شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن ابتدا برای آموزش کارگران با استعداد تأُسیس گردیده شد و در مرکز شهر ملبورن واقع شده است. این موسسه آموزشی شعبی در کشورهای آسیایی خصوصاً شرق آسیا دارد. در کشور ویتنام در شهر هانوی و شهر هوشی مین و مشارکت زیادی با دانشگاه های چین، هنگ کنگ، اندونزی، سنگاپور، سریلانکا دارد.

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن یک دانشگاه جهانی است که برای رهبری و نوآوری در فناوری، طراحی و سازمانی به رسمیت شناخته شده است.

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن در ملبورن، استرالیا و همچنین دو دانشگاه در ویتنام، مرکز اروپا (اسپانیا)، دفتر نمایندگی در اندونزی، و برنامه های خود را از طریق همکاران در آسیا و اروپا ارائه می دهد.

در RMIT، شما از متخصصین در زمینه تحصیل خود درس می گیرید، در حالی که از اتصالات صنعتی قوی ما و یک برنامه درسی برای دیدار با آخرین روند صنعت استفاده می کنید.

در اینجا برخی از راه هایی که ما فارغ التحصیلان موسسه سلطنتی فناوری ملبورن را در جهان آماده می سازد:

یادگیری از بهترین

در RMIT شما از کارشناسان  زمینه های خود را یاد بمی گیرید و از معلمان و استادان که اکتشافات تحقیقاتی خود، قضاوت صنعت و تخصص تخصصی را به طور مستقیم به برنامه های خود اعطا می کنند، یاد می گیرید. موسسه سلطنتی فناوری ملبورن همچنین با سازمان هایی مانند Deloitte، Adidas و BMW همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که آموزش شما مناسب و مرتبط با نیازهای صنعت است.

برتری بین المللی

RMIT به عنوان یکی از موسسات پنج ستاره رتبه بندی شده است و به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته در جهان با یک رکورد تحقیق قوی و امکانات و زیرساخت های پیشرفته معرفی می شود. این که آیا درجه تحصیلی خود را در استرالیا و یا در هر جای دنیا به پایان می رسانید، هدف ما ارائه دانشجویان به بهترین تجربه ممکن است همراه با مهارت های موفقیت در حرفه انتخابی خود است.

اتصالات صنعت

بیش از ۵۰٪ از برنامه های RMIT، دوره های کارآموزی، مهاجرت و تجربه کار در صنعت را از شرکت های L’Oréal به سازمان ملل ارائه می دهند. برنامه درسی موسسه سلطنتی فناوری ملبورن طراحی شده است تا شما را با تمرین کردن در کنار بعضی از سازمان های پیشرو در جهان و ایجاد ارزش افزوده مهارت های کارفرمایان به شما بسپارد.

لینک های جهانی

RMIT یکی از ۵ دانشگاه برتر کشور استرالیا برای دانشجویان است که به عنوان بخشی از مطالعات خود به مبادلات بین المللی می پردازند. با دانشگاه در ملبورن و ویتنام و همچنین دسترسی به بیش از ۱۵۰ موسسه شریک، مطالعه در RMIT جهان را در نوک انگشتان شما قرار می دهد.

جامعه مجازی هنگامی که در RMIT در ملبورن تحصیل می کنند بخشی از یک دانشگاه پر جنب و جوش و استقبال می کنند. RMIT دارای بیش از ۱۰۰ باشگاه دانشجویی، جوامع و گروه های انتخابی است که از آن ها یک راه عالی برای ملاقات با دوستان جدید، ایجاد مهارت های جدید و ارتباط با افرادی است که منافع خود را به اشتراک می گذارند.

RMIT همچنین می تواند کمک به شما برای پیدا کردن شغلی، جایی برای زندگی کردن و به طور کلی به زندگی جدید خود برسد و در تحصیلات خود موفق باشد.

تعداد دانشجویان

درحال حاضر ۳۵ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۷۶ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۴ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن حدود ۱۰ هزار نفر می باشد که ۵۳ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۴۷ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

دوره های تحصیلی در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

مراکز تحقیق موسسه سلطنتی فناوری ملبورن

مراکز و گروه های پژوهشی کالج و مدرسه موسسه سلطنتی فناوری ملبورن در زمینه های تخصصی خود تاثیرات ملی دارند.

پیوندهای آنها با صنعت و حکومت به دانشجویان و درجه های عالی توسط کاندیداهای تحقیقاتی اجازه می دهد تحقیقات مرتبط، متمرکز و کاربردی را انجام دهند. آنها به شما فرصتی برای کار در یک محیط دانشگاه پر جنب و جوش، با امکانات پیشرفته، منابع تخصصی و فرصت ها برای توسعه حرفه های خود را می دهند.

دانشگاه RMIT نیز در مراکز تحقیق تعاونی و سایر مراکز ملی برتری شرکت می کند و به شما منابع نهایی را ارائه می دهد تا سهم ارزشمند خود را در زمینه خود داشته باشید.

به عنوان یک محقق در RMIT شما می توانید:

 • موضوع خود را توسعه دهید و نظریه های خود را دنبال کنید
 • با همکاری متخصصان به طور مستقل کار کنید
 • پایان نامه یا پروژه خود را به طور انتقادی مرور کنید
 • دریافت بورس تحصیلی و کمک های دولتی و صنعتی
 • شرکت در روند تجاری سازی

دانشکده موسسه سلطنتی فناوری ملبورن

موسسه سلطنتی فناوری ملبورن دارای ۵ دانشکده می باشد که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل در رشته ای مورد نظر اقدام نمایند.

علوم طبیعی

 • استاد علوم کاربردی (اطلاعات جغرافیایی)

علوم اجتماعی و مدیریت

 • استادیار علوم کاربردی (امنیت اطلاعات و تضمین)
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • کارشناسی ارشد نوآوری و فناوری طراحی
 • استاد توسعه بین المللی
 • کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت شهری و محیط زیست
 • کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای
 • استاد املاک
 • استاد سیاست عمومی
 • استاد آمار و تحقیقات عملیاتی
 • کارشناسی ارشد عملیات پایدار
 • کارشناسی ارشد آموزش (آموزش ابتدایی)
 • کارشناسی ارشد عملیات آموزشی (آموزش متوسطه)

هنر و علوم انسانی

 • استاد معماری
 • استاد هنرهای زیبا
 • کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت شهری و محیط زیست
 • کارشناسی ارشد معماری منظر (توسط دوره کارشناسی)

فناوری مهندسی

 • کارشناسی ارشد کسب و کار (سیستم های اطلاعات کسب و کار)
 • کارشناسی ارشد مهندسی برق و الکترونیک
 • کارشناسی ارشد مهندسی (مدیریت)
 • کارشناسی ارشد مهندسی (تولید)
 • کارشناسی ارشد مهندسی (انرژی پایدار)
 • کارشناسی مهندسی (مخابرات و مهندسی شبکه)
 • استاد فناوری اطلاعات

علوم زندگی و پزشکی

 • استاد علوم کاربردی (فیزیک پزشکی و بهداشتی)
 • استادیار بیوتکنولوژی

رشته های برتر موسسه سلطنتی فناوری ملبورن

رشته هایی همچون طراحی هنری، معماری، مطالعات توسعه، حسابداری و امور مالی، آموزش و پرورش، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، علوم کامپیوتر از جمله رشته های مطرح در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

هزینه های زندگی و تحصیل

دانشجویان برای ادامه تحصیل در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۳۰ تا ۳۴ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند. بصورت معمول دوره های کارشناسی ارشد از هزینه های کمتری برخوردار است و دانشجویان هزینه های کمتری را پرداخت می کنند.

هزینه های تحصیل برای دانشجویان داخلی در مقطع کارشناسی حدود ۲۲ هزار دلار و در مقطع کارشناسی ارشد در حدود ۲۴ هزار دلار می باشد.

هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار در ماه به ازای زندگی در شهر ملبورن پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

محل زندگی

پردیس شهر RMIT در قلب محل کسب و کار مرکزی ملبورن واقع شده است، نزدیک به حمل و نقل عمومی، محل اقامت و محصور شده توسط فرهنگ غذایی پر جنب و جوش و قهوه می باشد. شما می توانید فضاهای عمومی زیبایی که در آن نگهداری می شود، شبکه ای از خیابان ها، گالری های معروف و موزه ها، و همچنین یک تقویم سالم و پر جنب و جوش ورزشی، موسیقی، مد و رویدادهای فرهنگی را بررسی کنید. ملبورن یک شهر تحریک کننده و هیجان انگیز است که در آن قرار دارد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *