...
info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

بهترین شهرهای اروپا برای اقامت دائم

همزمان، چندین کشور اروپایی برنامه های سرمایه گذاری ویژه ای را برای مهاجران که از طریق مهاجرت استارتاپی، مهاجرت سرمایه گذاری و…. به این کشور ها می آیند ارائه می دهند. شما می توانید با سرمایه گذاری مقدار معینی در توسعه اقتصاد ملی، اخذ وضعیت مجوز اقامت و در برخی کشورها، اقامت دائم یا حتی تابعیت فوری، در برنامه شرکت کنید. به عنوان مثال، کشورهای اروپایی مانند مالت، بریتانیای کبیر، اتریش، پرتغال، سوئیس، مجارستان، اسپانیا، قبرس، یونان.

بهترین شهرهای اروپا برای اقامت دائم کدامند؟

اتریش

یکی از بهترین شهرهای اروپا وین می باشد. وین (اتریش) بارها در رتبه بندی جزء۱۰ بهترین شهر جهان از نظر کیفیت زندگی رتبه اول را دارد. موقعیت مرکزی در اروپا، اقتصاد پایدار، محیط زیست عالی، ایمنی شخصی شهروندان، مزایای اصلی مهاجرت به اتریش است. بسیاری از خارجیان ثروتمند مایلند در اتریش شرکتی افتتاح کنند یا املاک و مستغلات را به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور در آنجا خریداری کنند.

این شهر همچنین یک شهر ایده آل برای مطالعه است. دانشگاه های وین همیشه در زمره رهبران آموزش اروپایی بوده اند. این گزینه برای افراد ثروتمندی که آماده مشارکت در برنامه سرمایه گذاری از طریق مهاجرت استارتاپی، مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش هستند مناسب است.

لندن

یکی از بهترین شهرهای اروپا برای اقامت دائم انگلستان و برای تجارت لندن است. بسیاری از کارشناسان لندن را برای سهولت راه اندازی یک کسب و کار در رتبه اول اتحادیه اروپا قرار داده اند و آن را پایتخت تجاری اروپا می نامند. دولت لندن محیط کسب و کار را تا حد ممکن آسان کرده است. توسعه یا سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات در اینجا بسیار مفید است. دانشگاه های مشهور و مهم دنیا در شهر لندن قرار دارد. امکان اخذ اجازه اقامت در اینجا به مدت حدود چهار ماه وجود دارد. شما می توانید از بیش از ۱۰۰ کشور بدون هیچ گونه ویزا دیدن کنید. این برای تجار ثروتمندی که می توانند بخش قابل توجهی از پول را برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کنند مفید خواهد بود.

امسال لیسبون (پرتغال)

امسال لیسبون با اطمینان وارد ده شهر برتر اروپایی جذاب برای خریداران املاک شده است. املاک تجاری پرتغال در بین خارجیان تقاضای زیادی دارد. و بیشتر سرمایه گذاری ها روی لیسبون انجام شده است. با توجه به اینکه در این کشور می توانید برای خرید املاک ۵۰۰ هزار یورویی اجازه اقامت پرتغال دریافت کنید، این گزینه خوبی برای خرید املاک در اروپا است. لیسبون در رتبه بندی شهرهای با کیفیت زندگی بالا در بین ۵۰ شهر برتر قرار دارد.بهتر است که بدانید انجام تجارت در اینجا چندان سخت نیست وبه راحتی می توانید در این شهر به تجارت بپردازید.

بهترین شهرهای اروپا برای اقامت دائم

بوداپست (مجارستان)

برای اقامت در مجارستان و شهر بوداپست و اخذ اقامت دائم یا تابعیت در اینجا، به اندازه سایر مناطق اروپایی به پول زیاد احتیاج ندارید. در بوداپست مکان های تاریخی و بناهای قدیمی زیادی وجود دارد. سطح زندگی و مزایای اجتماعی در این شهر با سطح متوسط ​​اروپا مطابقت دارد. با این حال، هزینه خدمات، آپارتمان ها و سایر محصولات کمتر است. همچنین وضعیت اقامت دائم یا شهروندی مجارستان به شما امکان می دهد آزادانه در سایر کشورهای اتحادیه اروپا حرکت کنید، که این امر برای تجار بسیار حائز اهمیت است.

آتن (یونان)

آتن (یونان) شهری سودآور برای سرمایه گذاری و تجارت است و جزء بهترین شهرهای اروپا برای اقامت دائم محسوب می شود. برای غلبه بر بحران، دولت یونان تا آنجا که ممکن است سیستم مالیات را ساده کرده است که باعث جذب سرمایه گذاران از سراسر جهان به این کشور می شود. در حال حاضر پیش بینی اقتصاد یونان دشوار است. آتن علاوه بر اینکه به عنوان موزه در فضای باز نامیده می شود کمترین مالیات را در اروپا دارد.

امیدواریم معرفی بهترین شهرهای اروپا برای اقامت دائم به شما کمک کرده باشد تا بتوانید بهترین شهر اروپا را برای مقصد زندگی خود انتخاب نمایید و یک اقامت دائم خوب در شهرهای اروپا داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر