پذیرش رشته حسابداری در آمریکا


تحصیل در رشته حسابداری در آمریکا

رشته ی حسابداری یکی از معروف ترین مدرک های بین المللی می باشد که دانشجویان و محصلان می توانند کسب کننده و رشته حسابداری در آمریکا از طرفداران بسیاری برخوردار است و متقاضیان رشته ی حسابداری فرصتی برای کار با اعداد در یک روش حیاتی را خواهند داشت .

کار کردن با افراد و سازمان های ، برای رسیدن به اهداف مشترک و اهداف مختلف و غیر مشترک را دارند. البته قابل ذکر می باشد که رشته ی حسابداری همواره در حال رشد است و همواره به همین میزان فرصت شغلی های متعددی در سطح های بین المللی و کشوری برای متقاضیان و دانشجویان بوجود خواهد آمد .

امنیت و موقعیت های متفاوت در رشته ی حسابداری

رشته ی حسابداری و شغل حسابداری ثابت کرده است که یکی از امن ترین در تعدادی از صنایع مختلف است . و در واقع حسابداری برای هر کسب و کار در هر صنعت حیاتی است و تمامی شرکت ها دارای حسابدار هستند و یا نیاز مبهمی به حسابدار مجرب دارید تا از این طریق اطمینان حاصل کنند که در مسیر موفقیت عالی هستند .

برای پاسخگویی به این تقاضا ، حسابداران می توانند در زمینه های حسابرسی ، مشاوره وابسته به عنوان حسابداری مبتدی و یا متخصص در شرکت های بزرگ مالی شروع به کار کند . از دیگر نقش های مهم حسابداری ، زمانی است که به حسابداران ، حسابرسی مالیاتی می پردازند .

کدهای مالیاتی ایالات متحده می تواند بسیار دشوار و پیچیده باشند و موسسات و شرکت ها ، اغلب حسابدارانی را استخدان می کنند که مهارت خاصی در کنترل و حسابرسی مالیات های داخلی و یا بین المللی داشته باشند . افرادی که دارای مدرک حسابداری هستند می توانند شرکت حسابداری خود را باز کنند و یا به عنوان حسابداری در شرکتی مشغول به کار شوند .

آمریکا,آمریکا,آمریکا

بهترین کشور برای رشته حسابداری

برای دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی در دیگر کشورها را دارند ، تصمیم گیری به محل و تحصیل می تواند از سخت ترین و دشوارترین انتخاب آنها باشد ، آیا واقعا تحصیل در آمریکا می تواند کار ساز باشد ؛ قطعاً و بدون شک ، تحصیل در دانشگاه های آمریکا ، هیچ مرحله ی یادگیری خارج از چهارچوب نبوده و افراد متقاضی طبق استانداردهای جهانی اِلمان های درسری را سپری خواهند کرد.

شایان به ذکر است که کشور آمریکا ، کشوری بزرگ همراه با ادیان مختلف می باشد و در هر یک از مناطق کشور آمریکا تعدادی موسسه های در دانشگاه و مدرسه برتر وجود دارد و افراد متقاضی می توانند وابسته به مذهب خود در هر گوشه ای از کشور آمریکا از دانشگاه ها ، مدرسه و موسسات های برخوردار باشند .

دانشگاه هایی از قبیل : Texas state University ، Salis bury University ، Bowling Green state University ، St . John ́s University ، Bemidji state University و … از برترین های کشور آمریکا می باشند که دارای تعداد بسیار زیادی هستند و آمادگی کامل برای پذیرا بودن دانشجویان غیر بومی را دارند . البته کشور آمریکا دارای کالج های برتری نیز در رشته حسابداری می باشند.

عبارتند از :

Le Meyne College , Butler Community College , Illinois College , College of Saint Rose , new England College , Good win College , Mississipi College و… که هر یک از کالج ها دارای امکانات بسیاری برای دانشجویان و افراد متقاضی به همراه دارد .

لذا افرادی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتری دارند می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با مشاوران ارشد موسسه آریانا پارس در ارتباط باشند ، و با دریافت راهنماهایی از جانب مشاورین مجموعه آریاناپارس و گام هایی در جهت موفقیت بردارند .

به این مطلب امتیاز دهید!
دیدگاه ها

2 پاسخ به “پذیرش رشته حسابداری در آمریکا”

 1. سجاد گفت:

  سلام هزینه تحصیل حدود چقدر است؟
  با مدرک از دانشکده های فنی دولتی میتوان ادامه تحصیل در مقطع ارشد را در انجا داد

  • آریانا پارس گفت:

   سلام .هزینه های تحصیل درامریکا در یک سال به طور متوسط بین ۱۰۰تا ۱۲۰ میلیون تومان میباشد .
   ودر جواب سوال بعدیتون میتوان گفت که اگر مدارک دانشکده دولتی مورد تایید وزارت علوم ایران باشد پس مورد تایید وزارت کشور امریکا هم هست و مشکلی ندارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

arrow up