شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

مطالعه پزشکی در انگلستان

دلایل معقول برای مطالعه پزشکی در انگلستان

یکی از محبوب ترین رشته های انتخابی دانشجویان، رشته پزشکی می باشد. از همین رو به مطالعه پزشکی در انگلستان می پردازیم. کشور انگلستان به عنوان یکی از برترین کشور های جهان برای ادامه تحصیل، خواستگاه دانشجویان بسیاری می باشد.

اگر به دنبال کسب تجربه بین المللی هستید، تحصیلات عالی پزشکی با بالاترین استانداردها را در کشور انگلستان می توانید تجربه کنید. همچنین دستاوردهای خود را در معرض برخی از فناوری های هیجان انگیز پزشکی جهان قرار دهید.

در این مطلب که توسط مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس گردآوری شده است به دلایل معقول برای مطالعه پزشکی در انگلستان پرداخته می شود:

دسترسی به آموزش پیشرو پزشکی جهان

بیش از ۷۰ دانشگاه بریتانیا در رتبه بندی جهانی دانشگاه QS از جایگاه خوبی برخوردار می باشند. همچنین این کشور در سطح جهانی برای کیفیت بالای تحقیق و تدریس شناخته شده است.

اگر در حال مطالعه پزشکی در انگلستان می باشید، می توانید از یک مجموعه ای از مدارس پزشکی برتر دنیا انتخاب کنید. از برترین دانشگاه های کشور انگلستان می توان به دانشگاه های زیر اشاره کرد:

  1. University of Oxford
  2.  University of Cambridge
  3. UCL)University College London)
  4.  Imperial College London
  5. King’s College London

تمامی دانشگاه های نام برده برای مطالعه پزشکی در میان ۲۰ دانشگاه برتر جهان در رشته پزشکی قرار دارند. علاقه مندان به مطالعه رشته پزشکی در انگلستان می توانند با مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس در ارتباط باشند تا از آخرین اطلاعات مطلع باشند.

قابلیت اشتغال خود را افزایش دهید

پس از مطالعه پزشکی در انگلستان، فرصت های شغلی بیشتری پیشروی افراد می باشد. برخی از دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیل به کشور خود باز می گردند. مسلما تحصیل در انگلستان رزومه این دسته از افراد را بهبود می بخشد.

مطالعه پزشکی در انگلستان

بهترین مدارس پزشکی در انگلستان به دانشجویان فرصت می دهد تا با استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات دوره های خود را سپری کنند.

به عنوان مثال، در دانشگاه مرکزی لانکاشیایر (UCLan) دانشجویان از دسترسی به پنج آزمایشگاه بالینی و چندین شبیه ساز بالینی بالایی برخوردارند. تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا و برترین امکانات، شانس پزشکان برای کار را افزایش می دهد.

تجربه حرفه ای را بدست آورید

تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان فرصتی است برای کسب تجربه در حین تحصیل که دانشجویان از آن بهره مند می شوند. به عنوان مثال، لیسانس پزشکی UCLan و لیسانس جراحی (MBBS)، تماس بیمار از سال ۱ تا فارغ تحصیلی را شامل می شود.

از سال ۳ به بعد در UCLan، بیماران خود را در طول مراحل بالینی به بیمارستان منتقل می کنید. البته، به رهبری کارکنان متخصص و ارائه دهندگان خدمات آموزشی ملی خدمات بهداشتی (NHS)، مخصوصا برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که می خواهند مطالعه پزشکی در انگلستان را انجام دهند.

رضایت خود را رضایت بخش

بدیهی است که تحصیل در خارج از کشور نیز به معنی آن است که شما یک کشور و فرهنگ جدید را کشف کنید. هنگام مطالعه پزشکی در انگلستان، می توانید کشور را در آخر هفته ها و تعطیلات خود بررسی کنید.

این فرصت مناسبی برای علاقه مندان به کشف و ارتباط با جوامع مختلف می باشد. شما می توانید از مناظر انگلستان دیدن فرمایید و اوقات خوبی را پشت سر بگذارید. تحصیل در انگلستان این فرصت را به دانشجویان می دهد که می توانند از کشورهای اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی هم دیدن کنند.

یادگیری پزشکی به زبان انگلیسی

زبان انگلیسی، زبان بین المللی جوامع پزشکی است. از همین رو تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان از دو منظر به شما کمک می کند. دانشجویان هم تحصیلات خود را به این زبان سپری می کنند. از دیدگاه دیگر به واسطه انگلیسی زبان بودن کشور این مهارت در دانشجویان ارتقا پیدا می کند.

مطالعه پزشکی در انگلستان

به عنوان یک پزشک، شرکت در سمینارهای بین المللی برای ارتقا سطح دانش یک پزشک ضروری می باشد. بیشتر سمینارهای ارزشمند در راستای پزشکی به زبان انگلیسی ارائه می شوند. مطالعه پزشکی در انگلستان این امکان را میسر می کند تا در این راه قدم بردارید.

دانشجویان برای تحصیل در رشته پزشکی در کشور انگلستان نیازمند ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی می باشند. به واسطه لهجه بریتیش در آزمون آیلتس توصیه می شود که دانشجویان بین المللی نمره مناسبی را در این آزمون کسب نمایند.

موسسه زبان آریاناپارس با ارائه دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی به آن دسته از علاقه مندان که مدرک زبان را ندارند، مژده می دهد که می توانند در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست یافت.

از رهبری انگلستان در تحقیقات پزشکی بهره مند شوید

طبق گزارش Scimago Journal & Country Ranking پورتال عمومی، انگلستان بعنوان دومین مرکز برتر جهان در راستای مطالعه پزشکی پس از آمریکا شناخته می شود. این فهرست هر دو مقدار مقالات منتشر شده و تعداد کل استنادات در هر کشور مورد بررسی قرار گرفته شده است.

تحصیل در پزشکی در انگلستان فرصتی برای بهره گیری از تخصص های برجسته جهان در موسسات تحقیقاتی است. علاقه مندان به مطالعه پزشکی در انگلستان می توانند با مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس در ارتباط باشند تا از شرایط موجود مطلع شوند.

خودتان را به چالش بکشید

مسلما تحصیل در خارج از کشور شما را به چالش می کشد. به واسطه شرایط تحصیلی در انگلستان، علاقه مندان به مطالعه پزشکی در انگلستان از سنین کمتری با این کشور مهاجرت می کنند. مسئولیت یک زندگی بصورت کلی با خود متقاضیان می باشد که این چالش لذت بخشی برای این افراد می باشد.

توصیه می شود برای آمادگی بیشتر با افرادی که در حال تحصیل می باشند در ارتباط باشید. سایت های مناسبی برای آگاهی شما از شرایط زندگی در انگلستان وجود دارد که می توانید با اطلاعات بیشتری وارد این کشور شوید
اگر شما در انگلستان تحصیلات پزشکی مطالعه می کنید، این فرصت را دارید که از تمام نقاط جهان از دوستان خود لذت ببرید، در حالی که می توانید به طور مستقل در یک کشور خارجی زندگی کنید و خود را از لحاظ تحصیلی و شخصا به چالش بکشید.

مطالعه پزشکی در انگلستان

مهمترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد. موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاهها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *