info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

مزایای سرمایه گذاری در برزیل

مزایای سرمایه گذاری در برزیل

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

کشور برزیل بزرگترین کشور آمریکای جنوبی و لاتین است که از لحاظ مساحت جزء پنجمین کشور بزرگ جهان به شمار می آید. زبان رسمی کشور برزیل، زبان پرتغالی است. کشور برزیل به خاطر در حال توسعه بودن، افراد سرمایه گذار خارجی را به راحتی جذب می کند و برای اقامت  مهاجران خارجی زیاد سخت گیری نمی کند.

در این کشور به خاطر داشتن منابع غنی طبیعی، شرایط صادرات را بسیار  راحت تر کرده اس. برزیل جزء تولید کننده های منابع نفتی است و همچنین جزء دومین تولید کننده در زمینه سنگ آهن در جهان می باشد. منایع نفتی و سنگ آهن برزیل به کشورهایی مانند کشور چین، ایالات متحده و آرژانتین صادر می گردند.

کشور برزیل در سال ۱۹۹۰ توانست وابستگی خود را در زمینه کالا به کشورهای دیگر کاهش دهد و خودش به عنوان یکی از اقتصادهای برتر در جهان تبدیل گردد.

به همین خاطر این کشور  زمینه خوبی جهت سرمایه گذاری برای افرادی که قصد مهاجرت سرمایه گذاری به این کشور را دارند است.

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت

افرادی که با هدف سرمایه گذاری در برزیل اقدام به مهاجرت سرمایه گذاری می نمایند می توانند از طریق روش های مختلف اقدام به اخذ اقامت برزیل نمایند.

افرادی که مبلغ مشخصی را در بخش املاک یا در یک شرکت برزیلی سرمایه گذاری نموده اند، دارای شرایط اخذ اقامت دائم برزیل می باشند. افراد مهاجر باید قبل از اخذ اقامت دائم، دارای اقامت موقت باشند که بایست هر دو سال اقامت خود را تمدید کنند. علاوه بر آن شخص باید اثبات کند که سرمایه گذاری او از شرایط مطلوب برخوردار بوده است و موجب ایجاد مشاغل محلی گردیده است.

مدیرانی که برای سرمایه گذاری در برزیل از طریق ثبت شرکت اقدام کرده اند می توانند اقدام به اقامت دائم و شهروندی این کشور نمایند.

 

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت

 

کسانی که ۲۰۰ هزار دلار در یک شرکت برزیلی سرمایه گذاری کرده اند و مزایای اجتماعی و فنی شغل خود را اثبات کرده باشند دارای شرایط اخذ تابعیت کشور برزیل هستند.

افراد سرمایه گذار در برزیل که  ۴ سال در پرتغال زندگی کرده اند و حداقل شش ماه در سال در برزیل بوده اند و به زبان پرتغالی تسلط داشته باشند می توانند برای اخذ تابعیت برزیل اقدام نمایند.

اگر فرد خارجی در کشور برزیل دارای فرزندی باشد فرزند آن ها تابعیت کشور برزیل را اخذ می کند و والدین او بعد از یک سال از این طریق می توانند اخذ تابعیت نمایند. همچنین امکان اخذ اقامت برای تمامی خانواده و فرزندان تا ۲۱ سال و حتی خواهرو برادر در صورتی که وابستگی خود را اثبات نمایند وجود دارد.

روش های سرمایه گذاری در برزیل

سرمایه‌ گذاری در کشور برزیل با کمتر از ۴۰ هزار دلار

یکی از روش های سرمایه گذاری برای افرادی که از طریق مهاجرت سرمایه گذاری به برزیل مهاجرت می روش استارتاپ است که از میان سایر روش های سرمایه گذاری دارای هزینه کمتری است. در این صورت سرمایه گذار خارجی می تواند در شرکتی سرمایه گذاری نماید که بودجه ای را برای حمایت از طرح های دولتی اخذ کرده باشد. این سرمایه گذاری غالبا کمتر ۴۰ هزار دلار آمریکاست. افراد متقاضی این نوع سرمایه گذاری در کشور برزیل بایستی در شرکت هایی سرمایه گذاری کنند که شتاب دهنده مراحل استارتاپ در برزیل باشند.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل ۱۰۰ هزار دلاری

برای ثبت شرکت در برزیل که یک روش مهاجرت کاری هم محسوب می شود نیاز به سرمایه ۱۰۰ هزار دلار است. این مبلغ بایستی به حساب شرکت در حال تاسیس واریز شود. سپس این شرکت به نام شما ثبت می شود و کد مالیاتی برای آن لحاظ می شود. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل باعث اخذ اقامت برزیل و همچنین  برخورداری از مزایای مرتبط با کارآفرینی چهل هزار دلاری را است.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل ۱۰۰ هزار دلاری

مزایا

مزایای سرمایه گذاری در برزیل شامل موارد زیر می باشد.

  • کشور برزیل جزء پنجمین کشور بزرگ جهان است و مرکز مشتریان خوب است.
  • آب و هوای کشور برزیل عالی است.
  • کشور برزیل یک کشور دموکراتیک است و دارای سیاست پایداری است.
  • ارز کشور برزیل پایدار است.
  • امکان اخذ اقامت علاوه بر دریافت سود از طریق سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد.
  • هزینه زندگی در برزیل ۲۰ تا ۲۵ درصد کمتر از کشورهای اروپایی است.
  • کشور برزیل، کشور مهاجر پذیری هست و مردمان آن بسیار مهمان نوازند.
  • و……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر