شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

رشته کسب و کار در میلان

رشته کسب و کار در میلان

رشته کسب و کار به عنوان یکی از برترین رشته های تحصیلی می باشد که سالیانه تعداد زیادی از متقاضیان برای تحصیل در رشته کسب و کار در میلان اقدام می نمایند. از همین رو مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس مهم ترین دلایل برای انتخاب تحصیل در رشته کسب و کار در میلان را مورد بررسی قرار داده اند.

دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در قرن ۲۰ از کشور آمریکا نشات گرفت و به منظور مدیریت در امور این رشته در رشته های دانشگاهی قرار گرفت. رشته کسب و کار در میلان شامل دوره های مختلفی نظیر موارد زیر می باشد:

  • حسابداری
  • آمار کاربردی
  • ارتباطات کسب و کار
  • اخلاق کسب و کار
  • قانون کسب و کار
  • امور مالی
  • اقتصاد مدیریت
  • مدیریت
  • کارآفرینی
  • بازاریابی و عملیات به نحوی که بیشتر مربوط به تحلیل و استراتژی مدیریت

میلان ممکن است یک شهر شناخته شده برای سرمایه گذاری مد جهانی باشد اما این چیزی نیست که آنها  ارائه می دهند. همچنین میلان یکی از شلوغ ترین مناطق کسب و کار در اروپا است که سالیانه دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل در رشته کسب و کار در میلان اقدام می نمایند.

۱- کسب چشم انداز بین المللی

بسیاری از دانشگاه های برجسته و مدرسه های تجاری در سراسر جهان به دانشجویان این فرصت را می دهد که می توانند در فضای بین المللی مشغول به تحصیل شوند. به عنوان مثال دانشجویان رشته کسب و کار در میلان که در دانشگاه Cattolica del Sacro Cuore تحصیل می کنند، می توانند یک مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی در دانشگاه بوستون آمریکا یا دانشگاه استرالیای غربی برای بهبود آگاهی و دیدگاه مدیریت بین المللی خود را مطالعه کنند.

مهم است که در هر سازمان تجاری از خرده فروشی یا فروشگاه های لوکس نیاز به مدیران مشتاق دارد که دانشجویان در صورت تحصیل در این رشته می توانند برای فرصت های شغلی بیشتر اقدام نمایند.

۲- فرصت یادگیری تجربی

در بازار کار رقابتی امروز، فقط داشتن مدرک تحصیلی ممکن است دیگر کافی نباشد. فارغ تحصیلان باید یک مقدار زیادی از تجربه عملی را نیز داشته باشند تا بتوانند نظریه کلاس درس را در زندگی واقعی قرار دهند. به همین دلیل است که Università Cattolica del Sacro Cuore در میلان دارای آزمایشگاه های کسب و کار خود است که یک جزء جدایی ناپذیر از MSc در برنامه مدیریت می باشند.

این آزمایشگاه های کسب و کار در میلان به شما فرصتی می دهد تا به تجربه و درک درستی از یک محیط کسب و کار چه در شرکت مشاوره، شرکت چند ملیتی، لوکس و مد، سازمان بهداشت و درمان و یا شرکت های کوچک و متوسط دست پیدا کنید. برخی از دانشجویان در شرکت ها مشغول به کار شده اند و ایده ها و برنامه های خود را در داخل شرکت پیاده می کنند.

۳- چشم انداز شغلی مناسب

شهر میلان، یک شهر سریع و مدرن با چشم انداز آینده است که همچنین مرکز مالی و اقتصادی ایتالیا می باشد. با توجه به جایگاه استراتژیک این شهر و شانس خود در قلب اروپا، جای تعجب نیست که شهر مقصد بسیار جذاب برای افراد و سازمان های باشد. دانشگاه هایی که رشته کسب و کار در میلان را ارائه می دهند در رتبه بندی جهانی جایگاه مناسبی را دارند. همچنین در رتبه بندی اشتغال در سایت رسمی QS، فارغ تحصیلان کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار با نرخ بالای ۹۸ درصد وارد بازار کار می شوند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

۴- زبان تحصیل رشته کسب و کار در میلان

یکی از نکات بسیار مهم در ارتباط با تحصیل در رشته کسب و کار در میلان، زبان تحصیل در این کشور می باشد. دانشجویان بین المللی با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی می توانند در دوره های مورد نظر ثبت نام کنند و شانس خود را برای پذیرش امتحان کنند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

۵- یکی از برترین شهر های دانشجویی

میلان پر از لذت های فرهنگی است که آن را در رتبه ۵۰ در بهترین رتبه های دانشجویان دانشجویان QS رتبه بندی می کند. این نکته فقط به علاقه مندان رشته کسب و کار در میلان اختصاص پیدا نمی کند و تمام دانشجویان از زندگی در این شهر لذت می برند. از غذاهای فانتزی میلان و علاقه مردم این شهر به فوتبال و فراموش نکردن بخش های پیشرفته هنر و مد که بر چشم انداز کلاسیک شهر تسلط دارند، آسان است که متوجه شوید چرا بسیاری از دانشجویان بین المللی این شهر را دوست داشتند و تصمیم گرفتند که دوره تحصیلی خود را در میلان سپری کنند.

۶- هزینه های معقول زندگی در میلان

هزینه های زندگی در کشور ایتالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ یورو در ماه به ازای زندگی در شهر میلان پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در ایتالیا در رشته کسب و کار در میلان شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

۷- بورسیه رشته کسب و کار در میلان

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای کاهش هزینه های تحصیلی خود می توانند برای بورسیه DSU اقدام نمایند. این بورسیه یکی از نکات مثبت کشور ایتالیاست نسبت به سایر کشورها می باشد که دوره های خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

افرادی که بدنبال اخذ بورسیه DSU هستند، برای بالاتر بودن شانس خود نیازمند نمره ۶ در آزمون آیلتس و معدل بالای ۱۴ در مقطع لیسانس می باشند. بصورت کلی در حدود ۵۰۰۰ یورو سالیانه به دانشجویان تعلق می گیرد که می توانید برای اطلاع بیشتر به صفحه بورسیه های ایتالیا مراجعه نمایید.

دانشگاه های کشور ایتالیا به دانشجویان خود کارت غذا اعطا می کند که بصورت معمول ۵ یورو در روز است. این کارت در اکثر رستوران های ایتالیا مورد تائید می باشد و با توجه به بهای در نظر گرفته شده می توان وعده های غذایی را مدیریت کرد. کارت های غذا بصورت روزانه صادر می شود و قابلیت انتقال به روز بعد را ندارد. فلذا دانشجویان نمی توانند با خرج نکردن آن، پس انداز کنند.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *