شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

کارشناسی ارشد کسب و کار در آمریکا

کارشناسی ارشد کسب و کار در آمریکا

یک مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار شامل عناصر مطالعه مالی، حسابداری، مدیریت و به طور فزاینده، تکنولوژی، و همچنین کسب و کار می باشد. کشور آمریکا یکی از برترین کشور های دنیا برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار می باشد که دانشجویان از سراسر دنیا می توانند برای تحصیل در دانشگاه های برتر آمریکا اقدام نمایند.

با توجه به آمار اداره آمار ایالات متحده، تا سال ۲۰۲۶، فرصت های شغلی در بخش امور مالی و تجاری ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت. بنابراین، فرصت های زیادی برای فارغ تحصیلان با استعداد، به ویژه کسانی که مایل به درک فن آوری های مدرن و رویکرد جهانی شده در بسیاری از کارفرمایان برجسته امروز هستند، وجود دارد.

دوره های تحصیلی در دانشگاه های آمریکا به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

کارشناسی ارشد کسب و کار در کشور آمریکا را می توان به ۴ زیر گروه زیر تقسیم کرد:

تحلیلگر داده ها

تحلیلگر داده های کسب و کار یکی از گرایش های کارشناسی ارشد کسب و کار می باشد که دانشجویان می توانند برای آن اقدام نمایند.

  • میانگین حقوق و دستمزد: ۵۸،۶۰۹ دلار آمریکا

برای کسانی که علاقمند به ترکیب تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار و تکنولوژی هستند، در این نقش شما می توانید دانش فنی را در هنگام تولید اطلاعات مهم در مورد شرکت داشته باشید. مسئولیت اصلی شما شامل جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها به منظور طراحی و پیاده سازی راه حل هایی برای هر مشکلی است که ممکن است ایجاد شود.

باید بتوانید به سرعت شناسایی الگوها یا انحرافات درون داده ها را تشخیص دهید. به عنوان یک تحلیلگر کسب و کار شما همچنین باید روابط کاری نزدیک با مدیران ارشد داشته باشید، به این معنی که کار شما می تواند عملا هر جنبه ای از شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

برنامه کارشناسی ارشد دانشجویان را با مهارت های لازم برای گسترش و بررسی هوش تصمیم گیری کسب و کار خود در حالی که یادگیری برای پر کردن دانش خود و درک دانش داده ها و مدیریت کسب و کار را انجام می دهند آشنا می کند.

مدیر توسعه

مدیر توسعه کسب و کار یکی از گرایش های کارشناسی ارشد کسب و کار می باشد که دانشجویان می توانند برای آن اقدام نمایند.

  • میانگین دستمزد: ۷۰،۹۶۶ دلار آمریکا

اگر دوست دارید که یک تیم را هدایت کنید، باید یک شخصی باشید که به شدت با انگیزه و آماده است تا هر گونه چالشی را بپذیرد. ترکیبی عالی از هوش کسب و کار، مهارت های ارتباطی و تمایل به موفقیت، باعث می شود که شما نیز در این کار موفق شوید.

به عنوان یک مدیر توسعه کسب و کار، کار شما این است که برنامه های کسب و کار آینده یک شرکت را با ایجاد و حفظ روابط حرفه ای مثبت با شرکا، از جمله مشتریان و تامین کنندگان، مدیریت کنید. مسئولیت شما این است که بدانید که چگونه این شرکت کار می کند و تصویر بزرگتری را برای جستجوی و اجرای استراتژی های جدید و اصلاح شده برای رسیدن به اهداف و اهداف کسب و کار داشته باشید.

از آنجا که مهمترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

مشاور استراتژیک

مشاور استراتژیک یکی از گرایش های کارشناسی ارشد کسب و کار می باشد که دانشجویان می توانند برای آن اقدام نمایند.

  • میانگین حقوق و دستمزد ۸۹،۹۹۰ دلار آمریکا

ایده ای که قادر به تبدیل ایده به واقعیت است. شما مسئول شناسایی شکاف موجود در بازار فعلی برای یک شرکت هستید، تا بتوانید نشان دهید که چطور می توانید از این شکاف استفاده کنید. شما نیاز به برجسته کردن خطرات درگیر و ارائه شرکت با یک چارچوب استراتژیک نشان دادن چگونگی انجام این کار، و همچنین چگونگی تصمیم گیری موثر کسب و کار برای بهبود و گسترش کار هستید.

متخصص SEO

متخصص SEO یکی از گرایش های کارشناسی ارشد کسب و کار می باشد که دانشجویان می توانند برای آن اقدام نمایند.

  • میانگین حقوق و دستمزد: ۴۳،۷۶۶ دلار آمریکا

اگر می خواهید حرفه ای را در موتور جستجوگر بهینه سازی (جستجوگرها) دنبال کنید، باید از تکنولوژی و مهارت های بازاریابی و تحلیلی برخوردار باشید.

این نقش شغلی این است که قادر به خواندن، درک و تولید محتوای موثر جستجوگر برای رانندگی ترافیک جدید در وب سایت باشید. به عنوان یک متخصص جستجوگر، شما باید قادر به شناسایی استراتژی ها و تاکتیک های فنی برای توسعه دهندگان وب سایت شرکت باشید تا ترافیک مخاطبان را به وب سایت تضمین کنید.

این نوع تخصص برای دوره شغلی زیادی وجود دارد. با این حال، شما نیاز به داشتن یک درک قوی و دانش خاص برنامه نویسی وب و برنامه نویسی، مانند کد HTML، جاوا اسکریپت و PHP برای شروع هستید تا شانس خود را برای پیدا کردن شغل افزایش دهید.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *