شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

11 چیزیی که باید در ونکوور انجام دهید

11 چیزیی که باید در ونکوور انجام دهید

در ونکوور هرگز کارهایی که شما انجام می دهید را کوتاه نخواهید کرد. این بخشی از جهان است که در آن خارج از خانه تان هر روز شما را جذب می کند.

زمانی که فکر می کنید همه چیز را دیده اید و انجامش داده اید، در ونکوور چیز تازه ای پیدا می کنید. ما در این مقاله 11 مورد را پیشنهاد کرده ایم که فهرست آن در ذیل وجود دارد:

 1. از ساحل لذت ببرید

ونکوور برای طبیعت زیبایش در شمال غربی اقیانوس آرام بسیار معروف است. این شهر همچنین دارای سواحل شگفت انگیز است. در اینجا پنج ساحل زیبای اقیانوس آرام در ونکوور نام برده شده است:

Kitsilano Beach  یک ساحل محبوب برای بازی والیبال و برنزه کردن پوست بدن است و همچنین دارای بزرگترین استخر آب شور گرم جهان است.

Jericho Beach، در غرب Kitsilano، کمی سردتر است و یک باربیکیو بزرگ برای گروه های بزرگ برپا است. این جایی است برای  Folk Fest که در جولای برگزار می شود.

Beach Locarno  و Spanish Banks ساکت تر و کمتر شلوغ هستند.

Wreck Beach ساحل معروف با آپشن لباس های انتخابی خودتان است – پوشیدن به همان اندازه که دوست دارید. اینجا بهترین منظره های پانوراما از اقیانوس وجود دارد. به علاوه شما می توانید ورزش زیاد کنید و پله های طولانی شیب دار برای رسیدن به ساحل وجود دارد.

 1. هنری باشید

موزه اصلی مرکز شهر نئو کلاسیک ، گالری هنری ونکوور است. این گالری پنجمین گالری هنری بزرگ در کانادا است. این خانه بیش از 200 اثر بزرگ Emily Carr، گروه هفت، Jeff Wall و Marc Chagall است.

کافه تراس گالری یک فرار عالی از شهرت و شلوغی است. یک نوشیدنی بگیرید و میدان رابسون در قلب مرکز شهر ونکوور را تماشا کنید. شما ممکن است برخی از جاسوسی های محلی، جلسات ملاقات انتقادی و یا حتی یک زامبی را ببینید. این یکی از محبوب ترین چیزهایی است که در ونکوور در روزهای سه شنبه انجام می شود، زیرا ورود به گالری با کمک مالی است.

 1. با دوچرخه سواری سازگار شوید

با جمعیتی که با زندگی پاک هماهنگ می شوند، وفور چیزهای سالم در ونکوور  به وجود می آید.

دوچرخه سواری در  Seawallیکی از بهترین روش ها برای دیدن استنلی پارک است، که به نوک شبه جزیره مرکز شهر در ونکوور می رسد. با منظره خیره کننده اقیانوس، دریاچه Seawall که پیرامونش را ترسیم می کند، یک سفر دوچرخه ای با ارزش 8.8 کیلومتر است.

دوچرخه سواری به طور کلی در شهر، واقعا آسان، امن و لذت بخش است. مسیرهای ویژه دوچرخه سواری در سراسر ونکوور طراحی شده است و شبکه در حال گسترش است.

این یک شهر است که فرهنگ دوچرخه سواری را پرورش می دهد. و چه کسی می داند؟ شما حتی ممکن است برخی از چیزهای اضافی را در ونکوور در سفرهای خود انجام دهید.

توجه داشته باشید: در بریتیش کلمبیا این غیر قانونی است که کلاه ایمنی را به سر نذارید.

 1. زندگی در جزیره

این واقعا آسان است به سر به یکی از جزایر همسایه در نزدیکی ونکوور رفتن. سفر شما می تواند از یک روز تا یک هفته متفاوت باشد، بسته به این دارد که شما چه مقدار وقت آزاد دارید.

جزیره ونکوور کمتر از دو ساعت با قایق از ونکوور فاصله دارد، در حالی که جزیره Bowen کمتر از یک ساعت از مرکز شهر طول می کشد تا برسید. هفت جزیره اصلی پراکنده در سرتاسر Georgia و چندین جزیره کوچکتر وجود دارد.

جزیره نمکی بهاری، جزیره گالینو، جزیره پندر و جزیره Saturna یکی از محبوب ترین ها هستند.

 1. بلندی جاوا را پیدا کنید

اگر در جستجوی همه چیزهایی هستید که در ونکوور انجام دهید، شما نیاز به تقویت انرژی از دست داده دارید، پس برای انتخاب وقت تلف نکنید. ونکوور اخیرا برای قهوه به عنوان یکی از ده شهر برتر دنیا شناخته شد و به همین دلیل آسان است. آنها جاوا را دوست دارند.

خارج از کافی شاپ های مشهور مانند  Tim Hortons، Starbucks، Blendz  و JJ Bean، قهوه خانه هایی در موقعیت های اصیل، منصفانه و ارگانیک وجود دارد.

پیشنهادهای ویژه رفتن به:  Nelson the Seagull در Gastown، Agro Cafe در جزیره Granville، Musette Caffe در Chinatown،  Prado Cafe در Commercial Drive، Coco et Olive on Main و 49th Parallel Roasters در  Kitsilano.

 1. پارک ها

ونکووری ها با انتخاب سازمان کلاس جهانی پارک ها به سود رسیده اند. این یکی از موفقیت های عمده شهر است: چیزهایی که در ونکوور انجام می دهند، اغلب آزاد و سالم هستند!

در مجموع، 300 پارک، ساحل و باغ وجود دارد. استنلی پارک، با پوشش 1000 هکتار، یکی از بزرگترین پارک های شهری آمریکای شمالی است.

پارک منطقه ای روپایی اسپایک دارای 55 کیلومتر مسیرهای پیاده روی، دوچرخه سواری، دویدن و سوارکاری دارد.

پارک ملکه الیزابت، سومین فضای سبز بزرگ ونکوور با 136 هکتار، در قلب شهر قرار گرفته و منظره ای از مرکز شهر قابل مشاهده است.

باغ چینی دکتر سانت یات سن در شهر چین و باغ گیاه شناسی ون دسن، نزدیک به مرکز شهر، نمونه های بسیار زیبایی از طبیعت ونکوور هستند. آنها هر دو ارزش بازدید، به خصوص در تابستان را دارند.

همچنین پارک های دوستار سگ ، مراکز اجتماعی، مجسمه های هنری، پارک های اسکیت، کلاه های یخی و حوضچه ها در پارک های عمومی در سراسر شهر وجود دارد.

 1. مانند مردم محلی بخورید

با یک ترکیب غنی چند ملیتی، ونکوور یک انتخاب شگفت انگیز از غذاهای خوشمزه و گوناگون را با هر بودجه ای ارائه می دهد. به هر حال باید غذا بخورید، پس چرا باید آن را به لیستی از چیزهایی که در ونکوور انجام می دهید اضافه نکنید؟

اینجا یکی از بهترین و ارزان ترین سوشی های آمریکای شمالی دارد. این جامعه بزرگ چینی، دارای برخی از بهترین غذاهای چینی در جهان است. یک روز بعد از ظهر در Chinatown یا بازار شب Chinatown ونکوور را بگذرانید و غذاهای خوشمزه بخورید.

ویتنامی ها و تایلندی های  نسبتا تازه وارد، می توانند مجموعه رستوران های کره ای را انتخاب کنند.

یکی دیگر از جنبش های غذایی که در حال افزایش است حرکت جنبش سبد خرید است. تقریبا 100 چرخ دستی در سراسر شهر وجود دارد که ظروف غذای سازنده خیلی خوشمزه عرضه می شود.

 1. در شمال هالیوود غوطه ور شوید

ونکوور، که به عنوان پایتخت فیلم کانادا شناخته می شود، “هالیوود شمالی” نامگذاری شده است.

در طول سه دهه گذشته، بیش از 300 تولید عمده در این زمینه صورت گرفته است. اگر زمان کافی برای قدم زدن در شهر را دارید می توانید بعضی از مکان ها را ببینید.

گذشته از چندگانه در ونکوور، شماری از سینماهای پیشگام متخصص و همچنین خانه های فیلم های مستقل وجود دارد.

تئاتر ریو در شرق ونکوور (تصویر) منحصر به فرد ترین آنها است و محل بسیار دوست داشتنی ونکوور است. برنامه کلاسیک را بخوانید، لباس های مربوط به فیلم را بپوشید و قیمت بلیط با تخفیف دریافت کنید. شما می توانید آبجو را در تئاتر بنوشید و بهترین پاپ کورن کره را در این شهر میل کنید.

Cinematheque  و Vancity Theatre نیز برای بازدید از فیلمهای کلاسیک که ارزش دیدن دارد، است. تئاتر Vancity به طور خاص در فستیوال بین المللی فیلم ونکوور قرار دارد که هر اکتبر آن را اجرا می کنند.

 1. یک توریست واقعی در جزیره گرنویل باشید

با 10.5 میلیون بازدید کننده سالانه، جزیره گرنویل یکی از محبوب ترین مقصدهای توریستی ونکوور است.

این ساختمان در سراسر False Creek در مرکز شهر ونکوور در انتهای جنوبی پل  Granville Street واقع شده است.

این محل خیلی خوب برای صرف یک روز بعد از ظهر در بازار مواد غذایی بزرگ و دیدن گالری های متنوع است. فضاهای تئاتر، استودیوهای هنری در سراسر جزیره و همچنین پارک آبی Granville Island وجود دارد.

از مرکز شهر، برای سرگرمی بیشتر به کشتی False Creek بروید و به آبشار جزیره برسید. قهوه بریزید و از زندگی لذت ببرید.

 1. در ساحل شمالی لذت ببر

حتی اگر شما آدم فعالی نباشید، زیبایی شهر شما را در بر خواهد گرفت.

ساحل شمالی و کوه های آن تصویر پس زمینه شهر ونکوور را به تصویر می کشد. آنها واقعا یک گنج واقعی هستند، پیاده روی های بزرگ، اسکی و اسنوبوردی، اسنوزن و قایقرانی را می توانید انجام دهید.

سه جا برای اسکی وجود دارد، که در سه نقطه، در زمستان زمانی که نور شب در آنها دیده می شود، از هر نقطه در ونکوور قابل مشاهده است.

شما می توانید در بسیاری از نقاط ساحل شمالی  با کفش برفی راه بروید، اما Dog Mountain با چراغهای جلو، تحت پوشش تاریکی، برجسته شود. پل تعلیق Capilano بسیار بزرگ است و در زمستان این پارک با 500،000 چراغ کریسمس تزئین شده است. پارک محلی neighbouring Capilano River Regional برای لذت بردن در تابستان است.

چشم انداز ونکوور، کوه Grouse است که می توانید در زمستان به ورزش های زمستانی (اسکی، اسنوبورد، اسکی روی برف و اسکی روی یخ) بپردازید و بسیاری از جاذبه ها همچون دو خرس گریزلی زنده و نمایش چوب بری در تابستان است.

شما می توانید برای رسیدن به قله از واگن سرباز استفاده کنید. محلی های افتخار می کنند، که یک فاصله 2.9 کیلومتر تا کوه Grouse (ارتفاع 850 متر) فاصله دارند و معمولا به عنوان Stairmaster مادر طبیعت نامیده می شود. شما می توانید پیاده روی خود را با یک شکلات گرم شروع کرده، و یک منظره دیدنی از ونکووررا تماشا کنید.

Baden Powell در سرتاسر ساحل شمال، در حال شروع (یا پایان دادن) در Deep Cove است، جایی که کایاکینگ یک راه عالی برای صرف یک روز تابستان است.

 1. اسکیت هایتان را بردارید!

یخچال یخ میدان رابسون در هر زمستان برای عموم باز می شود. اسکیت بازان می توانند از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر، یکشنبه تا پنجشنبه و جمعه ها و شنبه ها از ساعت 9 صبح تا 11 بعد از ظهر از اسکیت بازی لذت ببرند. آماده باشید که در زمان های شلوغ در صف بمانید، زیرا این یکی از محبوب ترین موارد در ونکوور در زمستان است.

گرچه میدان در فضای باز است، و روشن است، بنابراین شما می توانید از چراغ های شهر لذت ببرید در حالی که هنوز از باران در امان هستید. اسکیت بازی رایگان است، اما هزینه اجاره برای اسکیت و کلاه ایمنی باید پرداخت کنید.

ونکوور همچنین دارای بسیاری از میدان های اسکیت بازی دیگر است که برای عموم قابل استفاده است.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *