شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی

متقاضیان زیادی سالیانه برای ادامه تحصیل برای کشور انگلستان اقدام می‌کنند از همین رو مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی می تواند شرایط زندگی را برای این دسته از دانشجویان هموارتر کند.

در این مطلب مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی در کشور انگلستان را مورد بررسی قرار می دهیم تا فارغ التحصیلان پس از اخذ مدرک لیسانس با آشنایی بالاتری برای کار اقدام کنند یا دانشجویان کارشناسی ارشد در حین تحصیل بازه زمانی مجاز خود را به کارهای ذیل الذکر بپردازند.

١-حسابدار

مدرک کارشناسی حسابداری به شما کمک می کند که به سرعت وارد بازار کار شوید و از شرایط ایده‌آل موجود بهره مند شوید. حرفه حسابداری هم با سپری کردن مقطعی امکان پذیر می باشد و هم دانشجویان می توانند دوره متناسب با خواسته خود در کشورهای مورد نظر سپری کنند.

فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس حسابداری در ایالات متحده در حال حاضر درآمد متوسط ۵۰ هزار دلاری در سال را دارا می باشد.این در حالی است که فارغ التحصیلان حسابداری در کشور انگلستان می توانند حقوق اولیه ای تا ۲۵ هزار پوند را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که اگر افراد در انجمن های حسابداران عضو شوند و به صورت کلی مورد آموزش قرار بگیرند تا حدود سالیانه ۷۰ هزار پوند می توانند دریافت کنند برای ورود به بازار کار، یک مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری یا مالی کفایت می‌کند.

۲ -مهندسی نرم افزار

یکی از برترین مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی را مهندسین نرم افزار دارند که به عنوان یکی از ۵ درجه تحصیلات عالی شناخته می‌شود همچنین فارغ التحصیلان نرم افزار بیشترین حقوق اولیه شاخه های مهندسی را که معادل ۷۰ هزار دلار است را دریافت می کنند.

سایر رشته های تحصیلات تکمیلی شامل مهندسین کامپیوتر حدود ۶۹ هزار دلار مهندسین شیمی ۶۸ هزار دلار مهندسین برق ۶۷ هزار دلار و مهندسین مکانیک حدود ۶۶ هزار دلار در سال درآمد دارند.

در بریتانیا فارغ التحصیلان مهندسی می‌توانند انتظار داشته باشند حداقل ۲۵ هزار پوند به عنوان حقوق و دستمزد دریافت می‌کنند مهندسی شیمی در انگلستان دارای مزایای مناسبی در این کشور می باشد و حقوق بازنشستگی به طور میانگین حدود ۲۷ هزار پوند است.

٣ -پرستار

در حالی که موقعیت های بیشتری در بخش پزشکی امکانپذیر است شغل و یا حرفه پرستاری از آن دسته رشته هایی است که در زیر شاخه های پزشکی با مدرک لیسانس می توان به راحتی وارد بازار کار شد.

به عنوان مثال در ایالات متحده آمریکا در طی هشت سال آینده پرستاری با رشد ۱۵ درصدی بسیار سریع تر از سایر مشاغل پیشرفت خواهد کرد پرستاران به صورت معمول و در بدو ورود حدود ۴۸ هزار دلار درآمد سالیانه دارند فارغ التحصیلان مددکار خدمات بهداشتی و درمانی به طور متوسط ۵۵ هزار دلار درآمد کسب می‌کنند.

پرستاران تازه کار در کشور انگلستان به صورت میانگین در ابتدای کار حقوقی معادل ۲۲ تا ۲۸ هزار پوند سالیانه دریافت می‌کنند برای شروع به کار در کشور آمریکا باید مدرک کاردانی یا مدرک لیسانس در رشته پرستاری ( BSC ) کسب کنید. در انگلستان متقاضیان برای ورود به بازار کار باید در شورای پرستاری و مامایی ( NMC) را داشته باشند.

مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی

۴ -برنامه نویس کامپیوتر

به لطف دنیای در حال پیشرفت و سرعت و تسلط روز افزون مهارت های آنلاین و فناوری اطلاعات حرفه های IT بیش از هر زمان دیگری رو به صعود است.

در کشور آمریکا طبق آمارگیری که در سال ۲۰۱۷ صورت گرفته است حقوق مددکار یک برنامه نویس کامپیوتر به مبلغ ۸۲ هزار دلار محاسبه میشود و حقوق و دستمزد فارغ التحصیلان علوم رایانه به طور متوسط حدود ۶۶ هزار دلار برآورد شده است.

در بریتانیا برنامه نویسان کامپیوتر به طور متوسط حدود ۳۰ هزار پوند با توجه به نوع کار درخواستی به دست می‌آورند.
سایر مشاغل با درآمد بالا در بخش فناوری اطلاعات عبارتند از: توسعه وب توسعه نرم افزار و …

شبکه که علاقه‌ مندان می‌توانند در زمینه های ذکر شده شروع به کار کنند اخذ نمایندگی از بسیاری از دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریانا پارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

۵ -مدیر روابط عمومی

مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی در روابط عمومی بسیار سودآور است و به صورت متوسط در حدود ۵۳ هزار دلار در سال دستمزد و حقوق دارند.

در سراسر کشور انگلستان نقش روابط عمومی نیز بسیار مناسب است. مدیران و دستیاران pr به طور متوسط در حدود ۲۰ هزار پوند در سال حقوق دریافت میکنند برای ورود به بازار کار متقاضیان پس از اخذ مدرک لیسانس در زمینه‌های مدیریتی در موضوعاتی چون ارتباطات روزنامه‌نگاری و دانش زبان انگلیسی بازاریابی می توانند موفق شوند.

موسسه زبان آریانا پارس با برگزاری دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی به آن دسته از دانشجویانی که قصد اخذ مدرک در کوتاه ترین زمان را دارد یاری می رساند.

۶ -مشاور مدیریتی

دانش عمومی در دنیای کسب و کار به این صورت است که اغلب دستمزدهای بالایی را می توان برای مشاورین مدیریتی در نظر گرفت با این حال برای تبدیل شدن به یک مشاور مدیریتی مدرک کارشناسی کفایت می کند.

بر اساس اظهار نامه حقوق و دستمزد در کشور آمریکا مشاوران مدیریتی در ابتدای استخدام خود حدود ۶۸ هزار دلار حقوق دریافت می کنند. این در حالی است که میانگین حقوق مشاوران در کشور آمریکا سالانه معادل ۸۲ هزار دلار می‌باشد.

پیش‌بینی شده است که مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی در ایالات متحده در رشته‌های مشاور مدیریتی در حدود ۱۴ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

در بریتانیا شروع حقوق در حال حاضر به طور متوسط بین ۲۵ تا ۳۰ هزار پوند در سال می باشد که در صورت داشتن سابقه کار این رقم به سالیانه ۵۰ هزارپوند می‌رسد.

برای تبدیل شدن به یک مشاور مدیریتی حداقل به یک مدرک لیسانس نیازمند هستید. کارفرمایان، فارغ التحصیلان کسب و کار اقتصاد مالی ریاضیات مهندسی و علوم طبیعی را می پسندند. اگر به دنبال مشاغل پس از اخذ مدرک کارشناسی هستید می‌توانید از مطلب فوق الذکر بهره مند شوید.

مهمترین اصل در امور مهاجرتی مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع و پروسه های مختلف می باشد موسسه مهاجرتی آریانا پارس با بکارگیری چنین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *