شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

دانشگاه کانبرا

بررسی دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا در روند آماده سازی حرفه ای برای افراد متخصص است و درجه ها و مدارک تحصیلی آنها مورد احترام و مورد شناخت بین المللی است. استانداردهای علمی بالا هستند، سیستم های قوی تحصیلی، حرفه ای و شخصی وجود دارد و تمرکز دانشگاه بر آمادگی برای دنیای واقعی به این معنی است که دانشجویان در اکثر رشته ها قبل از فارغ التحصیلی، از تجربه کار خوب برخوردار می باشند.

هدف این است که تولید حرفه ای هایی را که دارای اعتماد به نفس، آگاهانه، ذهنی و عاطفی هستند. این همه به یک مزیت رقابتی ارزشمند کمک می کند که فارغ التحصیلان برای رسیدن به زمین در حال اجرا در حرفه انتخابی خود آماده می کند.

دانشجویان دانشگاه کانبرا با کارفرمایان در سراسر استرالیا و در سراسر جهان ارتباط دارند و حقوق اولیه آنها در بالاترین رده ها قرار دارد. دانشگاه، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مختلف را در حرفه ها، شرکت های بزرگ و خدمات دولتی در استرالیا و کشورهای دیگر مشغول به کار می کند.

تعداد دانشجویان دانشگاه کانبرا

درحال حاضر ۱۰ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که ۸۴ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۱۶ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. آمار دانشجویان بین المللی در دانشگاه کانبرا حدود ۱ هزار نفر می باشد که ۶۹ درصد آنان در مقطع کارشناسی و ۳۱ درصد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند.

دانشگاه کانبرا

دوره های تحصیلی در دانشگاه کانبرا به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان بین المللی در صورت ارائه مدرک زبان می توانند برای پذیرش از دانشگاه اقدام نمایند.

موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس با در اختیار داشتن ویژگی های منحصر به فرد، شما را تا کسب نمره مطلوب در آیلتس همراهی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با مشاوران مجرب موسسه زبان انگلیسی آریاناپارس در غرب تهران تماس حاصل نمایید.

هزینه های زندگی و تحصیل دانشگاه کانبرا

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه کانبرا مستلزم پرداخت هزینه می باشند. بصورت معمول هزینه های تحصیل منوط به رشته انتخابی می باشد ولی دانشجویان بین المللی سالیانه در حدود ۲۰ تا ۲۲ هزار دلار برای ادامه تحصیل پرداخت می کنند. بصورت معمول دوره های کارشناسی از هزینه های کمتری برخوردار است و دانشجویان هزینه های کمتری را پرداخت می کنند.

دانشگاه کانبرا

هزینه های تحصیل برای دانشجویان داخلی در مقطع کارشناسی حدود ۶ هزار دلار و در مقطع کارشناسی ارشد در حدود ۱۰ هزار دلار می باشد. هزینه های زندگی در کشور استرالیا به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۹۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در ماه به ازای زندگی در شهر کانبرا پرداخت می کنند.

هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در استرالیا در دانشگاه ویکتوریا شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

مراکز تحقیقاتی دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا تعدادی از مراکز تحقیقاتی مربوط به زمینه های قدرت تحقیقاتی خود را دارد:

 • مؤسسه اکولوژی کاربردی
 • موسسه مدیریت و تجزیه و تحلیل سیاست
 • موسسه تحقیقاتی ورزش و ورزش
 • موسسه تحقیقات سلامت
 • مرکز تحقیقات خلاق و فرهنگی
 • مرکز تحقیقات اخبار و رسانه
 • مرکز تحقیق و اقدام در بهداشت عمومی
 • مرکز تحقیقات راه حل های درمانی
 • مرکز تحقیقات آموزش و پرورش STEM
 • مرکز تحقیقات پرستاری و مامایی SYNERGY
 • مرکز تحقیقاتی Nexus
 • کانبرا آفریقایی و منطقه ای
 • همکاری پژوهشی بومیان
 • شبکه تحقیقاتی همکاری پژوهشی Futures Basin Murray Darling
 • مرکز تحقیقات تعاونی حیوانات مهاجم

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

دانشکده های دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا دارای ۴ دانشکده می باشد که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل در آنها اقدام نمایند.

 • آموزش، علم، فناوری و ریاضی

این دانشکده ، دانشگاه کانبرا بر روی حوزه آموزش و مطالعات متمرکز می باشد. دوره‌های آموزشی همچون پزشکی، زیست پزشکی، پزشکی قانونی، علوم محیط، آموزش‌های دوران کودکی، اطلاعات و فناوری ارائه دروس می کند.

 • هنر و طراحی

در این دانشکده دانشجویان با طیف وسیعی از حرفه‌های هنر آشنا می شوند، آنها می توانند در رشته‌های هنر، طراحی، طراحی گرافیک، تبلیغات، روزنامه نگاری و هنرهای مدرن فعالیت داشته باشند.

 • کسب و کار، مدیریت دولتی و حقوق

در این دانشکده دانشجویان برای رسیدن به اهداف زندگی خود می توانند در رشته‌های حسابداری، اقتصاد کاربردی، مدیریت کسب و کار، فناوری اطلاعات، ساخت و ساز، امور مالی، حقوق، مدیریت، بازاریابی، سیاست، سیاست عمومی، گردشگری، برنامه‌ریزی شهری، منطقه ای و سرمایه‌گذاری مشغول به تحصیل گردند.

 • سلامت و امور بهداشت

دانشکده بهداشت به صورت تخصصی رشته‌های پرستاری، مامایی، روانشناسی، فیزیوتراپی، داروسازی، تخصص تغذیه، رادیولوژیست، آسیب شناسی گفتاری علوم ورزشی و مدیریت ورزش را ارائه می دهد.

رشته های برتر دانشگاه کانبرا

رشته هایی همچون سیاست، آموزش و پرورش، کشاورزی و جنگلداری، حقوق، زبان و ادبیات انگلیسی، جامعه شناسی، علوم اجتماعی و مدیریت، هنر و علوم انسانی، علوم کامپیوتر از جمله رشته های مطرح در دانشگاه کانبرا محسوب می شود که در رتبه بندی های بین المللی نیز از جایگاه مناسبی برخوردار هستند.

اخذ نمایندگی از بسیاری مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

همکاری دانشگاه کانبرا

اعلامیه ای در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۲ صورت گرفت که دانشگاه کانبرا از سال ۲۰۱۳، با همکاری موسسه Holmesglen TAFE، یک محوطه دانشگاهی را در ملبورن تاسیس خواهد کرد. دانشگاه پردیس، که در محل Chadstone واقع در هولمزگلن واقع شده است، دانشگاه کانبرا ملبورن (UCM) نامیده می شود. در حال حاضر دوره های ارائه شده در زمینه های کسب و کار و طراحی ارائه می شود.

بر اساس سیدنی صبح هرالد، در ۱۷ اکتبر ۲۰۱۲، دانشگاه کانبرا ، با همکاری موسسه هولمزگلن TAFE در ویکتوریا، برای ایجاد این پردیس شاخه در چادستون، ملبورن، یک قرارداد را امضا کرده است. این مقاله همچنین با ارائه نام تجاری UC در کوئینزلند، با توافق با موسسه جنوبی متروپولیتن TAFE در بریزبن، برنامه هایی را ارائه می دهد.

هدف این بود که یک مدل آموزش عالی جدید به نام “دانشگاه پلی تکنیک” شناخته شود. این مدل توسط دولت انگلیس تا سال ۱۹۹۲ به تصویب رسید. این مدل، ترکیب دو جهان از ارتباطات قوی TAFE با صنعت و ارتباط قوی دانشگاه با کار و تحقیق علمی بود.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *