شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه کاتولیک استرالیا

دانشگاه کاتولیک استرالیا

دانشگاه کاتولیک استرالیا یک دانشگاه دولتی است که دارای هفت شعبه در شهر های ملبورن، کانبرا، بلرت، سیدنی، بریزبن و ملبورن و حتی اروپا می باشد. این دانشگاه جزو معدود دانشگاه های استرالیاست که در اروپا نیز شعبه نیز دارد که در ایتالیا و مرکز رم در سال ۲۰۱۵ افتتاح گردید.

این دانشگاه در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ با جذب دانشجویان بسیار زیادی در مقطع لیسانس رشد بسیار سریعی داشت به طوری که ۶۰ درصد از دانشجویان آن لیسانس هستند که جمعیتی حدود ۳۲۰۰۰ دانشجو را از ۱۶۰۰ مدرسه در سراسر دنیا و خود استرالیا در خود جای داده است در این دانشگاه بیش از ۲۲۰۰ کارمند مشغول به کار می باشند.

ساختمان های این دانشگاه رشد بسیار زیادی کردند و جوایز متعددی در زمینه معماری و حتی کسب جایزه شش ستاره معماری بر اساس انرژی های تجدید پذیر و خورشیدی را دریافت نمود.

دوره کارشناسی

دانشگاه کاتولیک استرالیا (ACU) فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا از آنچه که در استرالیا می تواند ارائه دهد، بهترین باشند. تعهد ACU مبنی بر سنت و میراث فرهنگی کاتولیک، این است که دانشجویان را با دانش، مهارت ها و تجربه حرفه ای مورد نیاز برای ایجاد تفاوت در دنیا تقویت کند.

این دانشگاه با هم دانشگاهیان برجسته، ارتباطات صنعت قوی، تحقیقات در سطح جهانی، فرصت های تحصیلی بین المللی و امکانات و خدمات عالی را برای فراهم آوردن یک زندگی در حال تغییر تجربه دانشگاه به ارمغان می آورد.

به عنوان یک دانشجوی ACU، شما می توانید فرصتی برای انجام کارهای حرفه ای و کار داوطلبانه در طول تحصیلات خود داشته باشید، تا مطمئن شوید که قبل از فارغ تحصیلی کار می کنید.

دفتر موفقیت دانشجویان، مهارت های علمی، خدمات حرفه ای و مشاوره ای را فراهم می کند، همچنین پشتیبانی از افراد با نیازهای ویژه یا معلولیت در هر محوطه دانشگاه را ارائه می دهد و برای تکمیل تجربه دانشگاه، انجمن دانشجویان تقویم رویدادهای سرگرم کننده، از جمله سالانه توپ و فعالیت های فرهنگی و ورزشی را سازماندهی می کند. فرصت های زیادی وجود دارد تا بتوانید از تحصیلات خود را گذرانده و دوستان جدیدی بسازید.

ACU برنامه های کارشناسی در هنر، رسانه ها و طراحی، کسب و کار، آموزش و پرورش، علوم زیست محیطی، بهداشت، کامپیوتر و سیستم های کسب و کار، توسعه بین المللی و مطالعات جهانی، حقوق، روانشناسی، مشاوره و علوم اجتماعی، و الهیات و فلسفه ارائه می دهد. همچنین طیف گسترده ای از بورس تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارائه می دهد.

دوره کارشناسی ارشد

در دانشگاه کاتولیک استرالیا (ACU) شما می توانید دانش و تخصص خود را از طریق برنامه های کارشناسی ارشد که دانشجو محور، انعطاف پذیری و مبتنی بر شواهد است، پیشرفت دهید.

چهار دانشکده دانشگاه عبارتند از

 • آموزش و پرورش و هنر
 • حقوق و تجارت
 • علوم بهداشتی
 • الهیات و فلسفه

برنامه های ACU به وسیله محققان فعال و متخصصین با تجربه، دانش و فهم حرفه ای خود را در هر دو روش بازتابی و عملی عمیق تر می کند.

به عنوان بخشی از یک برنامه تحقیق، دانشگاه دارای هفت موسسه تحقیقاتی جدید با چهار حوزه تحقیقاتی می باشد:

 • الهیات و فلسفه
 • سلامتی
 • تحصیلات
 • عدالت مشترک و عدالت اجتماعی

این مؤسسات برتری تحصیلی را برای دانشجویان، جوامع و جهان هدایت می کند.

ACU تحقیقاتی را انجام می دهد که باعث تفاوت می شود. پژوهش حاضر با هدف بررسی وضعیت اجتماعی، بهداشتی و زندگی، تاثیرگذاری در سیاست عمومی و بهبود دانش در زمینه های تخصصی، انجام تحقیقات در مورد سکته مغزی و یا تحقیق در مورد چگونگی جمعیت جهان مواد غذایی را در آینده پیدا خواهد کرد.

این دانشگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی را با طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی از جمله پشتیبانی مهارت های علمی، خدمات حرفه ای و مشاوره ای و پشتیبانی از افراد با نیازهای ویژه یا معلولیت ارائه می دهد.

دانشکده

ACU دارای طیف وسیعی از موسسات و مراکز و همچنین چهار دانشکده است.

 • آموزش و پرورش و هنر: مناطق شامل آموزش، هنر و علوم انسانی، مطالعات جهانی و مطالعات توسعه بین المللی، ارتباطات رسانه ای، علوم اجتماعی، کار جوانان، هنرهای خلاق، هنرهای تجسمی و طراحی است.
 • علوم بهداشتی: مناطق شامل مشاوره، علوم محیطی، فیزیولوژی ورزشی، علم ورزش، سلامت روان، مامایی، پرستاری، شغلی درمانی، پزشکی درمانی، فیزیوتراپی، بهداشت عمومی، روانشناسی، کار اجتماعی و آسیب شناسی گفتار است.
 • قانون و کسب و کار: حوزه شامل حسابداری و امور مالی، مدیریت کسب و کار، تجارت، مدیریت منابع انسانی، فناوری اطلاعات، قانون، مدیریت، بازاریابی و بهداشت حرفه ای، مدیریت ایمنی و محیط زیست است.
 • الهیات و فلسفه: حوزه ها شامل مطالعات کتاب مقدس، اندیشه های مسیحیت، عمل مسیحی، لیبرگی، وزارت، الهیات اخلاقی، مطالعات دینی، اخلاق، اخلاق زیستی، متافیزیک، فلسفه ادیان جهان، سیاست و ادبیات شناسی است

دوره های تحصیلی در دانشگاه کاتولیک استرالیا به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

تعداد دانشجویان

درحال حاضر ۲۳ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۹۰ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۱۰ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه کاتولیک استرالیا حدود ۴ هزار نفر می باشد که ۸۶ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۱۴ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه کاتولیک استرالیا مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۱۸ تا ۲۰ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند. بصورت معمول دوره های کارشناسی از هزینه های کمتری برخوردار است و دانشجویان هزینه های کمتری را پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه به ازای زندگی در شهر ملبورن پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه کاتولیک استرالیا شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *