مهاجرت به روسیه

بررسی شرایط مهاجرت به روسیه

بهترین روش برای مهاجرت به روسیه، اقدام برای کسب ویزای تحصیلی این کشور می باشد که با تحصیل فرصت مناسبی را می توان در خاک روسیه سپری کرد و پس از اتمام دوره تحصیلی به سایر ویزاهای ممکن از جمله ویزای کار تبدیل کرد.

۱- ویزای تحصیلی کشور روسیه :

از نکات حائز اهمیت تحصیل در کشور روسیه به زبان انگلیسی هم ارائه می شود، فلذا دانشجویان با ارائه ای مدرک دال بر تسلط زبان انگلیسی می توانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر کشور روسیه اقدام نمایند.
لازم بذکر است، کشور روسیه فقط به افرادی پیشنهاد می شود که قصد زندگی در این کشور را دارند. چون در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا نمی باشد و نمی توان برای ادامه تحصیل و یا زمینه های کاری و تبدیل آن به ویزای کار در کشورهای اتحادیه اروپا اقدام کرد.
روسیه کشوری است که هزینه تحصیل در آن پایین بوده است ولی دانشجویان بصورت کلی برای ادامه تحصیل و زندگی در کشور روسیه مستلزم پرداخت هزینه می باشند. هزینه زندگی در کشور روسیه حداقل ۴۰۰ دلار در ماه است که بیشترین هزینه را مسکن در بر می گیرد.

۲- ویزای توریستی کشور روسیه :

یکی دیگر از روش های ورود به کشور روسیه، اخذ ویزای توریستی این کشور می باشد که افراد با دریافت آن می توانند در مدت زمان مشخص از کشور روسیه دیدن فرمایند و پس از سپری کردن دوره ای مشخص به کشور مبداء بازگردد.
در حال حاضر دو روش برای مهاجرت به کشور روسیه امکان پذیر می باشد که علاقه مندان به این کشور می توانند برای آن اقدام نمایند.
برای بررسی شرایط موجود می توان با مشاورین موسسه آریانا پارس در ارتباط بوده و با ذکر شرایط خود، امکان سنجی ممکن را انجام داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *