شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی

لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی

با توجه به شرایط بسیار مناسب در کشور نروژ، بسیاری از دانشجویان بدنبال تحصیل لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی می باشند تا بتوانند در یکی از برترین کشور های دنیا زندگی و تحصیل کنند.

در کشور نروژ بیشتر دوره های کارشناسی به زبان نروژی ارائه می شود و دانشجویان باید تسلط کافی به این زبان داشته باشند یا مدرکی دال بر تسلط زبان نروژی ارائه دهند. اگر برنامه تحصیلی شما به زبان انگلیسی تدریس می شود، دانش خاصی از زبان نروژی به شما کمک می کند تا از لحاظ تحصیلی، بلکه به صورت اجتماعی نیز شرایط بهتری را تجربه کنید.

بیش از ۱۴۰ موسسه در سراسر جهان دوره های نروژی به دانشجویان خود ارائه می دهند. در حال حاضر بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دانشگاه علمی جوان در سراسر جهان وجود دارد که زبان نروژی یا دوره های نروژی را در موسسات عالی تحصیلی در کشور خود می آموزند. در این مطلب به رشته هایی می پردازیم که در مقطع لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد. موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

۱-هنر و انیمیشن

یکی از رشته هایی که در مقطع لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته هنر و انیمیشن می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

آیا شما علاقه مند به ۳D، انیمیشن یا جلوه های بصری برای فیلم و تلویزیون هستید؟ این برنامه بینش هر دو جنبه فنی و هنری صنعت را به نمایش می گذارد. از طریق هنر سنتی و نظریه ترکیب، دانش مورد نیاز خود را برای استفاده از ابزارهای دیجیتال مدرن به دست می آورید.

در طول برنامه، شما با هر دو دانشجویان فیلم و بازی در تولید دانشجویان همکاری خواهید کرد. شما توسط هیئت علمی با تجربه صنعت بین المللی مدیریت خواهید شد. به عنوان یک دانشجو، شما به امکانات استاندارد صنعتی دسترسی خواهید داشت، از جمله یک استودیو سبز روی صفحه نمایش ۱۲۰ مگا، آزمایشگاه های مدرن با نرم افزار به روز شده است.

 • دوره تحصیلی : لیسانس
 • مدت دوره : ۳ سال
 • هزینه دوره : رایگان
 • دانشگاه : NORD UNIVERSITY
 • مهلت در خواست : تا ۱ دسامبر برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا
 • پیش نیاز دوره : شرایط ورود به آموزش عالی مستندسازی در زبان انگلیسی، ممکن است از متقاضیان نمونه ای از کار هنری مربوطه را درخواست کنند.

۲-بازیگری

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته بازیگری می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

شیوه های عملگرایی از مواجهه های روزمره تجسمی با فضای ظهور می یابند. تمرین بازیگر بر رزونانس آواز، حرکت بدن به عنوان مواد صوتی تاکید می کند. موزیکال، ریسک مشارکتی و تحقیقات اجتماعی اطلاع می دهد که چگونه بازیگران به طور انتقادی روش های خود را برای کار اصلی توسعه می دهند و به پیشنهاد هنرمندان مهمان می رسند.

 • دوره تحصیلی : لیسانس
 • مدت دوره : ۳ سال
 • هزینه دوره : رایگان
 • دانشگاه : ØSTFOLD دانشگاه
 • مهلت در خواست : تا ۱ مارس برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا
 • پیش نیاز دوره : شرایط ورود به آموزش عالی مستندسازی در زبان انگلیسی که بصورت معمول نمره ۶ در آزمون آیلتس می باشد.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

۳-Arctic Adventure Tourism

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته گردشگری می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

گردشگری یکی از بزرگترین و سریع ترین بخش های در حال رشد در جهان است، بنابراین تقاضا برای کارکنان ماهرانه به طور مداوم افزایش می یابد. برنامه مدرک کارشناسی در گردشگری در افرادی است که مایل به کار با تولید، بازاریابی، مدیریت و ارتباطات مرتبط با صنعت گردشگری ماجراجویی است.

این برنامه دانشجویان را با دانش نظری و مهارت های عملی مورد نیاز برای طراحی و تولید تجربیات طبیعت و فرهنگ پایدار فراهم می کند. این مجموعه برای ارائه کارگران مشغول به کار برای توسعه صنعت گردشگری پایدار است. ارزش های این برنامه بر اساس احترام و نگرانی برای طبیعت و فرهنگ است.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: دانشگاه TROMSØ – دانشگاه ARCTIS NORWAY
 • پیش نیاز دوره: تحصیلات عالی تحصیلی و الزامات گواهی نامه به زبان انگلیسی

۴-مطالعات توسعه

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته مطالعات توسعه می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

آیا شما علاقمند به درک پویایی فقر، نابرابری و قدرت هستید؟ آیا می خواهید بیشتر در مورد مسائل مهم و چالش های اصلی در توسعه قرن بیست و یکم بدانید؟ برنامه کارشناسی در مطالعات توسعه در UiA یک درک کامل از این مسائل و ارتباطات پیچیده فرهنگ، جهانی سازی، مهاجرت، ساختارهای قدرت بین المللی و ملی، منافع اقتصادی، و کنترل و مدیریت منابع را فراهم می کند.

شما دانش و تجربیات عملی و بینش را دریافت خواهید کرد. در ترم دوم شما امکان رفتن به یک دوره رشته ای را به یک کشور در آفریقا، آسیا و یا آمریکای لاتین خواهید داشت و در نیمه دوم سال شما یک فرصت منحصر به فرد برای مبادله خواهید داشت. در ترم آخر شما سه ماه برای انجام پایان نامه کارشناسی کار می کنید.

در اینجا شما می توانید در میان دانشگاه های همکار خود در جنوب جهانی انتخاب کنید یا ایده خود را برای فعالیت های زمینه ای مرتبط با توسعه بالقوه در یک کشور مشخص ارائه دهید. از طریق ترکیبی از کارهای نظری و دوره های تخصصی و تجربیات، شما یک فرصت عالی برای درک یک جهان پیچیده و متغیر خواهید داشت.

اطلاعات

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: UNIVERSITY OF AGDER
 • مهلت در خواست: دوره درخواست از ۱ نوامبر تا ۱۵ ژانویه
 • پیش نیاز دوره: اساس کلی برای پذیرش در دانشگاه ها و دانشکده های دانشگاهی در نروژ Qualification Entrance Entrance Entrance نامیده می شود. شما می توانید شرایط تحصیلات دانشگاهی کشور خود را در فهرست GSU پیدا کنید. این فهرست الزامات اساسی برای پذیرش تحصیلات عالی در نروژ را مشخص می کند.

۵-زیست شناسی

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته زیست شناسی می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

چرا برخی از افراد جذاب تر از دیگران هستند؟ چه مکانیسم هایی باعث می شود که موجودات زنده باکتری ها، ویروس ها و انگل ها مقاومت کنند؟ دریاها چگونه از نشت نفت کنترل نشده تحت تاثیر قرار می گیرند؟ اینها بعضی از سوالاتی است که زیست شناسی به دنبال آن است.

در برنامه تحصیلی توضیح داده خواهد شد که چگونه تغییرات اقلیمی جهانی بر طبیعت تأثیر می گذارد، چرا دایناسورها هرگز واقعا منقرض نشده اند و چرا برخی افراد جذاب تر از دیگران هستند.

شما دانش در مورد فیزیولوژی، ژنومیک، روش های علمی، تنوع زیستی، مکانیزم های شیمیایی، و همچنین فرآیندهای اکولوژیکی و تکاملی به دست خواهید آورد.

درباره برنامه:

زبان آموزش در مقطع لیسانس انگلیسی است. این برنامه تحصیلی، دانش پایه ای را در موضوعات بیولوژیکی شامل محیط زیست، تکامل، تنوع زیستی، ژنتیک و همچنین شیمی پایه، ریاضیات و آمار است. در بعضی از دوره ها، دانشجویان در فعالیت های آزمایشگاهی و صنعتی شرکت می کنند.

آخرین سال از برنامه انعطاف پذیر تر است، به طوری که دانشجویان برای برخی از متخصصان با توجه به منافع خود فرصت دارند. دوره های پیشرفته در دوره های انتخابی، از جمله پایان نامه کارشناسی، ۱۵ هفته تجربه کار در نروژ یا خارج از کشور، یک ترم یا دو سال در خارج از کشور در یک دانشگاه شریک، و یا دوره های مرکز دانشگاه در اسلوبرد (UNIS) ارائه می شود.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: NORD UNIVERSITY
 • مهلت در خواست: تا ۱ دسامبر برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا

۶-مدیریت بازرگانی

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته مدیریت بازرگانی می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

برنامه کارشناسی (BBA) برای نشان دادن این که جهان آموزش و پرورش به طور فزاینده جهانی تبدیل شده است. این برنامه سه ساله به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.

BI Norwegian School of Business اولین و تنها مدرسه کسب و کار در نروژ است که مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) را ارائه می دهد که کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود.

مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) برای دانشجویان بین المللی و نروژی باز است و بر مبانی نظری حسابداری، مالی، استراتژی، روش تحقیق، اقتصاد بین الملل، حمل و نقل و تجارت، حقوق، بازاریابی و ارتباطات بین فرهنگی تمرکز دارد. آموزش یک رویکرد عملی را با پروژه های گروهی و مطالعات موردی از دنیای کسب و کار بخشی جدایی ناپذیر از برنامه خواهد داشت.

این برنامه برای حداکثر انعطاف پذیری طراحی شده است. تمام دانشجویان طی دو سال اول، همان ساختار برنامه را دنبال می کنند.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: ۸ هزار یورو
 • دانشگاه: BI NORWEGIAN BUSINESS SCHOOL
 • شهر: اسلو

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

۷-Circumpolar Studies

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته مطالعات متقاطع می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

بزرگترین مطالعات در اطراف، حداقل ۹۰ ECTS، می تواند با هر یک از دیگر مقیاس های آموزشی و یا انتخابی ۹۰ ECTS ترکیب شود. ما به شدت به دانشجویان توصیه میکنیم که از گزینه هایی برای ایجاد یک کارشناسی ثانویه استفاده کنند که فرصتهای بهتر برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد را در شبکه UArtcic فراهم می کند.

شامل ۴ دوره مقدماتی (۶۰ ECTS) و ۳ دوره پیشرفته (۳۰ ECTS) است. دوره های اصلی زیر همه در دسترس هستند :

• BCS105X مقدمه ای بر علوم انسانی و جهان اطراف (۱۵ ECTS)
• زمین و محیط بیرونی BCS115X جهان متقاطع جهان I و II (15 ECTS)
• بشر و فرهنگ BCS125X جهان گردشگری I و II (15 ECTS)
• BCS135X مسائل معاصر جهانگردی I و II (15 ECTS)

دوره های پیشرفته در دانشگاه نورد عبارتند از:

• SA210S Nordic Politics، ۱۰ ECTS
• SA212S Nordic Societies، ۱۰ ECTS
• SA218S تاریخچه، سیاست و منابع شمال، ۱۰ ECTS
این دوره ها بصورت آنلاین و حضوری در دسترس می باشد

۹۰ ECTS باقی مانده از دوره های انتخابی را می توان در دانشگاه Nord یا در یک موسسه آموزشی دیگر گرفته شده است. دوره های انجام شده در موسسات دیگر باید توسط دانشگاه Nord به رسمیت شناخته شده یا قبلا شناخته شده است. توجه داشته باشید که دانشگاه Nord هیچ ۹۰ ECTS باقیمانده از گزینه های آنلاین و یا به عنوان آموزش از راه دور ارائه نمی کند.

کاندیداهای بین المللی که مایل به تکمیل کامل مدرک تحصیلی در Nord میباشند، باید در سال دوم به نیویورک سفر کنند تا دوره های ارائه شده در محل را برگزار کنند. دانشکده می تواند ساختار برنامه را تنظیم کند تا دانشجویان بین المللی را به طور کامل در سال ۳ به طور کامل فعال کند.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: NORD UNIVERSITY

۸-زبان انگلیسی

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته زبان انگلیسی می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

در یک دوره زمانی که زبان انگلیسی به عنوان مشترک، زبان جهانی برای علم، جامعه و تبادل فرهنگی ظهور می کند، مهارت های زبان انگلیسی برای مشارکت در بحث های فرهنگی و علمی ضروری است. لیسانس انگلیسی ارائه مقدماتی جامع در زمینه زبان انگلیسی را با تمرکز بر جنبه های عملی، علمی و هنری آن ارائه می دهد.

دانشجویان از طریق درک سنت های فکری پویایی این عرصه، ظرفیت خود را برای بازتاب بحران در یک چشم انداز فرهنگی وسیع تر توسعه می دهند. استادان ما مدت زیادی تحصیل و کار در انگلستان و ایالات متحده آمریکا را تجربه کرده اند و می توانند برنامه های خود را با استانداردهای بین المللی بالا در هر دو زبان و فرهنگ سازمانی ارائه دهند.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: NORD UNIVERSITY
 • مهلت در خواست: دوره درخواست از ۱ دسامبر
 • پیش نیاز دوره: دانش زبان انگلیسی

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

۹-Film and TV Production

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته ساخت برنامه فیلم و تلویزیون می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

آیا می خواهید بخشی از صنعت فیلم و تلویزیون فردا باشید؟ در برنامه کارشناسی ، شما هر تکنیک و جنبه تولید را خواهید آموخت. این برنامه تمرکز ویژه ای بر تولید در رسانه های جدید و تولید مقرون به صرفه از طریق استفاده های نوآورانه از فناوری دارد. شما محتوای سطح تولید را ایجاد می کنید، ایده های خود را از صفحه به صفحه نمایش و کار بر روی ژانر های مختلف، با هدایت حرفه ای های صنعت پیشرو.

این برنامه فارغ التحصیلان را با اهمیت بالا برای صنعت تولید می کند: شرکت های تولیدی و خدمات اطلاعات دیجیتال به طور کلی. تاکید عملی، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا در حال توسعه محصولات نوآورانه در شرکت های موجود و یا ایجاد خود را به عنوان بنیانگذاران در صنعت به کار ببرند.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: NORD UNIVERSITY
 • مهلت در خواست: دوره درخواست از ۱ دسامبر
 • پیش نیاز دوره: دانش زبان انگلیسی و نمونه کار

۱۰-Games and Entertainment Technology

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته بازی و سرگرمی تکنولوژی می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

این برنامه مطالعه دانش عملی در مورد توسعه محصولات دیجیتال، خدمات و بازی برای مخاطبان مختلف هدف را فراهم می کند. شما پایه و اساس محکم در برنامه نویسی، هنر سنتی، طراحی بازی، ایجاد دارایی بازی ۳D و لودولوژی خواهید گرفت. به عنوان یک دانشجو در دانشگاه نورد، شما دسترسی به امکانات استاندارد صنعتی، از جمله یک استودیو سبز روی صفحه نمایش ۱۲۰m2 و آزمایشگاه های مدرن با نرم افزار به روز رسانی است.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: NORD UNIVERSITY
 • مهلت در خواست: دوره درخواست از ۱ دسامبر
 • پیش نیاز دوره: دانش زبان انگلیسی و نمونه کار

۱۱-مطالعات بین المللی و توسعه

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته مطالعات بین المللی و توسعه می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

شما تغییر اجتماعی و محیطی را در یک دیدگاه تاریخی، مقایسه های و جهانی مشاهده خواهید کرد. این برنامه ویژگی خاص جوامع مختلف را از نظر تاریخ، محیط زیست، فرهنگ و تکنولوژی در نظر می گیرد. این دانشجویان را به بازتاب های انتقادی درباره اینکه چگونه این تفاوت ها به پاسخ های محلی به فرآیندهای منطقه ای یا جهانی تبدیل می شود، معرفی می کند. مطالعات بین المللی محیط زیست و توسعه مطالعات پویا و تکامل یافته است.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: (NORWEGIAN UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES (NMBU
 • مهلت در خواست: دوره درخواست از ۱ دسامبر
 • پیش نیاز دوره: دانش زبان انگلیسی

۱۲-Northern Studies

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته مطالعات شمال می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

برنامه کارشناسی کارشناسی مطالعات شمال، یک برنامه تحصیلی بین المللی است که برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند مهارت های چند رشته ای را در شمال شمال متمرکز کنند. تمام دوره ها در محل ارائه می شوند.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: UNIVERSITY OF TROMSØ – THE ARCTIC UNIVERSITY OF NORWAY
 • شهر: آلتا
 • پیش نیاز دوره: دانش زبان انگلیسی

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

۱۳-Scenography

یکی از رشته هایی که در لیسانس در نروژ به زبان انگلیسی ارائه می شود، رشته صحنه سازی می باشد که دانشجویان بین المللی می توانند برای آن اقدام نمایند.

این رشته به بررسی و نشان دادن وابستگی متقابل معماری و تئاتر می پردازد. دانشجویان گفت و گو فضایی در داخل شهر، مرحله، روی صفحه نمایش و یا در طبیعت. آنها تست و بازتاب دادن راه هایی برای فعال کردن حواس درون جامعه هستند.

با تجزیه، تجزیه و تحلیل و محاسبه محیط اطراف ما، منظره ساز، قابلیتی را باز میکند که در آن هنوز ناشناخته و کنترل نشده اتفاق میافتد. Scenography به منظور تعیین وضعیت های غیر خطی بین و پیش بینی آثار آینده است.

 • دوره تحصیلی: لیسانس
 • مدت دوره: ۳ سال
 • هزینه دوره: رایگان
 • دانشگاه: ØSTFOLD UNIVERSITY COLLEGE

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *