info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

اخذ تابعیت در کارائیب و وانواتو

اخذ تابعیت در کارائیب و وانواتو

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

وانواتو و کارائیب

وانواتو یک ایالت در اقیانوسیه است که برنامه سرمایه گذاری نیز دارد. گذرنامه وانواتو بیشتر به عنوان سند سفر استفاده می شود. همچنین سفر بدون ویزا به منطقه شنگن و انگلستان را فراهم می کند. گذرنامه وانواتو را می توان از طریق سرمایه گذاری ۱۳۰،۰۰۰ دلار یا بیشتر در اقتصاد کشور تحت برنامه حمایت از توسعه وانواتو دریافت کرد.

وانواتو دارای ساده ترین و ارزان ترین شهروندی از نظر شرایط مهاجرت سرمایه گذاری در جهان است. در رتبه بندی، برنامه کشور وانواتو بعد از مالت و قبرس رتبه سوم را دارد. این سریع ترین برنامه کم هزینه است. شهروندی را فقط در یک ماه می توان دریافت کرد. همه اسناد را می توان از راه دور جمع آوری کرد و سرمایه گذاران به طور فعال از این امکان استفاده می کنند.

وانواتو دارای سیستم مالیاتی مطلوبی است. نرخ مالیات برای ساکنان و غیر مقیمان یکسان است. در این کشور هیچ مالیات بر درآمد، ثروت، ارث، سود سرمایه و صادرات، درآمد حاصل از اوراق بهادار وجود ندارد. شرکت های بین المللی به مدت ۲۰ سال از پرداخت مالیات معاف هستند و فقط به پرداخت هزینه سالانه ۳۰۰ دلار محدود می شوند.

برنامه های کارائیب اخذ گذرنامه یکی از پنج کشور کارائیب، آنتیگوا و باربودا، دومینیکا، سنت لوسیا، گرانادا، سنت کیتس و نویس آسان تر از کشورهای اروپایی است. حداقل آستانه سرمایه گذاری در اقتصاد محلی ۱۰۰،۰۰۰-۱۵۰،۰۰۰ دلار است. مدت زمان اخذ شهروندی از طریق مهاجرت سرمایه گذاری فقط از ۲ تا ۶ ماه است.

 

وانواتو و کارائیب

انواع سرمایه گذاری در کارائیب و وانواتو

شما که با قصد مهاجرت سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنید می توانید یکی از گزینه های سرمایه گذاری را انتخاب کنید:

مشارکت غیر قابل استرداد به صندوق دولتی یا سرمایه گذاری های قابل بازگشت در املاک

مشاغل یا اوراق بهادار

شما برای اخذ گذرنامه، نیازی به آمدن به این کشور ندارید به جز آنتیگوا و باربودا که باید ۵ روز در مدت ۵ سال اقامت داشته باشید.

هزینه های اداری برای متقاضی اصلی ۲۵،۰۰۰-۵۰،۰۰۰ دلار و هزینه های Dil Diligence-5،۰۰۰-۷،۰۰۰ دلار برای هر یک از اعضای خانواده است.

شهروندان گرانادایی می توانند در دانشگاه های انگلستان با شرایط ترجیحی تحصیل کنند.

گذرنامه های کارائیب اجازه اقامت در منطقه شنگن تا ۹۰ روز در مدت ۶ ماه و در انگلستان تا ۱۸۰ روز در طول سال را می دهد. آنها همچنین می توانند درخواست ویزای ایالات متحده را ساده کنند.

علاوه بر این، شهروندان آنتیگوا و باربودا، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، گرانادا یا دومینیکا نیز می توانند مالیات را بهینه کنند، تجارت بین المللی انجام دهند، املاک را ثبت کرده و در بانک های بین المللی حساب باز کنند.

برنامه گرانادا در بین برنامه های بین المللی واجد شرایط برای اخذ ویزای تجاری E-2 برای ایالات متحده در رتبه چهارم قرار گرفت.

برنامه های سنت کیتس و نویس معروف ترین هستند. از سال ۱۹۸۴ خدمات ارائه می دهد. این برنامه به دلیل محبوبیت در بازار در رتبه پنجم قرار گرفت.

برنامه آنتیگوا و باربودا به دلیل یک شرط آخرین رتبه را در بین برنامه های کارائیب کسب کرد. شرکت کنندگان باید در ۵ سال اول تابعیت خود به مدت ۵ روز در کشور بمانند. این برای بسیاری از مشتریان راحت نیست.

در کارائیب و وانواتو زبان رسمی انگلیسی است و این واقعیت یک مزیت مهم برای سرمایه گذاران است.

شما می توانید فقط در ۲ ماه شهروند وانواتو شوید. این کوتاه ترین دوره در بین تمام برنامه های مهاجرت است.

 

انواع سرمایه گذاری در کارائیب و وانواتو

برآورد هزینه کامل خانواده برای اخذ تابعیت وانواتو

این برآورد شامل کلیه هزینه های مربوطه از جمله هزینه خدمات، هزینه ها و برنامه پرداخت ها می باشد.

وانواتو به دلیل سرعت و سهولت اخذ گذرنامه و همچنین هزینه های کم مشارکت در رتبه سوم قرار دارد. فقط این برنامه افزایش درآمد را در طول بحران ۲۰۲۰ نشان داد و در نتیجه رقابت پذیری آن را تأیید کرد.

گرانادا به دلیل ارائه امکان زندگی در ایالات متحده با ویزای E-2 ، منطقه کارائیب را رهبری می کند. برنامه آنتیگوا و باربودا مستلزم بازدید از این کشور است و این شرایط موقعیت قبلی آن را در رتبه بندی از پیش تعیین کرده است.

گذرنامه وانواتو یا سایر کشورهای کارائیب به شما امکان می دهد بدون ویزا به اروپا سفر کنید، اما شما همچنان مهمان اتحادیه اروپا خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر