شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

تحصیل در دانمارک

با توجه به شرایط  مناسب تحصیل در دانمارک و بازار بسیار مناسبی که برای رشته هایی نظیر کشاورزی، دامپزشکی و رشته هایی مشابه این رشته ها جهت کار در این کشور فراهم آورده است. بیشتر مورد توجه افرادی بوده است که بدنبال یافتن شغل مناسب در کشور های اروپایی بوده اند.

مطلب مارالذکر و این نکته که کشور دانمارک برنامه ی اقامت دائم خود را قالب اعطای گرین کارت به افراد متخصص (که می توانید اطلاعات آن را در صفحه کار در دانمارک مطالعه فرمایید) دلایل اصلی اقبال بیشتر متقاضیان کار نسبت به متقاضیان تحصیل در این کشور بوده است. اگرچه دانمارک در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی دانشگاه هایی با رنکینگ پایین تری دارد.

با توجه به این که کشور دانمارک کشوری مهاجرپذیری است هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان موفق به اخذ اقامت دانشجو این کشور می شوند.

تحصیل در دانمارک در مدارس

در کشور دانمارک دوره ی مهد کودک بصورت اجباری نمی باشد .

دوره ی ابتدایی در کشور دانمارک ۱۰ سال به طول می انجامد . پس از اتمام دوره ی ابتدایی دوره ی دبیرستان به مدت ۳ سال می باشد . لازمه ورود به دانشگاه گذراندن ۱۳ سال تحصیلی و گرفتن مدرک دیپلم دبیرستان می باشد.

تحصیل در دانمارک مقطع کارشناسی

طول دوره این مقطع ۴ سال می باشد. تحصیلات در مقطع لیسانس در بیشتر رشته های ارائه شده در کشور دانمارک به زبان این کشور یعنی دانمارکی می باشد و دانشجوی متقاضی اخذ پذیرش در مقطع لیسانس کشور دانمارک ملزم به ارائه مدرکی دال بر تسلط بر زبان دانمارکی قبل از ورود به دانشگاه های کشور دانمارک می باشد .  دانشجویان با ارائه پایان نامه در انتهای این دوره می توانند این مدرک را زمینه ورود فارغ التحصیلان به بازار کار یا تحصیلات عالی کنند.

مطلب فوق مشکلات بزرگی فراروی دانشجویان در این مقطع است و با توجه به اینکه در ایران نهادی جهت یادگیری زبان دانمارکی وجود ندارد در اکثر موارد تحصیلی در مقطع لیسانس در کشور دانمارک میسر نمیشود ولیکن موسسه مهاجرتی ولیکن آریاناپارس افرادی که متقاضی تحصیل در مقطع لیسانس در کشوری اروپایی و به صورت رایگان می باشند به مطالعه مطالب مربوط به صفحه ی تحصیل در اتریش دعوت می نماید .

 • زبان تدریس

همان طور که ذکر شد، زبان تدریس در مقطع کارشناسی کشور دانمارک به زبان دانمارکی است ولیکن این کشور مدرک دال بر تسلط زبان دانمارکی را همان بدو ورود از دانشجو تقاضا می کند و فرصت یادگیری را داخل این کشور به دانشجو نمی دهد. ولیکن مدرک زبان در لحظه ی پذیرش الزامی نیست .

 • حق کار در مقطع لیسانس

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال محیا کند .

حال این سوال مطرح میگردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود ، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر ؟

پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوت فرد ( مثل عدم وفق پذیری با محیط، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

تحصیل در دانمارک مقطع کارشناسی ارشد

برای ورود به این مقطع تحصیلی نیازی به امتحان ورودی نمی باشد و فقط با توجه به نمرات دوره قبل و اظهار نظر اساتید امکان پذیر می باشد. بسیاری از رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

تعداد زیادی از دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور دانمارک با هدف کار در کشورهای اروپایی و به خصوص منطقه اسکاندیناوی ( کشور های سوئد، فنلاند و نروژ ) و به بهانه ی تحصیل در دانمارک اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک می نمایند تا با اتمام دوره کارشناسی خود در دانشگاه های کشور دانمارک ، شانس خود را از یکسو برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و از سوی دیگر برای یافتن یک فرصت شغل ممتاز در رقابت با سایر متقاضیان افزایش میدهد.

در مقطع (Master) در نیم سال آخر دانشجو موظف به انجام پژوهش می باشد زبان تحصیلی این مقطع انگلیسی است و افراد متقاضی می بایستی مدرک ۶٫۵_۶ آیلتس را داشته باشند و موسسه زبان آریانا پارس شما را برای گرفتن این مدرک آماده می سازد.

 • زبان تدریس

همان طور که ذکر شد، زبان تدریس در مقطع کارشناسی ارشد کشور دانمارک به زبان انگلیسی است ولیکن این کشور مدرک دال بر تسلط بر زبان انگلیسی را در همان بدو ورود از دانشجو تقاضا می کند و فرصت یادگیری زبان را در داخل این کشور به دانشجو نمی دهد.

ولیکن مدرک زبان در لحظه ی پذیرش الزامی نیست و وکلای موسسه آریانا پارس میتوانند اقدام جهت پذیرش در مقطع فوق لیسانس را بدون داشتن مدرک آیلتس یا تافل آغاز کنند و متقاضی تقریبا ۵ ماه فرصت جهت ارائه مدرک زبان خود به دانشگاه را دارا می باشند.

همچنین دانشجویان می توانند در دوره های ارائه شده در موسسه زبان آریاناپارس شرکت کنند.

 • حق کار در مقطع فوق لیسانس

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

حال این سوال مطرح میگردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود ، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر ؟

پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوت فرد ( مثل عدم وفق پذیری با محیط، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

 • هزینه های زندگی

دانمارک یکی از کشورهایی است که بیشترین هزینه های زندگی را در اروپا دارا میباشد. هزینه های زندگی در دانمارک برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع فوق لیسانس در کشور دانمارک می باشد.

تحصیل در دانمارک مقطع دکترا

کشور دانمارک همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانشجویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.

بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور دانمارک به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.

تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاه های کشور دانمارک می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور دانمارک می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.

با توجه به این نکته که کشور دانمارک برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲  هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور دانمارک در پیش دارند.

شرایط تحصیل در دانمارک با بورسیه :

۱)در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر

۲)اخد مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)

۳)جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.

۴)داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …

۵)داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده، می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

 • زبان تدریس

بسیاری از رشته های مهندسی در مقطع دکترا در کشور دانمارک به زبان انگلیسی ارائه میشوند. موسسه آریانا پارس با توجه به تعداد زیاد پرونده های ارسالی به سفارت دانمارک و سابقه بسیار طولانی وکلای این موسسه در امر پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک، طول دوره ی یادگیری زبان دانمارکی برای افراد مبتدی حدودا ۹ تا ۱۱ ماه تخمین میزند.

 • حق کار

دانشجویان مقطع دکترا کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

 • هزینه های زندگی

دانمارک یکی از کشورهایی است که بیشترین مالیات را در اروپا دارا میباشد. هزینه های زندگی در دانمارک برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰  تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور دانمارک می باشد .

برچسب‌ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

448 پاسخ به “تحصیل در دانمارک”

 1. جواد اراضی نژاد گفت:

  سلام
  من کارشناسی مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی از دانشگاه آزاد مرودشت با معدل ۱۸٫۳۵
  کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایندها از دانشگاه اصفهان با معدل ۱۶٫۲۳
  یک مقاله ی isi
  و آیلتس ۸

  میخواستم ببینم شانس گرفتن فاند از چه دانشگاه هایی رو دارم
  ممنون

 2. Razyeh گفت:

  سلام من 29 سالمه لیسانس برق دانشگاه زنجان با معدل 14/30 و ارشد دانشگاه شاهد با معدل 15/90 دارم و دوتا مقاله با ایمپکت 4/6 و آیلتس با نمره 7 دارم میتونم در دانشگاه sdu بورسیه بگیرم؟

  • آریاناپارس گفت:

   سلام
   باید برای شما امکان سنجی شود. چون در مقطع دکتری شانس گرفتن پذیرش از کشور های حوزه ی اسکاندیناوی کم می باشد.

 3. فرهاد گفت:

  سلام
  من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد برق قدرت رو هر دو در دانشگاه خواجه نصیر به ترتیب با معدل های 16.12 و 17.80 گذروندم. دو مقاله isi یکی با ایمپکت 7 و یکی 3 دارم. سطح زبان انگلیسیم مناسبه و آیلتس 7 دارم ولی هیچ آشنایی نسبت به زبان دانمارکی ندارم. با این شرایط شانس گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاههای دانمارک برای دکتری رو دارم؟ و یه سوال دیگه اینکه آیا ویزای دانشجویی به نحوی هست که در طول دوران تحصیل بشه به ایران سفر کرد؟

  • آریاناپارس گفت:

   سلام
   شانس گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در حوزه ی اسکاندیناوی کم می باشد. ولی باید برای شما امکان سنجی شود چون تقریبا رزومه ی خوبی را دارید.

 4. پویا گفت:

  سلام من مدرک کارشناسی آزاد و ارشد آزاد عمران مهندسی زلزله با معدل 17.11 هستم. 12 سال سابقه کار دارم. همسرم هم ارشد معماری دانشگاه هنر اصفهان با معدل بالا هستش . پیشنهادتون کجا هستش؟ آیا دانمارک یا نروژ رو پیشنهاد می کنید؟
  ضمنا برادرم هم مقیم کانادا هستش

  • آریاناپارس گفت:

   سلام
   شرایط سنی و هدف شما بسیار مهم می باشد ولی راه های گوناگونی از جمله کاری و تحصیلی وجود دارد. که مطابق با بررسی کامل شرایط شما می توانید گزینه ی مناسب را انتخاب نمایید ولی به صورت کلی نروژ نسبت به دانمارک از موقعیت کاری بیشتری برخوردار می باشد.

 5. bahador گفت:

  سلام خسته نباشين ٣٤ سال سن دارم ايلتس ٦ مدرك ليسانس دانشگاه آزاد معدل ١٧/٣٦ سال ٩١ فارق التحصيل شدم وفوق رو با معدل ١٥/٩٢ گرفتم براي دانمارك ميخواستم اقدام كنم واسه تحصيل ارشد ميتونم ؟؟ همسر و فرزند ٧ ساله دارم

  • آریاناپارس گفت:

   سلام
   شما می توانید برای فوق مجدد اقدام نمایید. در نظر داشته باشید ممکن است با یک فاصله ی زمانی ویزای همراه به همسر و فرزندتان داده شود.

 6. ماندانا گفت:

  سلام من دبیر رسمی کامپیوتر با سابقه کار و با کارشناسی ارشد نرم افزار هستم ولی خیلی علاقه به تحصیل در رشته پزشکی نیز هستم . البته همسرم نیز پزشک عمومی از دانشگاه سراسری میباشد و ایشان هم برای کار در دانمارک اقدام کرده اند .یک پسر 12 ساله که در تیزهوشان درس میخونه و یک دختر 2 ساله هم داریم.میشه راهنمایی کنید برای من چه ادامه تحصیلی رو پیشنهاد میکنید ؟ ممنون که وقت خود را در اختیار ما میگذارید.

 7. بردیا گفت:

  سلام
  من کارشناسی رباتیک دارم و ارشد سینما. آیا امکان اخذ پذیرش در دوره ارشدی در رشته های مربوط به هنر را دارام می باشم؟

  • آریاناپارس گفت:

   سلام
   امکان گرفتن پذیرش برای شما می باشد. ممکن است برای گرفتن پذیرش در رشته های هنری دانشگاه ها آزمون های ورودی برگزار نمایند.

 8. علیرضا گفت:

  سلام
  من کارشناسی ارشد معماری هستم از دانشگاه ازاد معدلم حدود 18 .در حال حاضر زبان میخونم برای ایلس. میخواستم ببینم چه دانشگاه در دانمارک معماری داره و شانسی برای پزیرش دارم؟؟

  • آریاناپارس گفت:

   سلام شما مدرک 6.5 آیلتس داشته باشید میتونید در دانشگاه های دانمارک پذیرش بگیرید.ما نمایندگی پذیرش بیشتر دانشگاه هارو داریم.

 9. نادر صفری نیا گفت:

  سلام
  من 23 سالمه دانشجوی کارشناسی فیزیک با معدل 14.46 از دانشگاه شریف هستم و نمره تافل 95 و یک توصیه نامه دارم. می‌خواستم بپرسم که آیا شانسی برای بورسیه ارشد دارم و یا می‌توانم از تخفیفاتی استفاده بکنم؟ لطفا راهنمایی بکنید. با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام شما برای کشور ایتالیا برای بورس DSU می توانید اقدام نمایید. البته باید در نظر داشته باشید معدل شما یک مقدار پایین می باشد.

 10. محمد حسین گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 27 سال دارم و کارشناسی بیوشیمی از دانشگاه آزاد و ارشد از غیر انتفاعی در شته زیست فناوری بیوتکنولوژی میکروبی دارم. میخواستم بدونم در کشور دانمارک شانسی دارم ؟در غیر اینصورت در کدام کشورها شانس بیشتری برای پذیرش دارم؟!

  • آریانا پارس گفت:

   سلام برای دانمارک برای مقطع دکتری در صورت داشتن رزومه ی خیلی قوی شما می توانید اقدام نمایید.

 11. افشین گفت:

  سلام من فوق لیسانس مکانیک تبدیل انزژی هستم با معدل ۱۸. خدمت رفتم و مقاله بین المللی دارم. زبانم خوبه ولی آیلتس یا تافل شرکت نکردم با این شرایط وضعیتم چطوره.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   از مهمترین شرایط اخذ ویزای تحصیل در دانمارک مدرک زبان هست. برای اخذ بورسیه دو موضوع مهم و الزامی جهت اخذ بورسیه های تحصیلی و نه استانی ، این هست که فرد متقاضی باید حتما دارای مقالات و پژوهش های بین المللی باشد تا نظر استاد با دادن بورسیه به ایشان مساعد باشد و دوم داشتن مدرک آیلتس ترجیحا 7 هست

 12. حبیبی گفت:

  با سلام. پسر اینجانب 20 سالشونه و سال دوم رشته معماری دانشگاه تهران مشغول به تحصیله. با معدل بالای 18 و دبیرستان تیزهوشان علامه حلی با معدل بالای 18 دیپلم گرفته. میخواستم ببینم برای دانشگاه های دانمارک یا نروژ یا سوید هزینه تحصیل و زندگی سالیانه چقدر باید در نظر بگیریم؟؟
  با تشکر از توجه تون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام .هزینه های تحصیل و زندگی حدودا برای سوئد و دانمارک 20 تا 25 هزار یورو و نروژ سالیانه حدود 12000 یورو هزینه ی شما می شود .

 13. مینا گفت:

  سلام. من کارشناسیم از پیام نور با معدل الف و ارشد از دانشگاه تهران با معدل الف را دارا هستم مقاله هم دارم رشتم مدیریت و گرایشم کارآفرینی هست. برای تحصیل در دوره دکتری در دانمارک میتونم بورسیه بگیرم؟ باتوجه به اینکه هزینه ها رو نمیتونم شخصا پرداخت کنم.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام . دانمارک فقط مقطع دکتری با بورسیه می باشد به همین دلیل رقابت خیلی زیاد بین افراد وجود دارد. هر چقدر رزومه ی تحصیلی شما قوی تر باشد شانس گرفتن بورسیه بیشتر می شود.

 14. پدرام گفت:

  سلام. من 27 سالم هست و لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم با معدل 13. اما 2 مدرک بین المللی کامپیوتر(لینوکس) دارم. و 2 استارتاپ موفق در حوزه ی یادگیری آنلاین. همچنین سابقه ی برگذاری چند همایش در حوزه ی امنیت سایبری. چقدر شانس برای پذیرش دارم ؟

 15. میلاد گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید. من کارشناسی علوم ازمایشگاهی از دانشگاه ازاد با معدل 15.60 دارم. و نمره ایلتس 6. میخواستم برای ارشد برای دانمارک اقدام کنم. میخواستم راهنماییم کنید چقدر شانس پذیرش دارم ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام شما می توانید برای ارشد اقدام کنید منتها باید در نظر داشته باشید اکثریت دانشگاه ها آیلتس 6.5 به بالا از شما می خواهند.

 16. سیاوش گفت:

  سلام,من کارشناس ارشد رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت_اگرواکولوژی میباشم,معدلم هم ۱۷/۵,از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شدم,دوتا مقاله معتبر دارم, مدرک اآیلتس ندارم, برای دکترا چطوری میتونم تحصیل رایگان بکنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام کشورهایی که هزینه ی تحصیل در آنها تقریبا رایگان می باشد آلمان اتریش فرانسه نروژ می باشد. و چنانچه شما قادر به در یافت بورسیه باشید با توجه به نوع و مبلغ بورسیه یک مقدار از هزینه هاتون رو می توانید پوشش دهید.البته حتما باید آیلتس 6.5 به بالا داشته باشید.

 17. مهرزاد گفت:

  سلام
  لیسانس مهندسی صنایع با معدل 15.2 از دانشگاه دولتی رده متوسط و ارشد با معدل 16.4 از دانشگاه صنعتی شیراز. 2 مقاله isi با ایمپکت 2.5 و نمره آیلتس 7.5 و توصیه نامه هم دارم.
  شانس پذیرش بورسیه با فاندی که بتونم در دانمارک مخارجم رو تامین کنه دارم؟؟ مثلا 1200 دلار

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   بی شک شانس بلایی دارید اما باید مقالات شما به استید مختلف ارائه و نهایت تایید یک سوپر وایزر را داشته باشید تا بتوان میزان بورسیه رادریافت

 18. مهدی گفت:

  با سلام
  من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل حدودا 17 را دارم. آیا شرایط اخذ پذیرش در یکی از دانشگاه های خوب رو میتونم داشته باشم؟

 19. امیر گفت:

  سلام من لیسانس مهندسی دریا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معدل حدود 13 هستم آیا میتونم برای ارشد در دانشگاههای نروژ یا دانمارک پذیرش بگیرم؟ ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شرایطتان نظیر سن و…باید دقیق تر بررسی شود.
   ولی درکل برای مقطع ارشد حداقل ایلتس 6-6.5 نیاز میباشد. طول دوره 2ساله است. و باید دانشگاهی یافت شود که مناسب شرایطتان باشد.

 20. نرگس گفت:

  سلام
  من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه غیرانتفاعی دارم. آیا مدرک این نوع دانشگاه ها در کشورهای اسکاندیناوی مورد تایید است؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   معمولا دانشگاه هایی که زیر نظروزارت علوم میباشند مورد تایید هستند البته تا زمانی که مدارک به دانشگاه ارائه نگردد نمیتوان تایید یا رد کرد که به شما پذیرش میدهند

 21. Saman گفت:

  Salam man daneshjoye zaban englisi hastam be zaban Danish ham tasalot daram, emkanesh hast betonam beram
  Daneshjoye elmi karbordi hastam

 22. نفیس گفت:

  سلام
  من سال آخر دانشجوی دکتری کشاورزی هستم. میخواستم بپرسم به نظر شما با توجه به رشته تحصیلی، من در کدوم کشورها شانس بیشتری برای پیدا کردن کار و اقامت دارم؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   الویت کارفرماها با افراد خودشان و فارغ التحصیلان خودشان میباشد مگرینکه درخواست شغلی داشته باشید.

 23. s گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری از دانشگاه پیان نور دارم.اگر قوق لیسانس شیمی در دانمارک یا کشور دیگه ی بخونم چه شرایطی لازمه؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   اگر دلیل برای تغییر رشته منطقی باشد مشکلی نیست.
   دوره فوق لیسانس حدودا 2سال میباشد، حداقل ایلتس 6-6.5 نیاز است. از هردانشگاهی که قصد پذیرش را داشته باشید نیاز است که بودجه سال اول در حسابتان باشد. که این بودجه با توجه به کشور انتخابی متفاوت است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما در تماس باشید:
   https://arianaabroad.com/

 24. کیمیا گفت:

  برای دانشگاه آلبورگ…
  حالا با توجه به شرایطم که قبلا گفتم چنددرصد شانس دارم؟ باتشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   اگر باتوجه به این شرایطی که نوشته شده نظری داده شود درباره درصد شانس غیرکارشناسانه میباشد.
   شما میتوانید برای راهنمایی بیشتر از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما در تماس باشید:
   https://arianaabroad.com/

 25. کیمیا گفت:

  سلام خسته نباشید. من مدرک کارشناسیم از دانشگاه پیام نوره و همین طور معدلمم بالا نیست. میخوام برای ارشد، دانمارک تحصیل کنم امکانش هست که من رو قبول نکنند؟
  البته مدرک آیلتس نمره 7 و یک مقاله هم دارم اما با توجه به مدرک و معدلم نگرانم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   دانمارک یک کشور غیر انگلیسی زبان است.
   باتوجه به دانشگاهی که انتخاب میکنید این معدل میتواند تاثیرگذار باشد.
   شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر با مشاورین ما در ارتباط باشید:
   https://arianaabroad.com/

 26. شکیبا گفت:

  سلام من دانشجو مقطع پزشکی عمومی هستم.می خواستم برای تخصص به دانمارک برم.چه کار هایی لازمه انجام بدم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   تمام افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته باشند در ابتدا مدرکشون باید مورد تایید اون کشور قرار بگیره. و تمام دوره ها منحصر به آن کشور و به زبان خود آن کشور برگزار میشود.
   در ابتدای امر مدرکتون باید رجیستر بشه در رشته های پزشکی این رجیستر شدن با ازمون همراه است.

 27. شیوا گفت:

  سلام
  من کارشناسی معماری خوندم و در حال حاضر دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد طراحی شهری هستم.
  معدل کل مقطع ارشدم بالای 18 است.
  رزومه ی قوی ای ندارم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید که شرایط کاری رشته ی من تو کشور دانمارک به چه صورته ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   در کشورهای مختلف الویت کارفرماها با افراد خودشان و فارغ التحصیلان خودشان است.
   اگر درخواست شغلی داشته باشید، کارتان راحتتر میشود.

 28. سارا گفت:

  سلام
  امیدوارم خوب باشین. من 34 ساله هستم. ارشدم رو سال 90 از دانشگاه قبرس که به زبان اینگلیسی بود گرفتم اما مدرک زبان ندارم. 5 سال سابقه کاری دارم. میخواستم بدونم باری مهاجرت به دانمارک، مهاجرت تحصیلی خوبه یا مهاجرت کاری؟ آیا کاری اصلا امکان داره؟ و اگر تحصیلی باشه شانس گرفتن بورسیه تا چه حدی هست؟
  ممنونم که وقت میزارین و پاسخگو هستین
  با تشکر
  سارا

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   از طریق ویزای کاری: الویت کارفرماها با افراد خودشان و فارغ التحصیلان خودشان میباشد که آنها را شاغل کنند مگرینکه درخواست شغلی داشته باشید.
   برای مقطع phd نیازمند رزومه قوی میباشید که شامل سطح زبان(حداقل ایلتس 7)، مقالات معتبر بین المللی، طرح توجیهی، نمرات، معدل، رنکینگ دانشگاه و…میباشد و در پذیرش این مقطع تاثیرگذار است.

 29. سمانه گفت:

  سلام
  اینجانب لیسانس نرم افزار در سال ۸۶ با معدل ۱۵.۵۰ و فوقم مدیریت تکنولوژی از دانشگاه مجازی علم و صنعت با معدل ۱۸.۳۳ در سال ۹۶ فارق التحصیل شدم
  ۱۰سال در یک شرکت اینترنت مشغول کار شبکه هستم
  سطح زبانم متوسطه.تصمیم به گرفتن مدرک زبان با نمره ۶ دارم .برای فوق مجدد در زمینه شبکه یا مدیریت با بورسیه امکان پذیر هست?

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   اخذ بوررسیه در مقطع ارشد شانس پایینی دارد و بیشتر بورسیه برای دکتری صادق است ولی احتمالا بتوانید از تخفیفات دنشجویی بهره بگیرید . ارشد مجدد در دو رشته امکان دارد خصوصا نرم افزار و آیلتس بالای 6 داشته باشید شانس پذیرش و ویزا بالا میرود .

 30. Yousef گفت:

  با سلام,میخواستم واسه فوق لیسانس عمران تو دانمارک پذیرش بگیرم,تازه ازدواج کردم,ایا میشه همسرم را با خودم ببرم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای تحصیل در دانمارک در مقطع ارشد امکان همراهی همسر هست اما نه همزمان و معمولا با یک تاخیر 6 ماه به شما ملحق میشوند

 31. متین گفت:

  سلام ممنونم از پاسخ گوی خوبتون
  من لیسانس نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد دارم با معدل 18.23 و میخواستم بدونم برای بورسیه ارشد میتونم اقدام کنم برای دانمارک مدرک زبان ندارم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای بورسیه بدون شک باید آیلتس بالای 6.5 و مقاله بین المللی داشته باشید . برای ارشد خواندن در دانمارک شانس اخذ بورسسیه پایین است و هزینه ها را بدون درنظر گرفتن بورسیه محسوب کنید

 32. ملیکا گفت:

  سلام
  من 18 ساله هستم معدل کلم 19,69 هست. می خواستم بدونم برای تحصیل در رشته پزشکی چه شرایطی لازمه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *