شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

نحوه آماده شدن برای آزمون GMAT

نحوه آماده شدن برای آزمون GMAT

برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و یا حتی کارشناسی ارشد در کشور کانادا و کشور آمریکا را افراد باید در آزمون GMAT شرکت کنند، که در این مقاله به نحوه آماده شدن برای آزمون GMAT می پردازیم.

آزمون GMAT عملا آزمون پذیرش فارغ التحصیلان مدیریتی است. کلمه ی GMAT مخفف عبارت the graduated management admission است داشتن این مدرک مهارت شما را در راستای مدیریت مورد محک قرار می دهد. در هنگام پذیرش در مقاطع دکترای کشورهای ذکر شده شما نیازمند این مدرک می باشید.

این آزمون به سنجش و نشان دادن پتانسیل های علمی و مدیریتی افراد کمک شایانی می کند این آزمون به طور مستقل هیچ توانایی خاصی را در فرد محاسبه نخواهد کرد، بلکه ترکیبی از توانایی ها و مهارت های متنوع را بررسی می کند.

در حالی که کمبود منابع آنلاین برای کمک به شما برای آماده شدن برای GMAT وجود ندارد، دانستن اینکه بهترین استفاده ممکن است یک کار غیرممکن باشد. خوشبختانه برای شما، لیستی از بهترین وب سایت ها و دوره های آمادگی GMAT را گردآوری کرده ایم که کمک کننده می باشد.

QS LEAP: http://www.qsleap.com

QS LEAP یک پلت فرم آمادگی آزمون یادگیری اجتماعی تطبیقی است. این مدرک راهنمایی و تطبیقی آماده و یادگیری را فراهم می کند که با یک برنامه مطالعه شخصی و دسترسی به کارشناسان آمادگی GMAT، و نیز بازخورد و مشاوره از سایر نامزدها و دوستان که به شما در بهبود حوزه های بحرانی برای نمرات بالاتر کمک می کند.

این پلت فرم کاملا رایگان است، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که شما از این پلت فرم که یک نحوه آماده شدن برای آزمون GMAT می باشد استفاده نکنید.

Prep Veritas: http://www.veritasprep.com/blog/category/gmat

مقدمه Veritas Prep بارگیری مقالات هفتگی و تجزیه و تحلیل هر بخش از GMAT را با جزئیات کامل است. این وبلاگ توسط یک شبکه بزرگ از مدرسان، دانش جویان و مشاوران که همه چیز را در ارتباط با آزمون GMAT می دانند. این ایده برای هر کسی که در حال حاضر با اصول اولیه آمادگی GMAT آشنایی دارد و مایل است دانش خود را گسترش دهد، مفید می باشد.

GMAT Tutor Blog: https://gmat.economist.com/blog

برای هر کسی که بیش از حد GMAT پرس و جو را در سر خود داشته باشد، اما افراد کافی برای پاسخ دادن به آنها ندارند، این وبلاگ توسط The Economist پاسخ شماست. شما قادر به ارائه سوالات به وب سایت هستید که توسط متخصصین GMAT پاسخ داده شده و در وب سایت نشان داده شده است.

این وبلاگ همچنین به طور منظم مقالات خود کمک برای افرادی که در تلاش برای تحصیل هستند را اجرا می کند و خبرنامه ای را به طور منظم ارائه می کند که جزئیات بهتر از مقالات برتر وبلاگ GMAT و اخبار مربوط به محصول در وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد.

GMAT: http://gmatclub.com

آمادگی برای GMAT می تواند یک وقت تنهایی برای متقاضیان باشد. اگر سلول انفرادی برای شما بیش از حد در حال تبدیل شدن باشد، ثبت نام کنید تا به باشگاه GMAT بپردازید و با دیگر دانشجویان آینده نگر MBA همراه شوید. این سایت ها ویژگی های انجمن، مواد آزمایشی رایگان و محتوای ویدئو است که کاربران می توانند در مورد آن نظر و مشارکت داشته باشند.

این سایت برای متقاضیان MBA بسیار محبوب است و بیش از ۱۴۹،۰۰۰ دوست دارد در فیس بوک – بسیاری از افراد برای ارتباط با دفعه بعد که شما تنها در کتابخانه هستید ارتباط برقرار کنید.

TopMBA.com: http://www.topmba.com/admissions/gmatgre

علاوه بر مقدمات آمادگی GMAT اصلی، آن نیز برای هر کسی که علاقه مند به بهره گیری از منافع خود است و همچنین در زمینه های خاصی از مطالعه GMAT تمرکز می کند، محتوا را نیز فراهم می کند. هدف این سایت ارائه بهترین آمادگی GMAT با ارائه مقالات مفید از دانشگاهیان، دانش جویان و متخصصان آمادگی آزمون از سراسر جهان به طور منظم است.

GMAT: http://www.beatthegmat.com/mba/how-to-get-a-700-on-the-gmat

این وب سایت براساس تجارب دانشجویان MBA است که می توانند نمرات قابل توجه GMAT را نیز تجربه کنند. کاربران از سراسر جهان داستان های شخصی خود را که موفق به کسب نمره بالاتر از ۷۰۰ شده اند رو با سایر افراد به اشتراک می گذارند.

GMAT آمادگی آنلاین دوره های آموزشی

طرح تست KAPLAN: http://www.kaptest.com/gmat

برای دانشجویانی که مشکل مالی ندارند می توانند از یک دوره آمادگی در KAPLAN استفاده کنند KAPLAN. مجموعه ای از کلاس ها، از درس خصوصی به چهره به چهره می باشد که در حدود ۲۵۹۹ دلار آمریکا به صورت حضوری و درس های آنلاین خود را به صورت پیش فرض با قیمت ۷۹۹ دلار ارائه می دهد.

اگر دانش آموزان به طور خاص در مورد نمرات خود احساس اعتماد کنند، پس از پرداخت هزینه های این دوره های آمادگی GMAT ضروری نخواهند بود، اما ممکن است برای متقاضیانی که قبل از انجام آزمون نیاز به راهنمایی و کمک کمی دارند، سودمند باشد.

Empower GMAT: http://www.empowergmat.com

Empower یکی از دوره های آمادگی آزمون GMAT می باشد که از حیث هزینه مقرون به صرفه تر است. جلسات مطالعه همه در اینترنت برای قیمت نسبتا معقول ۹۹ دلار آمریکا در هر ماه برگزار می شود. وب سایت های ارائه دهنده سیستم عامل های متعدد برای یادگیری با درس و راهنمایی که از طریق پادکست ها، فیلم ها، اسناد و درس های غواصی پخش می شوند.

موفقیت این دوره با حجم داستان های موفقیت آمیز است که وبسایت ها در پرونده های آن مشخص شده است. متقاضیان می توانند در هر زمان ثبت نام کنند و فورا تمام مطالب آموزشی خود را دریافت کنند

https://gmat.magoosh.com

Magoosh یکی از مقرون به صرفه ترین دوره های آمادگی GMAT را ارائه می دهد. در حال حاضر، وب سایت دوره های استدلال ریاضی و کلامی را با ۷۹ دلار در هر دوره و یک دوره ” حق بیمه ” شامل تمام هزینه های پرداخت شده برای ۹۹ دلار ارائه می دهد.

گزینه های مطالعه به بخش های مختلف تقسیم می شوند تا متقاضیان مجبور نباشند هزینه کامل را پرداخت کنند، در صورت نیاز به کمک در مناطق خاص کاربران پس از ثبت نام، درس های ویدیویی، مکاتبات ایمیل با معلمان، سوالات تمرینی و ارزش یک ساله دسترسی به وب سایت Magoosh دریافت می کنند.

 Manhattan: http://www.manhattanreview.com/gmat-online-prep-courses

این دوره ارائه خدمات تعاملی بیشتر از دوره های دیگر را ارائه می دهد. کلاس ها قبلا ثبت نشده اما در زمان واقعی در روزهای جمعه، شنبه ها و یکشنبه برگزار می شوند، بنابراین می توانید با فرآیند یادگیری بیشتر درگیر شوید. متقاضیان همچنین از مزیت افزوده ارتباط برقرار کردن با استادان و همکلاسی خود در حین سخنرانی زنده بهره مند می شوند.

آموزگاران در طول هفته در دسترس هستند هر روز برای کمک به هر کسی که مسائل مربوط به آمادگی GMAT خود را دارند. قیمت دوره های نقد و بررسی Manhattan بین ۸۹۰ دلار و ۹۹۰ دلار آمریکا متفاوت است، در حالی که هزینه های خصوصی آنلاین حدود ۱۵۹۰ دلار آمریکا است.

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *