info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا

برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا- موسسات و دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا دارای کیفیت علمی و آموزشی بسیار بالایی  هستند.

 اکثر دانشگاه های انگلیس و بریتانیا در سطح جهانی از میان سایر دانشگاه های جهانی دارای رتبه‌های برتری هستند. به همین خاطر رقابت داوطلبان برای وارد شدن به این دانشگاه‌ انگلیس و بریتانیا میان دانشجوهای بین‌المللی زیاد است.

داوطلبان خارجی می توانند به وسیله مهاجرت تحصیلی انگلیس به این کشور مهاجرت کنند. علاوه بر داوطلبان تحصیلی اشخاصی که به دنبال سرمایه گذاری هستند می توانند به وسیله مهاجرت سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت کنند. می توانند به وسیله سرمایه گذاری به هدفی که دارند برسند.

سالیانه بر تعداد ورود به این دانشگاه ها افزوده می شود. تحصیل در این دانشگاه دارای امتیازهایی برای کسب و کار بعد از تحصیلات است.

در این مقاله برای شما انواع دانشگاه های برتر برای تحصیل در انگلیس و بریتانیا را برای شما معرفی می کنیم. شما با این توضیحات بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

دانشگاه کمبریج

دانشگاه کمبریج در سال ۱۲۰۹ در دوران قرون وسطی ساخته شد. دانشگاه کمبریج دارای معماری بسیار زیبایی است. این دانشگاه از کیفیت آموزشی و علمی بسیار بالایی برخوردار است و یکی از برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا است.

این دانشگاه جزء بهترین دانشگاه‌های جهانی  QS است. دانشگاه کمبریج جزء هفتمین دانشگاه عالی در سطح جهان در سال۲۰۲۰ به شمار آمده است. دانشکده‌های این دانشگاه در قسمت‌های گوناگون شهر وجود دارد.

داوطلبان  برای ورود به دانشگاه کمبریج بایستی دارای رزومه‌ی تحصیلی خیلی بالایی باشند. بدین وسیله آنها می توانند در رقابت با داوطلبان دیگر که برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه اقدام می‌کنند جلوتر باشند.

 دانشگاه کمبریج یکی از برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا است

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد جزء دانشگاه های قدیمی کشور انگلیس و بریتانیا است. زبان این دانشگاه انگلیسی است. این دانشگاه در سال ۱۰۹۶ ساخته شد. دانشگاه آکسفورد جزء رتبه‌ی چهارم در سطح جهانی از میان تمامی دانشگاه های جهانی جزء برترین دانشگاه‌های جهانی QS است. این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا است.

دانشگاه آکسفورد با دانشگاه‌های برتر در سطح جهان ا رتباط قوی دارد. دانشجویان این دانشگاه بسیار فعال و خلاق هستند. دانشگاه آکسفورد دارای  ۶۹جایزه‌ی نوبل است. افراد مشهوری بوده اند که دوران تحصیل خود را در دانشگاه آکسفورد  گذرانده اند.

 این دانشگاه دارای معماری زیبایی است و راهرو های دانشگاه به صورت تاریخی و زیبا ساخته شده است. داوطلبان بایستی برای وارد شدن به دانشگاه آکسفورد رزومه‌ی تحصیلی بسیار قوی داشته باشند تا بتوانند از دیگر رقبا جلو بزند و در این دانشگاه تحصیل کنند. به همین خاطر رقابت بین داوطلبان برای برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا زیاد است

دانشگاه آکسفورد خدمات و امکانات زیادی برای دانشجویان خارج از کشور فراهم می‌کند. این دانشگاه هر ساله میزبان تعداد زیادی داوطلبان خارجی است.

 یک سوم از دانشجویان دانشگاه آکسفورد شامل دانشجویان خارجی است . دانشگاه آکسفورد دارای مراکز تحقیقاتی بسیار قوی است. انواع گوناگونی از رشته‌ها در این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می گردد.

مدرکی دانشگاهی آکسفورد بسیار معتبر است. اکثر دانشجویان قادر خواهند بود بعد از تمام شدن دوره تحصیلی‌ مشغول به کار شوند و ویزای کار و اقامت انگلیس را به خاطر مدرک تحصیلی خود دریافت کنند.

دانشگاه سنت اندروز

دانشگاه سنت اندروز جزء دانشگاه  قدیمی کشور انگلیس و بریتانیا است. این دانشگاه جزء  سومین دانشگاه در بریتانیا است. زبانی که در این دانشگاه کاربرد دارد زبان انگلیسی است.

دانشگاه سنت اندروز در سال های ۱۴۱۰ و ۱۴۱۳ تاسیس شد. دانشگاه سنت اندروز در سطح جهانی در بین دانشگاه‌های برتر جهان دارای رتبه‌ی ۱۰۰ است.

دانشگاه سنت اندروز  جزء هجدهمین دانشگاه  عالی در بریتانیا است. از کسانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند می‌توان شاهزاده ویلیام و همسر او کاترین را نام برد. این دانشگاه جزء برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا به شمار می رود

دانشگاه آبردین

دانشگاه آبردین یکی از چهار دانشگاه قدیمی است که در کشور انگلیس و بریتانیا در شهر اسکاتلند وجود دارد. دانشگاه آبردین در سال ۱۴۹۵ تاسیس شد.

دانشگاه آبردین در میان رتبه بندی دانشگاه‌های جهانی QS دارای رتبه‌ی ۱۹۴ است و جزء برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا است

 دانشگاه آبردین دارای سطح علمی بسیار بالایی است. دانشجویان نخبه زیادی را تربیت و تمورد آموزش قرار می دهد.

دانشگاه آبردین ۵ جایزه نوبل به فارغ التحصیلانی که در این دانشگاه تحصیل کرده اند اختصاص دادند.

دانشگاه آبریس تویست

دانشگاه آبریس تویست یکی از برترین دانشگاه های کشور انگلیس و بریتانیا است. این دانشگاه جزء قدیمی‌ترین دانشگاه‌هایی است که در بریتانیا وجود دارد.

 دانشگاه آبریس تویست در سال ۱۸۷۲ تاسیس شد. دانشگاه آبریس تویست  در سطح جهانی توانسته است در میان سایر دانشگاه های جهانی دارای رتبه ی ۴۸۴ جهانی QS شود.

اولین دپارتمان رسمی سیاست بین‌الملل در سال ۱۹۱۹ توسط دانشگاه آبریس تویست  تاسیس شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر