مهاجرت به مالتا

مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شینگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می تواند آزادانه به کشورهای عضو شینگن مسافرت کنید مهاجرت به مالتا در سال ۱۹۸۸ از طرف دولت مالتا طراحی شده و این طرح خصوصاً برای افراد بازنشسته ،نویسندگان، روشنفکران و مشاوران بینالمللی و همینطور برای هر شخصی که مایل به داشتن اقامت با توجه به سیستم مالیاتی پایین در کشور های اروپا و شینگن می باشد بسیار مناسب خواهد بود.

طرح اقامت دائم مالتا یکی از جذاب ترین برنامه اقامتی میباشد که مزایای زیادی دارد و علاوه بر این اشخاص در کشور مالتا از مکانی با محیط امن تر و با استانداردهای بالای زندگی برای هر گروه سنی بهره مند می گردند.

شرایط مهاجرت به مالتا

شرایط مهاجرت به مالتا با توجه به نوع مهاجرت  متفاوت خواهد بود به طوری که افرادی که می خواهند از طریق ازدواج به این کشور مهاجرت نمایند باید با یک افرادی که از اهالی مالتا می باشد و تابعیت و مقیم آن را دارا بوده ازدواج کند اما باید توجه نمایید که تابعیت و اقامت آن به صورت مستقیم انجام میشود، متقاضیان باید حداقل ۵ سال زندگی مشترک با همسر خود را داشته باشند.

شرایط اقامت از طریق سرمایه گذاری به گونه ای می باشد که یک سرمایه گذار باید دارای اوراق قرضه دولتی باشد و همچنین سرمایه لازم را برای شروع کار داشته باشد و مدارک آن را ارائه دهد.

روش های مهاجرت به مالتا

در حال حاضر روش های مهاجرت به مالتا از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و تعداد مهاجرت به این کشور هر ساله رو به افزایش میباشد و این اتفاق کشور مالتا را بیش از پیش تبدیل به کشور چند فرهنگی می کند. از جمله راه های مهاجرت به مالتا از طریق تحصیل، سرمایه گذاری ،ویزای کار، تابعیت مستقیم با سرمایه گذاری و همچنین از طریق ازدواج با شهروند مالتی و پناهندگی می باشد.

بررسی روش های مهاجرت به مالتا در هدفم تقاضا می باشد زیرا هر یک از این روش ها دارای امتیاز زیاد و مزایای مختص به خود میباشند به عنوان مثال با ویزای کاری از این کشور نمی توان در مالتا به تحصیل پرداخت و همچنین قوانین مختص به هرکدام از طریق نیزمی‌تواند متفاوت باشد.

 •  ویزای کار مالتا

افرادی که میخواهند از راه کار به مالتا مهاجرت کنند باید از یک کمپانی معتبر و یاکارفرمای کمپانی معتبر پیشنهاد کاری داشته باشند و برای تایید پیشنهاد کاری کارفرمای متقاضی باید شغل مورد نظر را در کشور مالتا و اروپایی آگهی کند. یکی از راه های دیگر مهاجرت به مالتا از طریق تحصیل می باشد که امروز از استقبال بالایی برخوردار بوده و سالانه چندین هزار افراد برای ادامه تحصیل به این کشور سفر می کنند که از جمله پر طرفدار ترین روش ها نیز به شمار می آید.

 • ویزای کالج زبان مالتا

افرادی که به دنبال افزایش آگاهی سطح زبان خود می باشند می توانند برای کالج های زبان مالتا اقدام نمایند و دوره ی زبان مورد نظر خود را سپری کنند. بصورت معمول افراد از سپری کردن دوره زبان در کشور مالتا دو مقصود را دارند، اولین هدف افزایش سطح آگاهی زبان و دومین نکته، کسب ویزای شینگن شانس افراد را برای مهاجرت و یا مسافرت به کشور های دیگر افزایش می دهد.
پروسه ویزای کالج زبان مالتا یکی از روش های ورود به کشور مالتا می باشد که بصورت معمول پروسه انجام کار در وصرت احراز شرایط خواسته شده ۲ ماه است.

 •  ویزای تحصیلی کشور مالتا

کشور مالتا به منظور سخت شدن شرایط ویزا در سایر کشور های حوزه شینگن، انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به تحصیل می باشد که شرایط مناسبی را در سایر کشورها دارا نمی باشند.
دانشجویان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های مالتا مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی را ارائه دهند تا فرآیند پذیرش را به صورت کامل طی کنند.

مهاجرت به مالتا تا چه حد امکان پذیر است؟

شاید برای افرادی که می خواهم به مالتا سفر کند این سوال در ذهن آنها به وجود آید که مهاجرت به مالتا تا چه حد امکان پذیر است و همچنین شرایط و خیلی از موارد دیگر باید چگونه باشد تا بتوانیم به این کشور سفر کنیم و ما در پاسخ به سوال این عزیزان باید بگوییم که مهاجرت به این کشور بسیار آسان می باشد و علیرغم تمام نگرانی ها شما با راه حل های بسیار ساده می توانید به این کشور مهاجرت پذیر مهاجرت نمایید.

شرایط مورد نیاز برای گرفتن اقامت ها بسیار ساده و جذاب می باشد و شما برای دریافت و تمدید اقامت نیاز به زندگی در این کشور ندارید و همچنین پرداخت مالیات نیز در این کشور برای شما لازم نمی باشد.

با توجه به اینکه کشور مالتا در زمینه های مختلف مهاجران زیادی را می پذیرد در نتیجه امکان مهاجرت برای تمام افراد در هر زمینه شغلی وجود دارد و افراد وقتی به این کشور سفر می کنند می توانند از تمام مزایای شهروندی از جمله بیمه خدمات درمانی و خیلی از موارد دیگر بهره مند شود.

توجه نمایید وقتی شما می خواهید به این کشور مهاجرت کنید تمام مدارک ارائه شده شما باید کاملا صحیح باشد در نتیجه هیچ گونه به شما برای مهاجرت وجود ندارد و شما به خاطر می توانیدبه این کشور مهاجرت کنید.

هزینه مهاجرت به مالتا

هزینه مهاجرت به مالتا به عوامل مختلفی بستگی دارد که خود فرق قطعا به صورت مستقیم و تمام این عوامل تاثیرگذار خواهد بود و از جمله عوامل تاثیرگذار می تواند به نوع اقامت و همچنین نوع مهاجرت باشد و علاوه بر آن محل اقامت افراد و اینکه در چه محله ای می خواهد ساکن شود و سبک زندگی و خورد و خوراک و مسائل غیر جانبی نیز وجود دارند که بر روی تمام هزینه ها تاثیر گذار خواهند بود.

با توجه به نوسانات موجود در بازار قطعاً تمام این هزینه ها نیز رو به افزایش خواهد بود در نتیجه افرادی که قصد مهاجرت به کشور مالتا دارند باید تمام اطلاعات آنها کاملاً به روز و دقیق باشد تا بتوانند طبق تمام هزینه ها برنامه ریزی دقیقی داشته باشد به همین منظور شما برای اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید به صورت حضوری به سفارتخانه مورد نظر مراجعه کنید که در سفارتخانه فرم خاصی را به شما ارائه می دهیم که تمامهزینه‌های آن نیز در این فرم درج شده است.

اگر دسترسی به صورت حضوری به سفارتخانه ندارید میتوانید به سایت ما مراجعه کنید که در این سایت تمام هزینه‌های آن کاملا به روز و دقیق می باشد در نتیجهیکی از بهترین و معتبر ترین روش برای تمام افراد می باشد که می توانند هزینه ها را به خوبی مشاهده نمایید و در صورت وجود ابهام می توانند از مشاورین ما راهنمایی بگیرند.

مزایای مهاجرت به مالتا

مزایای مهاجرت به مالتا به قدری زیاد میباشد که افراد زیادی با توجه به دانستن این مزایا ترجیحمی‌دهند که اقامت این کشور را دریافت نمایند از جمله مزایای مهاجرت به مالتا سفر به تمام اروپا بدون ویزا در هر زمان می باشد و همچنین بدون محدودیت حداقل زمان اقامت در مالتا و افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های اروپا از مزایای بسیار مهم آن به شمار می آید.

بدون اجبار به خرید ملک با هرگونه سرمایه‌گذاری دیگر و همچنین معافیت مالیاتی بر درآمد و ثروت افراد در خارج از مالتا از مزایای دیگر آن بوده و همچنین برنامه اقامتی مالتا، تقاضانامه برای اجاره اقامت دائم آن توسط افراد با هر ملیتی داده می شود نیز از مزایای آن خواهد بود. در کسب و کار و اقامت دائم در مورد ها به معنای داشتن اجازه کار و اجازه کسب و کار نمی باشد بلکه برای گرفتن اجازه کار و اجازه فعالیت به فرد متقاضی باید به طور جداگانه از طریق مقامات در مالتا درخواست ارائه شود.

از دیگر مزایای مهاجرت به مالتا در اختیار قرار گرفتن ملک می باشد که برای اقدام اقامت دائم آن تا متقاضیان باید به خریدآپارتمانی که ارزش آن کمتر از ۱۱۶ یورو نباشد اقدام کنند و آپارتمانی با اجاره حداقل ۴۲۳۲ در سال اجاره کنند.

از جمله مزایای دیگر مهاجرت به کشور مالتا به داشتن ویزای همراه می باشد که در این کشور متقاضی اصلی می تواند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال از ۲۶ سال خود دریافت نماید در نتیجه تمام اعضای خانواده می توانند آزادانه به اروپا سفر کنند که این امتیازبسیار فوق العاده خواهد بود.

انتقال سرمایه در این کشور آزاد بوده و افرادی که پاسپورت کشور مالتا را دارند می توانند در هر یک از کشورهای اروپا املاک را خریداری نماید و کسب و کار راه اندازی کنند و به دلیل آزاد بودن کسب و کار می تواند به کل دنیا سرویس ارائه دهنده و در این زمینه نژاد و مذهب دیدهنمی شود و این موضوع سبب رضایت بیش از حد مردم این کشور شده است.

مزایای دیگر این کشور داشتن سواحل زیبا و دریای بی نظیر آن می باشد و هر فردی در هر جایمالتا که باشه حداکثر ۲۰ دقیقه با آن فاصله دارد. با توجه به اینکه این کشور رو به رشد میباشد در نتیجه زندگی در این کشور باعث می‌شود که شما از بهترین و پیشرفته ترین امکانات برخوردار باشید.

معایب مهاجرت به مالتا

با توجه به اینکهمالتایک کشور مهاجر پذیر می باشد دارای معایبهایی نیز بوده که که از جمله معایب مهاجرت به مالتا به این می باشد که با توجه به اینکه خاک این کشور حاصل خیزنمی باشد در نتیجه فعالیت های مانند کشاورزی در این کشور جایگاه مناسبی ندارد همچنین میزان دمای این کشور بسیار بالا می باشد و افرادی که طاقت فصل گرما را ندارند قطعاً برای آنها مشکل ساز خواهد بود.

مساحت کشور مالتا حدود ۳۱۶ کیلومتر می باشد و در مقایسه با سرزمین های بزرگ فرصت شغلی در آن ناچیز بوده و همچنین نیروی کار ما دارای تحصیلات آکادمیک می باشند و متقاضیان بینالمللی کار در مالتا شرایط نسبتا سخت و پیچیده ای را برای پیدا کردن شغل مورد نظر در پیش رو خواهند داشت. از دیگر معایب مهاجرت به مالتا ای می باشد که امکان سفر از طریق خشکی وجود ندارد و همچنین فرودگاه مالتا دارای پروازهای محدود به سایر کشورهای اروپایی بوده و رایج ترین وسیله حمل و نقل در شهرهایمالتا اتوبوس می باشد که دارای زمانبندی دقیق نبوده و همین موضوع موجب نارضایتی بسیاری از شهروندان شده است.

از دیگر معایب مهاجرت به مالتا می توان به فرهنگ خاص مردم این کشور اشاره کرد که ریشه در عقاید سنتی داشته و مهاجرین جهت وسط دادن خود با آن نیازمند به زمان می باشد همچنین می توان به تعداد محدود دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور نیز اشاره نمود.

آسانترین روش مهاجرت به مالتا

در زمینه مهاجرت به کشور مالتا برای تاجر و شرایط بسیار خوب فراهم شده است با توجه به اینکه هزینه های زندگی در کشور مالتا نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر باشد در نتیجه باعث شده است که سرمایه های هدر رفته به حداقل برسد و همچنین فضای اجرایی در این کشور در وضعیت عالی قرار دارد و رشد سرمایه بهتر خواهد بود.

این در حالی می باشد که با وجود سرمایه گذاری در کشورهایگرانقیمتدلیست گروه متوسط از نظر مالی قرار خواهد گرفت و در نتیجهآسانترین روش مهاجرت به مالتا از راه سرمایه گذاری خواهد بود و مهاجرت به این کشور از این طریق یکی از مطمئن ترین روش های موجود میباشد و افرادی که از نظر مالی در وضعیت متوسط هستند اما قصد ادامه تحصیل دارند می توانند مهاجرت به کشور ما را از طریق تقصیر را انتخاب نمایند سیستم آموزشی در کشور مالتا به صورت میباشد که مدرک به دست آمده از این کشور برای کشورهای معتبر جهانی قابل قبول بوده و بسیار درآمدزا می‌باشد و همچنین به طور کلی در مهاجرت به کشور مالتا با توجه به هدف شما شرایط مختلفی فراهم می شود.

افرادی که در زمینه تحصیل دارای سطح علمی بالا هستند می توانند بورسیه کشور را نیز دریافت کند در نتیجه هزینههایی که در زمینه تحصیلی برای این فرد وجود دارد بسیار کم بوده و همچنین وقتی مهاجرت به کشور مالتا را انتخاب میکنید وضعیت اقامت شما به صورت دائم تعیین می شود و نیاز به پرداخت مالیات اضافه نخواهید بود به همین منظور مهاجرت به کشور مالتا از طریق سرمایه گذاری و تحصیل دو گزینه بسیار آسان و مطمئن خواهد بود.

امکان مهاجرت به مالتا

امکان مهاجرت به مالتا برای تمام افراد وجود دارد و این کشور دارای آب و هوای مناسبی برای زندگی میباشد و شما با مهاجرت به مالتا می توانید حساب بانک اروپایی داشته باشید.

در مورد تا شهروندان غیر اروپایی نیز می توانند اقامت داشته باشند و در صورتی که بخواهید در این کشور کمتر از سه ماه اقامت داشته باشید با داشتن میزان شیرمی‌تواند به این کشور وارد شوید اما اگر قصد اقامت دائم ها و شهروند این کشور را دارید باید از طریق روشهای دیگر اقدام نمایید.

افراد بعد از ۵ سال اقامت در مورد ها می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کند و با داشتن اقامت دائم و کارت اقامت اروپا می تواند به سایر کشورها نیز به راحتی رفت و آمد داشته باشد و در مورد گرفتن تابعیت مارتا باید به این نکته توجه کنید که این کشور تابعیت مضاف را پذیرفته است و می‌توانید با حفظ ملیت قبلی خود تابعیت این کشور را نیز کسب کنید در نتیجه افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی می توانند تابعیت این کشور را دریافت کند و یک زندگی آرامش بخش را برای خود به وجود آورند.

 

به این مطلب امتیاز دهید!
دیدگاه ها

4 پاسخ به “مهاجرت به مالتا”

 1. محمد گفت:

  سلام
  هزینه دوره زبان چقدر میشه؟مدرکی که در انتها ارائه میشه معادل آیلتس هست یا باید باز برای آیلتس امتحان داد؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   کالج های زبان مالتا بدین نحو هست که شما بعد از اینکه دوره زبان را سپری نمودید آزمون آیلتس از شما اخذ میشود و در صورتی قبولی مدرک دریافت مینمایید

 2. ساناز جعفری گفت:

  سلام
  آیا دانشگاه های مالتا هم رایگانه؟ پذیرششون چطوریه؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   خیر دانشگاه های مالتا همراه با هزینه میباشد و با ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه اقدام های اولیه تحصیل را باید داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا

شبکه های اجتماعی

arrow up