مسابقه هفتگی آریاناپارس

به مسابقه هفتگی آریاناپارس خوش اومدی توی این مسابقه می تونی در چند دقیقه اطلاعات عمومی و مهاجرتی خودت رو در مورد کشورهای مختلف محک بزنی و کلی جایزه نقدی بگیری. پس بزن بریم!


روند مسابقه چجوریه؟

توی این مسابقه هر هفته 10 تا سئوال راجع به 6 تا کشور مهاجرپذیر مطرح میشه. کشورهایی که انتخاب شدن اینها هستن: انگلیس، کانادا، استرالیا، امریکا، آلمان و ایتالیا. شما می تونید با رفتن به صفحه مخصوص هر کشور به سئوالات مطرح شده جواب بدید و امتیاز جمع کنید.


اگر جواب سئوالات رو بلد نبودم چی؟

اگر جواب بعضی سئوالات رو نمی دونید اصلا نگران نباشید. لینک صفحه ای که جواب سئوال داخلش هست، پایین هر سئوال قرار داده شده. می تونید به اون صفحه مراجعه کنید. با این کار هم دانشتون رو افزایش میدید، هم جواب درست سئوال رو پیدا می کنید.


جایزه ها

هر هفته به کسی که بالاترین امتیاز رو در هر کشور کسب کنه، 300 هزار تومان جایزه نقدی داده میشه. یعنی اگر شما توی هر 6 تا کشور نفر اول باشید می تونید هر هفته 1 میلیون و 800 هزار تومان جایزه نقدی بگیرید. اگر چند نفر باشن که امتیاز مساوی با هم داشته باشن، بین اونها قرعه کشی انجام میشه و نفر برنده مشخص میشه. می تونید این قرعه کشی رو توی صفحه اینستاگرام مؤسسه به صورت زنده ببینید.