مهاجرت به لیتوانی

کشور لیتوانی در شمال غربی اروپا واقع شده است و بصورت معمولی افرادی که بدنبال مهاجرت به لیتوانی می باشند، این کشور را بعنوان پلی برای حضور و ورود به سایر کشورهای حوزه شینگن و اتحادیه اروپا در نظر می گیرند. از همین رو یک روش برای مهاجرت به کشور لیتوانی توصیه می شود.

– ثبت شرکت در لیتوانی :

بصورت معمول برای ثبت شرکت، اقامت های یک سال، یک سال داده می شود که در صورت پرداخت مالیات و تمدید آن و پس از سپری کردن ۴ تا ۵ سال به اقامت دائم تبدیل می شود.
یکی از مهم ترین نکات کم خرج بودن و کم هزینه بودن هزینه ها در کشور لیتوانی می باشد که افراد این کشور را انتخاب می کنند. از دیگر نکات حائز اهمیت می توان به سرعت بالای پروسه مهاجرتی کشور لیتوانی اشاره کرد که طول مدت این پروسه ۶ تا ۸ ماه می باشد.
بصورت معمول سه دسته از افراد برای ثبت شرکت کشور لیتوانی اقدام می نمایند.
دسته اول – افرادی که سفر های زیادی را در سال انجام می دهند، که اگر از روش ثبت شرکت لیتوانی اقدام نمایند به خواسته خود رسیده و هم می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.
دسته دوم – افرادی که چند سال آینده قصد مهارجت به یک کشور دیگر را دارند و از این روش می توانند پایه های سفر و یا شانس خود را افزایش دهند.
دسته سوم – افرادی می باشند که قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارند ولی بعلت مشکلات اقدامی، کشور لیتوانی را بعنوان پلی به کشورهای اصلی خود در نظر می گیرند.
بهترین و برترین روش برای ورود به کشور لیتوانی پروسه ثبت شرکت می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید!
دیدگاه ها

2 پاسخ به “مهاجرت به لیتوانی”

 1. ابراهیم گفت:

  با سلام با فوق لسانس بازرگانی و با ۴۳ سال سن و همسر معلم رشته زیست شناسی کدوم کشور شرایط خوب برای مهاجرت کاری رو دارد.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی داشتن دعوت نامه کاری یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز میباشد . مدرک زبان اولویت بعدی است . ولی یکی از کشورهایی که برای مهاجرت بسیار مناسب میباشد کشور لیتوانی میباشد چون محدودیت های مهاجر تی آن نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا کمتر میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهاجرت به لیتوانی مهاجرت به لیتوانی مهاجرت به لیتوانی مهاجرت به لیتوانی مهاجرت به لیتوانی

شبکه های اجتماعی

arrow up