شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

۱۴ ابزار لازم برای دانشجویان بین المللی در کانادا

۱۴ ابزار لازم برای دانشجویان بین المللی در کانادا

دانشجو بودن یک کار تمام وقت برای شما است. برای دانشجویان بین المللی کانادا، این کار را برایشان دو برابر می کند. اگر در حال رفتن به کانادا برای تحصیل یا آماده شدن برای ترم جدید هستید، تمام کمک هایی را که به شما ارائه می شود را خواهید خواست. در اینجا ۱۴ ابزار است که دانشجویان بین المللی و مربیان آنها می توانند برای پیشبرد آن استفاده کنند.

۱-GoConqr

بخشی از یادگیری با به اشتراک گذاشتن ایده ها با دیگران است، و این مکان مناسب برای انجام آن است. با دیگر زبان آموزان ارتباط برقرار کنید و منابع یادگیری ایجاد کنید که بتوانید به هر جایی دسترسی پیدا کنید.

۲-Scholastic

آموزگاران می خواهند در تمام دانش آموزان عشق به خواندن را به وجود آورند و این سایت به شما در انجام آن کمک خواهد کرد. شما می توانید به منابع یادگیری آنلاین دسترسی پیدا کنید، کتاب های جدید و هیجان انگیز را برای مدرسه تان سفارش دهید و حتی نمایشگاه های کتاب را برای ورود به خانه تان سازمان دهی کنید.

۳-Boomessays

نوشتن مقاله ها در زبان اول شما به اندازه کافی سخت است. برای دانشجویان بین المللی در کانادا ، نوشتن این مقاله ها در زبان دوم می تواند یک چالش بزرگ باشد. این خدمات نوشتاری می تواند اطمینان دهد که کار شما اشتباه نداشته است. آن را به آنها ارسال کنید تا برای شما بازبینی کنند، یک مقاله کامل ارسال می کند که آماده است تا در اختیار شما قرار دهد.

۴-Canadian Home Education Resources

اگر شما خود و یا فرزندان تان در خانه تحصیل می کنید، پشتیبانی آنلاین یک روش بسیار خوب است. این سایت اطلاعات و منابع را برای همه افراد فراهم می کند و اگر شما تازه به سیستم تحصیلی خانه دسترسی پیدا کرده اید، پشتیبانی می کند.

۵-Elevate

این برنامه عالی است برای یادگیری مهارت در حال پیشرفت است. مهارت هایی را که می خواهید بهبود دهید، مانند ترکیب یا اجتناب از خطا را انتخاب کنید، و حداقل پنج بار در هفته با بازی های ارائه شده آموزش می بینید. شما به زودی نتایج را خواهید دید.

۶-International Student

این وبسایت، کل منابع برای دانشجویان بین المللی در کانادا را ارائه می دهد. این که شما نیاز به کمک مالی تان دارید یا فقط می خواهید اطلاعات مربوط به کشوری را بدانید که شما قصد رفتن به آنجا را دارید، آنها آن را برای شما اینجا دارند.

۷-Wunderlist

این اپ به طور جدی در حفظ شما سازماندهی شده است. نگه دارید لیست های انجام کار برای اینکه مطالعات تان چک شود یا با دیگران از طریق اپ در تکالیف گروه شما کار انجام دهند.

۸-Learning English

این وب سایت بی بی سی به شما موادی می دهد تا مهارت های زبان انگلیسی خود را تمرین کنید. شما می توانید مقالات خبری را بخوانید، مهارت های خاصی مانند صحبت کردن انگلیسی در محل کار و یا گرامر را مرور کنید.

۹-Wolfram Alpha

این وب سایت می تواند تقریبا هر چیزی را انجام دهد. یک عبارت جستجو را برای اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع پیکربندی کنید یا یک موضوع را انتخاب کنید تا بتوانید از این موتور جستجوی پیشرفته پیدا کنید.

۱۰-Schoolhouse Consulting

این وبلاگ یک راه عالی برای آموزگارانی است تا آخرین اخبار مربوط به تحصیل در کانادا را به روز نگه دارد. موضوعات جاری شامل Pokémon Go و مدیریت کلاس درس است.

۱۱-Lifehack Advice To Write A College Paper

همیشه دشوار است بدانید که چگونه یک مقاله را شروع کنید. این مقاله به شما راهنمایی های مفید، مانند اولین طوفان مغزی را برای بدست آوردن ایده ها و نگرانی بیش از حد درباره اولین پیش نویس شما، می دهد.

۱۲-Statisfy

این ابزار به شما امکان می دهد تا هر کسی را در جهان نظارت کنید که برای انجام تحقیقات فوق العاده مفید است. سوال خود را بپرسید و تقریبا فورا پاسخ دهید. سپس شما می توانید آمار و نمودار را بر اساس پاسخ های تان ایجاد کنید.

۱۳-Do

اگر کار گروهی انجام می دهید، یک ابزار مثل اینف کلید انجام کارهاست. این فرایند را ساده کرده و به شما کمک می کند تا زمان بیشتری را به انجام برسانید. شما می توانید سوابق را نیز نگه دارید، بنابراین دقیقا می دانید که چه چیزی را انجام داده اید.

۱۴-BenchPrep

این نرم افزار برای آموزگاران و دانشجویان بین المللی در کانادا بسیار مناسب است، این نرم افزار به دانش آموزان کمک می کند تا امتحانات خود را در یک روش کاربردی و قابل استفاده آماده کنند. این دوره، بازبینی را بسیار ساده تر خواهد کرد برای دانش آموزانی که دوره امتحان را به پایان رسانده اند.

این ابزارها را در اصطلاح جدید امتحان کنید و ببینید چگونه آنها می توانند به شما کمک کنند. شما در مورد چگونگی ساده تر یافتن مدرسه با آنها شگفت زده خواهید شد. به ما بفهمانید که چه فکر می کنید و از ابزارهای دیگر خوب می دانید.

 

گلوریا کاپ یک نویسنده محتوا و یک مشاور الکترونیکی که از منویل سیتی، نیوجرسی، ایالات متحده آمریکا است. او از دانشگاه وایومینگ فارغ التحصیل شده و یک حرفه نویسندگی خلاق را آغاز کرده است. او در حال حاضر به عنوان یک نویسنده و ویراستار محتوای نیمه وقت در استرالیا بر روی نوشته  Essayroo کار می کند و اخیرا وبلاگ آموزشی  Studydemic خود را راه اندازی کرده است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *