شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

شرایط تحصیل در استرالیا

شرایط تحصیل در استرالیا

قبل از بیان برخی از نکات در ارتباط با شرایط تحصیل در استرالیا باید به این نکته توجه داشت که همیشه وقتی به استرالیا فکر می کنیم به یاد کانگوروها و بومرنگ ها می افتیم اما آیا می دانید سرزمین های زیر آب استرالیا که خانه ای برای سواحل به حساب می آیند نیز بسیار زیبا هستند؟ دولت استرالیا برنامه های هنری و برنامه های هیجان انگیز بسیاری را در این کشور تدارک دیده اند که در هنگام تحصیل در استرالیا بهتر است بدانید و از آنها دیدن کنید.

به نظر ما اگر قصد تحصیل در خارج از کشور به غیر از اروپا را دارید و می خواهید نصف دنیا را پیموده باشید و تجربه ای شگرف از صخره های زیبا تا خانه ی اٌپرای سیدنی داشته باشید، استرالیا گزینه بسیار مناسبی است و مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید.

کشور استرالیا

استرالیا کشوری است که از یک سرزمین با ۶ ایالت تشکیل شده است سرزمین Tasmania و بسیاری سرزمین های کوچک اطراف آن. استرالیا علاوه بر یکی از هفت قاره جهان، ششمین کشور بزرگ جهان و دوازدهمین اقتصاد بزرگ جهان می باشد.

سرزمین پهناور استرالیا شامل گوناگونی شرایط جغرافیایی، با جنگل هایی موسمی در شمال شرق این سرزمین،کوه هایی در جنوب شرقی این کشور، جنوب غربی و شرق می باشد و صحرایی در مرکز این کشور می باشد که بزرگترین بخش این سرزمین را تشکیل می دهد.

بیش از ۸۰% جمعیت این کشور از اجداد اروپایی هستند با درصد کمی از آسیایی ها که به اندازه افراد بومی می باشند. علاوه بر این اگر قصد ادامه تحصیل در استرالیا را دارید به یاد داشته باشید که از زمانی که این کشور در نیمکره جنوبی قرار دارد. فصل ها عوض خواهند شد.

شهر های اصلی استرالیا

شهرهای اصلی استرالیا، سیدنی، ملبورن، برسیون، پرث و چند شهر معروف دیگر می باشد. استرالیا کشوری است که در آن همه چیز ممکن می باشد.

شرایط تحصیل در استرالیا

از رشد و رونق در یک شهر بزرگ تا بستری برای حیات وحش، پس سعی کنید در مدت زمانی که در این کشور در حال تحصیل هستید از تمام آنچه که درباره این کشور بدست آورده اید استفاده کنید. از دیگر موارد خوب این کشور سفر به کشورهای خوب اطرافش مثل نیوزلند، بالی، اندوزنزی و غیره است.

شرایط تحصیل در استرالیا چگونه است؟

بسیاری استرالیا را سرزمین ماجراها و ورزش می دانند که در آن بسیاری از فعالیت های ورزشی هیجان انگیز انجام می شود. سرزمینی که در آن ورزش، کرکت یکی از شناخته شده ترین ورزش ها می باشد.

هاکی، راگبی و تیم های شنای استرالیا نیز از شناخت جهانی برخوردارند و البته علاوه بر این ها ورزش هایی مثل غواصی، هاکی روی یخ و موج سواری نیز از جمله ورزش های معروف در استرالیا می باشند و اگر به دنبال تجاربی سنتی در فرهنگ کشورهای مختلف هستید. کارهای هنری و تئاتر نیز از آن جمله مواردی است که مس توانید همراه با شرایز تحصیل در استرالیا از آنها استفاده نمود.

زمان مناسب رفتن به استرالیا چه زمانی است؟

از دیگر شرایط تحصیل در استرالیا ، زمان رفتن به این کشور می باشد که البته این زمان بستگی به نوع فعالیتی دارد که می خواهید انجام دهید، ماه های زمستان شبیه به آب و هوای لس آنجلس در آمریکا می باشد و بین ۶۰ تا ۷۰ درجه فارنهایت می باشد ولی اگر هوای بسیار گرم و تابستانی را می پسندید ماه های December، February و March برای شما بهترین ماه ها هستند.

شرایط تحصیل در استرالیا از دانشجویان در حال تحصیل:

بعضی از دانشجویان به دلایل برخی از  شرایط تحصیل در استرالیا زندگی در این کشور را توصیه نمی کنند، به دلیل دوری از خانه، هزینه های بالای زندگی و گاهی به دلیل عدم شناخت کافی از این کشور می باشد که البته به نظر ما افراد بامطالعه بیشتر می توانند نسبت به این کشور و زندگی و تحصیل در آن شناخت پیدا کنند.

نظرات برخی از دانشجویان دانشگاه Sgracuse در شهر سیدنی

سعی کنید باز فکر کنید و اطمینان داشته باشید که مردم این کشور مردمی ذاتاً خوب هستند. این کشور در بسیاری موارد شبیه به آمریکا می باشد ولی شاید در روزهای ابتدایی ورودتان به این کشور و در قدم های ابتدایی ارتباط با مردم این کشور احساس راحتی نکنید و کمی احتیاج به صرف انرژی داشته باشید ولی به شما قول می دهیم که نقطه چند روز این داستان ادامه دارد و به راحتی و به زودی شما می توانید با محیط وفق پیدا کنید چرا که مردم استرالیا افرادی گشاده رو، خندان و بسیار دوستانه هستند و به زودی حتی دوست هم پیدا خواهید کرد.

بسیار هیجان زده و خوشحال باشید فقط در مورد بودجه تان و هزینه هایتان اطلاعات کافی داشته باشید من و هم اتاقی ام همیشه آشپزی می کنیم و همین باعث می شود که مقدار زیادی پول را ذخیره کنیم، اگر در زمستان به استرالیا می آیید حتماً چند سوئیشرت گرم با خود بیاورید چرا که استرالیا شب های سردی دارد.

اگر شایعاتی در مورد عنکبوت ها شنیده اید خیلی نترسید چرا که من هم در ابتدا می ترسیدم ولی در حال حاضر مشکلی با آن ندارم. ولی اگر قصد سفر به جاهای دور افتاده را دارید هشدار می دهم که کمی بیشتر مراقب باشید.

ماجراجو باشید، به سراغ چتربازی بروید، موج سواری یاد بگیرید، بانجی جامپینگ کنید. استرالیا به خاطر فعالیت های عجیب و غریبش معروف است. بنابراین سعی کنید از آن استفاده کنید.

استرالیایی ها از چه عباراتی استفاده می کنند؟

از جمله موارد مهمی که هر فرد همراه با دیگر شرایط تحصیل در استرالیا باید به آن توجه داشته باشد زبان، آداب و اصطلاحات مردم آنجاست. گرچه زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی مردم این کشور می باشد اما همچنان موانعی در بحث زبان می تواند وجود داشته باشد، شما احتیاجی به یادگیری یک زبان جدید برای رفتن به اطراف استرالیا ندارید اما بهتر است که این عبارت ها را قبل رفتن به جاهای مختلف استرالیا و اطرافش بدانید:

Barbie – barbeque
Hooroo – goodbye
Dunnie – toilet/bathroom
Sangers – sandwiches
Yank –American
Cya this arvo! –see you this afternoon
?You knee to get Oporto this arvo? – want to get lunch at Oporto this afternoon

استرالیایی ها چه جور مردمانی هستند؟

به صورت کلی، استرالیایی ها را مردمانی خودمانی، دوستانه، کمک کننده، اهل گشت و گذار، سالم، فعال و ماجراجو می دانند. آنها به آغوش باز خود برای پذیرفتن آمریکایی ها در کشورشان معروف هستند که باعث ایجاد روابط دوستانه بسیاری بین آنها و امریکایی ها می گردد.

استرالیایی ها به عنوان مردمی آزادیخواه و روشنفکر شناهته می شوند، استرالیا و کالیفرنیا همیشه از نظر بحث سلامت و زندگی ارگانیک در رقابت هستند. خیابان ها تمیزند و هر آدمی به دنبال گذراندن وقت خود به بهترین نحو ممکن می باشد. در کل که مردم استرالیا از لحاظ فرهنگی بسیار اجتماعی هستند که در فوتبال و راگبی هم همانطور که قبلاً گفتیم بسیار معروفند.

استرالیا کشوری مثل هر جای دیگر نیست. کشوری است با سواحل فوق العاده، شهرهایی پویا و فضایی که سعی بر رنگی کردن و بهتر کردن همه شرایط دارد. اگر می خواهید در کشوری هنرمند، با طبیعت فوق العاده زندگی و تحصیل کنید استرالیا می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

مشاورین ما در مؤسسه آریاناپارس در تلاش هستند تا با کمک بیشتر با شما عزیزان در زمینه پیدا کردن مسیر درست مهاجرتی، راه را برای شما آسانتر کنند تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و در بحث تحصیل و کار به کشوری سفر کنید که نه تنها از نظر آکادمیک و کاری کشوری قوی باشد بلکه با علاقه مندی ها و روحیات شما نیز سازگاری داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه ها و شرایط دیگر تحصیل و زندگی در این کشور می توانید با مشاورین ما در مؤسسه در تماس باشید و از راهنمایی های بیشتر آنها بهره ببرید.

5/5 ( 1 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *