شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

برترین دانشگاه های نیوزیلند

با آشنایی از برترین دانشگاه های نیوزیلند در سال ۲۰۱۹ می توان انتخاب برتری را دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در این کشور داشته باشند.
نیوزیلند دارای هشت دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۹ است که همه آنها در رتبه ۵۰۰ جهانی قرار دارند و بر اساس روش شناسی که شهرت هر دانشگاه را در میان کارفرمایان و دانشگاهیان ارزیابی می کند و همچنین تاثیر تحقیقاتش (استناد به اعضای هیات علمی) و دیگران عوامل دیگر مورد بررسی قرار داده ایم.
هزینه های زندگی در کشور نیوزیلند به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه می باشد. هزینه های ذکر شده شامل هزینه های مسکن، خوراک، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آنها در زمان تحصیل در نیوزیلند می باشد.

ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در نیوزیلند را داشته باشد برای مراجعه به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی و تحصیل در نیوزیلند است.

لیستی از برترین دانشگاه های نیوزیلند توسط مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس با توجه به رتبه بندی سایت QS گردآوری شده است که به شرح زیر می باشد.

۸-دانشگاه صنعتی اوکلند

یکی از برترین دانشگاه های نیوزیلند در سال ۲۰۱۹ دانشگاه صنعتی اوکلند می باشد. دانشگاه صنعتی اوکلند در رتبه ۴۶۴ دنیا در سال ۲۰۱۹ قرار دارد. دانشگاه فناوری اوکلند (AUT) در سال ۱۸۹۵ به عنوان دانشکده فنی اوکلند تاسیس شد و امروزه دارای بالاترین رتبه در میان شاخص دانشجویان بین المللی است و در جهان در جایگاه ۲۳ قرار دارد.

درحال حاضر ۱۸ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۸۰ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۰ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه ویکتوریا حدود ۸ هزار نفر می باشد که ۷۳ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۲۷ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

 ۷-دانشگاه مسی

دانشگاه مسی در جایگاه ۳۳۲ دنیا قرار دارد. دانشگاه مسی بعنوان تنها دانشگاه در نیوزیلند برای ارائه دوره های در حمل و نقل هوایی یافت، حل اختلافات، داروهای دامپزشکی، و علوم نانو می باشد که دانشجویان می توانند برای آن اقدام نمایند.

دانشگاه مسی با استفاده از میراث، طیف وسیعی از برنامه ها و انعطاف پذیری آموزش از راه دور، دانشجویان از سراسر جهان را قادر می سازد تا مطالعات خود را با نیازهای خود مطابقت دهند و همزمان با صنعت، سازمان های حرفه ای و جوامع محلی ارتباط برقرار کنند.

همچنین دانشجویان از سراسر دنیا می توانند برای دوره های آنلاین در دانشگاه مسی اقدام نمایند.
دوره های تحصیلی در دانشگاه ویکتوریا به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

۶-دانشگاه لینکلن

از برترین دانشگاه های نیوزیلند می توان به دانشگاه لینکلن اشاره کرد. کارفرمایان وسعت و عمق دانش را که این تجربه را فراهم می کند و به طور مداوم دانشگاه لینکلن را به شدت ارزش می گذارند. دانشگاه لینکلن روابط بسیار خوبی با کارفرمایان در طیف وسیعی از صنایع دارد.

اندازه دانشگاه باعث می شود که دوستان بسیار راحت باشند. سفرهای ویژه در دانشگاه لینکلن به آموزش کاربردی عملی معتقد است. از همین امکان سپری کردن دوره ای خارج از دانشگاه برای شما امکان پذیر می باشد.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

۵-دانشگاه واییکاتو

دانشگاه واییکاتو در رتبه بندی جهانی در جایگاه ۲۲۷ دنیا قرار دارد و در میان برترین دانشگاه های نیوزیلند قرار دارد.
دانشگاه لینکلن نمرات قوی برای درصد دانشجویان بین المللی و اعضای هیئت علمی دریافت می کند و همچنین در ۵۰ بالا جهانی برای رشته کشاورزی در دنیا می باشد.

این دانشگاه دارای بیش از ۱۲،۵۰۰ دانشجو است که شامل تقریبا ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۷۰ کشور دنیا می باشد. در محوطه اصلی همیلتون، دانشجویان دسترسی به گزینه های اقامت در محل و خارج از پردیس، کافه ها، خدمات بهداشتی، مرکز دانشجویی، ورزشگاه، استخر شنا دسترسی دارند.

همیلتون تنها ۱٫۵ ساعت رانندگی از بزرگترین شهر نیوزیلند، اوکلند، و مرکزی بسیاری از شهرهای دیگر و سواحل شمالی است.

۴-دانشگاه کانتربری

دانشگاه کانتربری رتبه مشترک ۲۳۱ در سال ۲۰۱۹ و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کشور است، یکی از دانشگاه های برجسته تحقیقاتی در نیوزیلند، دانشگاه کانتربری توسط دانشمندان دانشگاه های آکسفورد و کمبریج در سال ۱۸۷۳ تاسیس شد.

در حال حاضر جمعیت دانشجویی حدود ۱۴،۰۰۰ است که از ۸۰ ملیت تشکیل شده است. امروز، فارغ التحصیلان کانتربری به کارهای عالی کالیبره می پردازند، به برنامه های معتبر دانشگاهی و موقعیت های پژوهشی امن در سراسر جهان پذیرفته می شوند.

این دانشگاه در فاصله ۱۰ دقیقه از مرکز شهر و فرودگاه بین المللی قرار دارد. دانشگاه کانتربری دارای ۵ دانشکده، هنر، تجارت و اقتصاد، آموزش و پرورش، مهندسی و علوم و یک دانشکده حقوق تشکیل شده است.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

۳-دانشگاه ویکتوریا ولینگتون

دانشگاه ویکتوریا یکی از برترین دانشگاه های نیوزیلند می باشد که در ولینگتون در سال ۱۸۹۷ تاسیس شد و در رتبه مشترک ۲۲۱ در سال ۲۰۱۹ در جهان در کنار پو علوم فرانسه است. دانشگاه ویکتوریا ولینگتون نه تنها رتبه اول دانشگاه نیوزیلند را برای کیفیت تحقیقاتی در اختیار دارد.

ویکتوریا به عنوان یک دانشگاه پایتخت، ارتباطات قوی با ادارات و سازمان های دولتی، سازمان های بین المللی، صنایع، دولت های منطقه ای و محلی، سازمان های iwi و محیط زیست و همچنین برخی از موسسات تحقیقاتی جدید نیوزلند دارد.

۲-دانشگاه اوتاگو

اوتاگو در سال ۱۸۶۹ تاسیس شد و اولین دانشگاه نیوزیلند است. در حدود ۱۵۰ سال پیش، اوتاگو به عنوان یک دانشگاه تحت هدایت تحقیقاتی با شهرت بین المللی برای برتری بوده است. برای اولین بار رتبه دانشگاهی پنج ستاره در QS Stars در سال ۲۰۱۶ را دریافت کرد.

بیشتر مطالعات کارشناسی و کارشناسی ارشد در داندین برگزار می شود، اما این دانشگاه همچنین دارای دانشکده های پزشکی و علوم پزشکی در ولینگتون و کریستچرچ است که به بسیاری از محققان برجسته پزشکی کمک می کند.

اوتاگو بیش از ۱۹۵ برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را در چهار بخش ارائه می دهد:

  • علوم بهداشتی
  • علوم
  • علوم انسانی
  • مدرسه کسب و کار Otago

همچنین یک مدرسه تابستانی، مدرسه بین المللی و برنامه های آموزش از راه دور ارائه می دهد.

۱-دانشگاه اوکلند

دانشگاه اوکلند به عنوان یکی از برترین دانشگاه های نیوزیلند شناخته می شود که در این لیست در جایگاه اول قرار دارد. دانشگاه اوکلند در رتبه ۱۰۰ رتبه بندی دانشگاهی جهان رتبه بندی شده است. جمعیت دانشجویی دانشگاه شامل ۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی است که بیش از ۱۲۰ کشور را نمایندگی می کنند.

این دانشگاه در شهر بندری اوکلند، مرکز اقتصادی و فرهنگی نیوزیلند قرار دارد و دسترسی آسان به سواحل خیره کننده و جنگل های بارانی دارد. بر طبق نظرسنجی کیفیت زندگی مرسر ۲۰۱۷، اوکلند به عنوان یکی از سه شهر برتر دنیا برای کیفیت زندگی رتبه بندی شده است.

این شهر همچنین در رتبه ۳۰ بهترین شهرهای دانشجویان QS در سال ۲۰۱۷ قرار دارد. دانشگاه اوکلند دارای پنج محوطه اصلی است که بزرگترین آنها در مرکز شلوغ شهر اوکلند قرار دارد.

برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *