شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه کوئینزلند جنوبی

دانشگاه کوئینزلند جنوبی

دانشگاه کوئینزلند جنوبی در سال ۱۹۶۷ با تلفیق سه دانشگاه Springfild ،Toowoomba و lpswish تأسیس گردید و دوره های آموزشی در رشته های مهندسی بهداشت، حقوق، علوم، آموزش و پرورش، تجارت و هنر را ارائه می دهد. دانشگاه کوئینزلند جنوبی نهایتاً در سال ۱۹۹۲ با سه موسسه تحقیقاتی و هفت مرکز تحقیقاتی به رسمیت شناخته شد.

دانشگاه USQ برنامه های مختلف آموزشی در خارج از مرزهای استرالیا را در دستور کار دارد از جمله آفریقای جنوبی، جنوب شرق آسیا، سوئد، نروژ و امارات.

دوره های تحصیلی در این دانشگاه حتی به صورت آنلاین و مجازی نیز برگزار می گردد. این دانشگاه در سال ۲۰۱۵ توسط سازمان ERA با استاندارد بالا ارزیابی شد که مدیریت آن در حوزه مدیریت های مبتنی بر انضباط و تضمین قرار گرفت.

نگاه کلی

دانشگاه کوئینزلند جنوبی (USQ) یک دانشگاه جوان و پویا کشور استرالیا است که در ۲۵ سال به رهبری در مطالعه انعطاف پذیر و آنلاین تبدیل شده است و در سطح بین المللی برای انجام تحقیقات عملی در سطح جهانی که راه حل های تاثیرگذار را ارائه می دهد، شناخته شده است.

با یک جمعیت دانشجویی که بیش از ۹۰ ملیت را نمایندگی می کند، USQ بیشترین دانشگاه چند فرهنگی (سرانه) در استرالیا است. در USQ بیش از ۷۵٪ از دانشجویان در حال تحصیل در اینترنت می باشند که تجربه آنلاین بی نظیری را ارائه می دهد.

تحصیل در دانشگاه در یکی از مکان های سه گانه USQ )Toowoomba، Springfield، Ipswich) یک روش عالی برای مدرک دانشگاهی در یک محیط امن و دوستانه است. با امکانات مدرن، هزینه نسبتا کم زندگی و دسترسی آسان به بریزبن و ساحل طلا، شما می توانید بیشتر از مطالعات خود را در استرالیا با USQ انجام دهید.

USQ متعهد به انجام تحقیقاتی است که نه تنها از نظر علمی است، بلکه با صنعت و ذینفعان ما همکاری می کند و در عین حال به نوآوری هایی که به جوامع، ملت و فراتر از آن کمک می کند، کمک می کند.

کلیدی برای فرهنگ تحقیقاتی ما در حال کار با صنعت برای درک مشکلات مربوط به بخش و همکاری در ایجاد ایده ها و فن آوری های جدید است که تاثیر واقعی با منافع ملموس دارند.

توانایی تحقیق و تخصص در زمینه نیازهای صنعت در تعدادی از زمینه های کلیدی  وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد.

 • کشاورزی و کشاورزی
 • فیزیک نجومی
 • فرهنگ، میراث و باستان شناسی
 • علوم محیطی
 • بهداشت و علوم رفتاری
 • علوم ریاضی و هیجانی
 • مهندسی مواد و فن آوری مهندسی
 • جامعه منطقه ای و توسعه اقتصادی

تعداد دانشجویان

درحال حاضر ۱۳ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۷۶ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۴ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه کوئینزلند جنوبی حدود ۱۴۰۰ نفر می باشد که ۳۲ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۶۸ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

دوره های تحصیلی در دانشگاه کوئینزلند جنوبی به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

دوره های کارشناسی

دانشگاه کوئینزلند جنوبی (USQ) ارائه می دهد طیف گسترده ای از رشته در مقطع کارشناسی که شما در مهارت های ضروری برای پیشرفت در تکنولوژی محور محیط کار پویا و به طور فزاینده است.

دانش آموزان از سطح بالایی از حمایت و انعطاف پذیری برای مطالعه تمام وقت یا نیمه وقت، در پردیس یا آنلاین، و یا هر ترکیبی است که متناسب با زندگی هر دانش آموز است. همچنین در سال های تحصیل در تابستان، گزینه ای برای سرعت بخشیدن به اکثریت رشته ها وجود دارد.

دانش آموزان توسط سخنرانانی که رهبران در زمینه های خود هستند آموزش داده می شوند و برنامه ها به روز می شوند تا فارغ التحصیلان برای چهره مداوم در حال تغییر صنعت آماده می شوند. به همین دلیل USQ رتبه اول را در کوئینزلند استرالیا برای اشتغال به تحصیل فارغ التحصیلان (Guide Universities Guide، ۲۰۱۸) در رتبه اول قرار می دهد.

USQ مطالعات کارشناسی در زمینه های زیر را ارائه می دهد:

 • تجارت و بازرگانی
 • هنرهای خلاق و رسانه
 • تحصیلات
 • مهندسی و محیط زیست
 • بهداشت و جامعه
 • علوم انسانی و ارتباطات
 • فناوری اطلاعات
 • قانون و عدالت
 • علوم

دوره های کارشناسی ارشد

تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کوئینزلند جنوبی (USQ) گام بعدی شما برای بالا بردن مهارت و تبدیل شدن به کار آمدتر بیشتر برای به دست آوردن کار رویای شماست و کارکنان متخصص ما می توانند به شما کمک کنند تا درجه ای را که برای شما مناسب است انتخاب کنید.

USQ می تواند به شما کمک کند تا تحصیلات تکمیلی خود را با تمرین یک سطح در یک زمان به زندگی شلوغ خود متصل کنید. از یک گواهینامه تحصیلات تکمیلی، تا پایان کارشناسی ارشد یا دکتری. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در USQ به طیف گسترده ای از امکانات دسترسی دارند و توسط محققان و شرکای ما حمایت می شوند تا محیط زیست پویا و پرطرفدار را تقویت کنند.

با گزینه های مطالعه انعطاف پذیر، پشتیبانی شخصی و انواع سطوح تحصیلات تکمیلی در دسترس، شما می توانید یک مدرک کسب و کار خود را احترام و بی تفاوتی آن را مورد نیاز است.

رشته های تحصیلی

دانشگاه کوئینزلند جنوبی دارای ۶ دانشکده می باشد که دانشجویان بین المللی در صورت همراستا بودن با رشته های اعلام شده می توانند برای این دانشگاه اقدام نمایند.

 • دانشکده هنر و ارتباطات
 • دانشکده بازرگانی
 • دانشکده حقوق و عدالت
 • مدرسه مدیریت و سازمانی
 • مدرسه آموزش و پرورش معلم و دوران کودکی
 • دانشکده زبان شناسی، آموزش بزرگسالان و متخصص

رشته هایی همچون مهندسی مکانیک و آموزش و پرورش از جمله رشته های مطرح در دانشگاه کوئینزلند جنوبی محسوب می شوند که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.
اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه کوئینزلند جنوبی مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۱۶ تا ۱۸ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه به ازای زندگی در استرالیا پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه کوئینزلند جنوبی شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *