...
info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

مهاجرت به استرالیا روشها و شرایط

پادکست مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

اگر مهاجرت به استرالیا در حد حتی یک ایده در ذهن شما نقش بسته است، قطعاً مطلع بودن از سیر مهاجر پذیری این کشور در سال های اخیر، می تواند اطلاعات بسیار مفیدی در رابطه با وضعیت حال حاضر این کشور به شما ارائه دهد.

تحریریه آریاناپارس قصد دارد در این مقاله تاریخچه مهاجرت استرالیا، راه های مهاجرت به استرالیا و در نهایت بررسی امکان مهاجرت به این کشور را بررسی نماید.

مهاجرت به استرالیا در گذر زمان

تا قبل از تبعید تبهکاران انگلیسی به استرالیا در قرن ۱۷ تنها ساکنان این سرزمین فقط بومی های استرالیایی بوده اند. در سالهای بعد کشف طلا در این قاره باعث هجوم تعداد زیادی مهاجر به این کشور شد ولی جمعیت امروز ساکن در این کشور، حاصل سیاست های دولت حاکم استرالیا پس از جنگ جهانی دوم است.

دولت استرالیا بر اساس سیاست های رشد جمعیت، اقدام به جذب تعداد زیادی مهاجر به این کشور کرد. این آمار به تدریج از ۶۸۰۰۰ مهاجر در سال ۱۹۹۹، به حدود ۱۹۰ هزار مهاجر در سال ۲۰۱۲ رسید.

طبق آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۶، حدود ۲۳ میلیون مهاجر در استرالیا مشغول به زندگی هستند که این عدد حدود ۲۶ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می دهد.

شهر های سیدنی، ملبورن، برنزبن و آدلاید پذیرای بیشترین تعداد مهاجر خارجی در استرالیا هستند.

روش های مهاجرت به استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا روش های متنوعی را برای پذیرش نیروی مهاجر به این کشور تعیین کرده است. این روش ها عمدتاً به ۴ دسته مهاجرتی تقسیم می گردند. در ادامه قصد داریم این ۴ روش مهاجرت به استرالیا را با هم مرور کنیم.

Immigration conditions to Australia

مهاجرت فامیلی

این روش مهاجرتی، مناسب افرادی است که یکی از اقوام درجه یک ایشان (که شامل همسر، فرزند، والدین و یا وابستگان درجه یک می شود) از حق اقامت دائم و یا شهروندی استرالیا برخوردار باشند.

برای اطلاع بیشتر از این روش مهاجرتی به خوانندگان این مطلب توصیه می کنیم تا مطلب مرتبط با مهاجرت به استرالیا از طریق فامیلی را مطالعه نمایند.

مهاجرت کاری یا نیروی متخصص

اداره مهاجرت استرالیا روش های گوناگونی برای اعطای اقامت دائم و موقت این کشور به افرادی که از لحاظ شغلی واجد شرایط هستند، ایجاد کرده است. این روش ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می گردند.

دسته اول افرادی هستند که با توجه به معیار های نظیر سن، شغل، مدرک تحصیل مدرک زبان و… از نگاه دولت استرالیا واجد شرایط اخذ اقامت استرالیا می باشند.

دسته دوم افرادی هستند که با داشتن یک دعوت نامه شغلی قادر خواهند بود جهت مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند. گفتنی است این دو دسته دارای زیر شاخه های بسیار متنوع و گوناگونی می باشند و بیشترین تعداد مهاجرت ها به استرالیا از این دو روش صورت می گیرند بنابراین به علاقه مندان به اخذ اقامت کار در استرالیا از طریق مهاجرت کاری یا نیروی متخصص دعوت می کنیم تا مقاله ی آریاناپارس در رابطه با مهاجرت نیروی متخصص به استرالیا را مطالعه فرمایند.

مهاجرت از طریق تجارت و سرمایه گذاری

دولت استرالیا هم نظیر سایر دولت های بزرگ جهان، علاقمند به جذب مهاجرینی با سرمایه کافی جهت افزایش کارآفرینی و کاهش نرخ بیکاری در این کشور می باشد. بنابراین بسیاری از افراد با داشتن حداقل سرمایه مد نظر دولت استرالیا به همراه سایر مدارک مورد نیاز دولت این کشور قادر خواهند بود تا از طریق سرمایه گذاری و یا کار آفرینی به کشور استرالیا مهاجرت نمایند.

تحریریه آریاناپارس به عنوان تنها مرکز مشاوره ایران که هر دو مجوز اعزام نیروی کار و اعزام دانشجو را به صورت همزمان از دولت جمهوری اسلامی ایران اخذ نموده است، جزئیات مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری را در مقاله ای با همین عنوان در سایت آریاناپارس به صورت کامل تفصیل کرده است.

سایر روش های مهاجرت

علاوه بر روش های گفته شده در بالا، روش های دیگری نظیر استعداد خاص، روش های پناهندگی و روش اقامت از طریق باز نشستگی هم توسط دولت استرالیا برای علاقه مندان به مهاجرت به استرالیا ارائه گردیده است.

موسسه آریاناپارس به علاقه مندان به استرالیا توصیه می کند قبل از تصمیم گیری جهت انجام هرگونه اقدام با مشاورین با تجربه در این رابطه مشورت نمایند و حتماً سایت اداره مهاجرت استرالیا را به طور کامل مطالعه نمایند.

معایب مهاجرت استرالیا چه هستند؟

مهاجرت به استرالیا پیچیدگی های زیادی دارد، طبق آمار اداره مهاجرت استرالیا، بیش از ۷۰ درصد از متقاضیانی که در ابتدا تلاش می کنند تا وارد پروسه مهاجرت شوند یا از ادامه پروسه دست می کشند و یا بت شکست مواجه می شوند. در ادامه به سه مانع اصلی سر راه علاقمندان به استرالیا اشاره می کنیم.

یک بار حق ریختن تاس داری!

متاسفانه در بسیاری از موارد که متقاضیان در روند اقدام برای مهاجرت به استرالیا با شکست روبرو می شوند، دولت استرالیا حق اقدام مجدد برای همان پرونده و یا یک پرونده مشابه را از متقاضیان سلب می نماید.

همین امر در پاره ای از اوقات با حذف رشته ی متقاضی از لیست مشاغل مورد نیاز افزایش و یا افزایش سن متقاضی که باعث کاهش امتیاز وی می شود همراه است و همین مساله باعث از بین رفتن شانس اقدام برای تلاش مجدد افراد می گردد. پس برای مهاجرت به استرالیا، شانس اول خود را از دست ندهید.

تجربه مهم است اما نه به اندازه نشاط

در سال های اخیر تاثیر سن در کسب نمره های مورد قبول دولت استرالیا بسیار بزرگ تر شده است. بطوریکه عملاً افراد با سن یالاتر از ۴۵ سال، شانس اقدام بسیار اندکی در برنامه های اقامتی استرالیا دارند. این حد بالای سن در سال های گذشته حدود ۴۹ سال بوده است.

سیاست های کشور تغییر کرده است!

برای سال های متوالی، استرالیا به کشوری تبدیل شده بود که پذیرای مهاجرین بسیار زیادی با پیشینه های تحصیلی، شغلی و نژادی متفاوت همین مساله باعث شده است تا کشور استرالیا از یک کشور به اصطلاح “سفید پوست” به یک کشور با فرهنگ چندگانه تبدیل گردد و بافت مردم، نژاد ها و فرهنگ در این کشور کاملاً دگرگون گردد.

سیاست مداران حال حاضر استرالیا از این مساله ناخرسندند و قصد دارند با اعمال محدودیت های مهاجرتی، کیفیت زندگی در استرالیا را برای ساکنین این کشور افزایش دهند.

این مساله قطعاً باعث کاهش نرخ مهاجر پذیری به این کشور خواهد شد.

آیا مهاجرت به استرالیا امکان پذیر است؟

اگرچه استرالیا نسبت به دهه اول قرن بیست و یک نرخ مهاجر پذیری کمتری در این دهه داشته است ولیکن سهم نیروهای متخصص در تعداد کل مهاجرینی که به این کشور سفر کرده اند حفظ شده است.

در حال حاضر استرالیا سالانه ۱۹۰ هزار مهاجر از همه طرق به غیر از روش های انسان دوستانه (نظیر پناهجویی) می پذیرد در حدود ۶۶ درصد از این تعداد سهم مهاجرین با مهارت شغلی می باشد.

موقتی بیا، دائم شو!

سایت های دولت استرالیا، علاقمندان به مهاجرت به استرالیا را بیشتر دعوت به اقدام جهت اخذ اقامت های موقت در این کشور نموده و تعداد انواع ویزاهای موقت در این کشور در مقایسه با سال های گذشته به مراتب بیشتر شده است.

این ویزا های موقت شامل ویزاهای دانشجویی، ویزاهای کار موقت و ویزای تعطیلات کاری (Working holidays) می شود.
پس یک روش بسیار منطقی جهت مهاجرت، اقدام جهت تحصیل در استرالیا می باشد تا پس از آن دولت استرالیا به شما بیش از دو سال فرصت یافتن شغل و حتی در مواردی حق اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا را اعطا می نماید.

مردم پشت مهاجرین هستند!

از آنجایی که بسیاری از مردم استرالیا و یا خانواده های آنها به شکلی به این کشور مهاجرت نموده اند، عموم مردم استرالیا هیچ مانع ذهنی با بکارگیری نیروی خارجی در انواع مشاغل در این کشور ندارند. بنابراین یک مهاجر در استرالیا در صورت واجد شرایط بودن به اندازه یک استرالیایی شانس پیدا کردن شغل در این کشور را دارد.

همین مساله به مهاجرین به استرالیا نیز اطمینان خاطر می دهد تا پس از ورود به این کشور بتوانند اقامت موقت خود را در این کشور به اقامت دائم استرالیا تبدیل نمایند.

به همه نیاز داریم!

نکته قابل توجه در ارتباط با امکان مهاجرت به استرالیا، تنوع رشته و شغل هایی است که متقاضیان ورود به استرالیا قادر خواهند بود از طریق آنها به این کشور مهاجرت نمایند.

استان ها و دولت این کشور تقریباً در تمامی مشاغل و رشته ها شرایط جذب نیروی متخصص و ماهر را فراهم آورده است. از تخصصی ترین رشته های آکادمیک نظیر آنالیزور دیتا تا مشاغلی که نیاز به مهارت فردی در آن ها ملاک انتخاب است نظیر جوشکاری و کابینت سازی.

شرایط مهاجرت پرستار به استرالیا

فارغ التحصیلان رشته ی پرستاری از راه های مختلف می توانند برای کشور استرالیا اقدام نمایند و پس از ورود به این کشور اقامت دائم استرالیا را کسب کنند.سریع ترین روش برای اخذ اقامت پرستاران در کشور استرالیا قبولی در امتحانات rn یا register nurse  می باشد که افراد برای حضور در این امتحانات نیازمند مدرک زبان انگلیسی آیلتس نمره ی ۷ می باشند.

با توجه به حساسیت کشور استرالیا به زبان و مدرک زبان ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که افراد در تمامی skill یا مهارت ها باید نمره ی ۷ را اخذ نمایند.

در صورت نداشتن مدرک زبان انگلیسی ،افراد می توانند در دوره های ۴ ماهه موسسه زبان آریانا پارس شرکت کرده و پس از سپری کردن این دوره ها ،زیر نظر مجرب ترین اساتید زبان به این مدرک زبان نائل شوند.

امتحانات rn یکی از سخت ترین امتحانات کشور استرالیا می باشد و عملا افراد بسیار کمی امکان قبولی در این امتحان را دارا می باشند.

مدت زمان انجام این پروسه سه ماه می باشد و در صورت قبولی این افراد می توانند به عنوان نیروی کار در این کشور مشغول به کار شوند.دولت استرالیا با توجه به ضریب پایین قبولی در امتحانات rn   دوره هایی را هایی را برای پرستاران در نظر گرفته است که مدت زمان این دوره ۱۲ تا ۱۸ ماه می باشد و پس از سپری کردن این دوره می توانند rn  کشور استرالیا را کسب کنند.هزینه ی تقریبی برای این دوره حدود ۱۸ تا ۳۲ هزار دلار می باشد که شامل هزینه تحصیل در استرالیا و زندگی در استرالیا می باشد.

افراد پس از اخذ rn استرالیا می توانند برای ویزاهای ۱۸۹ و ۱۹۰ اقدام کرده و پس از سپری کردن مدت اقامت در کشور استرالیا pr این کشور را اخذ کنند.

موسسه مهاجرتی آریاناپارس با توجه به بهره گیری از مشاورین حاذق امر مهاجرت و ارتباط مستقیم با دانشگاه های کشور استرالیا شرایط فوق العاده ای را برای پرستاران در این کشور فراهم  کرده است.

پرستاران در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس نمره ی ۶٫۵ می توانند برای پذیرش در مقطع لیسانس مجدد در کشور استرالیا اقدام نمائید.این شرایط بدین صورت می باشد که برای پرستاران پذیرش در مقطع کارشناسی اخذ می شود و متقاضیان با سپری کردن ۱ سال تحصیلی در این کشور می توانند از دانشگاه های کشور استرالیا فارغ التحصیل شوند .دانشگاه های استرالیا موظف می باشند که پس از اتمام این دوره به متقاضیان کار مورد نظر را اهدا نمایند و به عنوان کمک پرستار با آنها همکاری کند.

در این صورت پرستاران می توانند با دو سال کار کردن در کشور استرالیا و پرداخت مالیات اقامت دائم این کشور را کسب کنند.

هزینه این دوره ی استثنائی برای پرستاران حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار دلار آمریکا می باشد فلذا متقاضیان این پروسه مهاجرتی می توانند با نازل ترین قیمت در کشور استرالیا تحصیل کرده و پس از آن برای اقامت این کشور اقدام نمایند.

با مهمترین مهاجرین استرالیا آشنا شوید.

بخش زیادی از موفقیت های به دست آمده توسط دولت استرالیا در سال های اخیر مرهون تلاش های جامعه مهاجرین این کشور است.

مهاجرینی که با انتخاب درست و تلاش کافی توانسته اند مبلغ و آینه ی فرهنگ مردم سرزمین مادری خود باشند. در ادامه قصد داریم تعدادی از این مهاجرین موفق را معرفی نماییم. برای جلوگیری از هرگونه برداشت سیاسی، از مهاجرینی نام خواهیم برد که از سایر کشور های جهان به استرالیا مهاجرت کرده اند.

مهاجری با ۲۰ دلار در جیب

جان همس مهاجری که پس از جنگ جهانی دوم کشور هلند را با فقط ۲۰ دلاری که در جیب داشت ترک کرد. در ابتدا در نیوزلند و سپس در استرالیا به زندگی خود ادامه داد. او از کار در گاراژ یک منزل، کار دوخت لباس را شروع کرد و بعد ها برند معروف تولید پوشاک”جان و مریوال” را ایجاد کرد.

او در رابطه با مهاجرت این جمله را می گوید که مهاجر بودن نیست که موفقیت شما را تضمین می کند. بلکه عطش و پشتکار شما است که ضامن موفقیت شماست.

پسری که از دانشگاه اخراج شد

یکی از مهمترین افرادی که به استرالیا مهاجرت کرده اند بدون شک “ژیناتتنکو” بوده است. او به همراه خانواده خود در سن ۱۲ سالگی از روسیه به استرالیا مهاجرت کرد. در حالیکه مجموع دارایی آنها دو چمدان و فقط فقط ۶ هزار دلار بود. او در سال ۲۰۰۵ با طراحی یک درگاه پیامکی کار خود را در زمینه ی IT و پس از اخراج شدن از دانشگاه شروع کرد و در طی ۲ سال به درآمدی بیش از ۴ میلیون دلار در ماه رسید.

فراری جنگ جهانی، جاندار فعلی

با توجه به قوانین سفت و سختی که در حال حاضر وضع گردیده افرادی که با ازدواج صوری قصد اخذ اقامت دائم هر کشوری را داشته باشند، در صورتی که صوری بودن ازدواج برای مامورین مهاجرتی به اثبات برسد هیچگونه ویزایی برای افراد متقاضی صادر نخواهد گردید و این افراد اجازه اقامت در کشور مورد نظر را نخواهند داشت. گفتنی است این روش مهاجرتی به هیچ عنوان توصیه نشده و در حیطه کاری آریاناپارس نمی باشد.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

فرانک لویی در سال ۱۹۵۲، به همراه مادرش به استرالیا سفر کرد و با افتتاح یک فروشگاه کوچک در حومه سیدنی، توانست برای خود شهرتی جهانی به وجود بیاورد. او هم اکنون مدیر عامل بانک Reverse در استرالیا است و لقب شوالیه را از ملکه دریافت کرده است. سرمایه فعلی او در حدود ۸ میلیارد دلار است.

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

Australian immigration status through marriage

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج یکی از روش های ایده آل برای مهاجرت به استرالیا می باشد که در صورت احراز شرایط لازمه امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت استرالیا برای فرد متقاضی وجود خواهد داشت. در واقع شرط اصلی اخذ اقامت دائم استرالیا در این روش مهاجرتی ازدواج با یک شخص استرالیایی یا فردی است که دارای اقامت دائم و تابعیت استرالیا می باشد.

ویزای نامزدی و ازدواج استرالیا در اشکال مختلفی ارائه می گردد، کلیه ویزاهای SC 309/100 ،SC 300 ،SC 820/801 زیر مجموعه ویزاهای نامزدی و ازدواج در استرالیا می باشند، در ادامه این مطلب با ویزای ازدواج استرالیا (SC 820/801) بیشتر آشنا خواهیم شد.

متقاضیان اخذ ویزای ازدواج استرالیا در صورت ارائه مدارک مورد نیاز و تایید مدارک از سوی اداره مهاجرت استرالیا ویزای اقامت موقت (ویزای ۸۰۱) اخذ خواهند نمود، در صورتی که پس از ۲ سال زوجین به زندگی مشترک خود ادامه دهند امکان اخذ اقامت دائم (ویزای ۸۲۰) نیز وجود خواهد داشت، در ادامه این مطلب با شرایط و قوانین کلی ویزای ازدواج استرالیا بیشتر آشنا خواهیم شد.

قوانین مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

طبق قوانین حاکم در سیستم مهاجرتی استرالیا فرد متقاضی اخذ ویزای ازدواج استرالیا ملزم به ارائه مدارکی می باشد که اثبات نماید قبل از ارائه درخواست ازدواج با یک شهروند استرالیایی به مدت ۱۲ ماه با فرد مورد نظر ارتباط نزدیک (De facto) داشته است، زوج مورد نظر می بایست حداقل ۶ ماه قبل از ارائه درخواست ازدواج با یکدیگر زندگی مشترک داشته باشند.

در صورتی که درخواست اخذ ویزای ازدواج استرالیا خارج از خاک این کشور ارائه گردد فرد مورد نظر می بایست از همان کشوری که درخواست خود را ارائه نموده است ویزای خود را دریافت نماید، همچنین افرادی که در خاک استرالیا درخواست اخذ این نوع ویزا را ارائه می نمایند ویزای خود را داخل خاک این کشور دریافت خواهند کرد.

فردی که شهروند استرالیا می باشد به منظور اخذ ویزا برای همسر خود می بایست درآمد کافی جهت پرداخت هزینه های زندگی همسر خود در استرالیا و حمایت کامل مالی از وی به مدت ۲ سال را داشته باشد، اثبات این موضوع یکی از الزامات اخذ ویزای ازدواج استرالیا می باشد. لازم به ذکر است افراد متقاضی دریافت این نوع ویزا که در استرالیا حضور دارند تا زمانی که پروسه درخواست ویزا در حال بررسی می باشد اجازه کار و تحصیل در این کشور را خواهند داشت.

مراحل مهاجرت به استرالیا از روش ازدواج

مراحل کلی مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج مانند اغلب روش های دیگر مهاجرت به این کشور می باشد. با توجه به عدم فعالیت بخش صدور ویزای استرالیا در ایران افراد متقاضی می بایست به صورت آنلاین با تکمیل فرم های درخواست ویزا و پرداخت هزینه مربوطه وقت سفارت را دریافت نمایند.

سپس با تکمیل مدارک مورد نیاز جهت مراجعه حضوری به سفارت این کشور در زمان مشخص شده اقدام نمایند، همانگونه که اشاره گردید اثبات رابطه نزدیک بین ۲ نفر قبل از درخواست ازدواج الزامی خواهد بود. پس از انجام بررسی های لازم در صورت تایید کلیه مدارک ویزای ازدواج به فرد متقاضی تعلق خواهد گرفت.

هزینه ها و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ازدواج استرالیا

طبق دستور وزارت داخلی استرالیا (AUD) به اداره مهاجرت این کشور از تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۱۹ هزینه های بررسی و صدور ویزای ازدواج استرالیا (Spouse Visa) افزایش یافته است، در بحث ارائه مدارک نیز سختگیری این کشور نسبت به گذشته کمی بیشتر شده است.

هزینه ها

با توجه به دستور وزارت داخلی استرالیا در خصوص افزایش قیمت بررسی و صدور ویزای ازدواج استرالیا در حال حاضر هزینه اخذ کلیه ویزاهای ازدواج استرالیا برای فرد متقاضی ۷٫۷۱۵ دلار استرالیا است، در صورتی که افراد متقاضی دارای فرزند باشند هزینه صدور ویزا برای فرزندان زیر ۱۸ سال ۱۹۳۵ دلار و فرزندان بالای ۱۸ سال ۳۸۰۰ دلار می باشد.

مدارک

بدون شک برای دریافت هرگونه ویزا افراد متقاضی ملزم به ارائه مدارک مربوطه می باشند، ویزای ازدواج استرالیا نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. همانگونه که پیش تر اشاره گردید جهت اخذ ویزای ازدواج استرالیا مهم ترین امر اثبات رابطه نزدیک بین طرفین و تصمیم جدی افراد برای ازدواج می باشد.

به طور کلی مدارک مورد نیاز متقاضیان دریافت ویزای ازدواج استرالیا به شرح ذیل می باشد:

 • مدارک شناسایی هر دو طرف
 • مدارک مربوط به شهروندی استرالیا (پاسپورت استرالیایی یا گواهی اقامت دائم)
 • اثبات وجود رابطه نزدیک قبل از ارائه درخواست ویزا
 • سند ازدواج
 • تمکن مالی فردی که شهروند استرالیا می باشد برای تامین هزینه های همسر خود
 • سن بالای ۱۸ سال
 • تست سلامت جسمانی

مدت زمان صدور ویزای استرالیا

ویزای ازدواج استرالیا با روش های متنوعی ارائه می گردد، از این رو بازه زمانی مورد نیاز جهت اخذ ویزای ازدواج استرالیا با توجه به نوع ویزای درخواستی از سوی افراد متفاوت خواهد بود. به طور کلی در صورتی که مدارک افراد متقاضی آماده باشد معمولاً فرایند بررسی پرونده اشخاص و صدور ویزا ازدواج استرالیا حدوداً بین ۶ الی ۹ ماه به طول می انجامد.

علاوه بر یازه زمانی مورد نیاز برای صدور ویزای ازدواج استرالیا مدت اعتبار ویزای نامزدی با ویزای ازدواج نیز متغیر می باشد. به عنوان مثال مدت اعتبار ویزای SC300 (ویزای نامزدی) ۹ ماه است و مدت اعتبار ویزای SC801 (ویزای ازدواج) ۲ سال خواهد بود.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج صوری

در سال های نه چندان دور مهاجرت به اغلب کشورهای مطرح جهان از طریق ازدواج صوری بسیار رواج پیدا کرد، این موضوع باعث گردید قوانین مربوط به اخذ ویزای ازدواج در هر کشوری روز به روز دشوارتر شود، این روند تا جایی پیشرفت که امروزه افراد برای اخذ ویزای ازدواج ملزم به پرداخت هزینه های فراوان و مدارک مختلفی می باشند که به راحتی امکان فراهم نمودن این شرایط وجود نخواهد داشت.

در این بین افراد سود جویی وجود دارند که به واسطه اخذ تابعیت و اقامت دائم کشورهای اروپایی و کشورهای مطرح جهان با وعده های وسوسه انگیز جهت ازدواج با متقاضیان مهاجرت از این روش مبالغ هنگفتی را دریافت می نمایند و در اغلب موارد هیچگونه اقدامی برای متقاضیان مهاجرت از طریق ازدواج انجام نمی دهند.

با توجه به قوانین سفت و سختی که در حال حاضر وضع گردیده افرادی که با ازدواج صوری قصد اخذ اقامت دائم هر کشوری را داشته باشند، در صورتی که صوری بودن ازدواج برای مامورین مهاجرتی به اثبات برسد هیچگونه ویزایی برای افراد متقاضی صادر نخواهد گردید و این افراد اجازه اقامت در کشور مورد نظر را نخواهند داشت. گفتنی است این روش مهاجرتی به هیچ عنوان توصیه نشده و در حیطه کاری آریاناپارس نمی باشد.

۲۹ دیدگاه در “مهاجرت به استرالیا روشها و شرایط

 1. Aliram گفت:

  سلام
  بهترین و سریعترین روش برای مهاجرت به استرالیا چه راهیه؟

  1. author14 گفت:

   با سلام و احترام
   بهترین و سریعترین روش یرای مهاجرت به استرالیا اخذ ویزای کاری کشور استرالیا
   است که بدین منظور باید حداقل امتیاز ۶۵ را از ۱۰۰ کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ای در این زمینه مراجعه نمایید.

 2. آرمان گفت:

  سلام برای سرمایه گذاری در استرالیا حدودا چقدر سرمایه نیاز هست؟

  1. author14 گفت:

   با سلام و احترام
   برای سرمایه گذاری در استرالیا حداقل ۲/۰۰۰/۰۰۰ دلار استرالیا می باشد.

 3. سارینا گفت:

  برای سابقه کار استرالیا باید بیمه داشته باشیم؟

  1. مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   سوابق بیمه برای کار در استرالیا الزامی نمی باشد، ولی در صورت سوابق بیمه از شانس بیشتری برخوردار خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر