موسسه مهاجرتی آریانا پارس https://arianaabroad.com Tue, 14 Aug 2018 18:17:32 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 مهاجرت تحصیلی اسپانیا https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7/ https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7/#respond Tue, 14 Aug 2018 18:17:32 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14201 مهاجرت تحصیلی اسپانیا اسپانیا به ­عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شناخته می­ شود که هرساله افرادی متقاضی مهاجرت به اسپانیا هستند. یکی از دلایلی که موجب شده تعداد متقاضیان مهاجرت به اسپانیا کمتر از دیگر کشورهای اروپایی باشد رکود اقتصادی و عدم وجود مشاغل زیاد جهت کار در اسپانیا است. باوجود مشکلات کاری

مطلب مهاجرت تحصیلی اسپانیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
مهاجرت تحصیلی اسپانیا

اسپانیا به ­عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شناخته می­ شود که هرساله افرادی متقاضی مهاجرت به اسپانیا هستند. یکی از دلایلی که موجب شده تعداد متقاضیان مهاجرت به اسپانیا کمتر از دیگر کشورهای اروپایی باشد رکود اقتصادی و عدم وجود مشاغل زیاد جهت کار در اسپانیا است. باوجود مشکلات کاری مهاجرت تحصیلی از روش ­­های مهاجرت افراد به کشور اسپانیا به شمار می ­رود.

تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا

اسپانیا به دلیل برخورداری از نظام آموزشی باکیفیت بالا مورد توجه دانشجویان بسیاری قرار دارد که علاقه­ مند به تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا هستند. متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا باید در نظر داشته باشند که تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان اسپانیایی بوده و دانشجویان متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی در اسپانیا باید نسبت به زبان اسپانیایی تسلط کافی داشته باشند. متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا باید 4 سال را برای تحصیل در دوره کارشناسی در اسپانیا در نظر داشته باشند و برای تحصیل در دوره کارشناسی ارائه مدرک دیپلم یکی از الزامات خواهد بود.

کلیه دروسی که در دانشگاه­های اسپانیا تدریس می­ شود به زبان اسپانیایی بوده و داشتن مدرک زبان اسپانیایی به ­عنوان یک امر مهم در خصوص تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا برشمرده می­ شود. متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا بهتر است زبان اسپانیایی را در کشور خود فراگرفته و پس از آن اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا نمایند. متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا ملزم به ارائه نامه پذیرش یکی از دانشگاه­های اسپانیا هستند تا بتوانند ویزای اسپانیا را دریافت نمایند.

دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی اسپانیا را دارند و برای تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا درخواست پذیرش از دانشگاه­های اسپانیا داده­ اند در صورت دریافت پاسخ مثبت اجازه کاردانشجویی را به­ صورت هم‌زمان با تحصیلات خود خواهند داشت. امکان کار دانشجویی به مدت 10 ساعت در طول هفته برای متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی اسپانیا فراهم بوده و افراد می­توانند مبلغی در حدود 8 تا 10 یورو را برای هر ساعت کار به­عنوان دستمزد دریافت کنند.

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد اسپانیا

اغلب دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی اسپانیا را دارند برای اینکه بتوانند در دوره کارشناسی ارشد تحصیلات خود را ادامه دهند ویزای تحصیلی اسپانیا را درخواست می­ دهند. تحصیل در دوره کارشناسی ارشد اسپانیا موجب می­شود تا دانشجویان از نظام آموزشی سطح بالای اسپانیا برخوردار شده و پس از اتمام این مقطع تحصیلی واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در دوره دکتری نیز باشند.

متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا باید دو سال را برای طی کردن دوران تحصیل کارشناسی ارشد در نظر بگیرند. زبانی که برای آموزش دروس دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه­های اسپانیا به کار گرفته می ­شود زبان انگلیسی و اسپانیایی است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا در صورت انتخاب زبان اسپانیایی برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد اسپانیا باید مدارکی را ارائه دهند که نشان­ دهنده تسلط آن­ها بر زبان اسپانیایی است.

دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی اسپانیا را دارند این امکان را دارند که وارد دانشگاه ­های انگلیسی زبان اسپانیا شوند. در این­ صورت متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد اسپانیا باید مدرک 6.5 آیلتس را ارائه داده و به تحصیل در رشته موردنظر خود شوند. متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد اسپانیا اجازه کار دانشجویی به مدت 20 ساعت در هفته را داشته و می­توانند برای هر یک ساعت کار حقوقی در حدود 8 تا 10 یورو را دریافت نمایند.

اسپانیا

Group of graduate students

تحصیل در مقطع دکترا اسپانیا

یکی از راه­های مهاجرت تحصیلی اسپانیا دریافت پذیرش از دانشگاه­ های این کشور جهت تحصیل در مقطع دکترا اسپانیا است. دانشجویان متقاضی باید 5 سال را برای تحصیل در مقطع دکترا اسپانیا در نظر داشته باشند که 2 سال آن مربوط به گذراندن دروس تخصصی بوده و 3 سال نیز به پایان­نامه تحقیقاتی مرتبط با موضوعی خاص تعلق دارد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا باید هزینه زندگی در اسپانیا را نیز مدنظر داشته باشند تا پس از دریافت ویزای مهاجرتی اسپانیا با مشکل مالی مواجه نشوند.

دانشجویانی که متقاضی تحصیل در دوره دکترا اسپانیا هستند باید در نظر داشته باشند که امکان دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه­ محل تحصیل خود را نیز دارند. البته دانشگاه­هایی نیز در اسپانیا وجود دارند که دانشجویان متقاضی تحصیل در دوره دکترا اسپانیا باید شهریه تحصیلی خود را بپردازد. نکته دیگری که موجب تمایل افراد به مهاجرت تحصیلی اسپانیا می­شود دریافت حقوق 2 هزار دلاری برای دانشجویانی است که در مقطع دکترا اسپانیا به تحصیل اشتغال دارند. البته ناگفته نماند دریافت بورسیه تحصیلی مقطع دکترا اسپانیا رقابتی بوده و متقاضیان باید از سطح علمی بالایی برخوردار باشند.

متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا اسپانیا باید در نظر داشته باشند که در صورت تمایل به مهاجرت تحصیلی اسپانیا اجازه کار دانشجویی نیز برای آن­ها فراهم شده و می­ توانند در طول هفته به مدت 30 ساعت کار دانشجویی داشته باشند. میانگین حقوقی که برای این میزان کار دانشجویی متقاضیان می­توانند دریافت کنند بین 8 تا 10 یورو برای هر یک ساعت است که موجب می­شود بخش عمده­ای از هزینه­های زندگی و تحصیل فرد تأمین شود.

شرایط لازم جهت دریافت بورسیه مقطع دکترا اسپانیا

مهاجرت تحصیلی به اسپانیا موجب می­شود تا متقاضیان از امکانات آموزشی موجود در اسپانیا نیز بهره­ مند گردند. یکی از مهم ­ترین امتیازانی که تحصیل در مقطع دکترا اسپانیا دارد برخورداری از بورسیه تحصیلی این دوره است که شرایط ویژه ­ای باید وجود داشته باشد تا متقاضی بتواند بورسیه مقطع دکترا اسپانیا را دریافت کند. یکی از مهم­ترین شرایط لازم جهت دریافت بورسیه مقطع دکترا اسپانیا ارائه مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از جانب دانشجویان متقاضی است که از دانشگاه­ های معتبری دریافت شده است.

دانشجویان متقاضی دریافت بورسیه مقطع دکترا اسپانیا باید مدارکی را ارائه دهند که نشان ­دهنده دانش کافی نسبت به زبان انگلیسی است که حداقل آن اخذ نمره 6.5 آزمون آیلتس می­باشد. ارائه توصیه­نامه از سوی استاد مشاوری که پشتیبانی تز دکترا دانشجو را بر عهده دارد از دیگر شرایط دریافت بورسیه مقطع دکترا اسپانیا به شمار می ­رود. دانشجویانی که تمایل به مهاجرت تحصیلی اسپانیا دارند در خصوص دریافت بورسیه مقطع دکترا می­ توانند در صورت داشتن تألیفات و مقاله­ هایی آن­ها را نیز ارائه دهند و یا تمام موارد عنوان شده را به­ صورت کامل و یکجا داشته باشند.

متقاضیان مهاجرت تحصیلی اسپانیا چنانچه نسبت به زبان انگلیسی و اسپانیایی آشنایی نداشته باشند می­ توانند بدون نیاز به مدرک زبان وارد کشور اسپانیا شده و پس از آن در دوره­ های آموزش زبان اسپانیایی ثبت­ نام نمایند. البته باید این نکته را نیز عنوان کرد که یادگیری زبان اسپانیایی برای متقاضیانی که هیچ­گونه آشنایی با زبان اسپانیایی ندارند حدود 6 تا 10 ماه به طول خواهد انجامید.

مطلب مهاجرت تحصیلی اسپانیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7/feed/ 0
بورسیه دکتری کشور آلمان https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86-german-scholarship/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86-german-scholarship/#respond Tue, 14 Aug 2018 05:11:46 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14184 بورسیه دکتری کشور آلمان بنیاد هینریچ بول این بنیاد بیش از 1000 بورسیه تحصیلی برای افراد با استعداد از سراسر جهان در نظر گرفته است. توضیحات مربوط به این بورسیه آخرین مهلت ثبت نام: 1 سپتامبر 2018 سطح و مقطع دوره تحصیلی: دکتری موضوع مطالعه: تنوع در موضوعات بسیار است ولی در کل در دانشگاه

مطلب بورسیه دکتری کشور آلمان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه دکتری کشور آلمان بنیاد هینریچ بول

این بنیاد بیش از 1000 بورسیه تحصیلی برای افراد با استعداد از سراسر جهان در نظر گرفته است.

توضیحات مربوط به این بورسیه

آخرین مهلت ثبت نام:

1 سپتامبر 2018

سطح و مقطع دوره تحصیلی:

دکتری

موضوع مطالعه:

تنوع در موضوعات بسیار است ولی در کل در دانشگاه علوم کاربردی و هنر این بورسیه

ها ارائه میشود.

محل برگزاری این بورسیه:

کشور آلمان است.

ملیت:

این بورسیه به صورت بین المللی و بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیت نژادی برگزار میشود.

تعداد:

1000 بورسیه در دسترس است.

توضیحات مربوط به بنیاد هینریچ بول:

بنیاد هینریچ بول یا هاینرئیش بول برای ترویج نگرش مثبت نسبت به اهداف پروژه مند در بین دانشجویان، بورسیه هایی در زمینه دموکراسی، محیط زیست و عدم خشونت را ارائه میدهد.

این بنیاد به طور کاملا مستقل عمل میکند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به آزادی روحی فکر میکند. این بنیاد با بیشتر از 30 دفتر و مرکز در هر یک از ایالت های فدرال آلمان از سراسر جهان، دانشجوی دکتری میپذیرد و کمک هزینه های مالی از طریق همین بنیاد به صورت کاملاً مستقل تامین میشود.

شرایط تحصیلی

پیش نیازهای لازم برای پذیرش

تمام مدارک تحصیلی قبل از دکتری:

دانشجویان باید مدارک تحصیلی خود را ارائه بدهند. تمامی مدارک باید مورد تأئید کشور آلمان قرار گرفته باشد.
هدف این بنیاد پشتیبانی بلند مدت از دانشجویان است.
به همین منظور افراد را به طور دقیق تر بررسی و به گروههای خاص تقسیم میکند از جمله دانش آموزان نسل اول، زمان، اعضای اقلیت های قومی و …

موضوعات پژوهشها به موضوعات STEM (علم، فن آوری، مهندسی، ریاضی) و تمرکز بر علوم زیست محیطی (حفاظت از محیط زیست، انرژی های تجدید پذیر، آب و هوا و غیره) مطالعات اقتصادی و حقوقی، روزنامه نگاری و مطالعات هنری میپردازد.

پایان نامه و موضوع مورد بررسی در آن تاثیر به سزایی در پذیرش افراد در این بورسیه دارد.
گروه پژوهشی هینریچ بول به بررسی هرچه دقیقتر پایان نامه ها میپردازد.
دوره به زبان انگلیسی برگزار میشود، پس برای دانشجویانی که انگلیسی زبان مادریشان نیست، ارائه مدرک در این زمینه اجباری میباشد، حتی آلمانی ها.

روش و نحوه درخواست

مدارک مورد نیاز:

فرم درخواست کمک هزینه تحصیلی
مجموعه اسناد کاربردی به صورت نسخه PDF
متقاضیان خارجی (خارج از آلمان) ارائه شده مدرک زبان آلمانی
نمونه کار
گواهی تأئید مدارک افراد در آلمان

برای اطلاعات بیشتر به لینک بورسیه مراجعه فرمائید.

 

مطلب بورسیه دکتری کشور آلمان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86-german-scholarship/feed/ 0
بورسیه تحصیلی کشور انگلستان https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-england-scholarship/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-england-scholarship/#respond Tue, 14 Aug 2018 04:23:24 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14176 بورسیه تحصیلی کشور انگلستان دانشگاه برونل انگلیس   دانشگاه برونل واقع در غرب لندن،منطقه آکسبریچ انگلستان است. این دانشگاه در سال ۲۰۱۸ رتبه می ۳۳۳ جهانی را به خود اختصاص داده است و از برجسته‌ترین دانشگاه‌های کشور انگلستان محسوب می‌شود.   دانشگاه برزیل شامل ۳ دانشکده و ۳ موسسه تحقیقاتی می‌شود. 1- دانشکده مهندسی و

مطلب بورسیه تحصیلی کشور انگلستان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه تحصیلی کشور انگلستان دانشگاه برونل انگلیس

 

دانشگاه برونل واقع در غرب لندن،منطقه آکسبریچ انگلستان است.
این دانشگاه در سال ۲۰۱۸ رتبه می ۳۳۳ جهانی را به خود اختصاص داده است و از برجسته‌ترین دانشگاه‌های کشور انگلستان محسوب می‌شود.

 

دانشگاه برزیل شامل ۳ دانشکده و ۳ موسسه تحقیقاتی می‌شود.

1- دانشکده مهندسی و طراحی و علوم فیزیکی
2-دانشکده مدیریت، هنر ، علوم اجتماعی
3- دانشکده بهداشت و علوم زندگی

توضیحات مربوط به این بورسیه تحصیلی :

موضوع مورد مطالعه، در زمینه‌های تحقیقاتی زیر افراد برای این بورسیه پذیرفته می‌شوند.
1- انرژی پایدار برای کشورهای در حال توسعه
2- مداخلات تغییر رفتار، برای بهبود سلامت عمومی و انسجام اجتماعی
3- توسعه پایدار و مدیریت منابع انسانی
4- بررسی خطرات جهانی و انعطاف پذیری

مقطع بورسیه:

فوق دکتری

آخرین مهلت ثبت ‌نام:

۳۱ اوت ۲۰۱۸

تعداد بورسیه:

4 تا بورس تحصیلی موجود می‌‌باشد.

مبلغ مورد بورسیه:

حقوق و دستمزد از 38/ 779 E پوند تا E 49/888 پوند شرایط تحصیلی در این بورسیه.

متقاضیان باید حتما مدارک زیر را داشته باشند:

* دکتری در یک رشته مرتبط با رشته‌های فوق‌الذکر.
* شواهد حاصل از تحقیقات به صورت نوشتاری در نشریات علمی
* دارا بودن شهرت بین‌المللی برای زمینه‌های تحقیق.

تجربه‌های لازم برای کسب این فرصت بورسیه:

۱- شواهد و مدارکی دال به اینکه خود سواد فناوری اطلاعات را از جمله اکسل داراست.
2- شواهد و مدارکی برای به اینکه فرد مشارکت فعال در برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی دارد (حداقل تا ۳ سال گذشته معتبر است)
3- تجربه برنامه‌ریزی و آماده سازی و مذاکره به صورت مستقیم و غیر مستقیم با توجه به تأمین اعتبار مالی
4- تجربه کار با کشورهای در حال توسعه

مهارت‌ها و توایی‌های فرد:

– مهارت‌های ارتباطی به صورت شفاهی و نوشتاری
به ویژه زمانی که در حال توضیح نتایج تحقیق است.
– توانایی طراحی کلمات به صورت ابتکاری
– توانایی برقرار ارتباط و همکاری بدون در نظر گرفتن مرزهای فرهنگی
– توانمندی بالا زمینه مسائل توسعه جهانی، استراتژی کمک دولت انگلستان و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد

یکی از اصلی‌ترین الزامات برای کسب این بورسیه ارائه مدرک زبان در سطح c می‌باشد.

نحوه ارسال درخواست به صورت آنلاین است.

برای اطلاعات بیشتر به لینک بورسیه این دانشگاه مراجعه فرمایید.

مطلب بورسیه تحصیلی کشور انگلستان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-england-scholarship/feed/ 0
موسسه ESMT برلین https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d9%87-esmt-%d8%a8%d8%b1%d9%84%db%8c%d9%86/ https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d9%87-esmt-%d8%a8%d8%b1%d9%84%db%8c%d9%86/#respond Mon, 13 Aug 2018 14:14:26 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14168 موسسه ESMT برلین در کشور آلمان این موسسه توسط 25 شرکت و هم چنین موسسات جهانی برجسته تأسیس شد. این مدرسه کسب و کار بین المللی مدرک تحصیلی تمام وقت در تمام مقاطع کارشناسی ارشد در رشته های مدیریتی در سه موضوع اصلی، رهبری، نوآوری و تحلیل برای تقویت حس مسئولیت پذیری رهبری در کشورهای در

مطلب موسسه ESMT برلین برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
موسسه ESMT برلین در کشور آلمان

این موسسه توسط 25 شرکت و هم چنین موسسات جهانی برجسته تأسیس شد. این مدرسه کسب و کار بین المللی مدرک تحصیلی تمام وقت در تمام مقاطع کارشناسی ارشد در رشته های مدیریتی در سه موضوع اصلی، رهبری، نوآوری و تحلیل برای تقویت حس مسئولیت پذیری رهبری در کشورهای در حال توسعه ارائه میدهد.

توضیحاتی در مورد این بورسیه

موضوع:

بورسیه تحصیلی فوق لیسانس رشته MBA

درآمد و هزینه این بورسیه:

برای دانشجویان رشته MBA حدوداً E 43.500 به صورت سالانه پرداخت میشود.

تعداد بورسیه:

فقط 5 بورس

محل برگزاری:

کشور آلمان

آخرین مهلت ثبت نام:

30 سپتامبر 2018

شرایط پذیرش این بورسیه:

این بورسیه برای کشورهای در حال توسعه در دسترس است. اسامی کشورهای مورد قبول در زیر نوشته شده است.

افغانستان، الجزایر، آرژانتین، ارمنستان، آذربایجان، باهاما، بحرین، بنگلادش، بلاروس، بلیز، بوسنی و هرزگوین، برزیل، بروئنی، بلغارستان، بورکینافاسو، برمه، بروندی، کامبوج، کامرون، کیپ ورد، جمهوری آفریبای مرکزی، چاو، شیلی، چین، کلمبیا، کومور، جمهوری دموکراتیک کنگو، کاستاریکا، ساج عاج، کرواسی، دومینیکا، اکوادور، مصر، السالوادور، گینه استوایی، اتیوپی، گرجستان، غنا، مجارستان، اندونزی، هند، ایران، عراق، اردن، قرقیزستان، لتونی، لبنان، مغولستان، قطر، سوریه، تاجیکستان، تایلند، توگو، تونس، ترکیه، ترکمنستان، اوکراین، اروگوئه، ازبکستان، ویتنام

شرایط ورود:

دارا بودن شرایط زیر برای متقاضیان این بورسیه الزامی است:

نمرات GMAT و GRE قوی

نمرات و مدرک زبان انگلیسی قوی
حداقل نمره زبان فرد IELTS ، 7 برای تمام مهارتها
حداقل نمره زبان فرد TOFEL ، 95 میباشد.
متقاضیان MBA باید مدرک لیسانس دهند.
حداقل 3 سال تجربه کار به صورت حرفهای
برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه فرمایید.

مطلب موسسه ESMT برلین برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d9%87-esmt-%d8%a8%d8%b1%d9%84%db%8c%d9%86/feed/ 0
بورسیه در کشور اتریش https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4-scholarship-in-austria/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4-scholarship-in-austria/#respond Mon, 13 Aug 2018 07:12:37 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14157 بورسیه تحصیلی در کشور اتریش موضوع مورد بورسیه در زمینه روشهای منطقی در علوم کامپیوتر سطح بورسیه دکتری اخرین مهلت ثبت نام برای این بورسیه 31 اوت 2018-08-09   این بورسیه توسط FWF از نظر مالی تأمین میشود و در 3 دانشگاه اتریش برگزار میشود. دانشگاه های برگذار کننده دانشگاه تکنولوژی وین TV Wien دانشگاه

مطلب بورسیه در کشور اتریش برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه تحصیلی در کشور اتریش

موضوع مورد بورسیه

در زمینه روشهای منطقی در علوم کامپیوتر

سطح بورسیه

دکتری

اخرین مهلت ثبت نام برای این بورسیه

31 اوت 2018-08-09

 

این بورسیه توسط FWF از نظر مالی تأمین میشود و در 3 دانشگاه اتریش برگزار میشود.

دانشگاه های برگذار کننده

دانشگاه تکنولوژی وین TV Wien
دانشگاه گیتس تکنولوژی
دانشگاه یوهان کیلر

این رشته جزء رشته های ترکیبی محدود میشود که با مفاهیم زیر نقاط مشترک زیادی دارد.
منطق محاسباتی
پایگاه دادهها و هوش مصنوعی
تایید کامپیوتر

دامنه های کاربردی جدید مثل: سیستمهای فیزیکی سایری، سیستمهای امنیت و حریم خصوصی

تعداد بورسیه های موجود

16 تا

ملیت این بورسیه

این بورسیه برای تمام ملیت ها در دسترس است.

شرایط تحصیل این بورسیه

ارائه مدرک زبان انگلیسی برای این بورسیه الزامی است و متقاضیان باید حداقل نمرات زیر را دارا باشند .
نمره تافل (ToEFL) حداقل 550 کتبی و 81 به صورت آنلاین
نمره ایتلس (IELTS) حداقل 6 به بالا
و CAE در سطح B به بالا

متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن در رشته های علوم کامپیوتر ریاضی یا رشته های مرتبط.

نحوه درخواست برای این بورسیه

برای قدم اول لطفا فرمها را درخواست کنند بعد آنها را دانلود کنید.
بعد از ان فرمهای پر شده را برای دانشگاه ارسال کنید.
فرمها به صورت PDF است و باید در قالب PDF ارسال شود.

تمام اسناد و مدارک تحصیلی را به صورت PDF پیوست کنید که شامل
* مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس به همراه ریز نمرات
و توضیحاتی مورد درجه بندی سطح نمرات در ان کشور
* خلاصه دیپلم
* خلاصه پایان نامه در مقطع ارشد
* رزومه
* انگیزه نامه
* حداقل 2 توصیه نامه
* گواهی یا مدرک زبان انگلیسی
* اسکن گذرنامه
*رونوشت رسمی از گواهینامه مدارک
* اختیاری، ارائه ی پیشنهادهای لازم برای تحقیق در پروژه های احتمالی

گرفتن پذیرش در این بورسیه به صورت رقابتی است و تمام تلاش خودمان انجام میدهیم که به صورت کاملاً عادلانه و با در نظر گرفتن تمام جوانب از بین افراد متقاضی بهترین گزینه ها را انتخاب بکنید.
برای اطلاعات بیشتر به لینک دانشگاه ها مراجعه فرمایید.

مطلب بورسیه در کشور اتریش برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4-scholarship-in-austria/feed/ 0
استرالیا https://arianaabroad.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-australia/ https://arianaabroad.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-australia/#respond Mon, 13 Aug 2018 06:26:52 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14154 مهمترین شهرهای استرالیا استرالیا کوچکترین قاره و یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که در میان اقیانوس هند و اقیانوس آرام در نیمکره جنوبی زمین واقع شده است. پایتخت استرالیا، «کانبرا» در جنوب شرقی این کشور و در میان دو شهر بزرگ «سیدنی» و «ملبورن» قرار دارد. استرالیا دارای دولت فدرال است که شامل یک

مطلب استرالیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
مهمترین شهرهای استرالیا

استرالیا کوچکترین قاره و یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که در میان اقیانوس هند و اقیانوس آرام در نیمکره جنوبی زمین واقع شده است. پایتخت استرالیا، «کانبرا» در جنوب شرقی این کشور و در میان دو شهر بزرگ «سیدنی» و «ملبورن» قرار دارد.

استرالیا دارای دولت فدرال است که شامل یک دولت مرکزی و دولتهای ایالتی میباشد ایالات کشور استرالیا عبارتند از : نیوساوت ولز، ویکتوریا، کویینزلند، استرالیای جنوبی، استرالیای غربی و تاسمانیا

این کشور دارای دو فرمانداری شمالی و فرمانداری پایتخت نیز میباشد. استرالیا از لحاظ وسعت و گستردگی تا حدودی شبیه ایالات متحده امریکا است با این تفاوت که این کشور تنها 20 میلیون نفر جمعیت دارد با نرخ رشد جمعیتی پایین و اگر مشارکت مهاجرین نبود نرخ رشد جمعیت این کشور منفی بود. به دلیل بیابانی بودن نواحی مرکزی اکثر جمعیت شهرنشین این کشور در نوار ساحلی ساکن هستند.

مهمترین شهرهای استرالیا عبارتند از: سیدنی، کانبرا، ملبورن، پرت، پرسین ، آداید، داروین و گلدکاست.

کانبرا

پایتخت استرالیا شهر کانبرا میباشد که پارلمان و مقر نخست وزیر استرالیا در این شهر واقع شده است اگرچه کانبرا در قیاس با شهرهای سیدنی و بلورن شهر کوچکی است؛ در حدود 403 هزار نفر جمعیت دارد و بزرگترین شهر غیرساحلی استرالیا و همینطور همنشین شهر بزرگ این کشور میباشد.

آب وهوای کانبرا نسبتاً معتدل و بیشترین بارندگی این شهر در ماه مارس است.

شهر کانبرا در حدود 100 سال قدمت دارد و یکی از زیباترین، پاکیزه ترین و امنترین پایتخت های دنیا میباشد. بسیاری از رویدادهای ملی استرالیا مانند فستیوال موسیقی، فستیوال گل و فستیوال بالنها در شهر کانبرا صورت میپذیرد. دانشگاه ملی استرالیا با رنکینگ 24 جهانی در شهر کانبرا قرار دارد.

سیدنی

شهر سیدنی مرکز ایالت نیوساوت ولز و یکی از بزرگترین شهرهای استرالیا است.
سیدنی یکی از پویاترین شهرهای جهان با استانداردهای بالای زندگی میباشد که در ساحل جنوب شرقی استرالیا واقع شده است. سیدنی در بیشتر روزهای سال آب و هوای معتدلی دارد و شرایط مناسبی برای زندگی دارد.

علاوه بر این سیدنی قطب سیاسی و اقتصادی استرالیاست «آپراهاوس» سیدنی به سبب معماری منحصر به فرد آن که شبیه بادبان میباشد به نمادی برای این شهر مبدل گشته است. این شهر در حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد که درصد بالایی از ان را مهاجران تشکیل میدهند.

 

ملبورن

ملبورن پایتخت ساحلی ایالت ویلتوریا و دومین شهر بزرگ استرالیا است.شهر ملبورن به مدت 26 سال ، بین سالهای 1927 – 1901 پایتخت استرالیا بود. این شهر بزرگترین سیستم تراموا را در خارج از اروپا و چهارمین را در جهان دارد.

شهر مبلورن بیش از 4.5 میلیون نفر جمعیت دارد و محل سکونت بیشترین مهاجران ایتالیایی و یونانی میباشد. تا سال 2014 حدود 38 درصد جمعیت این شهر را مهاجران تشکیل میدادند. شهر ملبورن دارای آب و هوای بسیار متغیری است و شما ممکن است در یک روز چهار فصل را در این شهر تجربه کنید.

این شهر بیشترین تعداد رستوران ها و کافه ها را نسبت به جمعیت خودش در جهان دارا است. دانشگاه ملبورن با رنکینگ 39 جهانی در این شهر قرار دارد.

 پرت

شهر پرت مرکز ایالت استرالیای غربی است و در حدود 5/2 میلیون کیلومتر مربع وسعت دارد. که تقریباً معادل مساحت اروپای غربی است. این استان حدود 5/2 میلیون نفر جمعیت دارد که بیشتر این جمعیت در شهر پرت ساکن هستند.

شهر پرت در اغلب روزهای سال آفتابی است دانشگاه مورداک در مرکز این شهر واقع شده است. در سال 2016 این شهر هفتمین مکان مناسب دنیا برای سکونت بر اساس معیارهای بهداشتی ، فرهنگی ، محیط زیست، تحصیلات و زیرساخت های زندگی شناخته شده است.

بریسین

شهر بریسین مرکز ایالت کویینزلند، دومین ایالت بزرگ استرالیا میباشد. علاوه بر این برسین سومین شهر بزرگ استرالیا نیز هست. آب و هوای بریسین نیمه استوایی و در اغلب روزهای سال آفتابیست. جمعیت بریسین در حدود 106 میلیون نفر بوده و با وجود سه دانشگاه مطرح، بالاترین نسبت جذب دانشجو را در سایت QS دارا میباشد. به دلیل وجود سیستم حمل و نقل مناسب این شهر مورد توجه دانشجویان است.

آدلاید

آدلاید مرکز ساحلی ایالت استرالیای جنوبی است ساکنین این شهر از فرهنگ ها و قومیت های متفاوتی هستند. این شهر در حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد و توسط رودخانۀ تورنز به 2قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است. دانشگاه آدلاید بارنکینگ 109 بهترین رنکینگ را در میان دانشگاه های جنوب استرالیا دارا میباشد.

درآمد ماهیانه و همینطور هزینه های زندگی در شهر آدلاید سطح نسبتاً پایینتری از دیگر کشورهای استرالیا دارد و شرایط کار و زندگی در این شهر به مراتب از شهرهای دیگر استرالیا پایینتر است. البته بیزینس ها و صنایع مهمی مثل صنایع دفاعی در شهر آدلاید حضور دارند.

از دیگر صنایع مهم میتوان به صنایع بهداشی، صنایع خرد و بخش تولید اشاره کرد، اگرچه متأسفانه وجود این صنایع در بالا بردن سطح اقتصادی شهر آدلاید موفق نبوده اند و این شهر همچنان از نرخ بالای بیکاری در قیاس با سایر شهرهای استرالیا رنج میبرد.

داروین

داروین مرکز و پایگاه مرزی پیشین فرمانداری شمالی استرالیا است.علاوه بر این شهر داروین دروازه ای به پارک ملی (کاکادو) نیز میباشد. داروین دارای دو فصل خشک و مرطوب میباشد. دمای هوا در فصل مرطوب نسبتاً بالا و در فصل خشک نسبتا پایین است.

به دلیل کوچک بودن شهر داروین موقعیت های شغلی کمتری نسبت به سایر شهرهای بزرگ استرالیا در این شهر موجود است. با این وجود به دلیل موقعیت این شهر که نسبتاً از سایر شهرهای استرالیا دورتر میباشد. شرکتها معمولاً برای یافتن نیروی کار مناسب دچار مشکل میشوند.

نتیجه امکان یافتن موقعیتهای مناسب شغلی در این شهر وجود دارد حتی برای افرادی که مهارت کافی ندارند. در طول فصل خشک به دلیل هجوم توریستها موقعیتهای شغلی کمتر و در طول فصل مرطوب یافتن شغل مناسب سهلتر است.

گلدکاست

شهر گلدکاست در جنوب بریسین در ساحل شرقی استرالیا واقع شده است.گلدکاست به دلیل وجود سواحل شنی طولانی و راهنما و کانالهای آبی متعدد شهری مشهور میباشد. علاوه بر این گلدکاست دارای پارکهای تفریحی و موضوعی متنوعی میباشد.

جمعیت گلدکاست در حدود 600 هزار نفر میباشد و این شهر ششمین شهر بزرگ استرالیا است. با توجه به جمعیت محدود این شهر ، موقعیتهای کاری کمتری نیز در دسترس است.
گلد کاست مقصد گردشگران بسیاری است و در نتیجه صنعت هتلداری در این شهر رونق ویژه ای داد و رشته مدیریت هتل یکی از رشته های پرطرفدار در دانشگاه های گله کاست میباشد.

مطلب استرالیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-australia/feed/ 0
بورسیه تحصیلی دانشگاه وینیگ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88%db%8c%d9%86%db%8c%da%af-winning-university-scholarship/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88%db%8c%d9%86%db%8c%da%af-winning-university-scholarship/#respond Sun, 12 Aug 2018 06:13:03 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14140 بورسیه تحصیلی دانشگاه وینیگ کمک هزینه تحصیل برای دانشجویان کارشناسایی و کارشناسی ارشد موضوع بورسیه بورسیه تحصیلی برای رهبران جهانی می‌باشد. آخرین مهلت ثبت‌نام بورسیه ۱اکتبر ۲۰۱۸ برای ترم زمستان است. کمک هزینه‌های این بورسیه برای هر مقطع و دوره به طور جداگانه مطابق لیست زیر تعریف شده است. برنامه زبان انگلیسی: ۳۵۰۰ دلار دوره‌های

مطلب بورسیه تحصیلی دانشگاه وینیگ برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه تحصیلی دانشگاه وینیگ

کمک هزینه تحصیل برای دانشجویان کارشناسایی و کارشناسی ارشد

موضوع بورسیه

بورسیه تحصیلی برای رهبران جهانی می‌باشد.

آخرین مهلت ثبت‌نام بورسیه

۱اکتبر ۲۰۱۸ برای ترم زمستان است.

کمک هزینه‌های این بورسیه برای هر مقطع و دوره به طور جداگانه مطابق لیست زیر تعریف شده است.

برنامه زبان انگلیسی: ۳۵۰۰ دلار
دوره‌های حرفه‌ای و تحصیلات تکمیلی کاربردی: ۳۵۰۰ دلار
کارشناسی و کارشناسی ارشد: ۵۰۰۰ دلار
تعداد بورسیه‌های تعریف شده در سال جاری: ۱۵ بورس تحصیلی

ملیت بورسیه

بدون هیچ محدودیت جغرافیا و نژادی است و برای تمام متقاضیان بین‌المللی در دسترس است.
بیش از ۱۵% از دانشجویان دانشگاه وینیسیک را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دهند.

روش‌های مختلف زیادی برای تأمین بودجه این بورسیه تعریف شده است.
تمام دانشجویان تمام وقت و نیمه وقت واجد شرایط، بورسیه تحصیلی را دریافت می‌کنند.

دانشگاه وینیگ یک دانشگاه عمومی در ایالت مانیتو با کاناداست که شامل دانشکده‌های هنر، اقتصاد،علوم زیست شناسی و سلامت کاربردی می‌شود.

شرایط تحصیلی

شرایط ورود: کاندیداها باید معیارهای زیر را دارا باشند.
* میانگین معدل باید معادل % 80 از کل نمره باشد.
* ویژگی‌های یک رهبر استثنایی را دارا باشند.
* درخواست پذیرش خود را طبق تاریخ مدنظر در مهلت ذکر شده ارسال کنند.

الزامات زبان انگلیسی

حداقل نمره زبان در آزمون IEltS، b.s باشه
حداقل نمره زبان در آزمون کمبریچ انگلیسی – پیشرفته (CAE)، حداقل درجه c باشه.
حداقل نمره زبان در آزمون centest با میانگین نمره 4.5 در تمام مهارت‌ها باشه.
و روش‌های مختلف دیگر،که برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه فرمایید.

روش درخواست

برنامه‌ها، فرم‌ها و مدارک باید از طریق بیست برای دانشگاه ارسال شود.
انگیزه نامه شخصی فرد باید شامل ویژگی‌های کلی شخصیت رهبری فرد باشد،که شامل ۲۵۰ تا ۵۰۰ کلمه است.

رزومه یا به عبارت اصطلاحی C ۷ با توجه به سوابق رهبری فرد ارائه شود.
که شامل سوابق کاری و فعالیت‌های گسترده . اجتماعی فرد می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر به لینک بورسیه دانشگاه وینیک مراجعه فرمایید.

مطلب بورسیه تحصیلی دانشگاه وینیگ برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88%db%8c%d9%86%db%8c%da%af-winning-university-scholarship/feed/ 0
بورسیه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه بوستون https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d9%85%d9%82%d8%b7%d8%b9-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d9%85%d9%82%d8%b7%d8%b9-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af/#respond Sun, 12 Aug 2018 05:22:17 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14137 بورسیه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه بوستون دانشگاه بوستون واقع در بوستون، ماساچوست، یکی از دانشگاه های غیررسمی کشور امریکا است تعداد بورس تحصیلی تعریف شد، 20 عدد است. ملیت بورسیه، برای شهروندان آمریکا و افراد بین المللی که بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیت نژادی یا دینی و جغرافیایی، برای تمام افراد

مطلب بورسیه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه بوستون برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه بوستون

دانشگاه بوستون واقع در بوستون، ماساچوست، یکی از دانشگاه های غیررسمی کشور امریکا است تعداد بورس تحصیلی تعریف شد، 20 عدد است.

ملیت بورسیه، برای شهروندان آمریکا و افراد بین المللی که بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیت نژادی یا دینی و جغرافیایی، برای تمام افراد قابل دسترس میباشد.آخرین مهلت برای ثبت نام در این بورسیه، 1 دسامبر 2018 میباشد.

شرایط تحصیلی

شرایط ورود: دانشگاه بوستون حدود 20 دانشجو برجسته را جهت فرصت این این بورسیه میپذیرد.
دانشجویان متقاضی باید دارای متوسط نمره عالی در کل طول دوره تحصیل خود باشند.
علاوه بر نمرات عالی دانشجویان، آنها باید به لحاظ ذهنی خلاق و دارای دیدگاه ها و تجارب بیش از حد معمول باشند.

رقابتی سختی برای کسب این بورسیه برقرار است که با توجه به گرایش رشته های افراد متفاوت است.
دارا بودن مدرک زبان برای دانشجویانی که زبان مادریشان انگلیسی نیست اجباری میباشد.

روش درخواست

دانشگاه بوستون با در نظر گرفت اعتماد بالا بر تک افراد متقاضی شرایط زیر را تعریف کرده است.

* ارائه دیدگاههای خوب سیاسی و اجتماعی و هنری به همراه استدلال دلایل نظری خود و تشکیل پرسش و پاسخهای احتمالی در رشته مورد نظر که باید شامل 600 کلمه یا کمتر باشد.

* حضور در موقعیتهای تحقیقاتی DNA و همکاری پژوهشی در زمینه اصلاح ژنتیک و ایجاد انسولین در سلول های اصلاح شده ژنتیکی و ژنوم انسانی بحث در مورد ساختار DNA موجود درک و موزوم های انسانی و پیش بینی های مربوط به فرزندان احتمالی از جملات صفات و شرایط فیزیکی و ایجاد تحقیقاتی کامل در زمینه تاثیرات شرایط محیطی بر اخلاق و عملکرد فرزند احتمالی.

کشورهای زیادی در حال حاضر در حال ساخت “سلاح ربات” هستند تا اهداف خود را بدون دخالت انسانی پیش ببرند با توجه به تغییرات و پیشرفتهای تکنولوژیکی منتقدان بر این باورند که در هر دو جهت اخلاقی و استراتژیک انسان باید به طور مستقیم درگیر شود.

* مقاله کوتاهی شامل 300 کلمه و بیشتر باید ارائه شود که شامل رزومه فرد نیست و فقط در مورد ایده های ذهنی و سوال فرد است.

مطلب بورسیه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه بوستون برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d9%85%d9%82%d8%b7%d8%b9-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af/feed/ 0
تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%88%db%8c-studying-at-scandinavian-universities/ https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%88%db%8c-studying-at-scandinavian-universities/#respond Sun, 12 Aug 2018 04:46:20 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14131 تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی اگر شما قصد ادامه تحصیل در اروپا دارید، حتما به فکر تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی هم باشید و باید دانشگاه های اسکاندیناوی را قطعاً در فهرست خود داشته باشید. حمایت از تحقیق و نوآوری اگر در یک کلمه قصد جمع بندی کشورهای اسکاندیناوی را داشته باشیم. نوآورانه کلمه بسیار

مطلب تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی

اگر شما قصد ادامه تحصیل در اروپا دارید، حتما به فکر تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی هم باشید و باید دانشگاه های اسکاندیناوی را قطعاً در فهرست خود داشته باشید.

حمایت از تحقیق و نوآوری

اگر در یک کلمه قصد جمع بندی کشورهای اسکاندیناوی را داشته باشیم. نوآورانه کلمه بسیار مناسب است. که میتوان برای این دسته از کشورها استفاده کرد. در نظرسنجی جهانی برای سنجش اینکه چه کشورهایی نوآورانه هستند: سوئد در جایگاه دوم، دانمارک در مرتبه ششم، فنلاند در جایگاه هشتم، کشور ایسلند رتبه 13 و نروژ جایگاه نوزدهم را به خود اختصاص داده اند.

این ویژگی های ملی در دانشگاه های منطقه منعکس شده است که بسیاری از انها تمرکز زیادی بر تحقیق و نوآوری دارند، از جمله این حمایت ها میتوان به حمایت از دانشجویان بین المللی در راستای توسعه ایده های خود اشاره کرد.

یک نمونه از حمایتها را میتوان به ABOUT Helsinki Think که در فنلاند واقع شده است اشاره کرد که یک طرح ابتکاری در همکاری با دولت شهر است.. این مرکز نوآوری اختصاصی با هدف جمع آوری دانشجویان و کارآفرینان پیشرو، به دنبال روند تبدیل ایده های خوب به شرکتهای تجاری است.

در همین راستا کارل فردریک مایلز، معاون مدیر امور دانشجویی و روابط بین الملل سوئد میگوید.
حمایت از تحقیقات و نوآوری زمینه سیستم آموزش عالی کشور است. دانشگاههای سوئد تمرکز اصلی خود را برای کارهای گروهی بنا نهاده است و دانشجویان ر ا برای اهداف خودشان مسئول میکند. این اتفاق زمینه نوآوری را افزایش میدهد.

برخی از برترین دانشگاه های جهان

تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی وابسته به رعایت، شرایط هر دانشگاه میباشد که دانشجویان در صورت ارائه مدرک خود میتوانند برای دانشگاه های برتر اقدام نمایند. در رتبه بندی جهانی که در سال 2019 صورت گرفت. 27 دانشگاه از کشورهای اسکاندیناوی در 500 دانشگاه برتر دنیا قرار داشتند که به شرح زیر میباشد.

فنلاند 10 دانشگاه
سوئد 8 دانشگاه
دانمارک 5 دانشگاه
نروژ 4 دانشگاه

تعداد اعلام شده از دانشگاه های برتر کشورهای اسکاندیناوی در مقایسه با کشورهایی مثل آلمان، انگلستان و آمریکا بسیار پایین میباشد. اما این موضوع عمدتاً به این علت است که کشورهای شمال اروپا جمعیت کمتری را دارند و به همین علت دانشگاههای کمتری دارند. بطور مثال جمعیت کشورهایی مثل سوئد، نروژ، دانمارک و فنلاند کمتر از نصف جمعیت در کشور انگلستان است.

برای افرادی که میخواهند در یکی از برترین دانشگاههای اسکاندیناوی تحصیل کنند، رتبه بندی جهانی نقطه شروع مناسبی برای انتخاب دانشگاه میباشد. اما برای انتخاب اصلح تر باید به معیارهای دیگر هم توجه کرد. برخی از مشهورترین دانشگاه های اسکاندیناوی در واقع در لیست کلی قرار نگرفته اند، زیرا آنها به اندازه کافی برای رعایت معیارهای ورود به این حرفه تخصصی هستند.

 

نمونه هایی از این دانشگاهها مثل دانشکده اقتصاد سوئد در استکهلم که در سطح جهانی شناخته شده است.

بسیاری از دانشگاههای اسکاندیناوی فرصت انتخاب برای تحصیل به زبان انگلیسی را ارائه میدهند، بطور مثال کشور سوئد تقریبا! 100 برنامه آموزشی به زبان انگلیسی در سطح کارشناسی و بیش از 900 برنامه در سطح کارشناسی ارشد دارد.

موسسات و دانشگاههای دانمارک بیش از 700 دوره به زبان انگلیسی و موسسات فنلاند بیش از 450 دوره به زبان انگلیسی ارائه میدهند.

موسسه زبان آریانا پارس با ارائه دوره های4 و 8 ماهه آمادگی آزمون ایلتس در کمترین زمان ممکن، بهترین نمرات را تضمین میکند.

 

شیوه زندگی

فراتر از دانشگاه ها ، جذابیت بیشتر در شیوه زندگی مردم کشورهای اسکاندیناوی است. این کشورها ممکن است از اقیانوس های جذاب دنیا برخوردار نباشند. اما برای کیفیت زندگی، سیستم های پشتیبانی اجتماعی بسیار پیشرفته و رهبری در مسائل برابری جنسیتی و سیاستهای محیط زیستی، شناخته شده اند.

کشورهای اسکاندیناوی در رتبه بندی کیفیت های جهانی از شاخص زندگی، در رتبه های بالایی برخوردار میباشند و همچنین کشور دانمارک کشور در دنیاست که نشان دهنده میزان رضایت مردم است.

 

 هزینه های تحصیل

در دانمارک، هزینه تحصیل برای دانشجویان اتحادیه اروپا رایگان و دانشجویان بینالمللی بین 6 تا 16 هزار یورو در سال را باید پرداخت کنند.

در فنلاند، دانشجویان عضو اتحادیه اروپا هزین های را برای تحصیلات خود در دانشگاه های برتر کشور فنلاند پرداخت نمیکنند. دانشجویان بین المللی برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشدی که به زبان انگلیسی است در حدود 4 تا 18 هزار یورو باید پرداخت کنند.

در کشور نروژ شرایط متفاوت است. بصورتی که دانشجوبان بین المللی میتوانند بصورت رایگان در دانشگاه های این کشور تحصیل کند و فقط هزینه های ناچیز که کمتر از 100 یورو است را پرداخت کنند. لازم به ذکر است که دانشگاه های خصوصی کشور نروژ دارای هزینه های تحصیلی میباشند که تعداد آنها بسیار محدود میباشد.

کشور سوئد، تحصیلات خود را برای دانشجویان بین المللی رایگان در نظر گرفته است. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشگاههای اسکاندیناوی علی الخصوص سوئد باید هزینه های معادل 6 تا 16 هزار یورو را پرداخت کنند.

دوره های دکترا در دانشگاه های اسکاندیناوی رایگان بوده و دانشجویان میتوانند از بورسیه های اعلام شده، بهره مند شوند.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه های برتر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه آریانا پارس بوده و سرلوحه عملکرد آن آن نیز خواهد بود.

مطلب تحصیل در دانشگاه های اسکاندیناوی برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%88%db%8c-studying-at-scandinavian-universities/feed/ 0
برنامه مدرسه کسب و کار https://arianaabroad.com/%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%da%a9%d8%a7%d8%b1-business-school-program/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%da%a9%d8%a7%d8%b1-business-school-program/#respond Sat, 11 Aug 2018 11:17:49 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14120 برنامه مدرسه کسب و کار اگر بدنبال تحصیل یا اطلاع از برنامه مدرسه کسب و کار را دارید، میتوانید با خواندن مطلب ماروالذکر اطلاعات کافی را بدست آورید. چندین سوال متداول برای انتخاب مدرسه مناسب را مورد بررسی قرار میدهیم. دوره های ارائه شده در مدارس کسب و کار تعداد زیادی از رشته های تحصیلی

مطلب برنامه مدرسه کسب و کار برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
برنامه مدرسه کسب و کار

اگر بدنبال تحصیل یا اطلاع از برنامه مدرسه کسب و کار را دارید، میتوانید با خواندن مطلب ماروالذکر اطلاعات کافی را بدست آورید. چندین سوال متداول برای انتخاب مدرسه مناسب را مورد بررسی قرار میدهیم.

دوره های ارائه شده در مدارس کسب و کار

تعداد زیادی از رشته های تحصیلی در مدارس کسب و کار ارئه میشود و که برخی از انها شامل لیست زیر میباشد.
حسابداری
فناوری کسب وکار
ارتباطات
اقتصاد
تجارت بین المللی
علوم مدیریتی
بازاریابی
آمار
جامع شناسی
روابط عمومی
منابع انسانی

برخی از مدارس کسب و کار به دانشجویان اجازه تحصیل در دو رشته هم زمان را میدهد و دانشجویان میتوانند برای دوره های مختلف اقدام کنند.

مقاطع مختلف کسب و کار

اغلب مدارس دوره های خود را در مقطع کارشناسی ارائه نمیدهند. زیرا مدارس تجاری به طور عمده برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی تنظیم میشوند. بصورت معمول استثنائی وجود دارد که نمیتوان اشاره نکرد از همین رو امکان تحصیل در مقطع کارشناسی هم امکانپذیر میباشد.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش

بصورت کلی هر یک از مدارس کسب و کار شرایط بخصوصی را برای پذیرش خود مطرح و طلب میکنند ولی میتوان ساختار درخواست برنامه مدرسه کسب و کار را بصورت کلی مورد بررسی قرار داد.

اکثر مدارس خواهان مدرک لیسانس از یک دانشگاه شناخته شده میباشند، بسیاری از مدارس علاوه بر مدرک تحصیلی، خواهان مواردی همچون، رونوشت های علمی از دانشگاه یا کالج ، اثبات مهارت زبان انگلیسی و در برخی موارد آزمونهای GMAT , GRE میباشند.

 

 شرایط پذیرش دانشجویان بین المللی

زمانی که برای برنامه مدرسه کسب و کار درخواستی ارسال میکنید، مدارک شما با سایر مواردی که در همان کشور تحصیل کرده اند کاملا متفاوت است، از همین رو باید در یک ارزیابی قرار گیرند. با این حال، مدارس کسب و کار برتر در سراسر جهان ،طیف گستردهای از شرایط بین المللی را درخود جای داده اند.

برای اطمینان از اینکه شرایط تحصیلی شما پذیرفته شده است. به قسمت راهنمای سایت مدرسه مورد نظر رفته و بررسی لازم را انجام میدهید. اگر هنوز مطمئن نیستید بصورت مستقیم با مدرسه کسب و کار در ارتباط باشید.

شرایط زبان و مدارک مورد نیاز

اگر به زبان انگلیسی تحصیل کرده اید، مدرک زبان بخصوصی را برای ارائه به مدارس مورد نیاز ندارید. اگرچه بعضی از مدارس از اختیارات خود برای شرایط اخذ مدرک زبان استفاده میکنند. داشتن مدارک معتبر زبان انگلیسی همچون TOFEL , TELTS تاثیر مثبتی در روند اجرایی برنامه شما خواهد داشت.

موسسه زبان آریانا پارس ارائه دهنده دورههای 4 و 8 ماهه زبان انگلیسی، متقاضیان و زبان آموزان میتوانند در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند. برای آشنایی از دوره های زبان با مشاورین موسسه در ارتباط باشید.

آزمونهای ورود به مدارس کسب و کار

اگر شما بدنبال تحصیل در یک مدرسه کسب و کار هستید، احتمالاً شما باید یک آزمون پذیرش طراحی شده برای نشان دادن مهارتهای کمی و تحلیلی مورد نیاز رشته خود را در اختیار قسمت پذیرش مدرسه مورد نظر قرار دهید.
دو مورد از مطرحترین آزمونهای پذیرش در دانشگاه ها و یا کالج های مرتبط با کسب و کار، آزمونهای GMAT , GRE است.

هزینه های آزمون GMAT , GER

بصورت معمول هزینههای آزمون GRE در سراسر دنیا معادل 190 دلار آمریکاست در حالی که برای شرکت در آزمون GMAT تا 250 دلار آمریکا را باید پرداخت کنید.

چگونگی پذیرش در مدرسه کسب و کار

روند برنامه مدرسه کسب و کار متفاوت است و هر یک دارای شرایط بخصوصی میباشند که برای اطمینان میکنید تمام منابع را در وب سایت مدرسه مورد نظر مورد بررسی قرار دهید. هر مدرسه کسب و کار دارای سیستم برنامه کاربردی خود را دارد، اکثر مدارس در حال حاضر برنامه های آنلاین را میپذیرند.

بسیاری از مدارس خواستار مدارک زیر میباشند

از هررشتۀ تحصیلی و گواهی درجه
منابع علمی
رزومه
اثبات مهارت زبان انگلیسی
کپی پاسپورت

بسیاری از مدارس برتر کسب و کار هزینه های را برای برنامه های خود اعلام میکنند تا اطمینان حاصل شود که تنها کسانی که واقعاً درباره برنامه و شرکت در آن بسیار جدی هستند. این هزینه معمولاً بیش از 100دلار نیست.مصاحبه و تجربه کاری نیاز است.

به مدرسه مورد نظر بسیار بستگی دارد اما غیرمعمول نیست که پس از ارسال درخواست خود برای مصاحبه دعوت شدید. اگر شما در خارج از کشور زندگی میکنید و مشغول به تحصیل هستید، ممکن است گزینهای برای تنظیم یک مصاحبه ویدئویی داشته باشید.

برای برنامه مثل MBA بصورت معمول از شما سابقه کار خواسته میشود که مدت زمان آن حداقل یکسال است. الزامات سابقه کار در قوانین هر مدرسه ذکر شده است که میتوان با مراجعه به وب سایت رسمی آن از این اتفاق مطلع شد.

محدودیتهای سنی

بصورت معمول در اغلب موارد محدودیت سنی تعریف نمیشود و علاقهمندان به شرکت در برنامه مدرسه کسب و کار میتوانند برای دوره مورد نظر خود اقدام کنند. بصورت معمول محدودیتهای سنی در هنگام ارسال مدارک به سفارت حائز اهمیت میشود.

پرداخت هزینه های برنامه مدرسه کسب و کار

برنامههایی همچون MBA یا سایر درجههای کسب و کار تخصصی در مقایسه با سایر مدارک تحصیلات بسیار گرانتر خواهد بود. اکثر مدارک تحصلی در مدرسه کسب و کار مانند مدرک کارشناسی ارشد هزینه های تحصیلی مشابه در دانشگاهها را دارد.

نحوه پرداخت هر برنامه متناسب با رتبه و میزان موفقیت ان در ارائه نیروی کار به بازار کار بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه های هر مدرسه میتوان به وب سایت اصلی رفته و در قسمت TUITION FEE ، هزینه های مربوط را بدست آورد.

 

شرایط کار در حین تحصیلی

به واسطه کاربردی بودن، برنامه های مدرسه کسب و کار، شانس افراد برای کارهای پس از تحصیل بسیار زیاد بوده است و میتوانند به سادگی وارد بازار کار شوند. دانشجویان بصورت معمول هفتهای 20 ساعت اجازه کار دارند که متناسب با کشور مورد نظر شرایط متفاوت میباشد.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاهها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی ان نیز خواهد بود.

از انجا که مهمترین اصل در امور مهاجرتی ، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پورس های مختلف میباشد، این موسسه با به کارگیری از چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران، سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی حیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

مطلب برنامه مدرسه کسب و کار برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%da%a9%d8%a7%d8%b1-business-school-program/feed/ 0
 کمبود نیروی کار متخصص و پرستار در کشور آلمان https://arianaabroad.com/%da%a9%d9%85%d8%a8%d9%88%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7/ https://arianaabroad.com/%da%a9%d9%85%d8%a8%d9%88%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7/#respond Sat, 11 Aug 2018 10:37:10 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14116 کمبود نیروی کار متخصص و پرستار در کشور آلمان اخیرا وزارت کشور آلمان بر خلاف جریان رایج اروپا برای پذیرش مهاجرین عمل کرده است تا بدین ترتیب مشگل کمبود نیروی کار ماهر و متخصص در کشور آلمان را حل نماید. تنها چند هفته بعد از درگیری آنجلا مرکل برسر سیاست های موجود و بحران مهاجران،

مطلب  کمبود نیروی کار متخصص و پرستار در کشور آلمان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
کمبود نیروی کار متخصص و پرستار در کشور آلمان

اخیرا وزارت کشور آلمان بر خلاف جریان رایج اروپا برای پذیرش مهاجرین عمل کرده است تا بدین ترتیب مشگل کمبود نیروی کار ماهر و متخصص در کشور آلمان را حل نماید.

تنها چند هفته بعد از درگیری آنجلا مرکل برسر سیاست های موجود و بحران مهاجران، وزیر آلمان متعهد شد که قانون مهاجرتی جدیدی را تا انتهای سال به تصویب برساند تا شرایط را برای نیروی کار متخصص و ماهر جهت مهاجرت به آلمان فراهم سازد.

طبق اظهار نظر وزیر کار آلمان این کشور با کمبود نیروی کار ماهر در نقاط مختلف کشور آلمان و بخشهای خصوصی و دولتی این کشور مواجه می‌باشد. البته وی تأکید کرد که در این زمینه باید به طور دقیق عمل کرد تا از مهاجرت بی‌رویه و بی‌هدف به کشور آلمان جلوگیری شود.

وی همچنین گفت که راهکارهای عملی برای ورود نیروهای کاری متخصص به کشور آلمان مورد نیاز است. به دلیل تأکید وزارت کشور آلمان بر کنترل بیشتر روی مرزهای این کشور، قانون به کارگیری نیروی کار ماهر محدودیت‌های خاصی دارد: از جمله اینکه نیروهای کاری ماهر تنها شش ماه برای پیدا کردن شغل مناسب در کشور آلمان زمان دارند و این افراد می‌توانند بدون داشتن پیشنهاد شغلی مشخص به این کشور وارد شوند.

کمبود پرستار در بیمارستانهای کشور آلمان

به دلیل مشکلات اقتصادی گذشته در بیمارستانهای آلمان شغلهای زیادی حذف شده‌اند و در نتیجه پرستاران کمتری آموزش دیده‌اند و این براساس گزارشات اتحادیه اصناف، حدود 70000 پرسنل ماهر در رشته پرستاری در سطح ملی مورد نیاز است. همچنین حدود 40000 پرسنل متخصص در زمینه مراقبت از سالمندان مورد نیاز است.

تا سال 2030 حدود 300000 پرستار برای کار در بخشهای مختلف بیمارستانی در کشور آلمان مورد نیاز باشد و مشکل کمبود نیروی کار پرستاری در آینده جدی‌تر می‌شود در مجموع کشورهای اروپایی در آینده نزدیک با مشکل کمبود نیروی کار ماهر مواجه هستند.

این کشورها به دنبال جذب نیروی کار ماهر از میان مهاجرین سایر کشورها بدون صدمه به سیاست های مهاجرین خود می‌باشند و به دنبال این امر می‌باشند که نیروی کار متخصص را به ‌طور کنترل شده به کشور خود جذب نمایند.

علاوه بر آلمان، پارلمان انگلیس هم خواستار بررسی دقیق‌تر شرایط و قوانین مهاجرتی برای جذب نیروی کار ماهر و ویزاهای کاری کوتاه مدت برای افراد متخصص می‌باشد. البته این امر به معنی اجازه برای مهاجرت بی‌رویه و بدون هدف به این کشور نیست.

مطلب  کمبود نیروی کار متخصص و پرستار در کشور آلمان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%da%a9%d9%85%d8%a8%d9%88%d8%af-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7/feed/ 0
دانشگاه ایوان ونیز کشور ایتالیا https://arianaabroad.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%88%d9%86%db%8c%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-university-of-ivano-venice-italy/ https://arianaabroad.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%88%d9%86%db%8c%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-university-of-ivano-venice-italy/#respond Thu, 09 Aug 2018 09:34:47 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14108 دانشگاه ایوان ونیز کشور ایتالیا دانشگاه ایوان واقع در شهر ونیز فرصتهای بورسیه را در مقطع دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. دانشجویان باید مدرکی دال بر دانش زبان ایتالیایی داشته باشند. دانشگاه ایوان در سال 1926 به عنوان مأسسه دانشگاه معماری ونیز تأسیس شد. آخرین مهلت ثبت نام: 24 سپتامبر 2018 سطح و مقطع

مطلب دانشگاه ایوان ونیز کشور ایتالیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
دانشگاه ایوان ونیز کشور ایتالیا

دانشگاه ایوان واقع در شهر ونیز فرصتهای بورسیه را در مقطع دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد.
دانشجویان باید مدرکی دال بر دانش زبان ایتالیایی داشته باشند.
دانشگاه ایوان در سال 1926 به عنوان مأسسه دانشگاه معماری ونیز تأسیس شد.

آخرین مهلت ثبت نام:

24 سپتامبر 2018

سطح و مقطع تحصیل:

کارشناسی و کارشناسی ارشد.

موضوع بورسیه:

6 موضوع مختلف

مبلغ بورسیه:

5000 یورو به صورت بینالملل ارائه شده است و هیچ محدودیت نژادی یا جغرافیایی ندارد.

شرایط تحصیلی:

شرکت کنندگان باید در اداره دیپلماتیک یا کنسولی ایتالیا پرونده و ویزای لازمه را بگیرند. ویزاها معمولاً یک ساله است و بعد از یک سال باید تمدید شوند.
داشتن این مجوز از اداره دیپلماتیک ایتالیا که باید حداقل تا 10 اوت 2019 تا 10 اوت 2020 باشد.
زبان مورد تدریس در دوره ایتالیایی است و ارائه مدرک این زبان برای دانشجویان که زبان مادریشان ایتالیایی نیست الزامی است.

 

روش درخواست:

کاندیداها باید مدارک زیر را داشته باشند:

یک نسخه PDF از کارت شناسایی یا پاسپورت
رزومه
برای ثبت نام در دورههای کارشناسی
نسخه PDF از دبیرستان و دیپلم
اثبات زبان ایتالیایی
تأیید و ارزیابی مدرک در مراکز رسمی ایتالیا
گواهی صلاحیت کاندیدا به زبان ایتالیایی

برای ثبت نام در دورههای کارشناسی ارشد:

نسخه PDF از مدرک لیسانس و مدارک تحصیلی
گواهی صلاحیت فرد به زبان ایتالیایی
اثبات زبان ایتالیایی
تأییدیه و ارزیابی مدرک در مراکز رسمی ایتالیا

مطلب دانشگاه ایوان ونیز کشور ایتالیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%88%d9%86%db%8c%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7-university-of-ivano-venice-italy/feed/ 0
بورسیه دانشگاه کپنهاگ کشور دانمارک https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%a9%d9%be%d9%86%d9%87%d8%a7%da%af-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9-university-of-c/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%a9%d9%be%d9%86%d9%87%d8%a7%da%af-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9-university-of-c/#respond Thu, 09 Aug 2018 08:11:46 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14104 بورسیه دانشگاه کپنهاگ کشور دانمارک دانشگاه کپنهاگ در دانشکده شیمی و علوم این بورسیه را با افتخار ارائه میدهد. این دانشگاه قدیمیترین مؤسسه دانشگاهی و پژوهشی در دانمارک است. آخرین مهلت ثبت نام: 1 اوت 2018 موضوع بورسیه: یک بورسیه تحصیلی 3 ساله در رشته نانو و شیمی میباشد. مکان برگذاری این بورسیه: کشور دانمارک

مطلب بورسیه دانشگاه کپنهاگ کشور دانمارک برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه دانشگاه کپنهاگ کشور دانمارک

دانشگاه کپنهاگ در دانشکده شیمی و علوم این بورسیه را با افتخار ارائه میدهد.
این دانشگاه قدیمیترین مؤسسه دانشگاهی و پژوهشی در دانمارک است.

آخرین مهلت ثبت نام:

1 اوت 2018

موضوع بورسیه:

یک بورسیه تحصیلی 3 ساله در رشته نانو و شیمی میباشد.

مکان برگذاری این بورسیه:

کشور دانمارک

ملیت بورسیه:

این فرصت بدون هیچ محدودیت نژادی و جغرافیا به صورت بینالمللی ارائه میشود.

الزامات متقاضیان:

متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته شیمی با نتایج خوب و همچنین مدرک زبان انگلیسی در سطح خوب باشند.

روش درخواست متقاضیان:

مدارک زیر را قبل از کلیک کردن روی دکمه Apply now آماده کنید.
انگیزه نامه که شامل توضیحاتی در خصوص علل ادامه تحصیل دکتری افراد میشود.
ارائه نامه کتبی که جزئیات انگیزه فرد را در خصوص پروژه مورد نظر توضیح میدهد.
مدرک و گواهی از تمام سوابق تحصیلی ترجمه شده به زبان انگلیسی
ارائه مدرک زبان انگلیسی در سطح خوب

شرح پروژه:

گروه شیمی، دانشگاه علوم پزشکی کپنهاک، هر نامزد یا کاندیدا را موظف میکنند که به وضوح تخصص خود را در زمینه سنتز و شیمی آلی نشان دهد.

پروژه اصلی:

در مورد طراحی لینگادهای جدید برای یونهای لانتانیدی است.
کاندیدها باید روی پروژه ساخت شرایط مناسب برای یونهای لانتانید خود را آماده و توانمندی خود را نشان دهند.

سرپرست اصلی:

دانشیار توماس سارنس

گروه شیمی
دانشگاه کپنهاگ
ایمیل: tjs@chem.ku.du

برای اطلاعات عمومی در مورد برنامههای دکتری این دانشگاه به لینک زیر مراجعه کنید.

https:www.science.ku.du/phd.

مطلب بورسیه دانشگاه کپنهاگ کشور دانمارک برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%a9%d9%be%d9%86%d9%87%d8%a7%da%af-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9-university-of-c/feed/ 0
تحصیل در ایسلند و مهاجرت به ایسلند https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%84%d9%86%d8%af-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%84%d9%86%d8%af-study-in-iceland-and-immigration-to-iceland/ https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%84%d9%86%d8%af-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%84%d9%86%d8%af-study-in-iceland-and-immigration-to-iceland/#respond Thu, 09 Aug 2018 07:22:24 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14099 تحصیل در ایسلند و مهاجرت به ایسلند گویا ایسلند سرزمین عجایب و رازهاست، منطقهای که با طبیعت بکر و چشماندازهای بسیار زیبا و رنگهای فوقالعاده پوشیده شده است. ایسلند همانند تابلویی است که با عوارض متعدد زمین شناختی شکلی خاص به خود گرفته است. نام ایسلند افراد را به یاد سرزمینی پوشیده از یخ میاندازد.

مطلب تحصیل در ایسلند و مهاجرت به ایسلند برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
تحصیل در ایسلند و مهاجرت به ایسلند

گویا ایسلند سرزمین عجایب و رازهاست، منطقهای که با طبیعت بکر و چشماندازهای بسیار زیبا و رنگهای فوقالعاده پوشیده شده است. ایسلند همانند تابلویی است که با عوارض متعدد زمین شناختی شکلی خاص به خود گرفته است. نام ایسلند افراد را به یاد سرزمینی پوشیده از یخ میاندازد. طبیعت زیبای ایسلند جلوهی متفاوتی را به این سرزمین بخشیده است.

ایسلند کشوری با مساحت 10300 کیلومتر مربع میباشد و جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر دارد که در شمال اروپا واقع شده است. این کشور سطح رفاه اجتماعی بالا و امکانات خوبی دارد که کم کم جایگاه خود را در میان متقاضیان تحصیل بینالملل پیدا کرده است.

این کشور شمالیترین کشور اروپاست و در شمال اقیانوس اطلس واقع شده است. بزرگترین شهر و پایتخت آن ریکاویک میباشد. واحد پول کشور ایسلند کرونای ایسلند میباشد و زبان رسمی مردم این کشور زبان ایسلندی است. بیش از %90 مردم آن را ایسلندیها تشکیل میدهند که از تبار ژرمنها میباشند و مابقی از مهاجران دیگر کشورهای اروپایی میباشند و بالای %80 مردم این کشور مسیحی هستند.

این کشور تا قرن بیستم جزو فقیرترین کشورهای جهان بوده است که پس از جنگ جهانی دوم با صنعتی کردن ماهیگیری به رفاه رسید و در دهه 1990 یکی از مرفهترین کشورهای جهان شناخته شد و از لحاظ شاخص توسعه انسانی در سال 2005 رتبه اول را در میان بسیاری کشورها بدست آورد.

میران مالیات در ایسلند نسبت به سایر کشورها پایینتر میباشد.
ایسلند در حال حاضر کم جمعیتترین عضو پیمان ناتو میباشد و تنها عضو این سازمان میباشد که ارتش دائمی ندارد. در ایران سفارت دانمارک امور مربوط به صدور ویزا ایسلند را انجام میدهد و کشور ایسلند عضو اتحاد شنگن میباشد.

راههای مختلفی برای اخذ اقامت ایسلند وجود دارد که یکی از این راهها تحصیلی میباشد. افراد میتوانند پس از اخذ اقامت تحصیلی در این کشور نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی این کشور اقدام کنند و البته راههای دیگری مثل ویزای کار در ایسلند و سرمایهگذاری در ایسلند نیز از روشهای مهاجرت به این کشور میباشد و شایان ذکر است که تابعیت از طریق تولد فرزند در این کشور نیز شامل این پروسه میگردد.

ویزای کشور ایسلند:

جهت اقامت در کشور ایسلند، اخذ ویزا ضروری خواهد بود. کسانی که قصد تحصیل در کشور ایسلند را دارند، باید درخواست اخذ مجوز اقامت دائم (به اندازه طول مدت زمان تحصیل) را بدهند. این فرآیند حداقل 90 روز بطول میانجامد.

از دیگر زبانهای رایج در کشور ایسلند دانمارکی و انگلیسی میباشد و این دو زبان در تدریس و در تکلم افراد مورد استفاده قرار میگیرد. زبان تدریس در دانشگاهها در دوره لیسانس ایسلندی میباشد و در دوره کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی میباشد.

علاقهمندان به تحصیل در این کشور میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط اعزام دانشجو با مشاورین دفتر مهاجرتی آریانا پارس تماس بگیرند و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایند.

شرایط کار در ایسلند:

اتباع خارجی برای کار در ایسلند باید اجازه کار و اقامت در ایسلند را بدست آورند. این مجوز کار باید توسط یک کارفرمای ایسلندی صادر شود و کارفرما میتواند سه نوع مجوز را بدست آورد:
مجوز کار بدون محدودیت که اجازه میدهد فرد خارجی در آن کشور کار کند.
اجازه کار در ایسلند برای مدت سه سال یا بیشتر معتبر میباشد و اجازه کار دانشجویی نیز در ایسلند برای دانشجویان وجود دارد.

کشور ایسلند جزو منطقه اقتصادی و شهروندی اتحادیه اروپا میباشد (EEA) اتباعی که دارای گذرنامه کشورهای عضو EEA هستند مجوز کار را دارند. EEA: European Economic Area.
در مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس که از مؤسسات اعزام دانشجو در کمترین زمان و بهترین شرایط ممکن باشد میتواند شرایط مهاجرت به ایسلند را به راحتی برای شما فراهم کند. پس برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از مشاورین آریانا پارس کمک بگیرید.

دانشگاه های ایسلند:

در کشور ایسلند دانشگاههای بسیاری وجود دارد که 3 تا از آنها خصوصی و 4 تای دیگر دولتی میباشد. از بزرگترین دانشگاههای این کشور میتوان به دانشکاه ایسلند و Reykjarrik اشاره کرد. که هر دوی این دانشگاهها در پایتخت این کشور وجود دارد.

دانشگاه Akureyri در شمال شهر Akureyri میباشد. دانشجویان بینالمللی %5 از کل دانشجویان این کشور را تشکیل میدهند. دانشگاههای ایسلند مبادرت به دریافت دانشجویان بینالمللی را سالانه دارند و امکانات آموزشی خوبی را هم برای دانشجویان در نظر گرفتهاند. بسیاری از این دورهها به زبان انگلیسی میباشند.

شرایط آب و هوایی ایسلند:

شرایط آب و هوایی ایسلند بر خلاف تفکر عام سردسیر نیست و کسانی که از آب و هوای گرم تنفر دارند نمیتوانند در این کشور زندگی کنند. در تابستان دمای Reykjavik بالاتر از 35 درجه سانتیگراد میباشد و در زمستان دما 0 درجه خواهد بود.

همانطور که میدانیم ایسلند سرزمین آتشفشان ها و یخچال ها میباشد، به همین دلیل برخی مناطق غیرقابل سکونت میباشند. اختلاف دما در ایسلند خیلی زیاد نمیباشد، اما اختلاف در ساعات روز روشن مشاهده خواهد شد و زمستان به سختی روز و آفتاب را میتوان مشاهده کرد.

 

پذیرش از دانشگاه های ایسلند:

برای پذیرش از دانشگاههای این کشور درخواست پذیرش را میدهید و در یک بازه زمانی مشخص منتظر پاسخ میمانید که این کار توسط مؤسسات مهاجرتی انجام میشود. از لحاظ بحث هزینه ها در این کشور باید گفت که برخی دانشگاه ها در این کشور دولتی و برخی خصوصی هستند.

دانشگاه های دولتی هزینهای بابت شهریه دریافت نمیکنند و افراد تنها هزینه ثبت نام را پرداخت میکنند که این هزینه نیز در دانشگاه های مختلف متفاوت میباشد. به عنوان مثال شهریه دانشگاه ایسلند 60000 کرونا میباشد که معادل 470 دلار آمریکاست.

دانشگاههای خصوصی هم هزینه تحصیل و هم هزینه ثبتنام دارند که هزینه دانشگاههای خصوصی برای دانشجویان غیر اروپایی ارزان نخواهد بود.

دوره های پزشکی و دندانپزشکی کشور ایسلند مورد تأیید وزارت بهداشت نمیباشد.
هزینه های زندگی در این کشور نیز ماهانه معادل 1000 دلار آمریکا میباشد که برابر با حدوداً 126000 کرونا است.

مطلب تحصیل در ایسلند و مهاجرت به ایسلند برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%84%d9%86%d8%af-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%84%d9%86%d8%af-study-in-iceland-and-immigration-to-iceland/feed/ 0
بورسیه دکتری دانشگاه گرونینگن https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d9%86%da%af%d9%86/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d9%86%da%af%d9%86/#respond Wed, 08 Aug 2018 15:29:54 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14090 بورسیه دکتری دانشگاه گرونینگن در تصمیمی گیری چند عاملی را ارائه می کند: آخرین مهلت ثبت نام: 25 ژوئن 2018 بورسیه: درآمد حاصل از این بورسیه برای پذیرفته شدگان این بورسیه برای مقطع دکتری به مدت 4 سال است که در ماه 2990 یورو از طرف دانشگاه گرونینگن دریافت می کنند. این بورسیه برای دانشجویان

مطلب بورسیه دکتری دانشگاه گرونینگن برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه دکتری دانشگاه گرونینگن

در تصمیمی گیری چند عاملی را ارائه می کند:

آخرین مهلت ثبت نام: 25 ژوئن 2018

بورسیه: درآمد حاصل از این بورسیه برای پذیرفته شدگان

این بورسیه برای مقطع دکتری به مدت 4 سال است که در ماه 2990 یورو از طرف دانشگاه گرونینگن دریافت می کنند.
این بورسیه برای دانشجویان ملی کشور هلند و همچنین برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

کاندیداهایی که خواهان موفقیت در کسب این بورسیه هستند باید مدرک کارشناسی ارشد در رشته های هوش مصنوعی، علوم رایانه، ریاضیات، منطق، اقتصاد نظری باشند.

علاوه بر این مدارک عمومی، پروژه های تحقیقاتی خاص ممکن است نیاز به مدرک ویژه ای داشته باشند.

روش درخواست:

لطفاً درخواست های خود را به زبان انگلیسی و به عنوان یک فایل PDF ارسال کنید تا ساعت 12 شب در تاریخ 25 ژوئن 2018 و حتماً در نامه درخواست خود یک نامه از انگیزه های خود برای ادامه تحصیل در این رشته تحصیلی را هم قرار دهید.

ارسال درخواست باید حاوی موارد زیر باشد:

1. نامه ای در مورد خود فرد، در این نامه فرد باید خود را معرفی، انگیزه¬های خود را ذکر کرده و مدارک مورد نظر را با جزئیات توضیح دهد.

2. CV که شامل کپی پاسپورت و همچنین برتری های تحصیلی افراد می شود.

3. کپی و گواهی از مدارک تحصیلی کسب شده در طول دوران تحصیلی فرد.

4. گواهی و مدارک برای نشان دادن صلاحیت سطح زبان افراد.

5. ایده پژوهش که شمال 500 کلمه باشد.

این ایده در مقایسه با ایده های پیشنهادی دیگر قرار می گیرد و بورسیه به نفرات با پیشنهاد های برتر تعلق می گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با پروفسور Davide Grossi در ارتباط باشد.

از طریق ایمیل ایشان:

d.grossi@rug.nr

مطلب بورسیه دکتری دانشگاه گرونینگن برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d9%86%da%af%d9%86/feed/ 0
بورسیه تحصیلی کشور اسپانیا https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7/#respond Wed, 08 Aug 2018 15:21:27 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14087 کشور اسپانیا بورسیه تحصیلی مقطع مورد بورسیه: کارشناسی یا به عبارتی لیسانس موضوع مورد بورسیه: بورسیه تحصیلی در زمینه امور اداری و قانون شهریه و هزینه ای که بورسیه متحمل می شود: 100% کل شهریه تحصیل ملیت: این بورسیه بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و برای تمام ملیت ها در نظر گرفته شده است. تعداد بورسیه

مطلب بورسیه تحصیلی کشور اسپانیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
کشور اسپانیا بورسیه تحصیلی

مقطع مورد بورسیه: کارشناسی یا به عبارتی لیسانس
موضوع مورد بورسیه: بورسیه تحصیلی در زمینه امور اداری و قانون
شهریه و هزینه ای که بورسیه متحمل می شود: 100% کل شهریه تحصیل
ملیت: این بورسیه بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و برای تمام ملیت ها در نظر گرفته شده است.
تعداد بورسیه های تعریف شده در این موسسه

6 عدد مدرک لیسلنس در زمینه مدیریت کسب و کار (BBA)
1 عدد لیسانس حقوقی (GED)
3 عدد مدرک لیسانس در زمینه مدیریت بازرگانی و قانون (GBD)
4 عدد مدرک لیسانس در زمینه حقوق بین الملل (GED, BGO)

این بورسیه در موسسه آموزشی و خصوصی ESADE در دانشگاه Romon L1U11 در شهر بارسلونا، ایالت کاتالونیای کشور اسپانیا برگزار می شود.

این بورسیه به زبان انگلیسی است و کاندیداها باید توانمندی های خود را در این زمینه ثابت کنند.
آخرین مهلت ثبت نام: 12 اکتبر 2018 می باشد.

شرایط تحصیلی این بورسیه:

کاندیداها برای کسب این بورسیه باید فرم درخواست خود را از طریق سایت دریافت و اطلاعات مورد نظر را در فرم وارد نمایند.
یکی از اصلی ترین عامل برای جذب دانشجو در این بورسیه، بالا بودن ارزش و نمره های کسب شده در طول دوران تحصیل فرد می باشد.

که باید بدون در نظر گرفتن فاز خاص حداقل در سطح 9.5 یا بالاتر باشد.
داشتن مدرک زبان انگلیسی از الزامات گرفتن پذیرش این بورسیه به حساب می آید.
نحوه ثبت نام و درخواست ثبت نام به صورت آنلاین است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک زیر مراجعه نمایید.

http:www.esade.es/grades/eng/admission

در این لینک هر کدام از رشته ها بطور جداگانه تعریف شده است. که می توانید با توجه به رشته مورد نظرتان از کادر مربوطه سوالات خود را بپرسید.

مطلب بورسیه تحصیلی کشور اسپانیا برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7/feed/ 0
تحصیل پرستاری در اتریش https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4/ https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4/#respond Wed, 08 Aug 2018 15:11:22 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14082 تحصیل پرستاری در اتریش امروزه کشور اتریش شاخص های ویژه ی کیفی و تحصیلی مقصد بسیاری از دانشجویان جهت تحصیل در رشته پرستاری و دیگر رشته ها می باشد. این کشور از لحاظ اقتصادی سعی در سرلوحه قرار دادن کشورهای پیشرفته ای چون آلمان و سوئیس جهت پیشبرد اهداف اقتصادی و سطح کیفی زندگی می

مطلب تحصیل پرستاری در اتریش برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
تحصیل پرستاری در اتریش

امروزه کشور اتریش شاخص های ویژه ی کیفی و تحصیلی مقصد بسیاری از دانشجویان جهت تحصیل در رشته پرستاری و دیگر رشته ها می باشد. این کشور از لحاظ اقتصادی سعی در سرلوحه قرار دادن کشورهای پیشرفته ای چون آلمان و سوئیس جهت پیشبرد اهداف اقتصادی و سطح کیفی زندگی می باشد.

پرستاران در اقصی نقاط دنیا به دنبال یافتن راهی جهت تحصیل با کیفیت در رشته پرستاری و نیز کار در کشورهای پیشرفته و اخذ اقامت دائم اروپا می باشند که کشور اتریش می تواند یکی از گزینه های برتر از لحاظ کیفی کار و تحصیل باشد. مشاورین و وکلای مجرب مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس می توانند با ارائه هر گونه مشاوره و خدمات به پرستاران عزیز آن ها را در اخذ پذیرش مقطع کارشناسی ارشد در رشته پرستاری در کشور اتریش راهنمائی نمایند.

لیسانس پرستاری در اتریش 4 ساله می باشد تا دانشجویان بتوانند پس از پایان دوره کسب درآمد کنند. دانشگاه بین المللی وین، دانشگاه گراتس اتریش، دانشگاه مدیکال اینسبراگ (Innsbruck) از دانشگاه های علوم پزشکی کشور اتریش می باشد که افراد می توانند دوره های پرستاری را در آن بگذرانند.

دوره لیسانس پرستاری در اتریش در اکثر دانشگاه های علوم پزشکی به زبان آلمانی ارائه می شود و دانشجویان پس از اتمام تحصیل می توانند برای کار کردن در این رشته اقدام کنند.

پرستاری از جمله رشته هایی می باشد که در اکثر کشورهای دنیا فضای کاری مناسبی دارد و فارغ التحصیلان می توانند در این زمینه کار مناسب را در کلینیک ها و بیمارستان ها پیدا کنند.

کارشناسی ارشد پرستاری در اتریش:

پذیرش این مقطع در کشور اتریش بصورت معمول مستلزم فارغ التحصیلی رشته پرستاری از دانشگاه های سراسری در ایران می باشد. چنانچه دانشجویی از دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و یا پیام نور فارغ التحصیل شده باشد، بسته به نظر دانشگاه مورد نظر مشخص می تواند پذیرش بگیرد و یا دروسی را به صورت پیش نیاز بسته به تشخیص دانشگاه می گذراند.

داشتن مدرک از دانشگاه سراسری برای اخذ فوق لیسانس این رشته بدان معنا نیست که اگر فرد از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل نشده باشد نمی تواند به کار خود در اتریش ادامه دهد، بلکه مدارک او و سوابق کاری او می تواند در این پروسه تأثیرگذار باشد.

سطح دانشگاه های اتریش نسبت به ایران معمولاً یک سال جلوتر است و ممکن است برخی از واحدهای کارشناسی دانشجویان پذیرفته شود و فرد بتواند یک سال پایین تر تحصیل را شروع کند و بعد به صورت پیوسته وارد مقطع ارشد شود.

دانشجویان دانشگاه آزاد معمولاً احتیاج به گذراندن دوره های پیش نیازی دارند و پس از گذراندن آن می تواند وارد مقطع ارشد شود. برای دانشجویانی که از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شده باشند امکان اینکه ورود مستقیم به مقطع ارشد داشته باشند بالاست.

البته به صورت کلی باید مدرک تحصیلی شخص به اتریش فرستاده شود و مدرک و ریز نمرات بررسی شود و دانشگاه با توجه به شرایط شخص تعیین کند که او از چه وقتی و با چه شرایطی می تواند کار را شروع کند، پس همیشه ورود مستقیم به مقطع ارشد امکان پذیر نمی باشد.

هزینه های تحصیل در اتریش در رشته پرستاری:

سال تحصیلی در این کشور از اول اکتبر هر سال آغاز می شود و در تاریخ 30 سپتامبر پایان می یابد. ترم زمستان در این کشور اول اکتبر و ترم تابستان اول مارس شروع می شود. ترمها هر کدام حداقل در مجموع 30 هفته آموزشی را شامل می شوند. تعطیلات تابستانی در این کشور معمولاً 3 ماهه می باشد. ماه های جولای، آگوست و سپتامبر جزو ماه های تعطیل می باشند.

از مزایای تحصیل در کشور اتریش فرصت 6 ماهه ای است که پس از پایان تحصیلات به فرد داده می شود تا بتواند جستجوی کار کند و کار مناسب با رشته اش را پیدا کند و جهت اخذ اقامت دائم اقدام کند.

دانشجویان 20 ساعت در هفته اجازه کار دانشجویی دارند و می توانند با پیدا کردن کار هزینه های زندگی خود را که ماهانه 600-800 یورو می باشد را تأمین کند.

شهریه های دانشگاه در این کشور تقریباً رایگان یعنی معادل 380 یورو تا 800 یورو می باشد.

در بسیاری از رشته ها و دانشگاه ها احتیاجی به مدرک زبان نمی باشد و دانشجو می تواند دوره های زبان را در اتریش بگذراند.

شرایط پذیرش در اتریش بصورت زیر می باشد:

فارغ التحصیلی از دانشگاه های مورد تأیید ایران
داشتن و یا نداشتن مدارک زبان که شخص می تواند در بسیاری موارد در اتریش دوره بگذراند.
پذیرش در همان رشته و یا زیرشاخه های مرتبط با آن که فرد از آن در ایران فارغ التحصیل شده است.
اگر فرد بخواهد به زبان انگلیسی درس بخواند باید حداقل آیلتس 6 را داشته باشد.

اگر دانشجو دوره های زبان آلمانی را در ایران نگذرانده باشد می تواند در یک بازه زمانی حداکثر تا 2 سال دوره های زبان را بگذراند و چند بار فرصت دارد که آزمون EDP و OSD را جهت ورود به دوره های آکادمیک بگذراند.
شهریه دوره های زبان برای هر سه ماه حدوداً 800 یورو می باشد.

مدت زمانی که می توان برای پذیرش در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پرستاری در نظر گرفت بین 1 تا 3 ماه می باشد.

مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس با داشتن کادر مجرب می تواند شما را در اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی کشور اتریش در این رشته یاری کند. پرستاران و دوستداران تحصیل در این رشته می توانند برای پروسه پذیرش و ویزا با کارشناسان آریانا پارس تماس حاصل نمایند.

مطلب تحصیل پرستاری در اتریش برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b4/feed/ 0
بورسیه دکتری دانشگاه تورینو https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%86%d9%88/ https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%86%d9%88/#respond Tue, 07 Aug 2018 14:50:46 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14072 بورسیه دکتری دانشگاه تورینو کشور ایتالیا توضیحات مربوط به این بورسیه تحصیلی: آخرین مهلت ثبت نام: 22 اوت 2018 ( 2018 August 22) سطح و مقطع دوره: دکتری موضوع بورسیه: مهندسی مواد ، مکاترونیک و سیستم های اهدا کمک هزینه تحصیلی بورسیه: از اوایل ژانویه 2018 ، مبلغ ناخالص سالانه 343 و 15 یورو به

مطلب بورسیه دکتری دانشگاه تورینو برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
بورسیه دکتری دانشگاه تورینو کشور ایتالیا

توضیحات مربوط به این بورسیه تحصیلی:

آخرین مهلت ثبت نام: 22 اوت 2018 ( 2018 August 22)

سطح و مقطع دوره: دکتری

موضوع بورسیه: مهندسی مواد ، مکاترونیک و سیستم های اهدا

کمک هزینه تحصیلی بورسیه: از اوایل ژانویه 2018 ، مبلغ ناخالص سالانه 343 و 15 یورو به عنوان کمک هزینه تحصیی دکتری ارائه می شود. که این مبلغ سالانه در حال افزایش است و تا نوامبر 2018 به 16 یورو خواهد رسید.

تعداد بورسیه در نظر گرفته شده: در منطقه و رشته های مختلف تعداد متفاوتی وجود دارد.

1- منطقه تحقیقاتی A: علوم و مهندسی مواد

بورسیه تحصیلی: 6 عدد

2- منطقه تحقیقاتی B : مکاترونیک، الکترونیک و تحقیقات عملیاتی

بورسیه تحصیلی: 5 عدد

ملیت:

این بورسیه برای تمام ملیت ها، بدون در نظر گرفتن محدودیت های قومی و نژادی و جغرافیایی در نظر گرفته شده است.
دانشگاه ترنتو یک دانشگاه ایتالیایی واقع در ترنتو در نزدیکی روتور است.

این دانشگاه مسئولیت تأمین منابع مالی بورسیه ها را در زمینه مواد شیمیایی، مهندسی مکانیک و مهندسی سیستم از سراسر جهان بر عهده گرفته است.

این دانشگاه با استفاده از همین بورسیه ها توانسته است جایگاه خوبی را به خود در وزارت آموزش و پرورش ایتالیا در حوزه تحقیقاتی اختصاص دهد.

متقاضیان کسب بورسیه این دوره تحصیلی که زبان انگلیسی، زبان مادریشان نیست باید مدراک دال به سطح بالای دانش زبان انگلیسی ارائه دهند.

شرایط پذیرش این بورسیه:

• درخواست متقاضیان این بورسیه بدون در نظر گرفتن جنسیت، سن و ملیت افراد مورد بررسی قرار گیرد.
• مدارک ارسالی باید طبق Lavrea Magstrale و طبق قانون 270 و اصطلاحات بعد از آن باشد.
• مدارک باید معادل درجه تحصیلی ایتالیایی شده باشد.
• دانشگاه فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد، باید جزء موسسات آموزشی برتر و مورد تأیید در کشور ایتالیا باشد.

• داشتن مدارک مورد به سطح زبان انگلیسی، به غیر از استثنائات زیر:

1- اگر کاندیدا یک سخنرانی به انگلیسی در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد داشته باشد.
2- اگر کاندید برای حداقل 6 ماه در کشور انگلیسی زبان زندگی کرده و موسسه¬ای کاندیدا را تأیید می¬کند (ترجیحاً کشورهای واقع در اروپا)

3- اگر کاندیدا چند امکان زبان انگلیسی داده و مدارک B1 را دریافت کرده باشد. طبق قوانین برای پذیرفته شده ، مدارکش مورد بررسی قرار می گیرد.

روش درخواست:

1- تکمیل فرم های ثبت نام موجود در سایت

اگر سئوالی داشتید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.until.it/en/apply

2- در طول پر کردن فرم ها متقاضیان باید منطقه و حوزه مورد نظر خود را انتخاب و دلایل انتخاب خود، نقاط قوت و ضعف خود را در این زمینه توضیح دهند.

3- ID : شناسایی سند

4- خلاصه ای از پایان نامه در کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی

5- بیانیه هدف در زبان انگلیسی

6- شرح پروژه تحقیقاتی

7- مدارک تحصیلی برای پذیرش مقطع دکتری

8- گواهی زبان انگلیسی

برای اطلاعات بیشتر با لینک بورسیه مراجعه فرمایید.

مطلب بورسیه دکتری دانشگاه تورینو برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%86%d9%88/feed/ 0
مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%b3/ https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%b3/#respond Tue, 07 Aug 2018 06:59:16 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14067 مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس کشور سوئیس یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان محسوب می شود و همچنین یکی از امن ترین کشور های دنیا می باشد که همواره محلی مناسب برای اقامت و زندگی است. با مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس میتوان انتخاب مناسبی برای ادامه تحصیل در این کشور داشت.

مطلب مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس

کشور سوئیس یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان محسوب می شود و همچنین یکی از امن ترین کشور های دنیا می باشد که همواره محلی مناسب برای اقامت و زندگی است. با مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس میتوان انتخاب مناسبی برای ادامه تحصیل در این کشور داشت.

در دانشگاه ETH Zurich و EPFL نه تنها دو دانشگاه برتر در کشور سوئیس می باشند بلکه برترین دانشگاه های اتحادیه اروپا هم به حساب می آیند و با در نظر گرفتن دانشگاه های کشور انگلستان ، برترین دانشگاه های اروپا هم می باشند.

این موسسات وابسته به موسسات فدرال سوئیس می باشند که یک صفت همگرا هستند، در رتبه بندی جهانی دانشگاه ETH در جایگاه هفتم جهان و دانشگاه EPFL در جایگاه بیست و دوم جهان قرار دارند.

نقاط قوت و ویژگی های ETH :

• رتبه هفت جهانی در سال 2019
• رتبه 27 توسط کارفرمایان
• رتبه 49 برای دانشجویان بین المللی
• رتبه 18 برای درصد هیت علمی بین المللی
• چهارمین دانشگاه برتر دنیا برای رشته مهندسی و تکنولوزی
• حدود 20 هزار دانشجو در دانشگاه ETH مشغول به تحصیل می باشند که حدود 9 هزار نفر دانشجوی کارشناسی، 7 هزار نفر دانشجوی کارشناسی ارشد و4 هزار نفر دانشجوی دکترا می باشند.
• هزینه های تحصیل به صورت معمول ترمی 580 دلار است.
• دانشجویان می توانند از وام ها و بورسیه های دانشگاه ETH بهره مند شوند.

نقاط قوت و ویژگی های EPFL :

• رتبه 22 جهان در سال 2019
• رتبه 82 جهان توسط کارفرمایان
• رتبه 14 جهان برای تاثیر پژوهش
• رتبه 14 برای درصد هیت علمی بین المللی
• دوازدهمین دانشگاه برتر دنیا برای رشته مهندسی و فن آوری
• دانشگاه EPFL در شهر لوزان وبخش فرانسوی زبان این کشور واقع شده است.
• حدوود 11 هزار دانشجو در دانشگاه EPFL مشغول به تحصیل هستند که حدود 5هزار دانشجو در مقطع کارشناسی و 3 هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و د رحدود 2هزا روپانصد نفر در مقطع دکترا می باشند.
• هزینه های تحصیل بصورت سالیانه حدود 1275 دلار می باشد.
• وام های دانشجویی و کمک های تحصیلی برای مقاطع ارشد و دکترا موجود می باشد.

بررسی رشته های تحصیلی در هر دو دانشگاه :

دانشگاه ETH در رشته های معماری، علوم زمین و دریا، علوم محیطی، آمار وریاضیات رتبه های برتر را نسبت به دانشگاه EPFL دارد. از طرفی دیگر دانشگاه EPFL در رشته های علوم مواد، روانشناسی و جامعه شناسی شرایط بهتری را نسبت به همتای خود دارد.

محل دانشگاه :

زوریخ و لوزان، که هردو دانشگاه مورد نظر برتر در سوییس در آنها مستقر هستند، شباهت های بسیاری را دارند. هر دو شهر در سواحل دریاجه زوریخ وژنو واقع شده اند و هردو از ویو با شکوه از رشته کوه های آلپ برخوردار هستند. زوریخ در دره ای مرتفع واقع شده است که باعث می شود تا آب و هوای آن در تمام مدت طول سال معتدل بماند. زوریخ بزرگترین شهر سوییس است که در نزدیکی بورس سوییس واقع شده است ویکی از مهمترین مراکز مالی وتجاری جهان می باشد.

شهر لوزان چهارمین شهر بزرگ کشور است که به علت داشتن دانشگاه های زیاد به شهر دانشجویی نیز مشهور می باشد. یکی از نکات مهم که باید در نظر گرفته شود، زبان این کشور واقع شده است. ازهمین رو دانش زبان دوم فرد متقاضی ویا علاقه به زندگی در محدوده آلمانی و یا فرانسوی تاثیر بسزایی در انتخاب شهر مورد نظر دارد. شهر لوزان یک سوم جمعیت شهر زوریخ را در خود جای داده است.

هزینه های تحصیل و زندگی :

هزینه های تحصیل در دانشگاه های سوییس نسبت به مقاصد دیگر تحصیلی جهان که رتبه بندی مناسبی دارند مثل آمریکا، انگلستان هزینه های کمتری را دانشجویان باید پرداخت کنند.
در دانشگاه ETH Zurich ، هزینه های تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در حدود 1275 دلار آمریکا در سال هست.

دانشجویان دکتری در هر دو موسسه به طور معمول به عنوان دستیار استاد استخدام میشوند و حقوق ماهیانه ای دریافت میکنند . با این وجود دانشجویان به هنگام ثبت نام برای معاینه نهایی دکترا هزینه ای معادل 1210 دلار آمریکا را باید پرداخت کنند.

لازم به ذکر است هزینه های زندگی که شامل مسکن، رفت و آمد، خوراک،پوشاک ، بیمه های درمانی و سایر هزینه ها می باشد در کشور سوئیس نسبت به سایر کشور ها بالاتر میباشد و دانشجویان در حدود 1500 تا 1800 دلار در ماه را برای هزینه های جاری در نظر داشته باشند.

بورس تحصیلی و وام :

در دانشگاه ETH Zurich دانشجویان کارشناسی که امتحان سال اول خود را گذرانده اند و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که مدرک کارشناسی خود را در همین دانشگاه به اتمام رسانده اند میتوانند درخواست وام12 هزار دلاری دهند. همچنین دانشجویانی که هنوز هم در حال تحصیل در ترم اول میباشند، می توانند برای وام های کوتاه مدت بدون بهره و بدون مالیات که در حدود 10 هزار دلار است، درخواست نمایند.

علاوه براین، صندوق همبستگی برای دانشجویان خارجی در زوریخ برای دانشجویان کارشناسی بین المللی که ترم اول خود را تکمیل کرده اند در دسترس است. این مبلغ 750 دلار است که تا 10 ترم میتوانید از آن بهره مند شوید.

به طور مشابه EPFL ، کمک های مالی را برای دانشجویان موجود فراهم آورده است . کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد توسط دولت سوئیس از طریق کمیسیون فدرال برای کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان خارجی (FCS) ارائه شده است.

مهمترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه آریانا پارس با به کارگیری چندین وکیل پایه یک دادگستری در ایران با سوابق بسیار درخشان ، شرایط ایجاد بسته اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

مطلب مقایسه دانشگاه های برتر در سوئیس برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%b3/feed/ 0
تحصیلات پزشکی و دندانپزشکی در هندوستان https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d9%87%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7/ https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d9%87%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7/#respond Sun, 05 Aug 2018 14:54:21 +0000 https://arianaabroad.com/?p=14058 تحصیلات پزشکی و دندانپزشکی در هندوستان هندوستان کشوری است در جنوب آسیا و پایتخت آن دهلی نو می باشد. آب و هوای این کشور مرطوب و پر باران می باشد. پرجمعیت ترین و مهمترین شهرهای هند عبارتند از: دهلی، کلمکته، بمبئی، مدرس و بنگلور. این کشور دومین کشور پرجمعیت جهان می باشد. زبان رسمی این

مطلب تحصیلات پزشکی و دندانپزشکی در هندوستان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
تحصیلات پزشکی و دندانپزشکی در هندوستان

هندوستان کشوری است در جنوب آسیا و پایتخت آن دهلی نو می باشد. آب و هوای این کشور مرطوب و پر باران می باشد. پرجمعیت ترین و مهمترین شهرهای هند عبارتند از: دهلی، کلمکته، بمبئی، مدرس و بنگلور. این کشور دومین کشور پرجمعیت جهان می باشد.

زبان رسمی این کشور انگلیسی و هندی است، اگرچه که ۲۲ زبان در این کشور مورد استفاده می باشد. هند دارای ادیان مختلف می باشد. درصد بیشتری از مردم این کشور هند و حدود ۱۴٪ مردم این کشور مسلمان هستند.

واحد پول این کشور روپیه می باشد که به واحد پول ما در ایران بسیار نزدیک است. هزینه های تحصیل و زندگی در هندوستان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در شهرهای مختلف آن متغیر می باشد.

دولت این کشور کالج ها و دانشگاه های زیادی را بنا کرده است تا جمعیت زیاد این کشور بتوانند شرایط تحصیلی مطلوبی را در این کشور داشته باشند. وجود دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و معتبر و شرایط آسان پذیرش در این کشورها در این دو رشته باعث شده که هر ساله متقاضیان زیادی تمایل به تحصیل در این کشور و دانشگاه های آن را دارند.

به دلیل مزایای موجود در این کشور از جمله نداشتن کنکور، امتحان و یا شرط برای ورود به این رشته ها و نیز سایر رشته های پزشکی افراد تمایل زیادی به تحصیل در این کشور می باشند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در هندوستان بالغ بر ۱۰ دانشگاه می باشد. دانشگاه های معروفی مثل مانیپال از دانشگاه های قوی در این رشته ها در هندوستان می باشد که البته به دلیل شهریه های بالای آن افراد آن را انتخاب نمی کنند.

شهر بنگلور از جمله شهرهایی است که بسیار مورد تایید دانشجویان در این رشته هاست. چرا که این شهر از شهرهای بسیار تمیز در این کشور می باشد که اروپایی نشین است و دانشگاه راحبوگاندی مورد تایید بسیاری از دانشجویان می باشد. انتخاب کالج و دانشگاه مناسب در هند از جمله نکته های مهم در این زمینه می باشد.

افراد برای اخذ پذیرش احتیاج به مدرک دیپلم ریاضی یا تجربی و پیش دانشگاهی تجربی دارند. طول دوره دندانپزشکی در این کشور ۵ ساله می باشد و طول دوره پزشکی ۶ ساله است. ظرفیت پذیرش در دانشگاه ها زیاد نیست و ۱۵٪ از دانشجویان بین المللی می توانند پذیرش بگیرند.

پس ارسال مدارک هرچه زودتر بهتر است. دانشجویان در این کشور اجازه کار دانشجویی ندارند و این دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه-های درمانی در این کشور از مزایای درمان استفاده کنند.

دوره دندانپزشکی در هند:

همانطور که گفته شد طول دوره دندانپزشکی در هند تا ۵ سال می باشد که تمام مباحث دندانپزشکی را در بر می گیرد و پس از اتمام دوره دانشجویان دوره کارآموزی خود را می گذرانند و دندانپزشک می شوند. این دانشجویان دو دوره را برای دندانپزشکی می گذرانند.

ابتدا دوره ۲ ساله و بعد یک دوره ۳ ساله ، دوره اول مربوط به دروس کلی مانند آناتومی دندان، پاتولوژی و مواد دندانپزشکی و سه سال آتی را برای دوره های تخصصی تری مثل بیماری های دهان و دندان، جراحی عمومی دندانپزشکی و … می گذرانند.پس از اتمام این دوره، افراد دوره اینترشیب و یا کارآموزی خود را می گذرانند و پس از آن دانشجو به عنوان یک دندانپزشک آماده کار می باشد.

افراد مدارک مورد نظر خود را که شامل کپی از یکسری مدارک و نیز ترجمه مدارک تحصیلی شخص می باشد را به دانشگاه می فرستد و پس از آن می تواند برای پروسه ویزا کار را از سفارت دنبال کنند.

درباره آزمون NEET :

متقاضیان ایرانی باید در آزمون NEET شرکت کرده و نمره لازم را به دست آورند. این آزمون تا قبل از سال ۲۰۱۵ در بعضی از دانشگاه ها برگزار می شد و متقاضیان بایستی با انتخاب دانشگاهی که می خواهند در آن تحصیل کنند، باید در آزمون و مصاحبه آن شرکت کنند و این مسئله فقط شامل دانشجویان هندی می باشد.

ولی از سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به بعد این تصمیم به صورت سراسری برگزار شد  و این قانون شامل دانشجویان خارجی هم می شود و در تاریخ 7may هر سال در شهرهای مختلف هند برگزار می شود.

پیش دانشگاهی در رشته تجربی و قبولی در آزمون NEET از شرایط ورود به این رشته می باشد. آزمون به زبان انگلیسی می باشد و به صورت تستی است و از بین دروس اصلی زیست، شیمی، فیزیک و ریاضیات می باشد. مسئله بعدی در رابطه با این مسئله، بحث زمان می باشد.

افراد باید وارد کالج های زبان شوند و پس از گذراندن دوره های زبان، باید در دوره های آمادگی دوره های پزشکی شرکت کنند و پس از گذراندن آزمون NEET بتوانند در این دوره ها شرکت کنند.
آزمون NEET ۱۸۰ سوال دارد که تستی است و مدت زمان آن ۳ ساعت می باشد.

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی حدودا بین ۵ هزار تا ۱۵۰۰۰ دلار در سال می باشد که این مبلغ نیز معمولا به صورت یکجا دریافت می شود. دانشحویان هزینه های زندگی در هند را نیز باید تامین کنند که شامل مسکن و خوراک نیز می شود. هر فرد باید ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ روپیه را در ماه به خورد و خوراک خود اختصاص دهد و به طور کلی می توان هزنیه زندگی در هندوستان را سالانه ۴۰۰۰ دلار در نظر گرفت.

در پایان باید گفت که کشور هند از جمله کشورهای ارزان جهت تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی می باشد و افراد بدون داشتن مدرک زبان و فرصت خواندن زبان در کشور هند می توانند این دوره ها را در این کشور بگذرانند.
شما می توانید با ارتباط با مشاورین آریانا پارس اطلاعات لازم در این مورد را به دست آورید.

مطلب تحصیلات پزشکی و دندانپزشکی در هندوستان برای اولین بار در موسسه مهاجرتی آریانا پارس منتشر شده است.

]]>
https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d9%87%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7/feed/ 0