شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

مهارت های لازمه برای ورود به دنیای کار

اگر شما فارغ التحصیل ورود به دنیای کار در سال ۲۰۱۸ هستید، باید آمادگی خود را برای رعایت طیف گسترده ای از معیارهای هر صنعت که انتخاب می کنید برای کار، از حق تحصیل مناسب دانشگاه به تجربه کار کافی در یک زمینه مرتبط، آماده کنید.

شما همچنین باید قادر به نشان دادن مهارت های نرم افزاری و تعدادی از مهارت های غیر حرفه ای خود باشید که اطمینان حاصل می کند که می توانید با چالش های اقتصاد ممکن تغییر کنید.

یک مطالعه منتشر شده از سوی CBI در سال گذشته، مهارت های بالا را که برای کارهای فارغ التحصیل در همه بخش های کشور انگلستان مورد نیاز است، مشخص می کند. در اینجا، نگاهی دقیق تر به این مهارت های ضروری ورود به دنیای کار و نحوه دریافت آنها خواهید داشت.

نگرش ها و توانایی های ورود به دنیای کار

بررسی CBI / Pearson Education and Skills نشان داد که کارفرمایان بر نگرش ها و شخصیت ها تمرکز می کنند که فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا در محل کار پیشرفت کنند.

نگرش ها و توانایی های کار بیشترین عامل در میان کارکنان فارغ التحصیل بود که بیش از نیمی از کارفرمایان آن را به عنوان مهمترین نگرش رتبه بندی می کردند و یک سوم از پاسخ دهندگان ابراز نارضایتی از مهارت های خودمختار و مهارت های انعطاف پذیری فارغ التحصیلان داشتند.

برای کمک به دانشجویان برای کار در محل کار، برخی از دانشگاه ها و مدارس تجاری تکنیک های تدریس جدید و همکاری با صنعت را به برنامه های درسی و خدمات دانشجویی خود اضافه کرده اند.

در میان آنها دانشگاه LUISS Guido Carli کشور ایتالیا و مدرسه کسب و کار LUISS به دانشجویان کمک می کنند تا مهارت های نرم افزاری مورد نیاز خود را در محل کار بهبود بخشند.

به طور خاص، مدرسه کسب و کار LUISS نشان دهنده یک پل بین دنیای دانشگاه و کسب و کار است و منجر به توسعه و رشد افراد و شرکت ها می شود.

هدف آن توسعه مهارت های شناختی و نرم افزاری دانشجویان، توانایی آنها در برقراری ارتباط در محیط بین المللی و چند قومی، یادگیری از تجربه و شناخت ماموریت و چشم انداز خود برای آینده است. این به طور عمده از طریق ارتقاء یک رویکرد کارآفرینی به ارائه برنامه های نوآورانه ای دست می یابد که تفکر تحلیلی همراه با نگرش کارآمد منجر به رشد می شود.

کسب و کار و آگاهی مشتری

۴۰ درصد از کارکنان ناقص از کسب و کار متقاضیان فارغ التحصیل و مهارت های آگاهی مشتری ناراضی هستند و متأسفانه شکاف بین تحصیلات و صنعت می تواند برخی از جوانان را برای کار خود آماده کند. البته، تجربه کار یک راه موثر برای ایجاد آگاهی تجاری و درک عمیق تر از انتظارات صنعت و مشتری است.

کارآموزی می تواند فارغ التحصیلان بینش منحصر به فردی را در صنعت انتخابی خود بیابد، به جز ارتباطات ارزشمندی که می توانند در جستجوی شغلی مفید باشند. یک محل دیگر برای جستجوی مشاوره حرفه ای دانشگاه شماست، هرچند برخی از موسسات در ارائه توصیه های مناسب تر نسبت به دیگران بهتر هستند.

برای مثال، دانشگاه LUISS Guido Carli، پروژه آزمایشی Adoption Lab را آغاز کرده است، که دانشجویان را با شرکت ها متصل می کند تا به آنها کمک کند احساس کارفرمایانی را که قبل از شروع جستجوی شغلی خود می خواهند، بدانند.

تصویب آزمایشگاه پروژه سازماندهی تورهای گروهی به طور منظم از دفتر مرکزی شرکت ها و در دانشگاه شرکت بازدیدکننده داشته است، که در آن دانشجویان بازخورد شخصی از کارفرمایان بالقوه در پروژه های خاص و مطالعات موردی را بدست می آورند.

کار تیمی و مهارت های نرم برای ورود به دنیای کار

مهارت های نرم افزاری ویژگی های شخصی هستند که شما را قادر به برقراری ارتباط و کار با دیگران می کند و لزوما نوع چیزهایی است که در یک دوره آموزشی معمول قرار دارند. با این حال، آنها بسیار مهم هستند زیرا شما نیاز دارید که بتوانید نشان دهید که قادر به ورود به نیروی کار هستید و با همکارانتان یکپارچگی لازم را دارید.

بیشتر کارفرمایان فارغ التحصیل در واقع به نشانه هایی می رسند که شما قادر به همکاری با دیگران هستید و شواهدی از مهارت های نرم افزاری اغلب می تواند تفاوت بین دو نامزد خوب برای یک نقش باشد.

دانشگاه لویدز گیدو کارلی به دانشجویان فرصت می دهد تا در فعالیت های فوق العاده، مانند آزمایشگاه های حل مسئله، آزمایشگاه های متقابل فرهنگی و کارگاه های هنری شرکت کنند.

دانشجویان شرکت کننده می آموزند که با دیگران ارتباط برقرار کنند و مفاهیم و پروژه هایشان را به طور مؤثر تر انتقال دهند. آنها با مشکلات مواجه هستند و تشویق می شوند تا راه حل هایی را به عنوان بخشی از یک گروه ارائه دهند. وزارت بازرگانی و مدیریت نیاز دانشجویان کارشناسی ارشد سال اول را برای ثبت نام آزمایشگاه ERS چهارم اعتباری (اخلاق، مسئولیت و پایداری) ثبت نام می کند.

دانشجویان مجبورند در یک آزمایشگاه ERS در طول ترم دوم سال اول (فوریه تا ماه می) یا در ماه جولای برای کسانی که یک برنامه داوطلب را انتخاب می کنند شرکت کنند.

آگاهی بین المللی و مهارت های زبان برای ورود به دنیای کار

متقاضیان تحصیلات تکمیلی به طور گسترده ای توسط کارفرمایان به عنوان ضعیف ترین وضعیت در مورد مهارت های زبان و آگاهی بین المللی می دانند.

در واقع، ۳۹ درصد از استخدام کنندگان ابراز نارضایتی از آگاهی بین المللی فارغ التحصیلان و ۴۷ درصد با مهارت های زبان خود را ابراز کردند.

به عنوان کسب و کارهای بیشتر و بیشتر گسترش عملیات خود را در سراسر مرزهای جغرافیایی و فرهنگی، متقاضیان فارغ التحصیل تحت فشار رو به رشد برای توسعه تجربه بین المللی و یادگیری زبان جدید قبل از ورود به محل کار را داشته باشند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس

موسسه زبان آریاناپارس با برگزاری دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی در کمترین بازه زمانی بهترین نتایج را تضمین می کند. از همین رو علاقه مندان به شرکت در دوره های موسسه با مشاورین موسسه در ارتباط باشید و شرایط شرکت در کلاس ها رو جویا باشید.

براساس یک مطالعه مستقل اراسموس، جالب توجه است که نرخ بیکاری پنج سال پس از فارغ التحصیلی در میان دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل کرده اند نسبت به همسالانشان بدون تجربه بین المللی کمتر از ۲۳ درصد کمتر است.

نظرسنجی اراسموس که ۸۰ هزار دانشجو و کسب و کار را مصاحبه کرد نیز دریافت که ۶۴ درصد از کارفرمایان می گویند که دانشجویان با تجربه بین المللی مسئولیت های حرفه ای بیشتری دارند.

در میان آنها، مدرسه کسب و کار LUISS ارائه می دهد طیف وسیعی از یک ساله برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی به طور کامل به زبان انگلیسی در زمینه های اقتصاد و مالی، کسب و کار و مدیریت، علوم سیاسی و قانون تدریس می شود.

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی،مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد. موسسه مهاجرتی آریانا پارس با بکار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *