info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

مهاجرت به مالزی

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

مهاجرت به مالزی

افراد از دو طریق برای مهاجرت به مالزی می توانند اقدام کنند که در این متن به بررسی و شرایط ممکن پرداخته می شود تا در صورت تمایل و علاقه مندی به کشور مالزی برای دو روش مورد نظر اقدام نمایند.

۱. کالج های زبان مالزی

یکی از اهداف اصلی علاقه مندان به کشور مالزی، سپری کردن یک دوران کوتاه مدت برای افزایش دانش زبان و اخذ مدرک زبان است. فلذا متقاضیان در کالج های کشور مالزی که هر کدام دارای شرایط بخصوصی می باشند، اقدام کرده و پس از اتمام دوره های مشخص شده به کشور مبداء باز خواهند گشت.
هر یک از کالج های زبان موجود در کشور مالزی دارای شرایط و هزینه های متفاوتی می باشند که افراد در صورت تمایل به مدت زمان مشخص می توانند با آگاهی کامل برای هریک اقدام نمایند.

۲. ویزای تحصیلی کشور مالزی

بسیاری از علاقه مندان به تحصیلی در خارج از کشور در ابتدای راه کشور مالزی را انتخاب کرده که در صورت تحصیل در دانشگاه های برتر این کشور، شانس خود را برای اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر دنیا افزایش دهند.

از نکات مثبت دیگر کشور مالزی می توان به برگزار شدن دروس به زبان انگلیسی در دانشگاه های این کشور اشاره کرد. لازم بذکر است افراد در صورت پایین بودن سطح زبان خود می توانند از کلاس های زبان وجود در خود دانشگاه مالزی بهره مند شوند دانشجویان برای ادامه زندگی و تحصیل در مالزی مستلزم پرداخت هزینه می باشند که متناسب با دانشگاه انتخابی، رشته مورد نظر و مقطع تصیلی متفاوت است. هزینه خوابگاه در کشور مالزی بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ رنیگیت است که اختلاف ذکر شده به واسطه مساحت اتاق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر