info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

کشور استرالیا جزء کشور بزرگ‌ ترین کشور اقیانوسیه است . همچنین جزء ششمین کشور پرجمعیت جهان به حساب می آید.  زبان رسمی کشور استرالیا، انگلیسی است. پایتخت کشور استرالیا کانبرا است و بزرگ ترین شهر استرالیا سیدنی می باشد و شهرهای ملبورن، بریزین، پرت و آدلاید از کلان شهر های استرالیا به حساب می آید. استرالیا یک کشور بسیار توسعه یافته است که جزء چهارمین اقتصاد بزرگ جهان به شمار می رود.

سالیانی است که کشور استرالیا یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای جهان می باشد و ۲۹% جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می دهند و در جهان رتبه ۸ مهاجر پذیری را به دست آورده است.

از نظر کیفیت زندگی، تحصیل، اقتصادی و…. این کشور در سطح عالی قرار دارد. واحد پول این کشور دلار استرالیا هست. استرالیا دارای شش ایالت می باشد که شامل نیو ساوت ولز، کوئینزلند، استرالیا جنوبی، تاسمانی، ویکتوریا و استرالیا غربی می باشد

کشور استرالیا از نظر قدرت پاسپورت دارای جایگاه ششم در دنیا است و شما با داشتن پاسپورت استرالیا می توانید به ۱۱۱ کشور بدون ویزا و ۵۷ کشور ویزای فرودگاهی و ۳۰ ویزا با دریافت ویزا مسافرت کنید. اگر شما قصد مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک در استرالیا را دارید بایستی قبل از اقدام به سرمایه گذاری، ابتدا با وضعیت اقتصادی این کشور آشنا شوید و سپس اقدام به مهاجرت سرمایه گذاری برای خرید ملک نمایید.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا و قوانین اخذ اقامت

برای برخی از افراد که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا را دارند مهم است که علاوه بر به دست آوردن سود و درآمد از این طریق، بتوانند اقامت برای خود و خانواده شان اخذ کنند و از مزایای تحصیل رایگان برای فرزندانشان و اجازه کار در محیط و برخورداری از خدمات بهداشتی و اجتماعی استفاده نمایند.

ملاک ویزای تجاری دائم ساب کلس ۸۸۸  برای سرمایه گذاری این است که شما به عنوان سرمایه گذار بایستی دو شرط از شروط زیر را رعایت نمایید.

باید ارزش خالص دارایی های شغل اصلی یا دو تجارت اصلی شما در کشور استرالیا ۲۰۰،۰۰۰ دلار استرالیا باشد.

باید دارایی های شخصی و تجاری در کشور استرالیا با ارزش خالص ۶۰۰،۰۰۰ دلار استرالیا باشد.

استخدام حداقل ۲ کارمند واجد شرایط به صورت تمام وقت در کسب و کار اصلی شما

شما برای انجام اولین شرط و خرید ملک با در نظر گرفتن قیمت متوسط یک خانه در کشور استرالیا، بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ دلار استرالیا نیاز دارید. این مورد کمک می کند که علاوه بر اینکه نیاز به استخدام دو کارمند به صورت تمام وقت نیست، سرمایه گذاری برای خرید ملک هم علت اصلی برای اقامت دائمی کشور استرالیا نیست.

در مورد اینکه شهروند استرالیا شوید، داشتن مالکیت شما با توجه به نظر وزارت امور داخله در مورد نزدیکی شما به معیارهای استرالیا لحاظ می شود. با این حال تنها راه سرمایه گذاری در استرالیا، خرید ملک نمی باشد بلکه شما می توانید از راه های دیگر مانند ارتباطات خانوادگی، سابقه کاری و مدت اقامت شما در استرالیا اقدام به اخذ اقامت نمایید.

خرید ملک در استرالیا و قوانین اخذ اقامت

 

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا با رعایت استانداردهای سرمایه گذاری درکشور استرالیا

شما می توانید با رعایت استانداردهای سرمایه گذاری در استرالیا به راحتی و امنیت خاطر اقدام به  مهاجرت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا نمایید. شناخت استانداردهای سرمایه گذاری در کشور استرالیا به شما کمک می کند تا با سیستم قضایی، سیاسی این کشور که تاثیرات مهمی در سرمایه گذاری دارد آشنا شوید.

شاخص مصادره اموال در استرالیا

برای شناخت شاخص مصادره اموال در استرالیا می توان از داده های به دست آمده از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ استرالیا کمک بگیریم. میانگین نرخ مصادره اموال در کشور استرالیا برای این مدت ۱ بوده است که نشانگر امنیت بالای سرمایه گذاری در کشور استرالیا می باشد. بازه این شاخص بین ۱ تا ۷ می باشد که هرچقدر به عدد ۷ نزدیک تر می شود، خطر از دست دادن اموال سرمایه گذار خارجی بیشتر می شود.

اقدامات قضایی و سیاسی یک کشور می تواند بر این مقدار شاخص تاثیر بگذارد. تصویب قانون جدید، تغییر نظام و سیستم حقوقی به صورت عمومی و خصوصی مطمعنا تاثیرات مهمی بر این شاخص می گذارند.

شاخص مصادره اموال در استرالیا

کنترل فساد در استرالیا

منظور از کنترل فساد این است که باید سیستم قضایی مشخصی در کشور وجود داشته باشد تا بدین طریق جلوی هر گونه سوء استفاده از منابع کشوری توسط افراد منفعت طلب گرفته شود تا افراد شایسته و نخبه بتوانند در حوزه های مختلف کشوری حضور داشته باشند.

کنترل فساد بازه بین ۵/۲ الی تا ۵/۲ است. برای این شاخص، بانک جهانی از سال ۱۹۹۶ الی ۲۰۱۸ داده هایی را برای کشور استرالیا مشخص می کند. میانگین این داده برای کشور استرالیا در این مدت ۱٫۹۲و  حداقل ۱٫۷۹ در سال ۲۰۱۳ و حداکثر ۲٫۰۵ در سال ۲۰۰۹ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر