شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

ویزای دانشجویی نیوزیلند

نحوه دریافت ویزای دانشجویی نیوزیلند

کشور نیوزیلند از جمله کشورهایی می باشد که متقاضیان به دنبال اخذ ویزای دانشجویی نیوزیلند می باشند تا با سپری کردن مقطعی شانس اخذ اقامت خود را افزایش می دهند. با توجه به انگلیسی زبان بودن کشور نیوزیلند، تعداد زیادی از دانشجویان تحصیل در این کشور را در لیست خود اضافه می کنند تا در صورت تمایل برای ادامه تحصیل در نیوزیلند اقدام نمایند.

از همین رو مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس با گردآوری مطلب مفید در این زمینه، علاقه مندان را برای هرگونه اقدامی یاری می رساند.

افرادی که نیاز به ویزای دانشجویی نیوزیلند ندارند

اگر شما یک شهروند نیوزیلند یا استرالیا هستید، یا یک ویزای اقامت در نیوزیلند یا یک ویزای اقامت دائم استرالیا برخوردار هستید می توانید بدون هیچ گونه مشکلی برای تحصیل در این کشور اقدام نمایید. این گروه از دانشجویان می توانند بدون درخواست ویزای برای ادامه تحصیل در برترین دانشگاه های نیوزیلند اقدام نمایند.

افرادی که نیاز به ویزای دانشجویی نیوزیلند دارند

اگر شما در حال برنامه ریزی برای تحصیل در نیوزیلند برای بیش از سه ماه هستید و از خارج از نیوزیلند یا استرالیا می باشید، به ویزای دانشجویی نیوزیلند نیاز خواهید داشت.

برای دوره های زیر سه ماه، می توانید در نیوزیلند با یک ویزای موقت و بازدید کننده، دوره ای سپری کنید. برای دوره های طولانی لازم است که ویزای دانشجویی دریافت کنید. دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در کشور نیوزیلند باید برای ویزای دانشجویی نیوزیلند اقدام کنند.

نحوه درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند

برای درخواست شخصی در داخل کشور خود، شما باید برای دریافت فرم درخواست و یا قرار ملاقات با کنسولگری محلی یا سفارت شما در نیوزیلند تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی www.immigration.govt.nz و ایجاد یک حساب کاربری به صورت آنلاین اقدام کنید. قبل از اینکه شما قصد سفر به نیوزیلند را داشته باشید باید حداقل شش هفته درخواست کنید..

مدارک مورد نیاز

ویزای دانشجویی نیوزیلند

  • نامه پذیرش از یک دانشگاه در نیوزیلند

برای درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند شما باید مدارک پذیرش را در یک ارائه دهنده آموزشی معتبر بر اساس نیوزیلند ارائه دهید. اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان ،ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیزخواهد بود.

  • مدارک مالی کافی

شما همچنین مبلغ کافی برای پرداخت هزینه های تحصیلی (این شامل شواهد پوشش وام، بورس تحصیلی یا سایر وجوه) می باشد و مدارک مالی برای پوشش هزینه های زندگی در نیوزیلند (از طریق اسپانسر، وام، بورس تحصیلی، حمایت دولت و یا تعادل بانک کافی) را نشان دهید. اگر دوره شما بیش از نه ماه باشد، باید ثابت کنید حداقل ۱۵۰۰۰ دلار (~ ۱۰،۸۷۰ دلار) برای هر سال در حساب خود دارید.

  • اثبات بازگشت

شواهدی نظیر قبض پرداخت شده برای بلیط برگشت، اسناد ملکی و ترسیم آینده روشن در صورت سپری کردن دوره ای در کشور نیوزیلند الزامی می باشد. نکته این است که نشان دهید که قصد دارید و می توانید پس از تکمیل تحصیلات خود، کشور را ترک کنید و به کشور خود باز خواهید گشت.

  • بیمه سفر

این اغلب می تواند از طریق ارائه دهنده خدمات آموزشی شما تنظیم شود. دانشجویان باید بیمه سفر را تهیه کنند و به سفارت ارائه دهند.

  • گواهی نامه های پزشکی

اگر شما در حال برنامه ریزی برای تحصیل در نیوزیلند برای بیش از ۱۲ ماه هستید، باید یک گواهی پزشکی عمومی، یک گواهی رادیوگرافی قفسه سینه و احتمالا غربالگری سل در را آنجا داشته باشید.

اگر شما زیر ۱۸ سال سن دارید، باید مدرک اقامت در هتل را نیز ارائه دهید، و اگر شما ۱۷ سال یا بیشتر دارید، یک نامه عدم سوپیشینه را ارائه دهید. به همراه اسناد و مدارک مورد نیاز برای اثبات موارد فوق، شما همچنین موارد زیر را ارائه دهید.

  • دو عکس گذرنامه رنگی
  • یک پاسپورت معتبر برای حداقل سه ماه پس از تاریخ تمام دوره خود در نیوزیلند
  • مدرک زبان

دروس در دانشگاه های نیوزیلند به زبان انگلیسی ارائه می شود. از همین رو دانشجویان با ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی می توانند برای دانشگاه های نیوزیلند اقدام نمایند. مدرک مورد نیاز برای تحصیل در نیوزیلند در مقطع کارشناسی به صورت معمول نمره ۶ و برای مقطع کارشناسی ارشد نمره ۶٫۵ آزمون آیلتس می باشد.

افراد علاقه مند به تحصیل در نیوزیلند می توانند با شرکت در دوره های فشرده موسسه زبان آریاناپارس در کم ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند. ویزای دانشجویی برای درخواست آنلاین معمولا ۲۰ روز به طول می انجامد، در حالی که ویزای دانشجویی درخواست شده از طریق فرم مقاله ۲۵ روز طول می کشد تا پردازش شود.

شرایط کار با ویزای دانشجویی نیوزیلند

ویزای دانشجویی نیوزیلند

دانشجویان بین المللی که دارای ویزای دانشجویی نیوزیلند هستند، مجاز به کار در نیوزیلند تا ۲۰ ساعت در هفته در طول مدت زمانی هستند و ممکن است در تمام دوره های تعطیلات برنامه ریزی شده مانند کریسمس، عید پاک و تعطیلات تابستانی مشغول به کار باشند. تجربه کاری مورد نیاز در مطالعات شما به حد مجاز ۲۰ ساعته محسوب نمی شود. دانشجویان بین المللی نمی توانند خود کار کنند.

کارشناسی ارشد توسط پژوهشگران و دانشجویان دکترا می توانند ساعت های بیشتری را به کار خود اختصاص دهند. پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشور علی الخصوص نیوزیلند به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشور، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود و چندین عامل دیگر وابسته است.

دانشجویان پس از تحصیل در نیوزیلند می توانند در صورت احراز شرایط مورد نیاز برای ویزای کار در این کشور اقدام نمایند.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *