info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

آموزش زبان آلمانی یادگیری زبان آلمانی از ۰ تا ۱۰۰ در زمان کم

آموزش زبان آلمانی

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

چزا باید اقدام به آموزش زبان آلمانی کرد؟ یادگیری زبان آلمانی چه کاربردی دارد؟

کشور آلمان یکی از کشورهایی است که سالیان زیادی است که پذیرای مهاجران زیادی از تمامی نقاط جهان می باشد. مهاجران زیادی اعم از دانشجویان، سرمایه گذاران برای ادامه تحصیل و فعالیت های اقتصادی خود این کشور را مقصد نهایی خود انتخاب می کنند و به این کشور مهاجرت می کنند. سالیانه دانشجویان زیادی از طریق مهاجرت تحصیلی آلمان به این کشور مهاجرت می کنند. مهاجران برای ادامه تحصیل و زندگی کردن در کشور آلمان نیاز به یادگیری زبان آلمانی می باشند.

یادگیری زبان آلمانی یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای آمادگی برای زندگی در آلمان انجام دهید. این به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری مستقر شوید و ایجاد دوستان جدید را تسهیل کنید. برای اهداف خاص، مانند کار یا تحصیل، حتی ممکن است ارائه مدرکی از مهارت های خاص آلمانی برای شما ضروری باشد. اثبات سطح خاصی از زبان آلمانی نیز برای درخواست ویزا در بسیاری از موارد ضروری است.

یادگیری آلمانی

کاربردهای زبان آلمانی

کار

حتی اگر مجبور نباشید دانش خود را به زبان آلمانی برای کار خود اثبات کنید، گذراندن امتحانات و گواهینامه ها در رزومه شما خوب به نظر می رسد و شانس شما را هنگام درخواست کار افزایش می دهد: به این ترتیب، شرکت ها بلافاصله متوجه می شوند که شما متعهد و دارای مهارت زبان هستند از آنجا که شما صحبت خود را با محیط کار یا زندگی روزمره خود تنظیم می کنید و همچنین باید اصطلاحات فنی خاصی را بدانید، این فرصت را دارید که در یک دوره زبان حرفه ای شرکت کنید .

حرفه های مراقبت های بهداشتی: اگر قصد دارید در آلمان در زمینه مراقبت های بهداشتی کار کنید، به عنوان مثال به عنوان پرستار  یا پزشک، دانش زبان آلمانی الزامی است.

همسرتان

آیا با همسرتان وارد آلمان می شوید که در آلمان کار می کند؟ به عنوان یک قاعده، پیوستن همسران کشورهای ثالث هنگام ارائه ویزا باید شواهدی از دانش اولیه زبان آلمانی ارائه دهد. به طور کلی، مهارت های زبان آلمانی در سطح A1 CEFR در اینجا مورد نیاز است.

زبان آلمانی

زبان آلمانی برای دانشجویان و کارآموزان

اگر متقاضی مهاجرت تحصیلی و برنامه تحصیلی زبان آلمانی در آلمان هستید، باید ثابت کنید که دارای مهارت زبان مورد نیاز دانشگاه در قالب یک گواهی رسمی هستید. به عنوان یک قاعده کارآموزان آینده نگر همچنین باید بتوانند سطح موردنیاز زبان آلمانی را برای شروع آموزش خود در آلمان صحبت کنند.

مهارت های زبان آلمانی به عنوان پیش نیاز اخذ ویزا

برای درخواست ویزا ممکن است سطح خاصی از مهارت های زبان آلمانی مورد نیاز باشد. به عنوان مثال، اگر می خواهید برای ویزا برای جستجوی کار اقدام کنید ، ممکن است اثبات مهارت زبان آلمانی لازم باشد.  برای ویزا برای به رسمیت شناختن مدارک حرفه ای خارج ، حداقل سطح A2 معمولا مورد نیاز است.

مهارت زبان آلمانی چگونه سنجیده می شود؟

ارزیابی مهارت های زبان آلمانی شما معمولاً بر اساس چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها (CEFR) است. این سطوح زیر را از مهارت های زبانی تعریف می کند:

سطوح A1 و A2 : این سطح دانش اولیه زبان آلمانی را برای شما فراهم می کند. اگر دانش قبلی ندارید، شرکت در دوره A1 بسیار توصیه می شود.

سطوح B1 و B2 : در اینجا می توانید آلمانی را در سطح پیشرفته یاد بگیرید. شما مهارت های زبانی خود را گسترش داده و پس از تکمیل سطح B2 قادر خواهید بود به طور مستقل و متمایز در زندگی روزمره و محل کار ارتباط برقرار کنید.

سطوح C1 و C2 : این سطوح در بالاترین استاندارد آلمانی هستند. در پایان این دوره ها، شما تقریبا به همان میزان به زبان آلمانی تسلط پیدا کرده اید که به زبان صحبت کرده اند.

بنابراین با توجه به مطالب ارائه شده متوجه شدید که یادگیری زبان آلمانی به شما کمک های زیادی می کند. پس قبل از تصمیم گیری برای تحصیل در آلمان یا سایر مهاجرت ها ابتدا به فکر یادگیری زبان آلمانی باشید تا بتوانید در این کشور به راحتی زندگی و فعالیت داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر