فناوری، علوم مواد، داروسازی، معماری، علوم کامپیوتر، مهندسی برق، مطالعات محیطی، جغرافیا، پرستاری، آمار و تحقیقات، مهندسی مکانیک، سیاست، ریاضیات و علوم اجتماعی و مدیریت از جمله رشته های مطرح در دانشگاه ملی سنگاپور محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

دوره های تحصیلی در دانشگاه ملی سنگاپور به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

فارغ تحصیلان

از زمان آغاز آن در سال ۱۹۰۵، NUS دارای بسیاری از فارغ تحصیلان برجسته، از جمله ۴ نخست وزیر سنگاپور و روسای جمهور، ۲ نخست وزیر مالزی، سیاستمداران، قوه قضاییه، مدیران اجرایی، مربیان و افراد مشهور محلی است.

در میان فارغ تحصیلان، روسای جمهور عبدالرزاق حسین، بنجامین شارس، گوه چوک تنگ، مهاتیر محمد و سارا ناتان قرار دارند. تعدادی از فارغ تحصیلان آن نیز از سیاستمداران برجسته مانند رییس یاطم، وزیر سابق اطلاعات، ارتباطات و فرهنگ مالزی و نگارگر هن گر، وزیر دفاع فعلی سنگاپور هستند.

رهبران کسب و کار مانند رئیس سابق بورس سنگاپور و سنگاپور هیئت گردشگری چو Choon در سنگ، مدیر عامل Hyflux گروه اولیویا لوم، مدیر عامل تماسک هو اعظم، رئیس بهار سنگاپور فیلیپ یئو و مدیر عامل شرکت Razer در شرکت مین لیانگ قهوهای مایل به زرد.
در سیاست بین المللی، مدرسه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی مارگارت چان، رئیس جمهور سابق شورای امنیت سازمان ملل متحد Kishore Mahbubani و S Jayakumar و معاون رئیس کمیته بین المللی المپیک Ng Ser Miang را ایجاد کرده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *