زندگی در اتریش و آلمان


شرایط زندگی در اتریش و آلمان تقریبا یکسان می باشد و مهم ترین وجه تشابه آنها آلمانی زبان بودن کشورهاست که مسلما برای شرایط بهتر در زندگی باید دانش زبان آلمانی را داشته باشید. روند های مهاجرتی کشور آلمان به زبان انگلیسی هم مقدور می باشد ولی توصیه ی مشاورین موسسه ی مهاجرتی آریاناپارس این می باشد که حتما یادگیری زبان آلمانی را در دستور کار خود قرار دهید.

شهر وین بعنوان برترین شهر اروپایی شناخته شده است. وین امروز شهر مدرن است، اما سایه ی سنت های دل نشین و قدیمی هنوز روی سر این شهر است و هم چنین شهر محبوب دارادگان موسیقی است. با توجه به توضیحات ارائه شده اگر قصد زندگی در کشور اتریش را دارید بهترین گزینه ی شما شهر وین است.

در کشور آلمان شهرهای متفاوتی را می توانید برای زندگی انتخاب کنید که با توجه به خواسته ی شما انتخاب می شود. شهر هایی از قبیل مونیخ، هامبورگ، برلین، کالرسروهه و … که هر کدام شرایط به خصوصی را دارند.

علاقه مندان به زندگی در اتریش و آلمان از راه های مختلف وارد این کشور ها می شوند ویزای تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و کاری که هر کدام دارای شرایط متفاوتی می باشد.

در ویزای توریستی بصورت معمول افراد در هتل ها استقرار پیدا می کنند که با توجه به هزینه و شرایط می توانند شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای رزرو های هتل آنجا اقدام کنند. شرایط زندگی برای افرادی که به واسطه ی ویزای سرمایه گذاری و تحصیلی اقدام می کنند راحت تر می باشد زیرا یا با هزینه ی سرمایه گذاری وارد کشورهای اتریش و آلمان می شوند پس زندگی مناسب تری را دارند. در ویزاهای کاری هم با توجه به payment که شما دریافت می کنید می توانید شرایط زندگی مناسبی را داشته باشید. در ویزای تحصیلی شرایط مقداری متفاوت می باشد دولت های آلمان و اتریش بری افراد بالای ۲۴ سال قانونی را وضع کرده است که اگر تمایل به تمدید ویزای خود را دارند حدود ۸۰۰۰ یورو را باید در حساب خود نشان داده تا این امکان میسر باشد. برای افراد زیر ۲۴ سال این قیمت نصف می شود و می توانید با ۴۰۰۰ یورو ویزای خود را در کشورهای آلمان و اتریش تمدید کرده و از شرایط زندگی در این کشور لذت ببرید.

بصورت معمول شرایط زندگی در کشور اتریش و شهر وین گزینه ی مناسب تری می باشد ولی تعداد شهرهای خوب و مناسب در کشور آلمان بیشتر می باشد. از همین رو فرصت های شغلی بیشتری در کشور آلمان است، در صورتی که قصد اخذ ویزای کار یا اقامت کاری را دارند گزینه ی برتری می باشد.

در هر صورت برای هر شرایطی که فرد دارد کشور مقصد می تواند متغیر باشد و نمی توان یک قانون کلی را وضع کرد. پس برای اطلاع از شرایط بهتر برای خود با مشاورین موسسه ی مهاجرتی آریانا پارس در ارتباط بوده و از تجارب این عزیزان بهره مند شوید.

به این مطلب امتیاز دهید!
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

arrow up