شرایط کار در دانمارک

یکی از معمول ترین روش های مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای کار در دانمارک می باشد. علاقه مندان به کسب اقامت می توانند با فراهم آوردن شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در دانمارک اقدام نمایند. دانمارکی (Danish) زبان رسمی کشور دانمارک است، اما اکثریت جمعیت این کشور (تقریبا ۸۶٪) زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند، بسیاری نیز با زبان آلمانی، فرانسوی و سوئدی آشنا هستند.

با توجه به موقعیت جغرافیایی دانمارک، نقطه توزیع مهم برای اروپا است. صادرات کشور دانمارک شامل ماشین آلات، داروسازی و محصولات کشاورزی مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ و پنیر است. مارک های مشهور پاندورا، اکو و لگو همه در دانمارک ریشه دارند.

بر اساس یورو استات، بازار کار در دانمارک یکی از کمترین نرخ بیکاری در اروپا می باشد که در ماه دسامبر ۲۰۱۷ به میزان ۵٫۶٪ اعلام شده است. کارگران نیز از شرایط عالی کار لذت می برند، به لطف همکاری قوی میان اتحادیه ها، کارفرمایان و دولت دانمارک و بازار توسط شرکت های کوچک تا متوسط ​​(SME) تحت سلطه است.

آشنایی با دانمارک

کشور دانمارک بخشی از منطقه اسکاندیناوی می باشد که از غرب به دریای شمال، از جنوب به کشور آلمان و از شمال به تنگه اسکاگراک محدود می شود. بیشتر نقاط دانمارک در نزدیکی ساحل دریا قرار دارند و بخش اعظم خاک کشور دانمارک را زمین های کشاورزی فراگرفته است.

کار در دانمارک

مهمترین شهرهای دانمارک عبارتند از:

 • کپنهاگ در جزیره شیلند
 • آرهوس
 • آلبورگ
 • اسبرگ در شبه جزیره اوتلند
 • اودنه در جزیره فیون

قوانین کار در کشور دانمارک چگونه است؟

کسانی که از کشورهای اتحادیه اروپا برای پیدا کردن کار به کشور دانمارک رفته اند، باید قوانین حقوقی کار در دانمارک را بدانند که می توانند مطابق با مقررات خاص اتحادیه اروپا در دانمارک به دنبال کار گشته و مشغول به کار شوند. متقاضیان حداکثر تا سه ماه بعد از ورود به کشور، باید در اداره منطقه ای امور دولتی ثبت نام نمایند.

 • دوره کارآموزی

اکثر دوره های کارآموزی دانمارک در شهر کپنهاگ مستقر هستند که خانه بسیاری از شرکت های بزرگ است. برای بررسی دوره های کارآموزی در دانمارک سایت زیر در دسترس می باشند.

 • GoAbroad
 • iAgora

متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا می توانند یک اجازه اقامت و کار را برای اخذ دوره کارآموزی تا ۱۸ ماه، با توجه به شرایط خاص و بسته به بخش شغلی که علاقه مند می باشند، دریافت کنند.

 • مشاغل تابستانی

فرصت های زیادی برای کار فصلی در بخش گردشگری دانمارک در بارها، هتل ها و باشگاه های کپنهاگ و دیگر شهرها وجود دارد. هیچ فرایند درخواست رسمی برای این نوع از نقش ها وجود ندارد، بنابراین برای رسیدن به فرصت ها به طور مستقیم به موسسات مراجعه کنید.

سایت مرتبط با مشاغل تابستانی در دانمارک:

 • AIESEC UK  – برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر
 • IAESTE UK  – برای دانشجویان علوم، مهندسی و هنرهای کاربردی
 • JobsInCopenhagen – برای حرفه های انگلیسی زبان

بصورت معمول این دسته از مشاغل برای دانشجویان مفید است تا در بازه زمانی بین کورس های دانشگاهی برای کسب در آمد یا تجربه کاری به این دسته مشاغل رو بیاورند.

چه روش هایی برای کار در دانمارک وجود دارد؟

متقاضیان اخذ ویزای کاری دانمارک می توانند از سه روش به این مهم دست پیدا کنند.

 • روش اول

بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کار در دانمارک، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت ۳ هفته تا ۳ ماه آگهی گردد. در همین زمان، اگر هیچ داوطلبی از ۲۸ کشور عضو این اتحادیه، جهت قبول این شغل اقدام نکرد، در این زمان، سازمانها و کارفرمایان می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه، به خدمت گیرند. این قانون در راستای به کار گیری افراد مقیم و یا در حال تحصیل در اروپا در بازارهای کاری این کشورها، تدوین شده است. فلذا بدیهی است که پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود.

کار در دانمارک

در نهایت مهم است که ابزارهای رسانه های اجتماعی، به ویژه LinkedIn در دانمارک در دسترس می باشند. متقاضیان می توانند از آنها برای ایجاد اتصالات استفاده کنند و مهارت های مرتبط خود را نشان دهند. سایت های کاریابی دانمارک:

 • Jobindex
 • JobsInCopenhagen
 • The Local
 • Work in Denmark
 • روش دوم

یکی از روش های کسب اقامت دانمارک، ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر این کشور می باشد. متقاضیان علاقه مند برای کسب اقامت می توانند با تحصیل در دانمارک شرایط مناسبی را برای خود فراهم کنند. از همین رو شانس دانشجویان برای ورود به بازار کار پس از تحصیل بالا تر می رود. از همین، افراد می توانند به واسطه ادامه تحصیل در این کشور شانس خود را برای پیدا کردن کار افزایش دهند. دانشجویان پس از اتمام تحصیل در بازه زمانی تعیین شده که بین ۶ تا ۱۲ ماه می باشد باید کار مورد نظر را پیدا کرده و از قوانین تبدیل ویزا استفاده کنند. این نکته بدین معناست که ویزای تحصیلی را به ویزای کار دانمارک تبدیل می کنند.

 • روش سوم

از دیگر روش های پیدا کردن کار می توان به ویزای توریستی دانمارک اشاره کرد. افراد توانمند می توانند با اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک، برای مدت مشخصی در این کشور حضور داشته باشند و پس از بررسی شرایط کاری به کشور مبدا بازگشته و مجددا برای ویزای کار دانمارک اقدام نمایند. لازم به ذکر بازه زمانی تعیین شده برای این روش بسیار کوتاه می باشد.

برای دریافت ویزای کار دانمارک چه مدارکی لازم است؟

به صورت کلی افراد برای اخذ ویزای کار در دانمارک باید مدارک زیر را به همراه داشته باشند.

 1. پاسپورت
 2. ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
 3. آدرس محل سکونت و محل کار
 4. گردش بانکی ۶ ماه اخیر
 5. فرم درخواست ویزای ملی
 6. اجازه کار صادر شده توسط وزارت کار کشور دانمارک
 7. گواهی عدم سابقه کیفری
 8. گواهی پزشکی
 9. سه عکس پاسپورتی
 10. مدارک لازم جهت تعهدات مالی کارفرما برای جذب فرد درخواست کنند.

شرایط دریافت اقامت دانمارک چگونه است؟

اگر پیشنهاد کاری با حداقل حقوق سالانه ۴۵۰ هزار کرون دانمارکی (تقریبا ۶۰هزار یورو) دریافت نموده باشند، می توانند جواز کار در دانمارک را کسب نمایند. بعد از دریافت جواز کار و اقامت در کشور دانمارک می توان درخواست ملحق شدن خانواده خود را داد. یکی از مفاد قانون اتباع خارجی دانمارک این است که آنهایی که خواستار جواز کار و اقامت در دانمارک می باشند، بایستی بتوانند زندگی خود را تامین نمایند.

دانمارک,دانمارک,دانمارک

بسیاری از مهاجرین باید بدانند که توازن میان زندگی خانوادگی و کاری در کشور دانمارک نسبت به کشورهای دیگر از اهمیت بسیاری برخوردار است. به طور معمول دانمارکی ها اولویت زیادی برای زندگی خانوادگی قائل می شوند. این موضوع ناشی از ساعات کاری نسبتا کم و انعطاف پذیری بالای محیط کاری می باشد.

افراد در صورت اخذ ویزای کار دانمارک می توانند برای کسب اقامت از این کشور اقدام نمایند. قوانین در کشور دانمارک و سایر کشورهای اتحادیه اروپا به این شکل می باشد که برای کسب اقامت باید در بازه زمانی ۳ تا ۵ سال در دانمارک مشغول به کار باشند و مالیات خود را پرداخت کنند.

ویزای کار دانمارک چه مزایا و معایبی دارد؟

به صورت کلی مزایا و معایب ویزای کار دانمارک متناسب با ویژگی افراد متفاوت می باشد. از همین رو موارد کلی را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • مزایا

از مهم ترین مزایای ویزای کار دانمارک می توان به کم هزینه بودن این روش اشاره کرد. افراد در صورت پیدا کردن کار می توانند بدون پرداخت هزینه ای از این روش برای ویزای کار دانمارک اقدام نمایند. بازه زمانی برای کسب اقامت بین ۳ تا ۴ سال می باشد که به نوبه خود بازه زمانی کمتری نسبت به بقیه روش های اقامتی می باشد. در صورت متاهل بودن، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال از ابتدای کار به عنوان همراه با فرد متقاضی وارد کشور دانمارک می شود.

 • معایب

تنها نکته ای که می توان به عنوان معایب ویزای کار در کشور دانمارک اذعان کرد، شانس پایین افراد برای پیدا کردن می باشد. با توجه به قوانین این کشور، افراد از شانس پایینی برای دریافت قرارداد کاری برخوردار خواهند بود.

بهترین مشاغل برای کار در دانمارک کدامند؟

نیروی کار دانمارک در حال حاضر با کمبود مهارت در مناطق خاص مانند آموزش و پرورش، مهندسی، فناوری اطلاعات، پزشکی و بخش های بهداشت و درمان مواجه است. همچنین کمبود مشاوران، روانشناسان، متخصصان داروسازی و داروسازان وجود دارد. دولت دانمارک لیست رشته های مورد نیاز خود را انتشار داده است.

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک

 1. Mechanical Engineer
 2. Building Engineer
 3. Environmental Engineer
 4. Energy Engineer
 5. Electrical Engineer
 6. IT Engineer
 7. Medicine
 8. IT and Networking
 9. Education
 10. Pharmacist
 11. Auditor
 12. Business Controller
 13. Financial Controller
 14. Business Analyst
 15. Psychologist

برند آریاناپارس که تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ایران می باشد با به کارگیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  4.1/5 - (30 امتیاز)
  دیدگاه ها

  ۷۴ پاسخ به “کار در دانمارک”

  1. محمدرضا توکلی گفت:

   سلام خانمم کارشناس پرستاری داره و قصد مهاجرت ب دانمارک را داریم ولی خودم راننده کامیون هستم میخواستم ببینم با گواهینامه پایه یکم ک دارم میتونم راحت کار پیدا کنم

   • consultant گفت:

    سلام مدرک همسرتون باید اول معادل سازی بشه،
    بله میشه با پایه یک اقدام کرد جاب آفر

  2. خسرو پرویز گفت:

   سلام
   ۸ سال سابقه زمین شناس مشاور دکل های حفاری نفت و گاز دارم با مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی و دانشجوی کارشناسی ارشد ام بی ای نیز هستم . لطف بفرمایید بگویید چه کشوری و از چه طریقه و شیوه ای برای بنده بهترین است؟
   ضمنا بنده ازدواج کردم و فرزند ندارم و ۴۲ ساله ام.

   • author15 گفت:

    سلام
    شما می توانید شانس خود را از طریق جاب آفر امتحان کنید ولی معمولا زمان زیادی طول می کشد و به نتیجه رسیدن آن قطعی نیست. بهترین روش برای مهاجرت همزمان شما اقدام برای تحصیل دکتری در کشوری مانند کانادا می باشد.

  3. احسان گفت:

   سلام. آیا برای کشاورزی،راننده کامیون و اتوبوس، آتش نشانی بازار کار هست؟ بنده از طریق خانمم اقامت گرفتم ولی نگرانم برای پیدا کردن کار خودم.
   ممنون از پاسخ شما

   • author15 گفت:

    سلام
    برای اطلاع دقیق از وضعیت بازار کاری مشاغل مورد نظر می توانید به سایت های مربوطه در این زمینه مراجعه نمایید تا از وضعیت به روز و دقیق آن ها مطلع شوید.

  4. فاطمه گفت:

   باسلام من کارشناسی رشته روانشناسی هستم زبانم درحدمتوسط هست وددیپلم ارایشگری هم دارم میخوام برای ویزای کاروادامه تحصیل به کشوردانمارک یاکانادا مهاجرت کنم ایاشانسی دارم واینکه برای اقدام چیکاربایدبکنم؟ممنون میشم جواب بدین

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    با توجه به شرایط عنوان شده، در صورت ارائه مدرک زبان قادر خواهید بود برای ادامه تحصیل در کشور دانمارک اقدام نمایید. پس از اتمام تحصیل و با پیدا کردن کار می توانید ویزای کار این کشور رادریافت کنید.

  5. حسین گفت:

   سلام ،
   من ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار و دانشجوی دکتری نرم افزار هستم ،
   متاهلم و خانم لیسانس تربیت بدنی و دارای یک فررند پسر ۴ ساله هستیم ،
   می خواستم بدونم چه روشی و به کدوم کشور رو پیشنهاد می فرمایید .

   • author13 گفت:

    سلام
    اخذ ویزای کار در اکثر کشورهای دنیا نیاز به پذیرش شغلی دارد شرایط کشور دانمارک هم به همین روال است.برای پیشنهاد کشور مقصد ما بایستی اطلاعات بیشتری از سن ،سطح زبان وبودجه شما داشته باشیم که متاسفانه ذکر نکردیدولی با توجه به شرایط خانوادگی شما مهاجرت بر اساس ویزای تحصیلی را توصیه می نماییم.

  6. محمد سعیدی گفت:

   سلام من لیسانس مدیریت امور بانکی دارم برای کسب اقامت در دانمارک باید چکار کنم

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    برای کار در کشور دانمارک ملزم به دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای دانمارکی می باشید. پس از دریافت موقعیت شغلی روند ویزای کار برای شما هموار می شود.

  7. K.C گفت:

   با سلام،با لیسانس مامایی چه جوری برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    باید مدارک شما جهت تایید به دانمارک فرستاده شود. برای دانمارک در اصل شما می توانید از طریق دریافت جاب آفر اقدام کنید.

  8. یاسمن طباطبایی گفت:

   سلام من کارشناس مامایی هستم و سابقه ۲ سال کار دارم .میخواستم بدونم دانمارک به ماما ویزای کاری میدهد؟آیا مورک آیلتس نیاز است واگر نیاز دارد چه نمره ای؟آکادمیک یا ژنرال؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    در حال حاضر دانمارک ویزای کاری به پزشک ها و دندانپزشک ها می دهد. البته شما از طریق گرفتن جاب آفر و یا پیشنهاد کاری می توانید برای ویزای کار دانمارک اقدام نمایید.

  9. سحر گفت:

   سلام.من لیسانس رشته مامایی هستم میخواستم بددنم تو دانمارک واسترالیا و کانادا بازار کار مامایی چطوره؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    هر کدام از کشورها شرایط مخصوص به خود را دارا می باشند.کشورهایی مثل استرالیا کانادا آلمان دارای بازار کار بهتری برای شما می باشند.

  10. پرنیان گفت:

   سلام من ارشد مهندسی معماری از دانشگاه علوم تحقیقات اهوازم برا من شرایط کار تو کشور دانمارک هست؟ و سوال دیگر اینکه چطور میشه گرین کارت کشور دانمارک و گرفت؟ من خانم و ۳۷ ساله هستم

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    الان در حال حاضر گرین کارت دانمارک برداشته شده است. شما می توانید برای ویزاهای کاری برای کشورهای کانادا استرالیا نیوزلند در صورت دریافت حداقل امتیازهای مورد نیاز می توانید اقدام نمایید.

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    الان در حال حاضر گرین کارت دانمارک برداشته شده است. شما می توانید برای ویزاهای کاری برای کشورهای کانادا استرالیا نیوزلند در صورت دریافت حداقل امتیازهای مورد نیاز می توانید اقدام نمایید.

  11. سمیرا گفت:

   با سلام
   میخواستم بدونم چه مدت طول میکشه که سفارت دانمارک ویزای کاری بده و اینکه امکان این هست که فرد بعد از شش ماه کار در دانمارک برای المان ویزا کار بگیره؟
   با تشکر

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    ویزای کار به شرط تسلط به زبان دانمارکی و درخواست کار حدود ۷ ماه طول میکشه و از همانجا برای آلمان نیز میتوانید اقدام نمایید

  12. شاداب شاپوری گفت:

   با سلام
   من و همسرم میخواستیم برای ویزای کاری یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنیم.
   همسرم دیپلم هستن ولی به صورت تجربی کار تلفنهای سانترال و دوربین مدار بسته و شبکه انجام میده. من خودم لیسانس فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد و فوق لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه تربیت مدرس تهران دارم ولی سابقه کار ندارم.
   ولی هردومون مدرک فنی و حرفه ای قالی بافی داریم.
   لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری و برای چه کشورهایی میتونیم اقدام کنیم؟
   با تشکر

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    اگر تخصص شما در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا استرالیا یا نیوزلند باشد میشه اقدام کنید البته به شرط داشتن مدرک زبان وگرنه با تسلط به زبان هر کشوری از اتحادیه اروپا فرصت ۶ ماهه برای جستجوی کار را دارید . مدارک فنی به شما جهت راحتتر پیدا کردن کار کمک میکند

  13. ترانه گفت:

   من دارای مدرک های فنی حرفه ای در طراحی لباس و آشپزی هستم آیا میتوانم در یکی از کشورهای اروپایی درخواست اشتغال واقامت دریافت کنم؟
   با تشکر

   • آریانا پارس گفت:

    سلام خدمت شما/ در صورتی که این شغل جزو لیست مشاغل مورد نیاز این کشور باشد میتوانید برای در خواست شغلی اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر با موسسه به صورت تلفنی صحبت کنید

  14. MOJDEH گفت:

   با سلام
   من کارشناسی رادیولوژی دارم،برای ویزایی که اخیرا برای پیراپزشکان ارائه دادند در دانمارک میخام اقدام کنم، مدت کلاسهای دنیش در ابتدا چه جوری است و ویزاش چه جوریه؟

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    در ابتدا مدارکتان ارسال میشود. یک ویزای دو ساله برای گذراندن زبان به شما داده میشود و بعد از دوره از شما آزمون گرفته میشود در صورت موفقیت درآزمون حدود ۶ ماه لازم است که در رشته مورد نظر کار کنید. دربرخی مواقع بعد از ۶ ماه با تاییدیه استادتان میتوانید به کاربپردازید و در برخی مواقع لازم است که ازمونی گرفته شود این مورد به رشته شما در دانشگاه مرتبط میباشد.

  15. فریبا گفت:

   فریبا
   باسلام دانشجوی دکتری جامعه شناسی فرهنگی دانشگاه آزاد هستم متاسفانه شاغل نیستم جز حق التدریسی دانشگاه آیا میتونم برای کار متقاضی مهاجرت به دانمارک باشم با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم.

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    چنانچه درخواست کار از کارفرما داشته باشید میتوانید اما مدرک زبان الزامیست

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    چنانچه درخواست کار از کارفرما داشته باشید میتوانید اما مدرک زبان الزامیست.

  16. اشکان گفت:

   سلام و خسته نباشید
   من۲۷ سالمه و لیسانس مکانیک (تراشکاری) من میخاهم اقدام به اقامت به حوضه اسکاندیناوی یا کانادا کنم
   خیالی تحقیقات کردم ولی در یک مورد به جواب نرسیدم
   که بهترین و اینده دارترین کشور های حوضه اسکاندیناوی از لحاظ درامد و پیدا کردن کار کدام است؟
   اختلاف کانادا و بهترین کشور اسکاندیناوی تا جه حد هست از لحاظ درامد؟
   لطفا خواهشا به دو سوال من جواب بتونید دهید من میتوانم کشور مورد نظرم را انتخاب کنم

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    ابتدا این نکته مهم است که شما به چه زبانی تسلط دارید و نکته دوم اینکه هزینه زندگی در کشورهای مختلف متفاوت است ولی از لحاظ درامد کانادا در رتبه اول است . برای اقامت در هر کشوری ابتدا باید یک دلیل منطقی برای ورود به کشور را داشته باشید و بعد ۳ تا ۵ سال در آن کشور کارکرده و مالیات پرداخت نمایید تا به شما اقامت دائم داده شود

  17. امیر گفت:

   سلام. روز بخیر.
   من فارق التحصیل فوق لیسانس رشته ی ارگونومی ( رشته ی طبِ کار) که از رشته های زیر مجموعه ی بهداشت و درمانه هستم. میخواستم بدونم این رشته جزو مشاغل مورد نیاز دانمارک محسوب میشه؟ برای گرفتن گرین کارت ۳۰ امتیاز مربوط به رشته های تحصیلی مورد نیاز رو دریافت میکنه یا نه؟

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    گرین کارت دانمارک دیگر اجرایی نیست وغیر قابل اقدام . لیست مشاغل را نیز از طریق سایت سفارت میتوانید استعلام نمایید زیرا هر چند وقت یکبار این لیست تغییر میکند

  18. علی گفت:

   سلام
   ۲۲ ساله هستم دانشجوی رشته دندانپزشکی
   میخواستم بدانم شرایط کار و اقامت در دانمارک به عنوان دندانپزشک چگونه است؟
   چه کشوری را برای مهاجرت دندانپزشک مناسب تر میدانید؟

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    همه کشورهای اروپایی مناسب هستند ولی در برخی مدرک شما نیاز به ریجستر شدن و حتی آزمون هست و در برخی دیگر به صرف تایید شدن میتوانید مشغول شوید ولی در همه کشورها شرط ورود به بازار کار آشنایی با زبان همان کشور است

  19. شیرین گفت:

   سلام
   آیا همچنان قانون گرین کارت سه ساله برقرار هست؟

  20. فرزانه گفت:

   سلام من ارشد هوافضا با معدل ۱۷.۵ از دانشگاه تهران و لیسانس دانشگاه شریف هستم.آیلتس ۷ دارم
   همسرم دارای مدرک ارشد مکانیک و ۷ سال سابقه کار مرتبط هست
   میخواستم بدونم امکان اخذ ویزای کاری داریم؟ و احتمال کدوم یکیمون بیشتر هست

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    چنانچه رشته شما یا همسرتان در مقطع درخواستی جز لیست مشاغل این کشور باشد این امکان برای شما فراهم است ولی چنانچه فرد دارای یک کارفرما از کشور دانمارک داشته باشد پروسه مهاجرت سریعتر خواهد بود.

  21. sheyda گفت:

   سلام .من میخوام اقدام به شرکت در کمپ های تمرینی ورزشی در دانمارک کنم . که مدتش از دو ماه تا ۱۱ ماه هست حدودا .با توجه به هزینه ای که این کمپ برام اونجا داره میخوام بدونم میتونم اونجا برای تامین مخارجش کلاسام سر کار برم؟ و بعد از اون امکان موندن در اونجا و یا تصمیم به ادامه تحصیل در اونجا رو بگیرم؟

  22. محمد گفت:

   سلام من میخوام ویزا کاری دانمارک وبگیرم فقط دیپلم دارم چقد پول نیاز دارم تا به اونجا برم

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    داشتن کارفرما که به شما جاب آفر بدهد الزامیست یا اینکه اسکیلد ورکر را پیش بگیرید

  23. رضا گفت:

   سلام
   با تشکر از سایت و خدمات دهی آن
   می خواستم بپرسم که با رشته فوق لیسانس جامعه شناسی و با فراگیری و یا داشتن زبان دانمارکی و با پول ۱۵۰ میلیون آیا راهی برای یک زن و شوهر با یک نوزاد هست؟

   • احمد هاشمی شاهرودی گفت:

    سلام
    شما برای مقطع فوق لیسانس به بعد امکان بردن همراه را (البته با تاخیر در ملحق شدن)دارید و یا اگر برای کار اقدام نمایید پس از ثبات در شرایط زندگی(۲ تا ۶ ماه)امکان ملحق شدن خانواده میباشد عدد ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار برای دئنفر منطقی میباشد

  24. رزیتا ذوقی گفت:

   دکتری شیمی با ۷ سال سابقه کار و تدریس دارم
   درخواست فرم ویزای کار دانمارک

  25. سهیل گفت:

   درود
   من ۳۱ ساله و مشغول به کار در رشته مهندسی عمران هستم و با توجه به اینکه تو لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک هم هستم، اگر اشتباه نکنم ۹۰ امتیاز برای کارت سبز دارم و با نمره ایلتس بین ۵ و ۶ به امتیاز ۱۱۰ میرسم و میتونم تقاضا اقامت بدم. اما دو سوال دارم که اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
   ۱- من با توجه به خوندن مطالبی در چند فروم احساس میکنم در دانمارک کار پیدا کردن سخت باشه. شما تایید میکنید؟
   ۲- من ازدواج دوباره کردم میخواستم بدونم خانواده قبلیم (همسر سابق و فرزندم) رو هم میتونم ببرم؟
   سپاس

   • آریانا پارس گفت:

    سلام.پیدا کردن کار در کشور دانمارک بستگی به مهارت و توانایی های شما دارد و بردن همسر سابقتان به عنوان همراه مقدور نیست

  26. مسعود گفت:

   سلام
   کارشناسی ارشد پرستاری
   مجرد
   ۲۸ سال
   آیا شرایز برای اینجانب محیا هست یا نه؟
   چقد طول میکشه اونچجا باشم؟

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس ۶.۵ می توانید برای گرین کارت ۳ ساله کشور دانمارک اقدام نمایید

  27. میثم گفت:

   سلام
   همسرم ۲۷ ساله مدرک فوق لیسانس مهندسی مالی با معدل ۱۶.۵ داره و مدرک آیلس ۷ داره ولی سابقه کار نداره و من ۳۰ساله فوق دیپلم کامپیوتر هستم و مدرک زبان ندارم،۴سال سابقه کار غیر مدرک تحصیلیم دارم(فروشندگی ابزار یراق) و شرایط مالیمون حدودا ۲۲۰ میلیونی داریم اگه همه چیو بفروشیم-میخواستیم بدونیم با این شرایطی که داریم برای کدوم کشورها میتونیم اقدام کنیم و چه کارهایی انجام بدیم و چه مدرک هایی رو بریم دنبالش که باعث راحتتر شدن مسیر باشه برامون(کلا با همین شرایط همین الان میتونیم اقدام کنیم؟)

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    با توجه به شرایط همسر شما می توانید برای گرین کارت ۳ ساله دانمارک اقدام کنید و پس از ۳ سال کار کردن در این کشور می توانید اقامت دائم کشور دانمارک رو کسب کنید

  28. میثم گفت:

   سلام
   من منظر جوابتون هستم ممنون میشم جوابمو بدین

  29. محمدرضا شفیعی گفت:

   با سلام
   من مدرک کارشناسی اتاق عمل دارم و نمره ایلتس ۶.۵ با توجه به اینکه رشته من جزو رشته های POSITIVE LIST هست و سابقه کاری ۳ سال , آیا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ؟ و اینکه آیا احتمالش هست که ویزا ندن ؟

   ممنون

   • آریانا پارس گفت:

    سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشوردانمارک نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور دانمارک سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

  30. میثم گفت:

   سلام دوباره
   در مورد این اطلاعات سایتتون در مورد دوره یک ساله master (علاقمندانی که به دنبال کار در کشور آمریکا می باشند ، می توانند با داشتن مدرک زبان و گذراندن دوره ای ۱ ساله فوق لیسانس در این کشور موفق به اخذ ویزای کار کشور آمریکا شوند)هم مدرک و هم زبان و هم میزان هزینرو داریم.فقط میخواستیم بدونیم که بعد از اتمام دوره یک ساله و گرفتن مدرک مربوطه، برای اقامت و ماندن در آمریکا همین مدرک کافی هست؟ یا اینکه این دوره فقط برای گرفتن مدرک میباشد و بعد از اتمام دوره اجازه ی ماندن در آمریکا محدود میباشد؟

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    دانشگاه هالت یک مرکز آموزشی در کشور آمریکا هست که به فارغ التحصیلان این دانشگاه شانس حداقل ۹۰ درصدی پیدا کردن کردن کار میده و پس ازین دوره شما امکان پیدا کردن کار و در نتیجه اخذ ویزای کار در آمریکا را خواهید داشت

  31. میثم گفت:

   سلام
   ممنون بابت جواب قبلیتون
   من و همسرم الان داریم مدرک آیلسو میگیریم، میخواستم بدونم برای پیدا کردن کار برای من و همسرم حتما باید زبان دانمارکی رو هم یاد بگیریم؟ یعنی در صد پیدا کردن کار و ارتباط اجتماعی تو دانمارک با داشتن مدرک آیلس چقد هستش؟ یعنی برای زندگیه روزمره مثل خرید و رفت و آمد و غیره حتما باید دانمارکی هم یاد بگیریم؟ در آخر ۱ سوال دیگه اینکه این طرح پذیرش مهاجر از کشور دانمارک همیشگی هست یا نه؟ چون هم بخواهیم آیلس و هم دانمارکیو یاد بگیریم زمان زیادیرو میطلبه!
   ممنون از لطفتون

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    کشور دانمارک یک کشور غیر انگلیسی زبان هست پس دانستن زبان دانمارکی نقش زیادی رو در پیدا کردن شغل شما داره ولی شما نیاز ندارید در ایران این زبان رو یاد بگیرید و میتونید در کشور دانمارک دوره های زبان رو بگذرونید.
    طرح گرین کارت دانمارک یک طرح دائمی نیست ولی الان چند سال هست که داره انجام میشه

  32. میثم گفت:

   سلام
   همسرم مدرک فوق لیسانس مهندسی مالی داره و میخواستیم اقدام کنیم برا اقامت دانمارک.میخواستم بدونم اگه تونستیم بریم برای من که مدرک تحصیلیم فوق دیپلم کامپیوتر هست کاری پیدا میشه؟ یعنی رویدرآمد من میتونم حساب باز کنم؟ البته انتظار کار خیلی خوب ندارم و کار خیلی بدم نه مثلا در حد فروشندگی

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    شاید مهمترین عامل در پیدا کردن شغل در کشور دانمارک دونستن زبان دانمارکی هست اگر زبان این کشور رو یاد بگیرید پیدا کردن شغل برای شما ممکن هست

  33. محمد گفت:

   سلام
   فوق لیسانس مدیریت بازرگانی-۱۴ سال سابقه کار و بیمه-متاهل-۳۹ ساله
   آیا حائز دانمارک شرایط هستم

   • آریانا پارس گفت:

    با سلام
    در صورت داشتن مدرک زبان نمره ی ۶.۵ آزمون IELTS می توانید برای گرین کارت دانمارک اقدام نمائید

  34. golnaz گفت:

   آیا با مدرک لیسانس مامایی از ایران امکان تحصیل در رشته پزشکی در دانمارک وجود دارد؟

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    برای تحصیل در رشته ی پزشکی باید مدرک زبان دانمارکی داشته باشید

  35. parastoo گفت:

   فوق لیسانس من در اسپانیا یک ساله بوده از اکتبر تا جولای،یعنی کمتر از یک سال،مدرک زبانم هم ۱۰۵ هست ولی ماه جوون ۲۰۱۵اعتبار تافلم تمام میشه،
   میخوام بدونم اگه من در فبریه اقدام کنم برای مهاجرت آیا این اعتبار کم مدرک زبانم مشکل ساز میشه یا نه؟
   ممنون

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    پروسه انجام کار برای کشور دانمارک حدود ۶ ماه می باشد و با توجه که مدرک شما ماه june به پایان می رسد باید دوباره در آزمون تافل شرکت کنید و با توجه به مدرک جدیدتون اقدام فرمائید.

  36. طیبه کریم پور گفت:

   سلام
   کسی که مدرک دیپلم دارد و زبان انگلیسی را در حد محاوره می داند ولی مدرکش را ندارد شانسی برای پیدا کردن کار آزاد مثلا راننده تاکسی را در این کشور را دارد؟ آیا به چنین شخصی ویزا میدهند؟

  37. صادق دردائی گفت:

   آیا موسسه شما در خصوص پیدا کردن کار در دانمارک خدماتی ارائه می دهد؟

   • آریانا پارس گفت:

    با سلام

    متاسفانه قادر به انجام این کار نیستیم، ولی می توانیم در این راستا به شما مشاوره دهیم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کار در دانمارک کار در دانمارک کار در دانمارک کار در دانمارک کار در دانمارک

  شبکه های اجتماعی

  arrow up