شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

پیدا کردن شغل در کانادا

توصیه هایی برای پیدا کردن شغل در کانادا

افراد برای پیدا کردن شغل در کانادا باید مجموعه ی از موارد مختلف را در نظر داشته باشند تا شانس خود را برای پیدا کردن شغل در کشور کانادا بالا ببرند. یکی از عواملی که تاثیر بسزای در پیدا کردن شغل در کانادا دارد رزمه مناسب می باشد که در ادامه به برخی از این نکات خواهیم پرداخت.

با تمرکز و انگیزه، شما می توانید شغل های مناسب را در کانادا پیدا کنید. مهم است که برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید این بخش مهم از مهاجرت تان را انجام دهید.

 1. رزومه تان یا CV

قبل از ارسال رزومه تان به کارفرمایان مطمئن شوید که سایت ما را دقیقا خوانده باشید. بازنگری نادرست نوشته باعث جلوگیری از تاثیرگذاری شما خواهد شد. این نکات را به دقت بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که منظور را فهمیده اید و این مفاهیم ساده را برای کمک به رزومه کاری تان برای تاثیرگذاری روی کارفرمای خود اعمال کنید. رزومه شما اولین تاثیر مهم است، بنابراین در اولین گام مهم در هنگام درخواست برای مشاغل در کانادا، آن را دست کم نگیرید.

هنگامی که شما برای مصاحبه خواسته می شوید، برای آمادگی می توانید از این ۵۷ سوال استفاده کنید.

 1. انتخاب کنید

در بسیاری از حرفه ها، دسترسی به آگهی های کاغذی  و از طریق اینترنت حداقل راه های موثر برای پیدا کردن شغل در کانادا است. در جستجوهای شغلی انتخاب کنید. چندین شرکت را با یک رزومه پوشش ندهید. این یک اشتباه رایج است که مردم مرتکب می شوند.

 1. مشتاق باشید

همیشه اطمینان حاصل کنید که با شرکت تماس بگیرید و بعد از یک هفته از ارسال رزومه خود، برای نشان دادن علاقه تان، پیگیری کنید. ایمیل های “Thank-you” بعد از مصاحبه، شما را از دیگر کاندیداهای درخواست شغل در کانادا جدا می کند.

نکته: یادداشت های دست نوشته به ندرت در حال حاضر دیده می شود، بنابراین از آنها برای پاک نویس کردن استفاده کنید.

 1. تاییدیه های قوی فراهم کنید

اگر شما منابع قوی داشته باشید، کار پیدا کردن در کانادا آسان تر است. سعی کنید قبل از ارائه منابع استخدامی، آنها را جمع آوری کنید، البته فقط در صورتی که مربوط به کار باشد.

 1. از ابزارهای موجود استفاده کنید

LinkedIn یک ابزار رسانه های اجتماعی است که به سرعت در حال رشد است، بنابراین رزومه آنلاین خود را بسازید و کارفرمایان هر روز از این ابزار برای انتخاب نامزد استفاده می کنند. راهنمایی ها و ترفندها در مورد چگونگی موفقیت با LinkedIn  را بیاموزید. 

 1. چگونگی شبکه سازی را یاد بگیرید

شبکه های مؤثر به شما امکان می دهد بینش مفیدی کسب کنید و ارتباطات مهم را به صورت اجتماعی و حرفه ای به دست آورید.

به یاد داشته باشید، بیش از ۵۰ درصد از پست های پر شده هرگز به طور عمومی تبلیغ نمی شود، بنابراین در خانه نشسته اید منتظر شغل نباشید. شبکه اینترنت برای پیدا کردن شغل در کانادا بسیار مهم است برای اطلاعات بیشتر در این مورد این لینک را بخوانید. شما نیاز دارید نام تان در حرفه ای که هستید نا زمانی که شغلی نیافتید بگذارید، شما در موقعیتی قرار گرفته اید که در آن نامیده می شود.

همه تماس های مورد نیاز را در شهری که به دنبال کار می گردید داشته باشید، زیرا این امر برای موفقیت شما در یک شهر جدید بسیار مهم است.

یک راه برای گسترش شبکه محلی تماس ها (و این که تجربه کاری کل کانادا را در رزومه خود درج کنید) این است که داوطلب شوید. به  GoVolunteer.ca مراجعه کنید تا فرصت های داوطلبانه را پیدا کنید تا بتوانید مردم را در تمام قسمت های جامعه ملاقات کنید.

 1. برای کمک کردن

هرگز پیشنهاد کمک را رد نکنید. فعال و مصمم باشید. ایمیل یا تلفن کنید به شخصی که پیشنهاد داده به شما که کمک کنید و مطمئن شوید که از هر راهنمایی که به شما می شود تشکر کنید.

اطلاعات بیشتر:  Learn how to file a Canadian tax return

 1. دریافت اعتبار

حرفه شما ممکن است نیاز به مدارک خارجی تان در کانادا داشته باشد. حرفه ای مانند تدریس، فیزیوتراپی، پرستاری، و کارهای اجتماعی و حرفه های دیگر، معمولا نیاز به اعتبار بیشتری دارند. این روند می تواند تا شش ماه طول بکشد، بنابراین تحقیق و برنامه ریزی خود را داشته باشید.

 • IRCC advice on credential assessment
 • List of regulation bodies for professions and trades across all provinces
 1. مطمئن باشید – شما سزاوار هستید

حرکت به یک کشور جدید یک چالش است، اما شما آن را انجام داده اید! پیدا کردن شغل در کانادا زمانی که شما نیاز به ساختن شبکه پشتیبانی خود را از ابتدا دارید نیز مشکل است، اما شما می توانید این را نیز انجام دهید.

مهم است که در طول فرآیند خودتان را باور دارید  و مطمئن شوید که دیگران می دانند که خودتان را باور دارید.

 1. و بالاخره …

برای کمک بیشتر می توانید از از کتابخانه محلی تان استفاده کنید، این مجله ی رایگان شروع به کار را دانلود کنید. شما می توانید ۶ مرحله موفقیت را در کانادا بخوانید – تکنیک های توصیه شده در سایت ما برای کمک به هر کسی که در کانادا عمل می کند.

و اگر شما به دنبال کار ساخت و ساز و یا مهندسی هستید، از Outpost Recruitment بازدید کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد فرصت های شغلی که در دسترس قرار می گیرد را پیدا کنید.

 

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *