شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان

یکی از کم هزینه ترین روش های ورود به کشور انگلستان، ویزای کار انگلستان می باشد که متقاضیان می توانند بدون پرداخت هزینه ای در این کشور مشغول به زندگی شوند و پس از سپری کردن شرایط به خصوصی که مد نظر دولت انگلستان می باشد، موفق به اخذ اقامت این کشور شوند. کشور انگلستان از آن دسته کشورهایی می باشد که علاقه مندان خاص خود را دارد و این کشور از زمره بهترین کشورهای جهان از هر لحاظ می باشد. مهاجرت به انگلستان از طریق کار یکی از روش های مورد علاقه افراد است. انگلستان زیر نظر بریتانیا می باشد که به صورت کلی هدایت این منطقه را در دست دارد.

لازم به ذکر است یکی از مهمترین دلایل انتخاب کشور انگلستان، انگلیسی زبان بودن این کشور می باشد. با توجه به پیش فرض انگلیسی که در میان همه افراد وجود دارد می توان این علت را مهمترین دلیل برگزید. افراد و علاقه مندان به کشور انگلستان از طرق مختلف اجازه ورود به این کشور را خواهند داشت و پس از انجام مراحل قانونی برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند. در میان پروسه های مهاجرتی و یا انواع ویزا، مهاجرت به انگلستان از طریق کار بعنوان محبوبترین روش انتخاب شده است که افراد بدنبال انجام کار در کشور انگلستان می باشند.

راه های اخذ ویزای کار انگلستان

افراد از سه طریق می توانند برای ویزای کار انگلستان اقدام نمایند و موفق به این امر شوند که هر سه آن روش ها را مورد بررسی قرا می دهیم.

۱-درخواست کار یا همان job offer

یکی از روش های جذاب و تقریبا مطمئن جهت مهاجرت می باشند. زیرا بر اساس آن متقاضی مهاجرت یک درخواست کار یا در حالتی بهتر قرار داد کاری دریافت می نماید که بر اساس آن می تواند وارد کشور شده و مستقیما مشغول به کار شود.

البته یکی از شروط بسیار مهم و اصلی در این نوع ویزا این است که کارفرما باید حداقل ۳ الی ۶ ماه را در کشور خود بابت فرصت کاری آگهی نماید. یعنی اینکه حداقل ۳ماه باید کارفرما منتظر باشد تا اینکه یک نفر با شرایط مناسب و نیازمند کار برای این فرصت اعلام نماید. پس از آنکه در موعد مقرر کارفرما به هر دلیلی متقاضیان کار را نپذیرفت میبایست بین ۳ الی ۶ ماه دیگر همان آگهی را در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا منتشر نماید.

چنانچه هدف کارفرما از جذب نیروی انسانی در اتحادیه اروپا نیز به نتیجه مطلوب نرسید دولت این اجازه را به کارفرمای خود می دهد که خود برای پیدا کردن نیروی مدنظرش اقدام نماید. از این رو اگر فردی کارفرمایی را در کشور هدف خود داشته باشد تا حد بسیار زیادی مشکلات مهاجرتی و اخذ ویزا راحت تر خواهد شد.

۲-روش تحصیلی

تحصیل در انگلستان برای بسیاری از افراد قابل توجه و با اهمیت است، چرا که دانشگاه های کشور انگلستان در زمره با کیفیت ترین دانشگاه های جهان قرار دارند و با تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلستان فرد می تواند به بهترین ها دست پیدا کند.

بطور مثال، اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع بالا تر، یافتن شغلی مناسب در تمام کشور های دنیا و در نتیجه ساختن آینده ای درخشان و با تحصیل کردن در انگلستان می توانید آینده ای روشن برای خود بسازید، حتی اگر هدف اصلی شما رفتن به انگلستان باشد اما موقعیت رفتن برایتان فراهم نباشد می توانید با تحصیل کردن در انگلستان، به عنوان یک پل برای رفتن خود استفاده کنید.

این نکته بدین صورت می باشد که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایند تا شانس خود را برای ویزای کار انگلستان افزایش دهند. اخذ نمایندگی از بسیاری  دانشگاهها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

۳-ویزای توریستی

اخذ ویزا توریستی انگلستان، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.

اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، فلذا اگر ایشان قصد ماندن در انگلستان را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت. افراد می توانند بصورت توریستی وارد کشور انگلستان شوند و فرصت های شغلی را مورد بررسی قرار دهند. متقاضیان در صورت جلب نظر کارفرمایان می توانند برای ویزای کار انگلستان اقدام نمایند.

شرایط اقامت

بصورت معمول هدف افراد برای اخذ ویزای کار انگلستان رسیدن به اقامت این کشور می باشد. قوانین دولت انگلستان بدین صورت می باشد که متقاضیان اگر به مدت ۳ تا ۵ سال به صورت تمام وقت در کشور انگلستان مشغول به کار باشند و مالیات خود را پرداخت کنند، می توانند برای اقامت دائم انگلستان اقدام نمایند.

ویزای کار انگلستان

از آنجا که مهمترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

ویژگی های افراد

از مهمترین ویژگی های افراد برای اخذ ویزای کار انگلستان می توانند به نکات زیر اشاره کرد:

۱-کار تیمی و مهارت های نرم افزاری

مهارت های نرم افزاری ویژگی های شخصی هستند که شما را قادر به برقراری ارتباط و کار با دیگران می کند و لزوما نوع چیزهایی است که در یک دوره آموزشی معمول قرار دارند. با این حال، آنها بسیار مهم هستند زیرا شما نیاز دارید که بتوانید نشان دهید که قادر به ورود به نیروی کار هستید و با همکارتان یکپارچگی لازم را دارید.

۲-آگاهی بین المللی و مهارت های زبان

فاکتور زبان یکی از مهمترین فاکتور های اخذ ویزای کار انگلستان می باشد. موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

۳-نگرش و توانایی ها

نگرش ها و توانایی های کار بیشترین عامل در میان کارکنان فارغ التحصیل بود که بیش از نیمی از کارفرمایان آن را به عنوان مهمترین نگرش رتبه بندی می کردند و یک سوم از پاسخ دهندگان ابراز نارضایتی از مهارت های خودمختار و مهارت های انعطاف پذیری فارغ تحصیلان داشتند. برای کمک به دانشجویان برای کار در محل کار، برخی از دانشگاه ها و مدارس تجاری تکنیک های تدریس جدید و همکاری با صنعت را به برنامه های درسی و خدمات دانشجویی خود اضافه کرده اند.

۴-تحصیلات

یکی دیگر از فاکتور های تاثیرگذار در اخذ ویزای کار انگلستان ، تحصیلات فرد متقاضی می باشد. این نکته بدین معناست که افراد با تحصیلات تکمیلی و تحصیل در دانشگاه های شناخته تر شانس بیشتری برای دریافت ویزای کار انگلستان خواهد داشت.

مدت زمان اخذ ویزای کار انگلستان

در ارتباط با بازه زمانی می توان به دو بخش تقسیم بندی کرد

  1. بازه دریافت پیشنهاد کاری
  2. بازه دریافت ویزای کار انگلستان

در ارتباط با مورد اول بازه زمانی مشخصی را نمی توان در نظر گرفت. دلیل آن بخاطر شرایط و توانمندی فرد متقاضی می باشد. در خصوص مورد دوم بازه زمانی ۲۱ تا ۴۵ روز منطقی می باشد.

شرایط همراه در ویزای کار انگلستان

در برنامه های مهاجرتی کشور انگلستان که ویزای کار هم از این قاعده مستثنا نمی باشد، همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد. لازم بذکر است زمان ورود همراهان به نوع و نامه پیشنهاد شغلی بستگی خواهد داشت. از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کرد، تمکن مالی برای افراد متاهل نسبت به افراد مجرد بیشتر می باشد و فرد متقاضی هزینه یکسال زندگی را در حساب خود ایجاد و در زمان مصاحبه سفارت به آفیسر تحویل می دهد.

افراد برای اطلاع از شرایط خود و ویزای کار انگلستان می توانند با مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس در ارتباط باشید و از تجربیات این عزیزان بهره مند شوند.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *