info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

تحصیل زبان آلمانی در اتریش

تحصیل زبان آلمانی در اتریش

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

تحصیل زبان آلمانی در کشور اتریش

کشور اترش بواسطه ارائه تحصیل رایگان، مقصد اصلی دانشجویان با هزینه های پائین می باشد و تحصیل زبان آلمانی در اتریش نکته بر جسته این کشور خواهد بود که به موجب آن مهاجران زیادی را به کشور خود جذب می کند.

اتریش با بهره گیری از دولتی که سعی کرده اقتصاد آلمان را سرلوحه اقتصاد و جامع خود و آسایش و رفاه کشور هایی نظیر سوئیس را سرلوحه کار خویش قرار دهد، از طرفی می تواند مقصدی مناسب برای افراد متقاضی ادامه تحصیل در اتریش و اروپا و از طرفی اقامتگاه مناسبی جهت بنا نهادن شرایط ادامه زندگی برای افراد با شرایطی متفاوت می باشد.

تحصیلات در کشور اتریش بصورت رایگان ( معادل ۳۰۰ تا ۷۰۰ یورو ) ارائه می شود و این کشور با توجه به جمعیت بسیار کمی که دارا می باشد، شرایط اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در این کشور را تسهیل نموده است.

زبان رسمی کشور اتریش، آلمانی است که افراد برای شرایط زندگی و تحصیل مستلزم آموزش زبان آلمانی می باشند. به واسطه همین قانون، کشور اتریش برای تسهیل بخشیدن به این امر آموزش زبان آلمانی را در اختیار علاقه مندان به این کشور قرار داده است.

دوره های زبان آلمانی در کالج های زبان کشور اتریش ارائه می شود و متقاضیان آموزش زبان آلمانی در صورتی که از حیث ویزا مشکلی را ندارند، می توانند برای آموزش زبان آلمانی از کالج های این کشور ویزا اخذ کنند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل نیازمند مدرک زبان آلمانی می باشند و می توانند تحصیل  زبان آلمانی در اتریش را به عنوان هدف خود انتخاب کنند. شرایط بصورت زیر می باشد :

۱- اولین قدم اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور اتریش

۲- اخذ ویزای دانشجویی کشور اتریش بدون مدرک زبان، و فقط آشنایی به زبان آلمانی

۳- حضور در دانشگاه و برگزاری امتحان تعیین سطح آلمانی

۴-شرکت در کالج های زبان آلمانی با مدت تعیین شده توسط مسئولین آموزش دانشگاه

نکته قابل توجه، همراهان دانشجویان بصورت معمول می توانند برای دوره های زبان آلمانی در کشور اتریش اقدام کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مشاورین موسسه آریانا پارس در ارتباط بوده  و از تجارب این عزیزان بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر