پرچم کانادا

کشور کانادا

جمعیت کانادا جمعیت: 35 میلیون نفر
پایتخت کانادا پایتخت: اتاوا
زبان رسمی کانادا زبان رسمی: انگلیسی
واحد پولی کانادا واحد پول: دلار
بزرگترین شهر بزرگترین شهر : تورنتو
زبانهای رایج در کانادا زبان های رایج: انگلیسی و فرانسوی

اطلاعات کلی درباره کانادا

کانادا مهاجرت تحصیل اقامت سرمایه گذاری ویزا

کانادا از دسته کشورهای مشهور جهانی در زمینه ثروت و منابع است. تنوع اقتصادی در این کشور بسیار زیاد است.در سال 2018 میزان جمعیت این شهر رشد 5 درصد داشته باشد است. کانوها بخش جدانشدنی از تاریخ و فرهنگ کانادا محسوب می‌شود.کانوها بخش جدانشدنی از تاریخ و فرهنگ کانادا محسوب می‌شود در این منطقه شناورهای چوبی زیادی وجود دارد که برای حمل و نقل استفاده می‌شود. کشور کانادا در واردات اقلام با دوام و فاسد نشدنی در جهان رتبه اول را دارد میانگین درآمد سالانه برای هر فرد در کشور کانادا بر حسب دلار در حدود 52129 اعلام شده است.تورنتو بیش از 2 میلیون جمعیت دارد و سی و پنجمین شهر مناسب برای زندگی در کانادا محسوب می‌شود. میانگین سنی مهاجرت به کشور کانادا عموما زیر 40 سال و بالای 20 سال اعلام شده است. این کشور در سال 2018 در زمینه معدن، ماهیگیری و کشاورزی رشد 28 درصدی داشته است.

از لحاظ امکانات آموزشی و اعتبار دانشگاهی کانادا جزو 3 کشور برتر جهان است، امکان استفاده از به روز ترین تجهیزات آموزشی، رفاهی، تحقیقاتی و همچنین تحصیل در معتبرترین دانشگاه های جهان با اساتید سرشناس در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف کانادا را به دومین کشور جهان در زمینه جذب دانشجویان بین المللی تبدیل نموده است. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا مستلزم پرداخت هزینه خواهند بود. هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا بسته به دانشگاه، شهر محل زندگی، رشته و مقطع تحصیلی و سبک زندگی افراد متفاوت خواهد بود، ولی به طور میانگین هزینه های دانشجویان سالیانه بین30 الی 40 هزار دلار کانادا خواهد بود.

مهاجرت تحصیلی به کانادا علاوه بر پیشرفت تحصیلی و دریافت مدارک فوق العاده معتبر از دانشگاه های مطرح این کشور مزایای بی شماری در بر خواهد داشت، یکی از مهم ترین مزایای این روش مهاجرتی امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت کانادا پس از تحصیل برای دانشجو و خانواده وی می باشد، دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا ملزم به ارائه مدارک گوناگونی خواهند بود.


مهاجرت به کانادا از طریق کار یکی از روش های مهاجرتی کم هزینه به شمار می آید که متقاضیان فراوانی دارد، این موضوع دلایل فراوانی را در بر می گیرد که از مهم ترین آنها می توان شرایط اقتصادی فوق العاده و استانداردهای بالای زندگی در این کشور را عنوان کرد. ویزای کار کانادا به روش های مختلفی ارائه می گردد، معمولاً برای به دست آوردن موقعیت های شغلی شهروندان کانادایی در الویت خواهند بود، مگر اینکه برای موقعیت شغلی مورد نظر متقاضی وجود نداشته باشد که در این حالت موقعیت شغلی مذکور در لیست مشاغل مورد نیاز ایالت مربوطه قرار خواهد گرفت.

نوع دیگری از ویزای کار کانادا از طریق سیستم امتیازبندی ارائه می گردد، که متقاضیان با توجه به فاکتورهای فردی نظیر مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، مدرک زبان و شرایط سنی می توانند امتیازات لازم را کسب نمایند.


کانادا از نرخ تورم سالیانه بسیار پایین و ثبات اقتصادی قابل توجهی برخوردار است، دولت کانادا در راستای جذب سرمایه های خارجی و حمایت از سرمایه گذاران در کلیه زمینه های اقتصادی قوانین مناسبی را وضع نموده است، که باعث تسریع بخشیدن به امور مهاجرتی سرمایه گذاران و سهولت در امور اجرایی سرمایه گذاری گردیده است. این شرایط کانادا را به کشوری امن و در عین حال سودآور تبدیل نموده است. از این رو مهاجرت سرمایه گذاران به کانادا طی سال های اخیر به شکل محسوسی افزایش یافته است.


شبکه های اجتماعی

arrow up