info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

مهاجرت به لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

مهاجرت به فرآیند نقل مکان از یک کشور به کشور دیگر به دلایل مختلف مانند فرصت های شغلی بهتر، تحصیلات یا کیفیت زندگی گفته می شود. لیتوانی، کشور کوچکی در شمال اروپا، در سال های اخیر به عنوان یک مقصد مهاجرتی محبوبیت پیدا کرده است. این به دلیل اقتصاد رو به رشد، هزینه پایین زندگی، آموزش با کیفیت بالا و سیستم مراقبت های بهداشتی عالی است. لیتوانی یکی از اعضای اتحادیه اروپا و منطقه شنگن است که اقامت و سفر در داخل اروپا را برای مهاجران آسان‌تر می‌ کند. این کشور همچنین یک کشور چند فرهنگی است که پذیرای مردم از نقاط مختلف جهان است.

دولت سیاست‌هایی را برای جذب استعدادها، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان خارجی به کشور اجرا کرده است و فضای مساعدی برای مهاجرت ایجاد می‌کند. در این مقاله به جنبه های مختلف مهاجرت به لیتوانی از جمله فرآیند مهاجرت، الزامات، مزایا و چالش ها خواهیم پرداخت.

ما همچنین دسته های مختلف مهاجران مانند دانشجویان، کارگران، کارآفرینان و سرمایه گذاران و معیارهای واجد شرایط بودن آنها را بررسی خواهیم کرد. علاوه بر این، ما نقش وکلای مهاجرت و سایر متخصصان را در تسهیل فرآیند مهاجرت بررسی خواهیم کرد. به طور کلی، لیتوانی یک مقصد امیدوارکننده برای کسانی است که به دنبال شروع یک زندگی جدید در اروپا هستند.

با سیاست های حمایتی دولت، اقتصاد رو به رشد و کیفیت بالای زندگی، به گزینه ای جذاب برای افراد و خانواده هایی که به دنبال مهاجرت هستند تبدیل شده است. با این حال، مانند هر فرآیند مهاجرتی، چالش ها و پیچیدگی هایی وجود دارد که نیاز به بررسی و برنامه ریزی دقیق دارد. هدف این مقاله ارائه یک راهنمای جامع برای کمک به افراد در مسیر موفقیت آمیز فرآیند مهاجرت به لیتوانی است.

شرایط مهاجرت به لیتوانی

اگر می خواهید به لیتوانی مهاجرت کنید و در مورد شرایط مهاجرت به لیتوانی اطلاعات کافی ندارید با ما همراه باشید، زیرا در این مقاله از تمام سود و زیان های مهاجرت به لیتوانی و شرایط و راه های مهاجرت به لیتوانی را به شما می گوییم و بعد از خواندن این مقاله به طور کلی با در نظر گرفتن تمامی جوانب و شرایط می توانید به این کشور مهاجرت کنید.

یکی از شرایطی که شما برای مهاجرت باید در نظر بگیرید، این است که باید بدانید کشوری که می خواهید به آن مهاجرت کنید آیا از اقتصاد خوبی برخوردار است یا نه، زیرا اقتصاد هر کشور به زندگیمردم مقیم آن کشور تاثیر به سزایی می گذارد و اقتصاد تعیین میکند که شما شرایط زندگی خوبی داشته باشیدیاخیر.

اگر قصد مهاجرت به لیتوانی دارید و می خواهید در مورد اقتصاد کشور لیتوانی بدانید، بهتر است بدانید که این کشور از اقتصاد خوبی برخوردار است و عضو اتحادیه اروپا می باشد.

یکی دیگر از شرایطی که باید در نظر بگیرید آب و هوای آن کشور است که آیا با شما و کاری که می خواهید در آن کشور راه بیندازید مطابقت دارد یا نه، آب و هوای کشور لیتوانی بسیار سرد و است و بالا ترین درجه هوایی این کشور چیزی حدود ۱۵ الی۲۰ درجه سانتی گراد می باشد.

این کشور از بارندگی بسیار زیادی برخوردار است و این موضوع به یکسری از شغل ها ضرر و یکسری ها سود می رساند.

روش های مهاجرت به لیتوانی

روش های مختلفی برای مهاجرت به لیتوانی وجود دارد که هر کدام شرایط و رویه های خاص خود را دارند. در اینجا برخی از رایج ترین روش های مهاجرت به لیتوانی آورده شده است:

ویزای کار

این یکی از رایج ترین راه های مهاجرت به لیتوانی است. برای دریافت ویزای کار، یک فرد باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای لیتوانیایی داشته باشد و شرایط صلاحیت خاصی را داشته باشد. همچنین کارفرما باید نامه حمایت و سایر مدارک پشتیبانی را ارائه دهد.

ویزای تحصیلی

اتباع خارجی که مایل به تحصیل در لیتوانی هستند می توانند برای ویزای تحصیلی اقدام کنند. برای دریافت ویزای تحصیلی، افراد باید در یک موسسه آموزشی لیتوانی پذیرفته شده باشند و شرایط مالی خاصی را داشته باشند.

ویزای تجاری

افرادی که مایل به سرمایه گذاری در لیتوانی یا انجام فعالیت های تجاری هستند می توانند برای ویزای تجاری اقدام کنند. برای دریافت این ویزا، افراد باید مدارکی دال بر فعالیت های تجاری خود و توانایی خود برای حمایت مالی در طول اقامت خود در لیتوانی ارائه دهند.

ویزای اتحاد مجدد خانواده

این ویزا برای اتباع خارجی است که می خواهند به اعضای خانواده خود بپیوندند که قبلاً در لیتوانی اقامت دارند. برای واجد شرایط بودن برای این ویزا، افراد باید مدرکی دال بر رابطه خود با شهروند لیتوانیایی یا مقیم دائم ارائه دهند.

ویزای استارتاپی

این ویزا برای اتباع خارجی در نظر گرفته شده است که می خواهند شرکت های نوآور نوآوری را در لیتوانی تاسیس و توسعه دهند. برای دریافت ویزای استارتاپ، افراد باید معیارهای خاصی از جمله داشتن یک طرح تجاری و بودجه کافی برای حمایت از خود را داشته باشند.

ذکر این نکته ضروری است که هر نوع ویزا شرایط و فرآیند درخواست خاص خود را دارد. بنابراین، توصیه می شود برای راهنمایی و کمک در روند درخواست با یک وکیل مهاجرت لیتوانی یا نماینده مجاز مشورت کنید.

مهاجرت به لیتوانی تا چه حد امکان پذیر است؟

مهاجرت به لیتوانی و یا هر کشور دیگر که دارای اقتصاد خوب و شرایط خوب باشد کار آسانی نیست، اما همه این ها بستگی به روش و راهی دارد که شما برای مهاجرت انتخاب کرده اید.

اکثر کشور ها به سرمایه گذار های بزرگ نیاز دارند، پس وقتی شما سرمایه گذار باشید و این کشور به شما نیاز داشته باشد، به راحتی شما را میپذیرند و یا حتی شما را دعوت به مهاجرت میکنند، اما اگر فردی هستید که شغل و حرفه ای ندارید و مدرک انچنانی ندارید و می خواهید ادامه ی زندگی خود را در لیتوانی بگذرانید، راه سختی را پیش رو دارید و ممکن است سال ها کار های مهاجرت شما طول بکشد.

کشور لیتوانی از افرادی تندخو و کمی بداخلاق گرد اوری شده است و این موضوع کار را برای مهاجران سخت کرده است، زیرا زندگی در این کشور سخت است و به دلیل مردمانی که دارد و همچنین زبان اصلی این کشور انگلیسی است اما افراد مسن و کسانی که سال هاست در این کشور به دنیا آمده اند و زندگی میکنند، به زبان لیتوانی صحبت میکنند.

هزینه مهاجرت به لیتوانی

هزینه مهاجرت به لیتوانی برای افراد متقاضی که می خواهند به کشور لیتوانی مهاجرت کنند، اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا انها باید بدانند بهای زندگی کردن و مهاجرت کردن به این کشور چقدر است.

از آغاز اینکه فکر مهاجرت به سرتان می زند، باید هزینه ای بابت مشاوره پرداخت کنید تا مشاور در مورد سختی ها و …. با شما صحبت کند و تمامی حقایق را در مورد مهاجرت با شما در میان بگذارد و بعد از آن باید درخواست ویزای تحصیل، کار و …. کنید که آن هم هزینه ای برای شما دارد.

هزینه هاییرا باید برای اخذ اقامت پرداخت کنید که این هزینه ها برای کشور ها مختلف است و همچنین در هر سال تفاوت دارد و دارای نوسان است و نمی توان مقدار معینی گفت.

مزایای مهاجرت به لیتوانی

برای مهاجرت به هر کشوری باید مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید. در مورد مزایای مهاجرت به لیتوانی باید بدانید که این کشور دارای آب و هوای خوبی است و در این کشور بیشتر هوا سرد است و بارانی که این موضوع برای افرادی که کارشان به بارندگی مربوط است،یک حسن خوب در نظر گرفته می شود.

یکیدیگر از مزایای این کشور این است که مردم لیتوانی به کسی کاری ندارند و به همین دلیل است که کشوری بی سر و صدا نام دارد و همچنین با افرادی که مهاجر هستند صمیمی نمی شوند، اما خیلی رسمی و مودبانه رفتار میکنند.

این کشور برای هیچ فردی با هیچ دینی محدودیت ندارد و به راحتی با هر دینی که دارید این کشور شما را می پذیرد. لیتوانییکی از امن ترین کشور های دنیا است، به طور کلی از قوانین پایدار و ثابتی برخوردار است که مردم این کشور قانون شکن نیستند.

یکی دیگر از مزایای زندگی در لیتوانی این است که مهاجران این کشور می توانند از تحصیل رایگان برای کودکان خود استفاده کنند و همچنین تدریس انها از از کیفیت بالایی برخوردار است.

معایب مهاجرت به لیتوانی

به طور کلی به هر کشوری که بخواهید مهاجرت کنید، باید مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید. در مورد معایب مهاجرت به لیتوانی بدانید که مالیات و بیکاری را می توان به عنوان یکی از معایب این کشور نام برد، زیرا این موضوع افرادی را که برای کار می خواهند مهاجرت کنند می تواند منصرف کند، زیرا با توجه به اقتصاد برزگی که این کشور دارد، مردم از حقوق های بالا برخوردار نیستند و نسبت به کشور های اطراف حقوق کمیدارند و جوانان برای کار به کشور های دیگر می روند.

یکی دیگر از معایب این کشور این است که درصد مرگ و میر در این کشور بسیار بالا است و بیشتر مرگ افراد به مرگ مغزی، سکته قلبی و سرطان مربوط می شود، اما این به دلیل نداشتن پیشرفت در علوم پزشکی نیست. شیوع بیماری ها در این کشور بسیار زیاد است.

یکی دیگر از معایب این کشور این است که این کشور دو زبانه است و یکسری افراد مسن به زبان لیتوانی و قسمت دیگریاز مردم به زبان انگلیسی صحبت میکنند و این موضوع باعث شده هر فردی نتواند سریع مشغول به کار و تحصیل و زندگی شود.

آسانترین روش مهاجرت به لیتوانی

آسانترین روش مهاجرت به لیتوانی و اکثر کشور ها سرمایه گذاری است، زیرا افراد سرمایه گذار با تاسیس شرکت و یا برندی می توانند به راحتی مقیم شوند و اکثر کشورها به سرمایه گذار و فردی که بتواند شرکتی بزرگ و برندی معتبر تاسیس کند نیاز دارند.

از انجایی که کشور لیتوانی بک کشور استعدادیاب است و افرادی که با استعداد هستند را به خود جذب میکند می توانید با فکر کردن به یک ایده ناب و بکر نظر کارشناسان را جلب کنید تا بتوانید ویزای این کشور را بگیرید که این ویزا۱ساله است و تا ۵ سال حق تمدید دارید.

امکان مهاجرت به لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی امکان پذیر است، اما باید راهی طولانی را طی کنید که صددرصد بعد از طی این راه به نتیجه خواهید رسید، زیرا کشور لیتوانی کشوری ارام و دوست داشتنی است که به راحتی می توانید در انجا کار کنید و بهای کار های خود را بگیریدو همچنین به هدف های خود فکر کنید و روز به روز پیشرفت کنید.

لیتوانی واحد پولییورو دارد و هزینهی زندگی در لیتوانی بسیار زیاد است و ممکن است هر کس از پس آن بر نیاید و یکی دیگر از واقعیت هایی که در مورد کشور لیتوانی میتوان گفت این است که این کشور بهای بالایی نسبت به فروش اقلام و اجناس از مردم می گیرد، ولی حقوق کافی به مردم در برابر کاری که میکنند پرداخت نمی شود و به همین دلیل است که مردم لیتوانی بسیار سخت کوش هستند.

قوانین مهاجرت به لیتوانی

لیتوانی مانند هر کشور دیگری قوانین و مقررات مهاجرتی خاص خود را دارد که برای ورود و اقامت قانونی در این کشور باید رعایت شود. این کشور عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن است، به این معنی که سیاست های مهاجرتی مشابهی با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارد.

یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت به لیتوانی اخذ ویزای معتبر یا اجازه اقامت می باشد. نوع ویزا یا مجوز مورد نیاز به مدت و هدف اقامت در نظر گرفته شده بستگی دارد. برای اقامت کوتاه مدت، ویزای شینگن مورد نیاز است، در حالی که اقامت طولانی مدت نیاز به اجازه اقامت موقت یا دائم دارد.

برای دریافت اجازه اقامت، متقاضیان باید معیارهای خاصی مانند داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر، تحصیل در لیتوانی یا داشتن منابع مالی کافی برای حمایت از خود را داشته باشند. این فرآیند می ‌تواند پیچیده و زمان ‌بر باشد و متقاضیان باید مدارک مختلفی از جمله پاسپورت معتبر، اثبات تمکن مالی و سابقه کیفری پاک ارائه دهند.

لیتوانی همچنین قوانین خاصی در مورد مهاجرت اعضای خانواده شهروندان لیتوانیایی یا مقیم دائم دارد. همسران، فرزندان و والدین شهروندان لیتوانیایی یا مقیم دائم واجد شرایط الحاق خانواده هستند، اما باید شرایط خاصی را رعایت کرده و از طریق کانال های مناسب برای دریافت مجوز اقامت اقدام کنند.

علاوه بر این، لیتوانی اخیراً برنامه ویزای استارتاپی را با هدف جذب کارآفرینان و سرمایه گذاران به این کشور معرفی کرده است. این برنامه به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا کسب و کاری را در لیتوانی راه اندازی و راه اندازی کنند و راهی برای دریافت مجوز اقامت موقت یا دائم فراهم می کند.

ذکر این نکته ضروری است که لیتوانی مانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا این حق را دارد که از ورود یا اخراج افرادی که قوانین و مقررات مهاجرت را رعایت نمی کنند، خودداری کند. بنابراین رعایت مراحل مناسب و اخذ مدارک لازم هنگام مهاجرت به لیتوانی ضروری است.

سریعترین روش مهاجرت به لیتوانی

سریع ترین راه برای مهاجرت به لیتوانی به شرایط منحصر به فرد فرد، مانند ملیت، مدارک تحصیلی، و دلایل مهاجرت به لیتوانی بستگی دارد. با این حال، چندین مسیر وجود دارد که ممکن است روند مهاجرت را تسریع کند.

برای متخصصان بسیار ماهر، طرح کارت آبی می تواند سریع ترین راه برای مهاجرت به لیتوانی باشد. کارت آبی یک مجوز کار و اقامت است که به کارگران بسیار ماهر از خارج از اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا حداکثر چهار سال در لیتوانی کار و زندگی کنند.

برای واجد شرایط بودن، افراد باید دارای مدرک تحصیلات عالی یا حداقل پنج سال تجربه حرفه ای در یک شغل بسیار ماهر مانند فناوری اطلاعات، مهندسی یا مراقبت های بهداشتی باشند. راه دیگر برای تسریع روند مهاجرت از طریق طرح ویزای استارتاپ لیتوانی است.

این طرح برای جذب کارآفرینانی طراحی شده است که علاقه مند به راه اندازی یا توسعه کسب و کار نوآورانه خود در لیتوانی هستند. برای واجد شرایط بودن، افراد باید یک طرح تجاری داشته باشند که توسط هیئت منصوب شده توسط دولت ارزیابی و تایید شود.

به متقاضیان موفق اجازه اقامت موقت یک ساله داده می شود که در صورتی که کسب و کار آنها پتانسیل رشد را نشان دهد می تواند تمدید شود. برای افرادی که تبار لیتوانیایی دارند، بازگرداندن شهروندی می تواند راهی سریع برای اخذ تابعیت لیتوانیایی باشد.

لیتوانی به افرادی که قبل از ۱۵ ژوئن ۱۹۴۰ شهروند لیتوانی بوده اند و فرزندان آنها اجازه می دهد تا تابعیت لیتوانیایی خود را بازگردانند. این فرآیند می تواند ظرف چند ماه تکمیل شود و به افراد حق زندگی و کار در لیتوانی و همچنین در سراسر اتحادیه اروپا را می دهد.

در نهایت، دانشجویانی که مایل به تحصیل در لیتوانی هستند نیز می توانند از تحصیل خود به عنوان مسیری برای اخذ اقامت دائم لیتوانی استفاده کنند. با ثبت نام در یک دانشگاه یا کالج معتبر لیتوانی، دانشجویان می توانند برای اجازه اقامت موقت درخواست دهند که می تواند سالانه تمدید شود.

پس از اتمام تحصیل، دانشجویان می توانند برای ویزای کاریابی یا اجازه اقامت برای کارآفرینی اقدام کنند که می تواند منجر به اقامت دائم شود. توجه به این نکته مهم است که اگرچه این مسیرها ممکن است روند مهاجرت را تسریع کنند، اما هر درخواست منحصر به فرد است و زمان پردازش بسته به شرایط می تواند متفاوت باشد.

بهترین روش مهاجرت به لیتوانی

یکی از بهترین راه های مهاجرت به لیتوانی از طریق برنامه سرمایه گذاری این کشور می باشد. تحت این برنامه، افرادی که مقدار مشخصی پول را در مشاغل لیتوانیایی یا املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند، واجد شرایط دریافت اجازه اقامت هستند.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری بسته به نوع سرمایه گذاری متفاوت است و می تواند بین ۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ یورو باشد. گزینه دیگر درخواست مجوز کار است. برای انجام این کار، باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای لیتوانیایی داشته باشید و شرایط خاصی مانند داشتن صلاحیت ها و مهارت های لازم برای کار را داشته باشید.

همچنین می توانید با راه اندازی کسب و کار خود به لیتوانی مهاجرت کنید. لیتوانی دارای یک برنامه ویزای استارتاپ است که به کارآفرینان اجازه می دهد تا کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند و اجازه اقامت دریافت کنند. در نهایت، اگر شما اصل و نسب لیتوانیایی دارید، ممکن است واجد شرایط شهروندی لیتوانیایی باشید.

این می تواند یک روند طولانی باشد، اما راهی برای دریافت شهروندی لیتوانی بدون نیاز به گذر از کانال های عادی مهاجرت است.

امار مهاجرت به لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی در سال های اخیر رو به افزایش بوده است، به طوری که افراد بیشتری انتخاب می کنند که این کشور را خانه خود کنند. طبق آمار، تعداد اتباع خارجی مقیم لیتوانی در پنج سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است و از ۵۴۷۰۰ نفر در سال ۲۰۱۶ به ۷۱۲۰۰ نفر در سال ۲۰۲۱ رسیده است. اکثریت مهاجران به لیتوانی از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا هستند که بیشترین تعداد مهاجران از اوکراین و پس از آن بلاروس و روسیه هستند.

کشورهای غیر اتحادیه اروپا مانند چین، هند و ترکیه نیز به جمعیت مهاجر در لیتوانی کمک می کنند. از نظر دلایل مهاجرت، اکثریت مهاجران برای کار یا تحصیل به لیتوانی می آیند. بسیاری از آنها متخصصان بسیار ماهر در زمینه هایی مانند فناوری اطلاعات، امور مالی و مهندسی هستند که توسط اقتصاد رو به رشد و فرصت های تجاری کشور جذب می شوند.

یکی دیگر از عوامل موثر در مهاجرت به لیتوانی، اتحاد مجدد خانواده است، زیرا بسیاری از مهاجران در حال پیوستن به همسر یا سایر اعضای خانواده خود هستند که در حال حاضر در این کشور زندگی می کنند. دولت لیتوانی نیز برنامه های مختلفی را برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی به این کشور اجرا کرده است.

به عنوان مثال، برنامه ویزای استارتاپ به جذب تعداد فزاینده ای از بنیانگذاران و سرمایه گذاران استارت آپی به لیتوانی کمک کرده است، با هدف تقویت اقتصاد این کشور و ایجاد مشاغل جدید.

به طور کلی، افزایش تعداد مهاجران به لیتوانی به عنوان یک پیشرفت مثبت تلقی می شود، زیرا به رشد اقتصادی این کشور کمک می کند و به رفع چالش های جمعیتی ناشی از پیری جمعیت و نرخ پایین تولد کمک می کند.

با این حال، از نظر ادغام و حصول اطمینان از اینکه مهاجران قادر به مشارکت کامل در جامعه لیتوانی هستند، چالش هایی نیز ایجاد می کند.

وکیل مهاجرت به لیتوانی

اگر قصد مهاجرت به لیتوانی را دارید، بهتر است با وکیل مهاجرت لیتوانی مشورت کنید. یک وکیل مهاجرت می تواند راهنمایی ها و کمک های لازم را به شما ارائه دهد تا اطمینان حاصل شود که روند مهاجرت شما به خوبی پیش می رود و می توانید به اهداف خود در لیتوانی برسید.

یک وکیل مهاجرت لیتوانی می تواند در زمینه طیف وسیعی از امور مربوط به مهاجرت از جمله اخذ اجازه اقامت، اجازه کار یا ویزا به شما کمک کند. آنها همچنین می توانند در مورد مسائل مربوط به الحاق خانواده، شهروندی و پناهندگی کمک کنند.

یکی از مزایای اولیه کار با وکیل مهاجرت لیتوانی این است که آنها درک عمیقی از سیستم مهاجرت لیتوانی دارند و می توانند مشاوره و راهنمایی های متناسب با شرایط خاص شما را به شما ارائه دهند.

آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا شرایط پیچیده قانونی و مدارک مربوط به فرآیند مهاجرت را بررسی کنید، که می تواند به ویژه برای کسانی که با زبان لیتوانیایی یا سیستم حقوقی آشنایی ندارند چالش برانگیز باشد.

مزیت دیگر کار با وکیل مهاجرت لیتوانی این است که آنها می توانند در صورت لزوم در مراحل قانونی مانند درخواست تجدید نظر یا دادرسی وکالت شما را داشته باشند.

اگر در طول فرآیند مهاجرت با مشکلاتی روبرو می شوید یا درخواست شما رد می شود، این امر می تواند بسیار مهم باشد. هنگام انتخاب وکیل مهاجرت لیتوانی، مهم است که اطمینان حاصل شود که آنها دارای مجوز وکالت در لیتوانی هستند و تجربه کار با مشتریان در امور مهاجرت را دارند.

همچنین ممکن است بخواهید سطح تخصص آنها را در زمینه های خاص قانون مهاجرت، مانند مهاجرت سرمایه گذاری یا الحاق خانواده، در نظر بگیرید.

به طور کلی، کار با یک وکیل مهاجرت لیتوانی می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که روند مهاجرت شما تا حد امکان روان و بدون استرس است و می توانید با اطمینان به اهداف خود در لیتوانی برسید.

نتیجه گیری

در خاتمه، مهاجرت به لیتوانی می تواند برای کسانی که به دنبال فرصت های جدید در اروپا هستند، یک تجربه ارزشمند و رضایت بخش باشد. خواه به دنبال راه اندازی یک تجارت، تحصیل یا فرصت های شغلی باشید یا با اعضای خانواده متحد شوید، لیتوانی طیف وسیعی از گزینه ها و برنامه های مهاجرت را برای رفع نیازهای شما ارائه می دهد. کار با یک وکیل مهاجرت لیتوانی می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که روند مهاجرت شما موفقیت آمیز است و می توانید از آنچه لیتوانی ارائه می دهد نهایت استفاده را ببرید.

لیتوانی با میراث فرهنگی غنی، شهرهای پر جنب و جوش و اقتصاد پر رونق، مقصدی جذاب برای کسانی است که به دنبال شروع فصل جدیدی در زندگی خود هستند.

۲ دیدگاه در “مهاجرت به لیتوانی

 1. ابراهیم گفت:

  با سلام با فوق لسانس بازرگانی و با ۴۳ سال سن و همسر معلم رشته زیست شناسی کدوم کشور شرایط خوب برای مهاجرت کاری رو دارد.

  1. آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی داشتن دعوت نامه کاری یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز میباشد . مدرک زبان اولویت بعدی است . ولی یکی از کشورهایی که برای مهاجرت بسیار مناسب میباشد کشور لیتوانی میباشد چون محدودیت های مهاجر تی آن نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا کمتر میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر