مهاجرت به مالتا

جمهوری مالتا و یا همان مالت بعنوان کوچکترین کشور در میان کشور های اتحادیه اروپا شناخته می شود. برای مهاجرت به مالتا افراد از دو طریق می توانند اقدام کنند که به بررسی آن پرداخته می شود.

۱- ویزای کالج زبان مالتا :

افرادی که به دنبال افزایش آگاهی سطح زبان خود می باشند می توانند برای کالج های زبان مالت اقدام نمایند و دوره ی زبان مورد نظر خود را سپری کنند. بصورت معمول افراد از سپری کردن دوره زبان در کشور مالتا دو مقصود را دارند، اولین هدف افزایش سطح آگاهی زبان و دومین نکته، کسب ویزای شینگن شانس افراد را برای مهاجرت و یا مسافرت به کشور های دیگر افزایش می دهد.
پروسه ویزای کالج زبان مالتا یکی از روش های ورود به کشور مالتا می باشد که بصورت معمول پروسه انجام کار در وصرت احراز شرایط خواسته شده ۲ ماه است.

۲- ویزای تحصیلی کشور مالتا :

کشور مالتا به منظور سخت شدن شرایط ویزا در سایر کشور های حوزه شینگن، انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به تحصیل می باشد که شرایط مناسبی را در سایر کشورها دارا نمی باشند.
دانشجویان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های مالتا مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی را ارائه دهند تا فرآیند پذیرش را به صورت کامل طی کنند.
علاقه مندانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند اما مدرک مورد نیاز کشور مالتا را دارا نمی باشند، نگران نباشند زیرا موسسه زبان آریانا پارس با داشتن دوره های فشرده زبان انگلیسی در مدت زمان محدود شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند.
پروسه تحصیلی راهی مطمئن برای بالا بردن شانس ویزای کار در کشورهای اتحادیه اروپا می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید!
برچسب‌ها:
دیدگاه ها

4 پاسخ به “مهاجرت به مالتا”

 1. محمد گفت:

  سلام
  هزینه دوره زبان چقدر میشه؟مدرکی که در انتها ارائه میشه معادل آیلتس هست یا باید باز برای آیلتس امتحان داد؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   کالج های زبان مالتا بدین نحو هست که شما بعد از اینکه دوره زبان را سپری نمودید آزمون آیلتس از شما اخذ میشود و در صورتی قبولی مدرک دریافت مینمایید

 2. ساناز جعفری گفت:

  سلام
  آیا دانشگاه های مالتا هم رایگانه؟ پذیرششون چطوریه؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   خیر دانشگاه های مالتا همراه با هزینه میباشد و با ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه اقدام های اولیه تحصیل را باید داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا مهاجرت به مالتا

شبکه های اجتماعی

arrow up