مهاجرت به هندوستان

افراد از طریق ویزای تحصیلی می توانند برای مهاجرت به هندوستان اقدام نمایند تا این کشور را بعنوان پلی برای رسیدن به سایر کشورهای در نظر گرفته می شود. کشور هندوستان بزرگترین شبه قاره موجود در جهان و دومین کشور پر جمعیت پس از کشور چین می باشد.

۱- ویزای تحصیلی هندوستان :

ویزای تحصیلی هند یکی از راه های ورود به خاک کشور هندوستان است که به صورت معمول دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و IT را دارند برای این کشور اقدام می نمایند. زبان تحصیلی در دانشگاه های کشور هندوستان، به زبان انگلیسی و هندی است که دانشجویان برای ادامه تحصیل مستلزم دانش هر کدام از این زبان ها با توجه زبان انتخابی می باشند.
هزینه های زندگی در کشور هندوستان بسیار پایین می باشد بصورتیکه افراد با مبلغی معادل ۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار می توانند زندگی مناسبی را در این کشور داشته باشند در ارتباط با هزینه های تحصیل، دانشجویان سالیانه حدود ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار را برای ادامه تحصیل پرداخت کنند.
مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه آریانا پارس با بهره گیری و به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

دیدگاه ها