شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

ویزای دانشجویی نیوزیلند

نحوه دریافت ویزای دانشجویی نیوزیلند

کشور نیوزیلند از جمله کشورهایی می باشد که متقاضیان به دنبال اخذ ویزای دانشجویی نیوزیلند می باشند تا با سپری کردن مقطعی شانس اخذ اقامت خود را افزایش دهند. با توجه به انگلیسی زبان بودن کشور نیوزیلند، تعداد زیادی از دانشجویان تحصیل در این کشور را در لیست خود اضافه می کنند. از همین رو مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس با گردآوری مطلب مفید در این زمینه، علاقه مندان را برای هرگونه اقدامی یاری می رساند.

افرادی که نیاز به ویزای دانشجویی نیوزیلند ندارند

اگر شما یک شهروند نیوزیلند یا استرالیا هستید، یا اقامت در نیوزیلند یا از اقامت دائم استرالیا برخوردار هستید می توانید بدون هیچ گونه مشکلی برای تحصیل در این کشور اقدام نمایید. این گروه از دانشجویان می توانند بدون درخواست ویزا برای ادامه تحصیل در برترین دانشگاه های نیوزیلند اقدام نمایند.

افرادی که نیاز به ویزای دانشجویی نیوزیلند دارند

در صورتی که دانشجویان برای دوره ای بیش از ۳ ماه در کشور نیوزیلند درخواست کنند، باید برای ویزای دانشجویی نیوزیلند اقدام نمایند. این نکته مربوط به دانشجویان بین المللی است که در حال حاضر خارج از این کشور حضور دارند.

در صورتی که دوره آموزشی مورد نظر کمتر از ۳ ماه باشد، نیازی به درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند نیست و افراد می توانند با ویزای توریستی نیوزیلند دوره مورد نظر خود را سپری کنند. دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در کشور نیوزیلند باید برای ویزای دانشجویی نیوزیلند اقدام کنند.

نحوه درخواست

برای درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند به ترتیب باید برای دریافت فرم، قرار ملاقات و مصاحبه حضوری اقدام نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی www.immigration.govt.nz و ایجاد یک حساب کاربری به صورت آنلاین روند اخذ ویزا را سپری کنید. به صورت معمول بازه زمانی در نظر گرفته شده برای جواب دهی سفارت بین ۵ تا ۷ هفته می باشد.

مدارک مورد نیاز

ویزای دانشجویی نیوزیلند

  • نامه پذیرش از یک دانشگاه در نیوزیلند

برای درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند شما باید مدارک پذیرش را گروه آموزشی دانشگاه ارائه دهید. اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان ،ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

  • مدارک مالی کافی

دانشجویان بین المللی باید مبلغ کافی برای پرداخت هزینه های تحصیلی (این شامل شواهد پوشش وام، بورس تحصیلی یا سایر وجوه) و مدارک مالی برای پوشش هزینه های زندگی در نیوزیلند (از طریق اسپانسر، وام، بورس تحصیلی، حمایت دولت و یا تعادل بانک کافی) را ارائه دهند. اگر دوره تحصیلی انتخاب شده بیش از نه ماه باشد، باید حداقل ۱۵۰۰۰ دلار برای هر سال زندگی در حساب خود ارائه دهید.

  • اثبات بازگشت

شواهدی نظیر قبض پرداخت شده برای بلیط برگشت، اسناد ملکی و ترسیم آینده روشن در صورت سپری کردن دوره ای در کشور نیوزیلند الزامی می باشد. به صورت کلی به واسطه ویزا غیر مهاجرتی درخواست شده، باید شواهد کافی برای بازگشت به کشور مبدا را ارائه دهید.

  • بیمه سفر

دانشجویان باید بیمه سفر را تهیه کنند و به سفارت ارائه دهند.

  • گواهی نامه های پزشکی

در صورتی که دوره تحصیلی دانشجویان بین المللی بیش از ۱۲ ماه باشد باید برای تست پزشکی اقدام نمایند. دانش آموزان زیر ۱۸ سال که به دنبال تحصیل در مدارس نیوزیلند می باشند باید محل سکونت خود را برای زندگی معرفی کنند. لازم بذکر است دانشجویان بالای ۱۸ سال برای اقدامات لازم برای اخذ ویزا، نامه عدم سوءپیشینه را احتیاج دارند.

  • دو عکس گذرنامه رنگی
  • یک پاسپورت معتبر برای حداقل سه ماه پس از تاریخ تمام دوره خود در نیوزیلند
  • مدرک زبان

دروس در دانشگاه های نیوزیلند به زبان انگلیسی ارائه می شود. از همین رو دانشجویان با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی می توانند برای دانشگاه های نیوزیلند اقدام نمایند. مدرک مورد نیاز برای تحصیل در نیوزیلند در مقطع کارشناسی به صورت معمول نمره ۶ و برای مقطع کارشناسی ارشد نمره ۶٫۵ آزمون آیلتس می باشد.

افراد علاقه مند به تحصیل در نیوزیلند می توانند با شرکت در دوره های فشرده موسسه زبان آریاناپارس در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند. ویزای دانشجویی برای درخواست آنلاین معمولا ۲۰ روز به طول می انجامد، در حالی که ویزای دانشجویی درخواست شده از طریق فرم مقاله ۲۵ روز طول می کشد تا پردازش شود.

شرایط کار با ویزای دانشجویی

ویزای دانشجویی نیوزیلند

دانشجویان بین المللی که دارای ویزای دانشجویی نیوزیلند هستند، مجاز به کار در نیوزیلند تا ۲۰ ساعت در هفته در طول مدت زمان تحصیل در نیوزیلند می باشند. لازم بذکر است که دانشجویان در بازه های زمانی تعطیلات می توانند به صورت تمام وقت (۴۰ ساعت) در هفته مشغول به کار باشند.

کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا می توانند ساعت های بیشتری را به کار خود اختصاص دهند. پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشور علی‌الخصوص نیوزیلند به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشور، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود و چندین عامل دیگر وابسته است.

دانشجویان پس از تحصیل در نیوزیلند می توانند در صورت احراز شرایط مورد نیاز برای ویزای کار در این کشور اقدام نمایند. علاقه مندان به اخذ ویزا کار نیوزیلند با کسب ۱۶۰ امتیاز مجوز اقامت این کشور را دریافت می کنند.

از آنجا که مهمترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *