ویزای توریستی

آشنایی با ویزای توریستی

Introduction to Tourist Visa

ویزای توریستی رایج ترین و پر تقاضا ترین نوع ویزا در جهان می باشد. ویزای توریستی صرفاً برای اقامت کوتاه مدت افراد با اهدافی نظیر گردشگری، بازدید از افراد خانواده، شرکت در همایش، انجام پروسه های درمانی و … صادر می گردد. معمولاً مدت زمان اعتبار ویزای توریستی بین ۱۴ روز الی ۶ ماه متغیر خواهد بود، که با توجه به هدف متقاضی از سفر به کشور مورد نظر و همچنین قوانین آن کشور ویزای توریستی با اعتبار لازم صادر خواهد شد.

البته مدت زمان اعتبار ویزای توریستی کانادا ۵ ساله می باشد که در نوع خود نوعی استثنا به شمار می آید. لازم به ذکر است افراد به واسطه اخذ ویزای توریستی اجازه کار یا تحصیل در کشور مورد نظر را نخواهند داشت.

انواع ویزای توریستی

به طور کلی ویزای توریستی را می توان به ۳ دسته تقسیم کرد، که هر کدام شرایط و قوانین مختص به خود را دارد. ویزای (single) این ویزا تنها ۱ بار اجازه ورود و خروج به کشور مورد نظر را به فرد متقاضی می دهد.

ویزای (Double) ویزای دبل همانطور که از نامش مشخص است ۲ بار اجازه ورود و خروج را به افراد می دهد. ویزای (Multiple) ویزای مولتی پل اجازه ورود و خروج به صورت نامحدود را برای افراد فراهم می نماید، معمولاً ویزای مولتی پل نسبت به سایر ویزاهای توریستی از اعتبار بیشتری برخوردار است.

معمولاً اغلب کشورها برای اولین درخواست افراد جهت اخذ ویزای توریستی ویزای (single) ارائه می دهند و برای دفعات بعدی امکان اخذ ویزای توریستی به صورت (Double) و (Multiple) نیز وجود خواهد داشت.

جهت اطلاع از شرایط دریافت ویزای توریستی برخی از کشورها به جدول زیر مراجعه نمایید.

نام کشورلینک مطلبنام کشورلینک مطلب
کشور کاناداویزای توریستی کاناداکشور نیوزیلندویزای توریستی نیوزیلند
کشور انگلستانویزای توریستی انگلستانکشور اسپانیاویزای توریستی اسپانیا
کشور آمریکاویزای توریستی آمریکاکشور چکویزای توریستی چک
کشور ایتالیاویزای توریستی ایتالیاکشور سوئدویزای توریستی سوئد
کشور فرانسهویزای توریستی فرانسهکشور لهستانویزای توریستی لهستان
کشور هلندویزای توریستی هلندکشور آفریقای جنوبیویزای توریستی آفریقای جنوبی
کشور استرالیاویزای توریستی استرالیاکشور آلمانویزای توریستی آلمان

مدارک و مراحل دریافت ویزای توریستی

برای دریافت ویزای توریستی مراحل مشخصی را باید طی نمود و مدارک مختلفی را می بایست ارائه داد. اولین قدم برای اخذ ویزای توریستی دریافت وقت سفارت کشور مورد نظر می باشد، معمولاً برای دریافت وقت سفارت به ۲ صورت حضوری و غیر حضوری می توان اقدام کرد.

جهت انجام این امر فرد متقاضی با تکمیل نمودن فرم تقاضای ویزا و پرداخت هزینه های مربوطه می تواند وقت ملاقات خود را رزرو نماید. مرحله بعدی جمع آوری مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت در زمان تعین شده برای دریافت ویزای توریستی می باشد.

مهم ترین موضوع برای دریافت ویزای توریستی ارائه مدارکی است که اثبات نماید فرد متقاضی پس از سفر به کشور مورد نظر و اقامت کوتاه مدت در این کشور قصد بازگشت به کشور مبدا را دارد. در واقع فرد متقاضی ویزای توریستی می بایست اثبات نماید وابستگی های مهمی نظیر خانواده، موقعیت شغلی یا تحصیلی بسیار مناسب، دارایی، ثروت و … در کشور خود دارد.

این مدارک می تواند آفیسر پرونده را قانع نماید که فرد متقاضی از شرایط مطلوبی برای زندگی در کشور خود برخوردار است و امکان بازگشت وی به کشور مبدا بسیار زیاد می باشد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی

 • ارائه سوابق شغلی یا تحصیلی
 • ارائه گردش حساب بانکی ۳ تا ۶ ماهه
 • سند مالکیت به نام فرد متقاضی
 • وضعیت تاهل
 • سابقه سفر مناسب
 • ارائه دعوتنامه (در صورت امکان)
 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • ارائه مدارک اقامتی (واچر هتل)

هزینه ها و مدت زمان صدور ویزای توریستی

هزینه های ویزای توریستی و مدت زمان مورد نیاز جهت بررسی و پاسخگویی سفارت به درخواست افراد برای دریافت ویزای توریستی برای هر کشور متفاوت خواهد بود. معمولاً بررسی مدارک از سوی سفارت و روند دریافت ویزای توریستی نسبت به سایر ویزاها به مراتب سریع تر طی می گردد.

بدیهی است در صورتی که مدارک فرد متقاضی آماده باشد فرآیند اخذ ویزای توریستی با سرعت بیشتر طی می گردد، هزینه های اصلی اخذ ویزای توریستی مربوط به انجام امور انگشت نگاری، بررسی پرونده افراد از سوی سفارت و صدور ویزا می باشد. در ادامه با هزینه ها و مدت زمان بررسی و صدور ویزای توریستی در برخی از کشورها بیشتر آشنا خواهیم شد.

کشورهزینه ویزامدت زمان بررسی و صدور ویزا
انگلستاناز داخل ایران ۲۷۰ دلار، دفاتر خارج از ایران ۲۵۰ دلار۲ الی ۳ هفته کاری
کانادا۱۰۰ دلار هزینه صدور ویزا، ۸۵ دلار انگشت نگاری۱۰۰ روز پس از سابمیت مدارک
استرالیا۱۴۰ دلار۳ هفته الی ۱ ماه

بهترین کشورهای جهان جهت گردشگری

بدون شک هر کشوری در جهان از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است و می تواند تجربه هیجان انگیز و لذت بخشی را برای گردشگران به ارمغان آورد. در بین کلیه کشورهای جهان برخی از کشورها به واسطه جاذبه های فوق العاده تاریخی و طبیعی شهرت بسیاری در جذب گردشگران خارجی دارند.

بهترین کشورهای جهان جهت گردشگری

تعداد زیادی از کشورهای جهان در این لیست قرار دارند، که در ادامه به مشهورترین آنها از ۳ قاره متفاوت آشنا خواهیم شد.

قاره اروپا

اروپا به قاره سبز مشهور می باشد، شاید به جرات بتوان گفت اروپا توریستی ترین قاره جهان است. کلیه کشورهای اروپایی از اماکن تاریخی و طبیعتی بکر برخوردار هستند و هر ساله میزبان شمار کثیری از گردشگران می باشند.

در بین تمام کشورهای اروپایی ایتالیا و فرانسه میزبان بیشترین تعداد گردشگران در سال هستند و همواره ۲ رقیب سرسخت برای کسب مقام اول در زمینه جذب گردشگران خارجی در قاره سبز می باشند. در این بخش با ایتالیا و مشهورترین جاذبه های توریستی این کشور آشنا خواهیم شد.

ایتالیا

کشور ایتالیا بیشترین تعداد اماکن ثبت شده در میراث جهانی یونسکو را در دل خود جای داده است، علاوه بر تاریخ کهن، معماری فوق العاده، مناظر طبیعی بکر و … ایتالیا لذیذترین غذاهای جهان را به گردشگران ارائه می دهد.

ایتالیا

ریشه غذاهایی مانند پیتزا و اسپاگتی در ایتالیا شکل گرفت و اکنون در کلیه نقاط جهان از طرفداران بی شماری برخوردار می باشند. ۳ مورد از مشهورترین و پربازدیدترین جاذبه های گردشگری ایتالیا به شرح ذیل می باشد:

کولوسئوم

بدون تردید کولوسئوم یکی از بزرگترین بناهای تاریخی نه تنها در ایتالیا بلکه در کل اروپا و جهان است. در حال حاضر اغلب مردم کولوسئوم را تماشاخانه خونین رم باستان و محل مبارزه گلادیاتورها می دانند. ساخت این بنای تاریخی فوق العاده در اواخر دهه ۶۰ میلادی توسط وسپاسیان شروع شد و در ابتدای دهه ۸۰ میلادی توسط تیتوس به پایان رسید. کولوسئوم دارای ظرفیتی بین ۵۰ الی ۸۰ هزار نفر و ۸۰ درب ورودی می باشد، که امروزه به عنوان یک اثر تاریخی فاخر در یونسکو به ثبت رسیده است و سالانه بیش از نیمی از گردشگران ایتالیا از آن بازدید می نمایند.

ونیز

قطعاً ونیز یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا است. تلفیق حیرت انگیز هنر، تاریخ و طبیعت باعث گردیده این شهر به یکی از زیباترین و فاخرترین آثار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو تبدیل گردد.

ونیز به شکل جزیره و بر روی کانال های متعدد آبی بنا گردیده به صورتی که حمل و نقل در این شهر با قایق صورت می گیرد و خودرویی وجود ندارد. ونیز در حقیقت شباهت بسیاری به یک موزه لوکس و مسحور کننده دارد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می نماید. از این رو سالانه حدود ۲۰ میلیون گردشگر از سرتاسر جهان به منظور بازدید از ونیز به ایتالیا سفر می نمایند.

فلورانس

فلورانس پرجمعیت ترین شهر در منطقه توسکانی است. روح رنسانس و هنر در این شهر دمیده شده، به صورتی که با دقت در ساختار فلورانس قدمت و معماری فوق العاده این شهر را می توان حس کرد. بیش از ۴۰ نگارخانه و موزه حیرت انگیز و لوکس در فلورانس وجود دارد، از این رو فلورانس را پایتخت هنری کشور ایتالیا و حتی اروپا می نامند.

قاره آسیا

قاره آسیا بزرگترین و پرجمعیت ترین قاره جهان است. اغلب کشورهای قاره آسیا از آب و هوای ۴ فصل و جاذبه های توریستی متعددی برخوردار می باشند. قاره آسیا از پتانسیل های زیادی برای جذب گردشگران برخوردار است، ولی متاسفانه برخی از مناطق این قاره مانند کشورهای منطقه خاورمیانه همواره درگیر مسائل سیاسی و جنگ های قومیتی و مذهبی می باشند.

قاره آسیا

از این رو گردشگران کمتری به این مناطق سفر می نمایند. در این بین کشورهایی مانند مالزی، ترکیه، تایلند، اندونزی، چین، ژاپن، کره جنوبی، مالدیو و … سالانه میزبان گردشگران فراوانی هستند. در این بخش با جاذبه های تاریخی چین پرجمعیت ترین کشور جهان آشنا خواهیم شد.

چین

چین پرجمعیت ترین کشور جهان و سومین کشور پهناور جهان پس از روسیه و کانادا می باشد. چین دارای تاریخی کهن و فرهنگی منحصر به فرد است. چین دارای اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری فراوانی است که شاید بتوان گفت نمونه آنها را در هیچ کجای جهان نمی توان یافت. علاوه بر مسائل مربوط به گردشگری رشد اقتصادی چین طی سال های اخیر با افزایش چشمگیری رو به رو شده است، این روند تا جایی پیشرفته که هم اکنون چین دارای بالاترین نرخ تولیدات ناخالص داخلی در جهان است.

از این رو بسیاری از افراد برای انجام امور تجاری کوتاه مدت به کشور چین سفر می کنند. مشهورترین جاذبه های گردشگری چین به شرح ذیل می باشد:

دیوار چین

دیوار چین یکی از جاذبه های اصلی گردشگری در چین می باشد این بنای عظیم برای جلوگیری از هجوم مغولها به چین ساخته شد، دیوار چین ۲۱٬۱۹۶ کیلومتر امتداد یافته است و در سال ۱۹۸۷ میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. ساخت دیوار چین سال ها به طول انجامید و افرادی بسیاری در حین ساخت این بنای حیرت انگیز جان خود را از دست دادند، امروزه دیوار چین به عنوان یکی از پربازدیدترین اماکن تاریخی در جهان به شمار می آید. قطعاً دیوار چین تجسم درایت، رنج و زحمت میلیون‌ها چینی در دوره چین باستان است.

شهر ممنوعه

شهر ممنوعه به روایتی وسیع‌ترین و کامل‌ترین مجموعه معماری چوبی در جهان به شمار می‌رود. احداث شهر ممنوعه در سال ۱۴۰۶ میلادی با ‏دستور جو دی دومین امپراتور سلسله مینگ آغاز گردید و ظرف ۱۴ سال ساخته شد. تا سال ۱۹۱۱ میلادی و نابودی سلسله چینگ ( قریب ۵۰۰ ‏سال) جمعا ۲۴ امپراتور در این شهر ممنوعه اقامت کردند. از سال ۱۹۲۴ بازدید از این مجموعه به عنوان کاخ موزه برای ‏عموم آزاد گردید و ممنوعه بودن آن پایان پذیرفت. این اثر نادر با ساختاری مستطیل شکل مساحتی حدود ۷۲ هکتار را در برمی گیرد.

شهر ممنوعه کاملا طبق نظام تشریفاتی سلسله‌های فئودالی و اصول طبقاتی ساخته شده است. طرح کلی، وسعت، شیوه معماری، رنگ و ‏تزیینات همه نمایانگر امتیاز خاندان سلطنتی و سلسله مراتب اشرافی است. سه قصر این مجموعه یعنی قصر تای حه، قصر جون حه و قصر بایو ‏حه که توجه را بیشتر جلب می‌کنند، محل اعمال قدرت امپراتوری امپرتوران و برپایی مراسم پرشکوه بوده است. قصر تای حه، مرکز تمام شهر ‏ممنوعه و تخت سلطنتی طلایی رنگ امپراتور در این قصر دیده می‌شود. این قصر دارای مجلل ترین معماری در شهر ممنوعه است.

شهر ممنوعه چین

قصر تای حه در ‏شمال میدان بر سکوی مرمری سفید رنگی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع و بلندای ۸ متر ساخته شده است. ارتفاع آن ۴۰ متر است که به لحاظ ‏ارتفاع، بلند ترین بنای شهر ممنوعه است.‏ در فرهنگ چین، اژدها نماینده قدرت امپراتوری است و امپراتور”پسر آسمانی” اژدهای حقیقی” نامیده می‌شود. درون قصر تای حه در بالا و ‏پایین با حدود ۱۳ هزار شکل اژدها تزیین شده است.‏ در حال حاضر شهر ممنوعه به عنوان یکی از محبوب ترین مناطق توریستی چین محسوب می گردد.

میدان تیان آن من

این میدان در مرکز شهر پکن قرار گرفته است و به عنوان بزرگترین میدان شهری دنیا با مساحت ۴۴۰ هزار متر مربع ‏شناخته شده است که با این ابعاد می توان برای ۱۰ میلیون چینی خانه تهیه نمود.‏ این میدان با هزاران گل پر زرق و برق زیبا تزئین شده است و رقص پرچم کشور چین در باد و در میان این گلها چیزی است که هیچ گردشگری ‏آن را از دست نمی هد.

این میدان با بزرگ با بناهای متعددی مانند بنای قهرمانان سالن یادبود مائوتسه تونگ موزه ملی چین و تالار بزرگ خلق ‏چین احاطه و تزئین شده است که روزانه هزاران گردشگر را به خود جلب می کند.‏ در مرکز این میدان بنای یادبود قهرمانان کشور با ۳۷٫۹۴ متر ساخته شده از سنگ گرانیت به یاد قهرمانان ملی چین چشم هر بیننده ای را به ‏خود خیره می کند.‏

قاره آمریکا

قاره آمریکا از ۳ بخش آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی تشکیل گردیده است. قاره آمریکا جمعاً از ۳۵ کشور مستقل و چندین جزیره و شبه جزیره تحت استعمار تشکیل گردیده است. قاره آمریکا خصوصاً آمریکای شمالی از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است.

آمریکای شمالی مملو از معادن طلا، منابع طبیعی و ذخایر عظیم انرژی است، از این رو شرایط اقتصادی کشورهای آمریکای شمالی به مراتب بهتر از کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی است. در این بخش با قدرت اول جهان در زمینه گردشگری آشنا خواهیم شد.

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا چهارمین کشور پهناور جهان و سومین کشور پر جمعیت جهان می باشد. ایالات متحده آمریکا علاوه بر صنعت توریسم از لحاظ نظامی، اقتصادی، سیاسی و … همواره قدرت برتر جهان به شمار می آید. این کشور با توجه به وسعت، اقتصاد قدرتمند، امکانات فوق العاده و طبیعت بکر دارای اماکن تفریحی و گردشگری فراوانی می باشد که برای هر نوع سلیقه جذاب خواهد بود.

ایالات متحده آمریکا همواره در بین ۵ کشور برتر جهان در زمینه جذب گردشگران خارجی و صنعت توریست است. در ادامه با ۳ مورد از مشهورترین مناطق گردشگری ایالات متحده آمریکا بیشتر آشنا خواهیم شد.

لاس وگاس (ایالت نوادا)

به نوعی می توان گفت لاس وگاس پر زرق و برق ترین و هیجان انگیزترین شهر آمریکا می باشد. این شهر مملو از هتل های ۵ ستاره و مشهور به همراه اماکن تفریحی و کازینوهای مجلل است.

لاس وگاس

در هر ساعت از شبانه روز خیابان های لاس وگاس غرق در نور و انرژی خواهد بود، در واقع لاس وگاس نوعی زمین بازی به وسعت یک شهر است و به پایتخت سرگرمی جهان شهرت دارد. این شهر برای هر نوع سلیقه ای تفریح و سرگرمی خاصی برای ارائه دادن دارد، از این رو سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون گردشگر از این شهر بازدید می نمایند.

مجسمه آزادی

در واقع مجسمه آزادی نماد اصلی شهر نیویورک می باشد، این مجسمه توسط مجسمه ساز مشهور فرانسوی فردریک آگوست بارتولدی طراحی و ساخته شد و در سال ۱۸۸۶ به مناسبت یکصدمین سالگرد استقلال آمریکا و نماد دوستی فرانسه و آمریکا به نیویورک منتقل گردید.

مجسمه آزادی در بندر نیویورک (منطقه منهتن) واقع گردیده و نوعی نماد خوشامدگویی به مسافرانی است که از طریق دریا وارد نیویورک می شوند. هر ساله به مناسبت سالروز این نماد تاریخی که مصادف با استقلال آمریکا نیز است جشن های با شکوه برگزار می گردد، در حال حاضر مجسمه آزادی به یکی از مشهورترین جاذبه های توریستی نیویورک تبدیل گردیده است.

هاوایی

هاوایی ترکیب جذابی از چند جزیره کوچک و بزرگ است. Waikiki معروفترین ساحل در اقیانوس آرام و محبوبترین ساحل در جزایر هاوایی است. زیبایی این منطقه به خاطر ترکیب آب آبی، شن های سفید با نخلهایی است که در هوای ساحلی با وزش باد می رقصند.

در حالی که ساختمان های بلند و خیابانهای شلوغ در فاصله بسیار کمی از ساحل یادآوری می کنند که شما از تمدن فاصله زیادی ندارید. هاوایی یکی از نقاط برجسته گردشگری در آمریکا به شمار می آید که هر ساله میزبان گردشگران فراوانی از اقصی نقاط دنیا است.

آیا با ویزای توریستی می توان اقامت یک کشور را به دست آورد؟

قوانین تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم در هر کشوری متفاوت است. در واقع به نوعی می توان گفت در برخی از کشورها امکان تبدیل ویزای توریستی به اقامت وجود نخواهد داشت و در برخی از کشورها این امکان وجود دارد.

اقامت

معمولاً در اغلب کشورهای اروپایی افراد برای تبدیل ویزای توریستی خود به اقامت دائم با سختگیری مقامات کشور مورد نظر رو به رو می شوند و انجام این امر بسیار دشوار خواهد بود، ولی در کشوری مانند کانادا امکان تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در زمینه خرید بیزینس، دریافت پیشنهاد کار از کارفرمایی کانادایی و … وجود خواهد داشت.

روش ها افزایش شانس دریافت ویزای توریستی

همانگونه که پیش تر اشاره گردید مهم ترین موضوع برای دریافت ویزای توریستی ارائه مدارکی خواهد بود که اثبات نماید فرد متقاضی ویزای توریستی از شرایط مطلوب در کشور خود برخوردار است و با توجه به وابستگی های که وجود دارد به کشور خود بر می گردد. علاوه بر مدارک مورد نیاز ویزای توریستی که ذکر گردید، ارائه دعوتنامه می تواند شانس افراد را برای اخذ ویزای توریستی به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

دعوتنامه معمولاً از اعتبار بالایی برخوردار است خصوصاً اگر از طرف افراد درجه ۱ خانواده برای فرد متقاضی ارسال گردد، همچنین افرادی که برای شرکت در همایش یا سمینار خاصی از سازمان مربوطه دعوتنامه دریافت می نمایند از شانس زیادی برای دریافت ویزای توریستی کشور مورد نظر برخوردار خواهند بود.

برند آریاناپارس تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در ایران می باشد. اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی خود نیز خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید!
مهاجرت به ایرلند
مهاجرت به ایرلند
 • 14 دسامبر 2022
 • 2277 بازدید
مهاجرت به ایرلند امروزه بسیاری از افراد با هدف های مختلفی به عنوان کار و…
مهاجرت به ایرلند
مهاجرت به فنلاند
مهاجرت به فنلاند
 • 1 دسامبر 2022
 • 2135 بازدید
مهاجرت به فنلاند تا چه حد امکان پذیر می باشد و چه افرادی می توانند…
مهاجرت به فنلاند
انواع ویزا در ژاپن
انواع ویزا در ژاپن
 • 23 ژانویه 2022
 • 1038 بازدید
زندگی در ژاپن نیاز به ویزا دارد. در صورت اقامت طولانی مدت، ویزای بلند مدت…
انواع ویزا در ژاپن
سفر به بلغارستان
سفر به بلغارستان
 • 1 نوامبر 2020
 • 1063 بازدید
راهنمای سفر به بلغارستان از مهم ترین دلایل سفر به بلغارستان می توان به جاذبه…
سفر به بلغارستان
ویزای توریستی روسیه
ویزای توریستی روسیه
 • 15 سپتامبر 2020
 • 980 بازدید
روسیه کشوری است که در آسیای شمالی و در اروپای خاوری واقع شده‌ است و…
ویزای توریستی روسیه
شهرهای سوئد
شهرهای سوئد
 • 17 نوامبر 2019
 • 3666 بازدید
آشنایی با شهرهای سوئد Swedish cities سوئد کشوری است که در شمال اروپا و در…
شهرهای سوئد
شهرهای لهستان
شهرهای لهستان
 • 16 اکتبر 2019
 • 3834 بازدید
کشور لهستان در مرکز اروپا واقع گردیده و با مساحتی بالغ بر ۳۱۲ هزار کیلومترمربع…
شهرهای لهستان
ویزای توریستی هلند
ویزای توریستی هلند
 • 22 آگوست 2019
 • 5761 بازدید
هزینه های ویزای توریستی کشور هلند چقدر است؟ چه مدارکی را باید به سفارت ارائه…
ویزای توریستی هلند
ویزا مولتیپل کانادا
ویزا مولتیپل کانادا
 • 4 می 2019
 • 3038 بازدید
ویزای مولتیپل کانادا یک ویزای ۱۰ ساله توریستی می باشد که اجازه ورود و خروج…
ویزا مولتیپل کانادا
ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا
 • 23 آوریل 2019
 • 2584 بازدید
شرایط ویزای توریستی کانادا کانادا دومین کشور پهناور در جهان است که در شمالی ترین…
ویزای توریستی کانادا
کشور نیوزلند
ویزای توریستی نیوزلند
 • 6 نوامبر 2018
 • 4054 بازدید
پناهندگی نیوزلند با ویزای توریستی نیوزیلند یا زلاندنو در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع گردیده،…
ویزای توریستی نیوزلند
ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا
 • 4 نوامبر 2018
 • 2045 بازدید
شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا Australian tourist visa requirements استرالیا در نیمکره جنوبی کره زمین…
ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی ترکیه
ویزای توریستی ترکیه
 • 2 ژوئن 2018
 • 4266 بازدید
ویزای توریستی ترکیه شرایط خاص خود را دارد. کشور ترکیه از نظر موقعیت جغرافیایی در…
ویزای توریستی ترکیه
نمرات خوب IELTS برای دانشگاه های برتر
 • 21 دسامبر 2017
 • 10762 بازدید
بررسی نمرات خوب IELTS برای دانشگاه های برتر از آنجائیکه نیازهای نمره از دانشگاه به…
نمرات خوب IELTS برای دانشگاه های برتر
مهاجرت به اوکراین
مهاجرت به اوکراین
 • 26 مارس 2017
 • 2526 بازدید
بررسی شرایط مهاجرت به اوکراین کشور اوکراین، کشوری در اروپای شرقی می باشد که پایتخت آن…
مهاجرت به اوکراین
مهاجرت به آفریقای جنوبی
 • 18 فوریه 2017
 • 3059 بازدید
بررسی شرایط مهاجرت به آفریقای جنوبی کشور آفریقای جنوبی علی رغم اینکه در جنوب قاره…
مهاجرت به آفریقای جنوبی
ویزای توریستی پرتغال
 • 14 فوریه 2017
 • 2892 بازدید
شرایط ویزای توریستی پرتغال پرتغال کشور کوچکی است که در جنوب غربی قاره اروپا واقع…
ویزای توریستی پرتغال
ویزای توریستی اسپانیا
 • 14 فوریه 2017
 • 2117 بازدید
شرایط اخذ ویزای توریستی اسپانیا Spanish tourist visa اسپانیا در جنوب غربی قاره اروپا واقع…
ویزای توریستی اسپانیا
ویزای توریستی چک
 • 14 فوریه 2017
 • 1920 بازدید
شرایط اخذ ویزای توریستی چک کشور چک در اروپای مرکزی واقع گردیده و عضو اتحادیه…
ویزای توریستی چک
ویزای توریستی ایتالیا
 • 14 فوریه 2017
 • 2794 بازدید
شرایط دریافت ویزای توریستی ایتالیا کشور ایتالیا با مساحت  ۳۰۱/۳۳۳ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ…
ویزای توریستی ایتالیا
ویزای توریستی دانمارک
 • 14 فوریه 2017
 • 2810 بازدید
شرایط دریافت ویزای توریستی دانمارک Conditions for obtaining a Danish tourist visa دانمارک با مساحتی…
ویزای توریستی دانمارک
ویزای توریستی لهستان
 • 14 فوریه 2017
 • 4281 بازدید
شرایط ویزای توریستی لهستان کشور لهستان در اروپای مرکزی قرار دارد، این کشور از تاریخچه…
ویزای توریستی لهستان
ویزای توریستی بلژیک
 • 14 فوریه 2017
 • 2425 بازدید
شرایط اخذ ویزای توریستی بلژیک Terms of obtaining a Belgian tourist visa بلژیک با مساحتی…
ویزای توریستی بلژیک
ویزای توریستی سوئد
 • 21 نوامبر 2016
 • 3246 بازدید
اگر به مناظر طبیعی زیبا و مکان های متعدد گردشگری علاقه مند هستید، سوئد می…
ویزای توریستی سوئد
مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند

شبکه های اجتماعی

arrow up